بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

0
608
خرید آنلاین بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 20Rating: 4.5بلیط هواپیما به لوکزامبورگبلیط هواپیما به لوکزامبورگ کشوری در قاره اروپا است که به مرکزی برای موسسه‌های مالی و بانک تبدیل شده است. این کشور تنها بازمانده نظام حکومتی

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در قاره اروپا است که به مرکزی برای موسسه‌های مالی و بانک تبدیل شده است. این کشور تنها بازمانده نظام حکومتی دوک‌نشینی در جهان است. این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. این کشور از نظر وسعت در بین 194 کشور جهان رتبه 175 را دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای لوکزامبورگ
بلیط هواپیما برای لوکزامبورگ

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ پیوندگاه جاده‌های رومی

کشور کوچک اروپایی با اقتصاد خوبش جای مناسبی برای زندگی و سفر به نظر می‌رسد اما این اقتصاد و ثروت قسمت‌های جذاب تاریخی و فرهنگی کشور را از نظرها دور نگه نمی‌دارد. حسنی که کوچک بودن مقصد دارد این است که در مدت زمان کمی می‌توان همه جای آن را زیرو رو کرد و سر از فرهنگ و تاریخ تمام نقاط درآورد. حسن دیگری که این کشور دارد تنوع کم نظیر جاذبه‌های آن است که با هر سلیقه‌ای جور درمی‌آید ، فرقی نمی‌کند تاریخ و معماری شما را به خرید بلیط هواپیمای لوکزامبورگ کشیده باشد یا هنر و یا حتی مناظر طبیعی،به هر حال دست خالی از این کشور بیرون نخواهید رفت و کوله‌باری از خاطرات را به خانه‌های خود خواهید برد.

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

پایتخت این کشور باستانی تعریفی افسانه‌ای در لیست آثار تاریخی یونسکو و جایگاه حائز اهمیتی در بین پرتگاه‌های چشمگیر و مهیج دارد،علاوه بر این جنگل‌های شیب‌دار و قلعه‌های باستانی در میان آنها و پرتگاه‌‌های زیبا همه و همه در یک کلام  پر از سوپرایزهای دیدنی برای شماست.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از جاذبه‌های دیدنی

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

بیشتر جاذبه‌های مطرح این کشور در پایتختش شهر لوکزامبورگ واقع شده‌اند و انتخاب را برای گردش‌گران راحت‌تر ساخته است. این کشور زیبا با تنوع گسترده‌ای از دیدنی‌ها و بناهای باشکوه و معماری‌های قرون وسطایی، موفق به جذب و جلب نظر مسافران و مهمانان سرزمینش شده و بازدیدهای بی‌شماری را در آمار خود ثبت می‌کند. اولین اقدام هر مسافری قبل از خرید بلیط هواپیمایی آشنایی با کشوری است که به منظور سفر مدنظر دارد و بعد از این مرحله، انجام رزرو بلیط هواپیمایی مقرون به صرفه و یا مناسب آن سفر است. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی از کشور لوکزامبورگ را در اختیار شما قرار دهیم. کاخ‌ “Grand Ducal” ، کلیسای “Notre Dame”، موزه “Mudam” ، میدان “Place Guillaume “ ، موزه تاریخ و هنر، تونل‌های زیرزمینی “Bock Casemates” ، قلعه های “Beaufort” و “Vianden”، گورستان “US Military” منطقه “Corniche” و منطقه “Old Town” شهر لوکزامبورگ؛ دیدنی‌هایی هستند که در کشور کوچکی جا گرفته‌اند و این مساحت کم ، راحتی بازدید از این اماکن را چندبرابر کرده است.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از Bock Casemates

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

تاریخی که در لابه‌لای طیف گسترده‌ای از تونل‌های زیرزمینی و دالان‌های این پناه‌گاه با دیواره‌هایش عجین شده ،تنها با خرید بلیط هواپیمایی این کشور و حضور در این مکان قابل درک خواهد بود. سازه‌ای که ساختش سال 1644 شروع شد و در جنگ جهانی دوم به عنوان مکان امنی برای خیل عظیمی از سربازها و اسب‌ها و تجهیزات آن‌ها مورد استفاده قرار گرفت. پیشنهاد ما این است به این مجموعه که برج‌ها و دیوارهای قرون وسطایی و بقایای قلعه قدیمی را در خود جای داده، سری بزنید و با پیاده روی در اطراف و داخل تونل‌ها شاهد استحکام عجیب و هنر خارق‌العاده طراحی آن باشید.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از موزه‌های این کشور

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

در کنار موزه‌های جنگ که تاریخ غمگین این کشور را به نمایش گذاشته‌اند و موزه‌های تاریخ و هنر که مجموعه‌ای باشکوه از هنرهای مدرن و کهن،اسلحه‌ها و سکه‌ها و آثار باستانی را به نمایش گذاشته و هنرمندان را به سمت خود جذب می‌کنند ،بازدید از موزه جذاب و دیدنی که در بین مجموعه‌ای از خانه‌های قرن هفدهم محصور شده و باغ زیبایی که در اطراف آن زیبایی چشم‌گیری به آن داده به ندرت در جای دیگری قابل تجربه است.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از Grand Ducal

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

نمونه معماری اسپانیایی کم‌نظیر عصر رنسانس که تابستان‌های هر سال بازدید عموم از فضای داخلی آن به مدت 45 دقیقه ممکن است ، یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردش‌گری لوکزامبورگ محسوب می‌شود. طراحی داخلی کاخ به گونه ای است که ناهارخوری آن به سبک گوتیک باستانی می باشد اما طبقات بالایی اش به شکل مجلل و زر اندود تزئین شده اند و مکانی مناسب برای مشتاقان معماری بوده و در حال حاضر این کاخ دفتر “Grand Duke” و ساختمان مجاورش در تملک مجلس پارلمان کشور می‌باشد.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از منطقه Corniche

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

تفرج‌گاه پیاده‌روی که با عنوان زیباترین معبر اروپایی شناخته شده و در مسیر برج و خاک‌ریزهای قرن هفدهم با چشم‌اندازی به سمت تنگه رودخانه، در مجاورت دیوار “Wenceslas” پناه‌گاه اشرافیان بوده است. دروازه بسیار قدیمی “Gate of the Grund” و کلیسای “St.Michael” و کلیساها و بناهای دیگر مجموعه تاریخی در کنار هم تشکیل داده‌اند که راه ارتباطی با پیشینیان هستند و تجربه حضور در این منطقه که گردش‌گران زیادی را به سمت خود می‌کشاند با جاهای کمی قابل مقایسه است. تنها چیزی که برای ورق زدن تاریخ در این منطقه نیاز دارید کمی زمان، یک بلیط هواپیمایی و یک دوربین عکاسی است که لحظات خود را به گونه‌ای رنگین ثبت کنید.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از Old Town City

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

بهترین مکان برای بازدید از شهر لوکزامبورگ محله قدیمی شهر و بهترین روش برای درک اینکه این شهر در زمان‌‌های گذشته چطور جایی بوده است. تلفیق فرهنگ و معماری و تاریخ در گوشه‌ای تاریخی شهر که به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده است، ارزش بازدید و مطالعه دارد. قلعه قدیمی شهر ،باغ‌ها و پارک‌های زیبای امتداد آن دلیلی است که این مکان یکی از مهم‌ترین دیدنی‌های اروپا باشد.

بلیط هواپیما به لوکزامبورگ و بازدید از Cathédrale Notre Dame

خرید بلیط هواپیما به لوکزامبورگ
بلیط هواپیما به لوکزامبورگ

این کلیسا بیشتر به خاطر تاج سیاه مخروطی شکلش که در میان کلیساهای دیگر متمایز است ،حائز اهمیت بوده و ورودی اصلی آن و شیشه‌کاری منقوش کلیسا، نمونه‌ای مجلل از عصر رنسانس را به نمایش گذاشته است.کلیسای به جا مانده از قرن هفدهم متشکل از مجسمه‌ای کوچک و مقدس در بالای محراب و آرام‌گاه خانواده اشراف بوده و نمای جالبی از معماری‌های کهن را در نقش و روی خود دارد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به لوکزامبورگ به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
lonelyplanet.com
tripadvisor.com
planetware.com
twobadtourists.com

تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 28 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید