بلیط هواپیما قیصریه یا کایسری و سفر به شهر زیبای ترکیه

قیصریه یکی از شهرهای قدیمی و بزرگ با اقتصاد قوی در کشور ترکیه است که از زمان سلجوقی و عثمانی بسیار با اهمیت بوده و همچنین شهر اصلی معمار برجسته  Mimar Sinan می‌باشد معماری که سازه‌های تاریخی بی نظیر ترکیه کار دست او است. جمعیت قیصریه در حال افزایش است و در حال حاضر حدود 950،000 ساکن دارد. این شهر که در مسیر ابریشم بود در مرز شهر Bünyan قرار دارد. Bünyan که با فرش‌های بی نظیر خود مشهور است باعث می‌شود تا قیصریه محبوب‌ترین مکان خرید برای گردشگران کاپادوکیا باشد.

0
164
قیصریه ترکیه
بلیط هواپیما قیصریه یا کایسری و سفر به شهر زیبای ترکیهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 18Rating: 3.5بلیط هواپیما قیصریه یا کایسری و سفر به شهر زیبای ترکیه - خرید بلیط هواپیما از سفرستانقیصریه یکی از شهرهای قدیمی و بزرگ با اقتصاد قوی در کشور ترکیه است که از زمان سلجوقی و عثمانی بسیار با اهمیت بوده و همچنین شهر اصلی معمار برجسته  Mimar Sinan می‌باشد معماری که سازه‌های تاریخی بی نظیر ترکیه کار دست او است. جمعیت قیصریه در حال افزایش است - بلیط هواپیما قیصریه

شهر زیبای قیصریه یا کایسری

قیصریه یکی از شهرهای قدیمی و بزرگ با اقتصاد قوی در کشور ترکیه است که از زمان سلجوقی و عثمانی بسیار با اهمیت بوده و همچنین شهر اصلی معمار برجسته  Mimar Sinan می‌باشد معماری که سازه‌های تاریخی بی نظیر ترکیه کار دست او است. جمعیت قیصریه در حال افزایش است و در حال حاضر حدود 950،000 ساکن دارد. این شهر که در مسیر ابریشم بود در مرز شهر Bünyan قرار دارد. Bünyan که با فرش‌های بی نظیر خود مشهور است باعث می‌شود تا قیصریه محبوب‌ترین مکان خرید برای گردشگران کاپادوکیا باشد. شما گردشگران عزیز با خرید بلیط هواپیما کاپادوکیا تماشاگر زیبایی‌های این شهر باشید.

✅ خرید بلیط هواپیما استانبول

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

این شهر تعدادی از جاذبه‌های تاریخی را شامل می‌شود، از جمله بناهای تاریخی سلجوقی و عثمانی در مرکز شهر، کوه Erciyes به عنوان یک مرکز کوهنوردی، رودخانه Zamantı به عنوان یک مرکز قایقرانی و بخش‌های تاریخی Kültepe, Ağırnas, Talas و Develi. همچنین قیصریه مجهز به فرودگاه بین المللی Erkilet و دانشگاه Erciyes می‌باشد.

دسترسی به قیصریه

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

پروازهای مستقیم روزانه از استانبول و آنتالیا و ازمیر به قیصریه وجود دارد. همچنین قطارهای روزانه از آنکارا به قیصریه در رفت و آمد هستند و مسیری 7 ساعته است. در کل دسترسی به قیصریه از دیگر شهرهای بزرگ کاملاً راحت است. راه‌های مخصوص دوچرخه سواری که بی نظیر هستند. با خودرو سواری آنکارا به قیصریه 4 ساعت طول می‌کشد. ایستگاه بزرگ اتوبوس رانی قیصریه نیز بسیار مجهز بوده و در 6 کیلومتری شمال غرب مرکز شهر قرار گرفته و به بیشتر شهرها اتوبوس دارد.

در قیصریه چه بخوریم؟

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

Kayseri Mantısı معروف‌ترین غذای قیصریه شناخته شده است که از گوشت چرخ کرده تهیه شده، در ورق‌های کوچک خمیر پیچیده شده و جوش داده شده است. و با سس مخصوص و ماست سرو می‌شود.

Pastırma یکی دیگر از محصولات شناخته شده قیصریه است. که یک نوع گوشت گاو شور شده مخلوط با علف خشک شده است که توسط یک فرآیند خاص تهیه می‌شود.

İskender نیز یک نوع کباب است، به نام مخترع خود (نوع ترکیه “الکساندر”). گوشت آن شبیه به دونر است، اما در ظرفی روی نان و با یک سس کره مخصوص سرو می‌شود. یک رستوران محلی به نام اسکندر در مقابل مسجد Hunat Hatun واقع شده است که بهترینش در آنجا سرو می‌شود. با خرید بلیط هواپیما قیصریه حتماً از تمامی این خوشمزه‌ها نوش جان کنید.

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

آب Gilaburu یک نوشیدنی تجاری از آناتولی میانی است. Gilaburu یک میوه کوچک و قرمز است. که دارای مزایای بسیاری برای بدن انسان است. شما می‌توانید آب آن را در Elmacıoğlu İskender (یکی از بزرگترین رستوران‌های شهر) میل کنید.

خرید در قیصریه

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

گردشگران عزیزی که می‌خواهند یادگاری با ارزش و اثری بی نظیر را با خود به خانه ببرند می‌توانند از فرش‌های دستباف این شهر که شهره خاص دارد خریداری کنند. البته توجه داشته باشید که به دلیل استفاده از ابریشم خالص در این فرش‌ها قیمتشان گران خواهد بود. هرگزفراموش نکنید که از گوشت مخصوص ای شهر که پاستیرما نام دارد تهیه کرده و نوش جان کنید.

بازدید از مسجد Hunat Hatun

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

این مجموعه بزرگ در سال 1237 توسط ماهپری خاتون سلجوقی آغاز و در سال 1246 توسط کی خسرو به پایان رسیده و مجهز به قلعه، مدرسه، مسجد و حمام بوده است. این بنا که یکی از آثار مهم و بسیار تاریخی دوران سلجوقی در آناتولی می‌باشد با بنای تمام سنگی خود در مرکز شهر جای گرفته است. شما گردشگران عزیز که عاشق گشت و گذار در تاریخ هستید با خرید بلیط هواپیما قیصریه این فرصت را از دست ندهید.

بازدید از کوه Mount

خرید بلیط هواپیما قیصریه
بلیط هواپیما قیصریه

Erciyes پنجمین کوه پرارتفاع (3916 متر) در ترکیه و یک مکان فوق العاده برای اسکی محلی است. امروزه گردشگران خارجی نیز از این مکان بازدید می‌کنند. مرکز اسکی Erciyes 25 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید بلیط هواپیما قیصریه حتماً از این مکان پر جنب و جوش و پر شور و نشاط دیدن کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ترکیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید