بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی

0
139
خرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی
بازدید از جزایر رانگالی
بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 30Rating: 4.0بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی - تجربه لذت‌بخش تفریحات گرمسیریخرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره زیبای رانگالی. مالدیو بهشت روی زمین. جاهای دیدنی جزیره رانگالی در مالدیو. قیمت بلیط ارزان هواپیما به مالدیو

بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی

اگر دنبال خرید بلیط هواپیما دارید و می‌خواهید سفری رؤیایی و شگفت‌انگیزی را داشته باشید جزیره رانگالی پذیرای شماست. جزیره رانگالی یکی از چندین جزیره جزایر زیبا و جادویی مالدیو است که محیطی بسیار مناسب برای خانواده‌ها دارد و ازاین‌جهت گردشگرانی که قصد خرید بلیط هواپیما و سفری خانوادگی به مالدیو را دارند جزیره رانگالی را جزو اولویت‌های خود برای اقامت و تفریح قرار می‌دهند. البته ناگفته نماند که بسیاری از افرادی که بلیط هواپیما به مالدیو و رانگالی خریده‌اند، پس از سفری که به این جزیره داشته‌اند آن را تکه‌ای از بهشت توصیف کرده‌اند و در فرصت‌هایی که به دست آورده‌اند سفری دوباره به جزیره داشته‌اند.

هتل هیلتون‌ها

خرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی
هتل هیلتون‌ها در رانگالی

جزیره رانگالی که با نام مجموعه هتل‌های هیلتون نیز شناخته می‌شود، خدمات تفریحی و متنوع فراوانی را برای آن دسته از گردشگران عزیزی که بلیط هواپیما خریده و می‌خواهند سفری به رانگالی داشته باشند، ارائه می‌دهد. رانگالی از سواحل سفید و زیبای خود نهایت استفاده را می‌کند و انواع تفریحات ساحلی را برای تمام افرادی که بلیط هواپیما به مالدیو و این جزیره خریده‌اند را فراهم کرده است. شما می‌توانید اطلاعات بیشتر را از کارکنان این جزیره که برای این کار آموزش‌دیده و با کمال میل و خوش‌رویی آماده کمک و اطلاع‌رسانی به گردشگرانی هستند که با خرید بلیط هواپیما به مالدیو به این جزیره سفر کرده‌اند، کسب کنید.

تفریحات رانگالی

خرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی
تفریحات جزیره رانگالی

اگر بلیط هواپیما به مالدیو و رانگالی خریده‌اید و می‌خواهید بدانید چه تفریحاتی را می‌توانید در این جزیره انجام دهید باید بگوییم که در این جزیره تفریحاتی همچون موج‌سواری، تماشای دلفین‌ها و یا تفریحات ساحلی را می‌توانید انجام دهید؛ و یا می‌توانید در ساحل فقط نشسته و از تماشای غروب و یا طلوع آفتاب لذت ببرید و به‌دوراز هیجان آرامشی کم‌نظیر را تجربه کنید. این جزیره کودکان عزیز را از یاد نبرده و باشگاهی را به کودکان دلبند اختصاص داده است که امکاناتی تفریحی همانند استخر را دارا است.

جاذبه‌های دیگر

خرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی
جاذبه‌های دیگر جزیره

جاذبه‌های جزیره فقط تفریحات آبی و یا سواحل آن نیستند. شما می‌توانید بعد از انجام تفریحات آبی و یا آفتاب‌گیری در ساحل کفش‌های خود را به پا کرده و با قدم زدن در خیابان‌ها و بازارها هم بافرهنگ و آداب‌ورسوم مردم آشنا شوید و هم می‌توانید سوغاتی‌های دلخواه خود را بخرید و برای خود یا دیگر عزیزانتان به یادگاری از این جزیره و سفر رؤیایی داشته باشید. علاوه بر این می‌توانید از موزه جزیره نیز دیدن کنید و بافرهنگ مردم و کشور بیشتر آشنا شوید. کافی است اراده کنید و چمدان سفر ببندید و بلیط هواپیما بخرید تا سفری رؤیایی را به جزیره آغاز کنید.

ورزش‌های آبی و مرکز غواصی

خرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی
ورزش‌های آبی و مرکز غواصی

اگر بلیط هواپیما به مالدیو و رانگالی خریده‌اید و به فکر انجام تفریحات آبی افتادید با خیال راحت می‌توانید انواع تفریحانت آبی مانند قایقرانی، موج‌سواری و بسیاری دیگر را انجام دهید؛ اما اگر به فکر غواصی افتادید و نگران از به آب افتادن هستید باید بگوییم که هیچ‌گونه نگرانی به دل خود راه ندهید چراکه مرکز غواصی جزیره بهترین مربیان را دارد که باحوصله به شما آموزش داده و وقت خود را در اختیار شما قرار خواهند داد و مواظب شما خواهند بود تا غواصی آرام و بدون دردسری را داشته باشید. طوری که بعد از سفر به جزیره بازهم خواهان خرید بلیط هواپیما و سفر به رانگالی خواهید بود.

خرید بلیط هواپیما به مالدیو و بازدید از جزیره رانگالی
ورزش‌های آبی و مرکز غواصی

گرچه جزیره به معنای وجود تفریحات آبی فراوان است اما خب لزوماً به این معنا نیست که فقط تفریحات آبی و یا ساحلی را می‌توانید انجام دهید. می‌توانید بسیاری از فعالیت‌های دیگر را نیز انجام دهید همانند بازدید از مانا، سفر به جزیره رؤیا، زیرمجموعه نمو. گرچه گل سرسبد این جاذبه‌ها رستورانی زیردریایی است که باعث شده تا گردشگران و مسافران زیادی بلیط هواپیما بخرند و سفری به این جزیره داشته باشند.

برای خرید بلیط هواپیما به مالدیو به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به مالدیو ، برای دیدن کلیک کنید.
منابع:
mag.dooronazdik.com
conradmaldivesrangali.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید