بلیط هواپیما به لندن قدمتی به دوران روم باستان

0
374
خرید آنلاین بلیط هواپیما به لندن
بلیط هواپیما به لندن
بلیط هواپیما به لندن قدمتی به دوران روم باستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 9Rating: 4.5بلیط هواپیما به لندن انگلیس قدمتی به دوران روم باستانبلیط هواپیما به لندن انگلیس قدمتی به دوران روم باستان چرخ و فلک بزرگ، اتوبوس‌های قرمز رنگ، گالری‌ها و موزه‌ها، ساختمان‌های قدیمی انگلستان

بلیط هواپیما به لندن قدمتی به دوران روم باستان

چرخ و فلک بزرگ، اتوبوس‌های قرمز رنگ، گالری‌ها و موزه‌ها، ساختمان‌های قدیمی، چای و پودینگ انگلیسی، سیب زمینی و ماهی سنتی و هزاران هزار چیز دیگری که با شنیدن نام لندن، تصویر آنها در ذهن ما تداعی می‌شود.

لندن در کنار رود تایمز شکل گرفته و قدمت آن به دوران روم باستان یعنی نزدیک به دو هزار سال پیش باز می‌گردد. این شهر همچنین مرکز جریان‌های تاریخی مهمی چون انقلاب صنعتی بوده است؛ این روح تاریخی به شهری مدرن پیوند خورده و سبب شده تا دیدار از لندن تجربه‌ای به یادماندنی و کم‌نظیر شود. لندن مقصد بسیاری از مسافران پروازهای خارجی از سرتاسر جهان است.

بلیط هواپیما در بهترین فصل سفر به لندن

خرید بلیط هواپیما به لندن انگلستان
بلیط هواپیما به لندن انگلستان

تابستان فصل محبوب مسافران پروازهای خارجی به این شهر است؛ روزها طولانی است و در گوشه و کنار شهر، جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌شود. بهار و پاییز، هوا کمی خنک‌تر است و کمی هم به نسبت تابستان قیمت‌ها ارزان‌تر می‌شود.

بودجه سفر به لندن

لندن شهری به نسبت گران است؛ اگر می‌خواهید کمی در بودجه‌های خود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید اقامتگاه‌های معروف به تخت و صبحانه را جایگزین هتل‌های گران قیمت کنیم.

دیدنی‌های لندن

در گوشه و کنار لندن،موزه‌ها، گالری‌ها و بسیاری از دیدنی‌های جذاب و به یادماندنی قرار دارد که می‌تواند برنامه‌ی روزانه‌ی شما را به خود اختصاص دهد؛ اگر بلیط هواپیمای خود را به مقصد لندن گرفته‌اید، فرصت دیدار این جاذبه‌ها را از دست ندهید.

بلیط هواپیما به بازدید از چشم لندن

خرید بلیط هواپیما به بازدید از چشم لندن
بلیط هواپیما به بازدید از چشم لندن

می‌توانید سفر خود را با دیدن یکی از نمادهای شهر لندن آغاز کنید؛ این چرخ و فلک 135 متری در سال 1999 در قلب لندن ساخته شده است. شما به یک گردش نیم ساعته می‌روید و می‌توانید از بالای آ« منظره‌ای زیبا از شهر را ببینید.

بلیط هواپیما به بازدید از گرینویچ

خرید بلیط هواپیما به بازدید از گرینویچ
بلیط هواپیما به بازدید از گرینویچ

ما بارها و بارها نام گرینویچ را شنیده‌ایم؛ اینجا همان جایی است که نصف النهار مبدا از آن می‌گذرد و در اعلام ساعت‌های رسمی نام آن به کار می‌رود. این دهکده حال و هوای قدیمی انگلستان را می‌توانید ببینید؛ مکانی سرسبز که در آن موزه‌، ساختمان‌های تاریخی و رستوران‌هایی قرار دارد. همچنین اینجا می‌توانید از جشنوارهای مختلفی نیز دیدن کنید؛ برای دیدار از این دهکده بهترین راه این است که سوار قطار شده و در ایستگاه گرینویچ پیاده شوید.

بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی بریتانیا

خرید بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی بریتانیا
بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی بریتانیا

همانطور  که گفتیم، لندن شهر موزه‌های گوناگون است. یکی از آنها همین موزه‌ی بریتانیا است با یک معماری مدرن و عجیب؛ در موزه‌ی برتانیا می‌توانید گنجینه‌ای از آثار باستانی فرهنگ‌های گوناگون را مشاهده کنید؛ جالب است بدانید که منشور حقوق بشر کورش نیز در اینجا نگهداری می‌شود؛ از دیگر آثار مهم این موزه، ستون‌هایی به جا مانده از یونان و مومیایی‌های مصر است. برای بازدید این مکان بهتر است که زمان زیادی را اختصاص دهید.

بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی ویکتوریا و آلبرت

خرید بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی ویکتوریا و آلبرت
بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی ویکتوریا و آلبرت

این موزه، مجموعه‌ای از آثار هنرهای دکوراتیو را جمع‌آوری کرده‌است. این موزه نزدیک به 100 گالری مختلف دارد، که در آنها می‌توانید از فرش‌های ایرانی، مبلمان‌های اروپایی با طراحی‌های خاص و آثار نقاشی مربوط شرق دور دیدن کنید.

بلیط هواپیما به بازدید از گالری ملی لندن

خرید بلیط هواپیما به بازدید از گالری ملی لندن
بلیط هواپیما به بازدید از گالری ملی لندن

اگر به نقاشی علاقه دارید و بلیط هواپیمای خود را به مقصد لندن گرفته‌اید، حتما به این موزه سر بزنید؛ جالب است بدانید بسیاری از مسافران پروازهای خارجی به سوی لندن برای دیدن این موزه عازم سفر شده‌اند.

قدمت این گالری به قرن 19 باز گشته و مجموعه‌ای منحصر به فرد از آثار هنری را پیش چشم شما به نمایش می‌گذارد. این گنجینه بیش از دو هزار اثر را از فرون 13 تا 19 در خود جای داده‌است.

بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی مادام توسو

خرید بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی مادام توسو
بلیط هواپیما به بازدید از موزه‌ی مادام توسو

این موزه‌ حال انقدر محبوب و معروف شده که در چند شهر دیگر نیز شعبه‌هایی را افتتاح کرده‌است. موزه‌ی مادام توسو را خانمی به همین نام ساخت؛ در این موزه مجموعه‌ای از مجسمه‌های مومی در ابعاد واقعی را از شخصیت‌های معروف جهان خواهید دید. این مجسمه‌ها آنقدر واقعی هستند که اگر با آنها عکس گرفته و برای کسی بفرستید، ممکن است تصور کند که شما به راستی با خواننده یا بازیگر محبوبتان ملاقات کرده‌اید.

بلیط هواپیما به بازدید از موزه تاریخ طبیعی

خرید بلیط هواپیما به بازدید از موزه تاریخ طبیعی
بلیط هواپیما به بازدید از موزه تاریخ طبیعی

برای سفر به تاریخ ناگزیریم گشتی هم در سیر تاریخی طبیعت بزنیم و برای این کار موزه‌ی تاریخ طبیعت، یکی از بهترین مکان‌ها است. علاوه بر اطلاعات  مفیدی که در طول بازدید به دست می‌آورید، خود ساختمان موزه نیز از شاهکارهای معماری این شهر به شمار می‌رود. اگر به کودکان خود سفر می‌کنید، حتما آنها را به این موزه ببرید.

اینجا می‌توانید از بخش‌های گیاه‌شناسی، حشره‌شناسی، کانی‌شناسی، دیرینه و جانورشناسی دیدن کنید. بخشی از مجموعه‌های این موزه توسط داروین جمع آوری شده‌است.

بلیط هواپیما به بازدید از برج لندن

خرید بلیط هواپیما به بازدید از برج لندن
بلیط هواپیما به بازدید از برج لندن

به داستان‌های ترسناک علاقه دارید؟ آیا باور دارید که ممکن است در برخی مکان‌ها ارواحی سرگردان وجود داشته‌باشند؟ خب اگر این موضوعات برایتان جالب است، بلیط هواپیمای خود را به لندن بگیرید و از برج لندن دیدن کنید.

این مکان در واقع از 22 برج تشکیل شده و در دروان‌های گذشته یک قلعه‌ی نظامی رومی بوده‌است. در این مکان می‌توانید از زره‌ها و جواهرات خاندان سلطنتس دیدن کنید. برخی افراد در اینجا کشته شده‌اند و بسیاری از مردم باور دارند که ارواح آنها هنوز در اینجا سرگردان است از حمله روح مردن که گردنش زده شده‌است.

قایق‌رانی در شهر لندن

خرید بلیط هواپیما برای قایق‌رانی در شهر لندن
بلیط هواپیما برای قایق‌رانی در شهر لندن

رود تایمز جلوه‌ای زیبا به شهر بخشیده است؛ علاوه بر پیاده‌روی در کنار این رود زیبا، شما می‌توانید به گردشی با قایق بر روی رودخانه بروید. قایق رانی بر روی تامیز در میان انگلیسی‌ها بسیار محبوب است و مسابقاتی نیز در این شهر برگزار می‌شود.

بلیط هواپیما به دیدار با هری پاتر

خرید بلیط هواپیما به دیدار با هری پاتر
بلیط هواپیما به دیدار با هری پاتر

این روزها لندن را با یک نشان دیگر نیز به یاد می‌آورند و آن مجموعه داستان‌های هری پاتر است. اگر شما هم از دوستداران این شخصیت محبوب هستید، می‌توانید از استودیوی برادران وارنر که بخشی از دکورهای این فیلم را در خود جای داده، دیدن کنید.

لندن ، غذا و دیگر هیچ

خرید بلیط هواپیما برای صبحانه انگلیسی
بلیط هواپیما برای صبحانه انگلیسی

در این شهر چند خوراکی وجود دارد که خود بخشی مهم از سفرتان می‌تواند باشد؛ اول از همه خود را به یک صبحانه‌ی مفصل انگلیسی مهمان کنید، ترکیبی از تخم مرغ و سوسیس و …؛ از دیگر خوراک‌های محبوب این کشور ماهی و چیپس است که به روشی مخصوص طبخ و با سس خوش طعم خورده می‌شود.چای و پودینگ‌های متنوع انگلیسی نیز می‌تواند عصرانه‌ای دلچسب باشد. سفر به انگلستان بدون خوردن این خوراک‌ها کامل نمی‌شود.

انگلستان مقصدی زیبا و دوست‌داشتنی است؛ این شهر برای همه‌ی سلیقه‌ها و گروه‌های سنی پیشنهادهای جذابی دارد، چه اهل خرید باشید و چه اهل بازدید از بناهای تاریخی، چه تنها سفر می‌کنید و چه با کودکانتان، این شهر مقصدی مناسب برای خرید بلیط هواپیما است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به لندن انگلستان
بلیط هواپیما به لندن انگلستان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به لندن انگلستان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به انگلستان ، برای دیدن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید