بلیط هواپیما به بندر لیورپول و ورزشگاه آنفیلد

0
529
خرید آنلاین بلیط هواپیما به لیورپول انگلستان
بلیط هواپیما به لیورپول انگلستان
بلیط هواپیما به بندر لیورپول و ورزشگاه آنفیلدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 2Rating: 4.5بلیط هواپیما به بندر لیورپول انگلستان و ورزشگاه آنفیلدبلیط هواپیما به بندر لیورپول انگلستان و ورزشگاه آنفیلد تقریبا هیچ فوتبال دوستی را نمی‎توان پیدا کرد که تاکنون نامی از شهر زیبای لیورپول و تیم فوتبال محبوب این شهر به گوشش نخورده باشد.

بلیط هواپیما به بندر لیورپول و ورزشگاه آنفیلد

تقریبا هیچ فوتبال دوستی را نمی‎توان پیدا کرد که تاکنون نامی از شهر زیبای لیورپول و تیم فوتبال محبوب این شهر به گوشش نخورده باشد. احتمالا به همین مناسبت است که نام لیورپول در بین ما ایرانیان که فوتبال را زندگی می‎کنیم، نامی کاملا شناخته شده است و اکثرمان بدون آنکه تاکنون پایمان به لیورپول رسیده باشد، اطلاعات قابل توجهی در مورد این شهر داریم. با این وجود نباید فراموش کنیم که تیم فوتبال لیورپول و بازدید از ورزشگاه آنفیلد، تنها بهانه‏ برای خرید بلیط هواپیما به مقصد لیورپول و سفر به این شهر انگلیسی نیست و لیورپول در کنار حسن شهرتی که در ورزش فوتبال دارد، دستی نیز در هنر موسیقی دارد و پر است از جاذبه‏های گردشگری که دیدنشان هر گردشگری را بر سر ذوق خواهد آورد و وادارش خواهد کرد حتی به مدد جست‎وجو برای یافتن بلیط ارزان هواپیما هم که شده لااقل یک مرتبه به این شهر بندری سفر کند.

در ادامه با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا با دیدنی‎های شهر لیورپول بیشتر آشنا شوید.

لیورپول شهری بندری در شمال غربی انگلستان واقع در منطقه مرزیساید است. این شهر در پای‌رود مِرزی قرار دارد. لیورپول در سال ۱۲۰۷ روستایی کوچک بود که در سال ۱۸۸۰ به یک شهر تبدیل شد. در سرشماری سال ۲۰۱۱ جمعیت لیورپول 415/466 نفرو جمعیت در این منطقه شهری 000/241/2 بود، با این وجود لیورپول چهارمین منطقه شهری پر جمعیت در بریتانیا است.

لیورپول، بر خلاف گذشته‌ی صنعتی‌اش، حالا دیگر یک شهر صنعتی و آلوده نیست، برعکس، پر از تفریحات لذت‌بخش و فرهنگ و هنر و موسیقی است. این شهر، مرکز ارکستر Philharmonic و محل تولد گروه The Beatles است.

این شهر، موزه‌های رایگان متعدد، پارک‌های زیبا و رستوران‌های بی‌نظیر و مجللی دارد. در سفر به این شهر، تلاش کنید که در یکی دو جشنواره خیابانی شرکت کنید. چنانچه در ماه آگوست به لیورپول می‌روید، جشنواره Matthew Street را از دست ندهید و از شرکت در بزرگ‌ترین رویداد موسیقی اروپا، لذت ببرید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به لیورپول انگلستان
بلیط هواپیما به لیورپول انگلستان

بسیاری از افراد برای دیدن فوتبال و به خاطر گروه Beatles به این شهر سفر می‌کنند در حالی که لیورپول، جاذبه‌های گردشگری و فعالیت‌های تفریحی گوناگونی را در اختیار گردشگران می‌گذارد. این راهنمای سفر به شما یاری می‌کند برای سفر خود به لیورپول، برنامه‌ریزی کنید.

ماجراجویی در شهر لیورپول چقدر خرج بر می‎دارد؟

هزینه‌ی اقامت در هاستل‌ها:

برای اقامت در هاستل‌ها باید شبی در حدود ۲۰ تا ۳۵ پوند (۱۲۰,۸۴۹ تا ۲۱۱,۴۸۶ تومان) و چنانچه بخواهید اتاق دوتخته‌ی خصوصی اجاره کنید باید ۸۰ پوند (۴۸۳,۳۹۷ تومان) بپردازید.

هزینه‌ی اقامت در هتل‌های ارزان‌قیمت:

یک اتاق دوتخته در لیورپول، شبی ۴۵ تا ۱۰۰ پوند (۲۷۱,۹۱۱ تا ۶۰۴,۲۴۶ تومان) هزینه دارد.

متوسط هزینه‌ی خورد و خوراک:

در این شهر گزینه‌های زیادی برای صرف غذای ارزان‌تر وجود دارد. چیپس و ماهی فقط ۵ پوند (۳۰,۲۱۲ تومان) قیمت دارد. اغذیه‌فروشی‌ها، ساندویچ‌های ارزانی به بهای ۵ تا ۷ پوند (۳۰,۲۱۲ تا ۴۲,۲۹۷ تومان) و رستوران‌های هندی نیز وعده‌های ناهار را با قیمت ۶ پوند (۳۶,۲۵۵ تومان) به گردشگران عرضه می‌کنند. خرید مواد خوراکی برای یک هفته نیز ۴۰ تا ۵۲ پوند (۲۴۱,۶۹۹ تا ۳۱۴,۲۰۸ تومان) هزینه دارد. غذا خوردن در رستوران‌های مجلل، هزینه‌های سنگینی برای شما خواهد داشت. به ازای هر وعده غذا به همراه نوشیدنی، چیزی در حدود ۲۱ پوند (۱۲۶,۸۹۲ تومان) باید بپردازید.

هزینه‌های حمل‌و‌نقل:

اتوبوس‌ها، یکی از وسایل حمل‌و‌نقل قابل اطمینان در لیورپول هستند که بلیط‌های یک‌روزه‌ی آن در حدود ۳.۶۰ (۲۱,۷۵۳ تومان) پوند قیمت دارد. قطار‌ها هر ۱۵ دقیقه حرکت می‌کنند و به همه‌ی نقاط شهر می‌روند. قیمت‌ها نیز بسته به مسافتی که طی می‌کنید، متفاوت هستند. پس، قبل از اینکه مسافتی طولانی را با قطار بروید، راجع به هزینه‌ی آن پرس‌و‌جو کنید.

در لیورپول سراغ کدام دیدنی‎ها برویم؟

تماشای مسابقه‌ی فوتبال

خرید آنلاین بلیط هواپیما به ورزشگاه آنفیلد لیورپول انگلستان
بلیط هواپیما به ورزشگاه آنفیلد لیورپول انگلستان

فوتبال، در این شهر از اهمیت زیادی بهره مند است. برای دیدن اشتیاق مردم این شهر به فوتبال، راه دیگری ندارید جز اینکه از یک مسابقه‌ی فوتبال دیدن کنید. می‌توانید بازی‌های تیم لیورپول یا اورتون را ببینید ولی حواستان را جمع کنید که در جمع طرفداران یک تیم، تیم دیگر را تشویق نکنید. بهتر است که با اراذل و اوباش فوتبالی در نیافتید چون به شدت خشن و متعصب هستند.

بلیط هواپیما برای بازدید از موزه‌ی جهان

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید از موزه جهان
بلیط هواپیما برای بازدید از موزه جهان

این موزه که در نزدیکی تالار سنت جورج واقع شده، مجموعه‌ی وسیعی را در بر می‌گیرد؛ از نمایشگاه پرتاب موشک بریتانیا گرفته تا بهترین نمایشگاه مصر در منطقه. این موزه نیز همانند سایر موزه‌های لیورپول، رایگان است.

بلیط هواپیما برای بازدید از نگارخانه‌ی بلو کت Bluecoat

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از نگارخانه‌ی بلو کت Bluecoat
بلیط هواپیما برای بازدید از نگارخانه‌ی بلو کت Bluecoat

این گالری، مجموعه‌ای از آثار هنرمندان این شهر را در زمینه‌های گوناگون هنری از نقاشی و هنر‌های دیداری گرفته تا موسیقی به نمایش می‌گذارد. بازدید از این نگارخانه رایگان است و بهترین راه برای دیدن هنرهای اهالی این شهر است.

بلیط هواپیما برای بازدید از موزه بیتلز The Beatles Story

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از موزه بیتلز The Beatles Story
بلیط هواپیما برای بازدید از موزه بیتلز The Beatles Story

این موزه، تنها موزه‌ای است که کاملا به گروه Beatles اختصاص دارد و برای آشنایی با قسمتی از تاریخچه‌ی موسیقی بد نیست که از آن دیدن کنید. این موزه، شامل برخی از آلات موسیقی این گروه و حقایقی جالب درباره‌ی آن ها است. هزینه ی ورودی این موزه، ۱۵ پوند (۹۰,۶۳۷ تومان) است.

بلیط هواپیما برای بازدید از فستیوال خیابانی ماتیو استریت Matthew Street

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از فستیوال خیابانی ماتیو استریت Matthew Street
بلیط هواپیما برای بازدید از فستیوال خیابانی ماتیو استریت Matthew Street

همه ساله در ماه آگوست، لیورپول میزبان بزرگ‌ترین جشنواره موزیک جهان است. گروه‌های گوناگونی از تمام انگلستان برای اجرای برنامه در این جشنواره شرکت می‌کنند. چنانچه در این ماه به لیورپول سفر می‌کنید، این جشنواره را از دست ندهید.

بلیط هواپیما برای بازدید از کلیسای جامع لیورپول

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از کلیسای جامع لیورپول
بلیط هواپیما برای بازدید از کلیسای جامع لیورپول

کلیسای جامع لیورپول، یکی از بهترین نمونه‌های معماری گوتیک در تمام دنیا است. در روزهایی که هوا پاک است، برج این کلیسا، چشم‌انداز نفس‌گیری از لیورپول و مرزیساید (Merseyside) را در معرض دیدگان شما به نمایش می‌گذارد.

بلیط هواپیما برای بازدید از دانشگاه لیورپول

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از دانشگاه لیورپول
بلیط هواپیما برای بازدید از دانشگاه لیورپول

این دانشگاه برای قدم زدن و گذراندن یک بعد‌از‌ظهر دوست‌داشتنی، محیط بی‌نظیری دارد. هم چنین می‌توانید از تورهای همراه با راهنما برای بازدید از پردیس‌ها و دانشکده‌های آن استفاده کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به لیورپول انگلستان
بلیط هواپیما به لیورپول انگلستان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به انگلستان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
mosaferat24.com
datasara.com
eneshat.com


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به انگلستان ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید