بلیط هواپیما به لیبی، داغ و خشکترین کشور جهان

0
453
خرید بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی، داغ و خشکترین کشور جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 19Rating: 4.5بلیط هواپیما به لیبی، داغ و خشکترین کشور جهانخرید بلیط هواپیما به لیبی. سفر به لیبی. پایتخت لیبی. لیبی عکس. قیمت بلیط هواپیما. لیبی نفت. لیبی پایتخت کجاست؟ دیدنی های لیبی

بلیط هواپیما به لیبی

لیبی کشوری در شمال آفریقا است که در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است و از کشورهای عربی این قاره سبز به حساب می‌آید. ترابلس پایتخت کشور لیبی است. ترابلس را که در شمال غربی لیبی بر کرانه دریای مدیترانه واقع شده‌، در سده هفتم پیش از میلاد فینیقی‌ها ساخته‌اند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای لیبی
بلیط هواپیما برای لیبی

کشور لیبی کشوری در شمال آفریقا، چهارمین کشور پهناور قاره آفریقا و هفدهمین کشور بزرگ جهان است. سرزمین‌های این کشور بیشتر به صورت بیابان و صحرای بی آب و علف است اما کناره‌های دریای مدیترانه بسیار زیباست.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کشور لیبی
بلیط هواپیما به کشور لیبی

پایتخت این کشور شهر ساحلی طرابلس، بزرگترین شهر لیبی است و جاذبه‌های دیدنی فراوانی دارد. لیبی کشوری ثروتمند است که بهترین ذخایر نفت جهان را در اختیار دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد لیبی
بلیط هواپیما به مقصد لیبی

کشور لیبی کشوری است که نامش کمتر به عنوان مقاصد گردشگری به چشم می‌خورد اما گنجینه‌های زیادی برای دیدن دارد.

بلیط هواپیما به لیبی و لمس آب و هوای آن

خرید بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی

آب و هوای این کشور در نوار ساحلی، مدیترانه‌ای و معتدل و مرطوب است و هرچه از ساحل دورتر می‌شویم خشک و صحرایی می‌شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی

درکل بخش عظیمی از کشور را صحرای بزرگ آفریقا پوشانده و تنها 4 درصد از زمین‌های کشور قابلیت کشاورزی دارند.

خرید بلیط هواپیما ارزان و دیدار از پایتخت لیبی، طرابلس

خرید بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی

بزرگترین شهر لیبی طرابلس است که در شمال غرب این کشور در ساحل دریا مدیترانه قرار گرفته و شامل بندر طرابلس و بزرگترین مرکز تجاری کشور می‌باشد. طرابلس در قرن هفتم پیش از میلاد توسط فنلیان تاسیس شد و به دلیل بافت قدیمی از اهمیت فراوانی در بین باستان شناسان برخوردار است. مراکز خرید و خیابان‌های دیدنی بسیاری دارد که قدم زنی در آنها در غروب آفتاب بسیار دلپذیر خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما و دیدار از شهر بنغازی

خرید بلیط هواپیمای ارزان به لیبی
بلیط هواپیمای ارزان به لیبی

بنغازی، دومین شهر پرجمعیت لیبی است و شرکت‌های بزرگ کشور نظیر شرکت هواپیمایی ملی و شرکت نفت ملی در این شهر احداث شده است و می‌توان گفت به‌اندازه شهر طرابلس شهر مهمی است. همچنین این شهر نیز بازار و مراکز خرید پرجنب و جوش و زیبایی دارد.

بلیط هواپیما به لیبی و آشنایی با دریاچه اوباری

خرید بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی

بهترین‌ترین و جذاب‌ترین قسمت سفر شما به لیبی دیدار از این پدیده اسرارآمیز و شگفت انگیز خواهد بود. دریاچه‌ای در دل شنزارهای گرم وسوزان که بسیار دیدنی است. قایق‌ها بر روی آب و احاطه شدن این دریاچه در میان بیابان‌های شن و ماسه نقاشی بی‌نظیر طبیعت است. این دریاچه در سمت جنوب این کشور در منطقه‌ای بنام فزان قرار گرفته و باور وجود دریاچه‌ای در میان گرمای سوزان کویر در ورای شن‌های سرخ رنگ سخت است. دورتا دور این دریاچه پوشیده از درختان و گیاهان سرسبز است که از آب دریاچه تغذیه کرده‌اند و جالب اینجاست که چند قدم آن طرف‌تر همه‌جا شن و ماسه داغ است. سفر به لیبی تنها با دیدن این دریاچه کامل می‌شود و شما گردشگران عزیز می‌توانید در آب شنا کنید و سوار قایق شوید.

بلیط هواپیما به لیبی و دیدار از منطقه تادرات آکاسوس

خرید بلیط هواپیما به لیبی
بلیط هواپیما به لیبی

این منطقه بیابانی که خالی از سکنه است در دل خود خانه‌های باستانی و دیدنی به قدمت 1200 سال دارد. دیدار از این خانه‌های زنجیره‌ای از سنگ‌های مختلف، ماسه سنگ‌ها، کوه‌های بازالت و چشم‌اندازی از رودخانه شنی و وتدی‌های بی پایان همگی ویژگی‌هایی است که تمام دوست‌داران تاریخ باستان و زیبایی‌های خلقت را مجذوب خود می‌کند.

بلیط هواپیما به لیبی و دیدن موزه قلعه سرخ

خرید بلیط هواپیمای ارزان به لیبی
بلیط هواپیمای ارزان به لیبی

موزه سارایا یا موزه قلعه سرخ در سال 1919 توسط قدرت استعماری ایتالیا به اولین موزه در کشور لیبی در شهر طرابلس تبدیل شد. این موزه در گذشته به عنوان یک ساختار دفاعی برای محافظت از شهر ساخته شد و امروزه به عنوان یکی از جاذبه‌های تاریخی کشور استفاده می‌شود و در آن گنجینه‌های تاریخی پیش از تاریخ، یونانی، رومی، بیزانس و تاریخ اسلامی به نمایش گذاشته شده است.

بلیط هواپیما به لیبی و رفتن به باغ وحش طرابلس

خرید بلیط هواپیمای ارزان به لیبی
بلیط هواپیمای ارزان به لیبی

این باغ وحش بزرگ و با امکانات عالی و گسترده مکانی بی‌نظیر برای گردشگران عزیز بخصوص بچه‌هاست. در این باغ وحش از هر نوع حیوانی که فکر کنید یک جفت وجود دارد و از آنها به نحو احسنت نگهداری می‌شود. در سفر خود به لیبی دیدار از این باغ وحش را از دست ندهید.

بلیط هواپیما به لیبی و شهر قادامز

خرید بلیط هواپیمای ارزان به لیبی
بلیط هواپیمای ارزان به لیبی

این شهر که نام جواهر صحرا را به خود اختصاص داده و در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده با معماری‌های سنتی و چشم نواز، نمای بیرونی ساختمان‌ها، رنگ‌آمیزی سفید که برای انعکاس نور خورشید و گرمای آن کاربرد دارد و تزئینات سنتی رنگارنگ داخل مکان‌ها همگی از جاذبه‌های دیدنی این شهر است.

بلیط هواپیما به لیبی و اقامت در هتل‌ها

خرید بلیط هواپیمای ارزان به لیبی
بلیط هواپیمای ارزان به لیبی

هزینه اقامت و هتل در لیبی بسیار مناسب است و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد اقامت در پایتخت را دارید حتما در مرکز شهر هتل رزرو کنید تا به دیگر اماکن دیدنی به راحتی دسترسی داشته باشید. ما در اینجا پنج هتل معروف لیبی را به شما معرفی می‌کنیم: Venture- The country- Evergeen- Caboose- Sandman

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به لیبی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
tripadvisor.com
wikitravel.org
maphill.com
britannica.com

تاریخ انتشار: 01 تیر 96
آخرین بروزرسانی: 27 آبان 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید