پل‌های رود تایمز لندن

0
441
خرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز
پلهای رودخانه تایمز
پل‌های رود تایمز لندنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 6Rating: 4.0پل‌های رود تایمز لندن - بلیط هواپیما به لندن و بازدید از این همه زیبایی به صورت یکجاخرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز. پل معروف لندن. بزرگترین رودخانه لندن چه نام دارد؟ تاور بریج قیمت بلیط هواپیما به لندن

پل‌های رود تایمز لندن

بسیاری از پل‌های معروف لندن منظره‌های منحصربه‌فرد را در اختیار بازدیدکنندگان می‌گذارند. همچنین از طریق این پل‌ها به محبوب‌ترین مناظر تورها و رویدادهای شهر می‌توان دسترسی پیدا کرد. به‌علاوه این پل‌ها به‌خودی‌خود منظره‌های منحصربه‌فردی هستند. روی رودخانه تایمز لندن 33 پل ساخته شده است.

با تهیه بلیط هواپیما به لندن هر موقع خود را در اطراف رود تایمز یافتید تضمین کرده‌اید که حداقل نزدیک یکی از این پل‌ها باشید.

بهترین دیدنی‌های شهر لندن از دیدگاه گردشگران

معروف‌ترین خیابان‌های جهان

تاور بریج یا پل برج tower bridge

خرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز
تاور بریج یا پل برج tower bridge

این مشهورترین پل برج لندن در سال 1894 ساخته شده است. مهندسی تاور بریج بسیار جالب است. ارتفاع آن به 244 متر می‌رسد و با 22000 گالن رنگ پوشیده شده است و هر روز حدود 40000 نفر از آن عبور می‌کنند.

با نگاهی به پشت‌صحنه این برج مشهور در نمایشگاه برج پل مناطقی از آن را مثل اتاق مهندسی پل که سیستم هیدرولیکی آن را اداره می‌کند تا پل بتواند برای عبور کشتی‌ها از رودخانه تایمز عبور کند را کشف خواهید کرد. بااین‌حال این فرایند همیشه هماهنگ نبوده است. در سال 1952 درحالی‌که هنوز اتوبوس‌های دوطبقه لندن در حال عبور بودند پل شروع به بالا رفتن کرد. راننده اتوبوس آلبرت گانتون با نشان دادن سرعت عمل و عبور از فاصله ایجادشده بین در طرف پل از یک فاجعه جلوگیری به عمل آورد. با تهیه بلیط هواپیما به شهر لندن قادر خواهید بود محل این قهرمانی شجاعانه راننده اتوبوس دوطبقه را ببینید.

پل لندن London bridge

خرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز
پل لندن London bridge

بااینکه پل لندن در کنار همسایه پر زرق‌وبرق دارش، برج پل، بسیار ساده به نظر می‌رسد اما به همان اندازه شهرت دارد. در ابتدا این پل توسط رومیان ساخته شد و بعدها پل قرون‌وسطایی با خانه‌هایی در روی آن و یک پل سنگی با دستور هنری دوم ساخته شد که تا سال 1831 از آن استفاده می‌شده است. یک شرکت آمریکایی با نام McCulloch Oil Company پل لندن بعدی را در سال 1971 به مبلغ یک‌میلیون پوند به‌عنوان جاذبه توریستی برای شهر جدید هاواسو در آریزونا خریداری کرد؛ اما داستانی که در مورد خرید این برج پل توسط رابرت پی. مک کولاک گفته می‌شود در حال حاضر یک افسانه محلی محسوب می‌شود. باوجود ظاهر ساده این پل، خرید بلیط هواپیما به لندن و دیدار از این پل تاریخی به ضررتان نخواهد بود.

پل هزاره لندن Millennium Bridge

خرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز
پل هزاره لندن Millennium Bridge

پل هزاره در تاریخ 10 ژوئن 2000، برای دیدار عموم باز شد. این پل کلیسای سنت پل در بندر شمالی تایمز را به تیت مدرن و شکسپیرز گلوب پیوند می‌دهد. لرزش معروف این پل تعمیر شده است ولی بااین‌حال اسم این پل همچنان به‌عنوان پل لرزان شناخته می‌شود. با خرید بلیط هواپیما به لندن و سفر به کرانه رودخانه تایمز از منظره منحصربه‌فرد این پل و مراکز توریستی اطراف آن دیدن کنید.

پل سات‌ارک Southwark Bridge

خرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز
پل سات‌ارک Southwark Bridge

پل سات آرک شهر لندن را به سات آرک در کرانه جنوبی روز تایمز متصل می‌کند. این پل نزدیک‌ترین پل به تئاتر شکسپیرز گلوب است و معمولاً کمترین ترافیک را دارد. پس از تهیه بلیط هواپیما به لندن اگر قصد صرفه‌جویی در زمان را برای رسیدن به این مناطق دارید از این پل استفاده کنید.

پل بلک فرایرز Blackfriars Bridge

خرید بلیط هواپیما به لندن و بازدید از پلهای رود تایمز
پل بلک فرایرز Blackfriars Bridge

این پل قوسی در سال 1869 ساخته شد ولی شهرت خود را در سال 1982 زمانی که رئیس‌جمهور واتیکان رابرت کلوی به‌صورت آویخته شده از این پل پیدا شد به دست آورد. پل بلک فایرز 281 متر طول و 32 متر عرض دارد و ایستگاه بلک فرایرز در سمت شمالی این پل واقع‌شده است. با خریداری بلیط هواپیما به لندن و سفر به این شهر می‌توانید از این پل مشهور بازدید کنید.

اگر به ساختمان و مهندسی پل‌ها علاقه دارید یا صرفاً از گذشتن از روی پل‌های بزرگ و تاریخی با سازه‌های متنوع و عظیم لذت می‌برید می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما به لندن از هرکدام از این پل‌های متنوع دیدن کنید و سفری خاطره‌انگیز همراه با خانواده یا دوستانتان رقم بزنید.

برای خرید بلیط هواپیما به لندن به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
visitlondon.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به لندن ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید