غذا خوردن در رستوران‌های زیر آبی، حسی که وصف‌ نمی‌شود

تا به حال به خوردن غذا زیر آب فکر کرده­اید؟ به اینکه در کنار نهنگ و کوسه بنشنید و شام بخورید؟ حتما الان با خودتان می‌گویید که نویسنده این مطلب دیوانه شده که چنین بحثی را مطرح می‌کند. اما باور کنید علم و خلاقیت تا حدی پیش رفته‌اند که رویای خوردن غذا در زیر آب هم عملی شده است. مطلبی که در این قسمت آماده شما کرده‌ایم به همین موضوع اختصاص دارد. به رستوران‌هایی که در دل دریا و اقیانوس و در زیر هزاران متر مکعب آب ساخته شده­‌اند تا مسافران در این رستوران‌ها همسایه نهنگ و کوسه شوند، چشم در چشم این حیوانات بدوزند و ناهار و شامی دلچسب را نوش جان کنند.

0
101
خرید بلیط هواپیما و بازدید از رستوران های زیر آب
بهترین رستوران‌های زیر آب جهان
غذا خوردن در رستوران‌های زیر آبی، حسی که وصف‌ نمی‌شودReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 16Rating: 4.0غذا خوردن در رستوران‌های زیر آبی، حسی که وصف‌ نمی‌شود - بلیط هواپیما مالدیو ، دبی ، والنسیارستوران‌هایی که در دل دریا و اقیانوس و در زیر هزاران متر مکعب آب ساخته شده­‌اند تا مسافران با خرید بلیط هواپیما به قصد حضور در این رستوران‌ها همسایه نهنگ و کوسه شوند، چشم در چشم این حیوانات بدوزند و ناهار و شامی دلچسب را نوش جان کنند. جزیره رانگالی بلیط هواپیما مالدیو. بلیط هواپیما دبی. بلیط هواپیما والنسیا. بلیط هواپیما اسپانیا. قیمت بلیط ارزان هواپیما. رستوران های زیر آب

بلیط هواپیما مالدیو و غذا خوردن در رستوران‌های زیر آبی

تا به حال به خوردن غذا زیر آب فکر کرده­اید؟ به اینکه در کنار نهنگ و کوسه بنشنید و شام بخورید؟ حتما الان با خودتان می‌گویید که نویسنده این مطلب دیوانه شده که چنین بحثی را مطرح می‌کند. اما باور کنید علم و خلاقیت تا حدی پیش رفته‌اند که رویای خوردن غذا در زیر آب هم عملی شده است. مطلبی که در این قسمت آماده شما کرده‌ایم به همین موضوع اختصاص دارد. به رستوران‌هایی که در دل دریا و اقیانوس و در زیر هزاران متر مکعب آب ساخته شده­‌اند تا مسافران با خرید بلیط هواپیما به قصد حضور در این رستوران‌ها همسایه نهنگ و کوسه شوند، چشم در چشم این حیوانات بدوزند و ناهار و شامی دلچسب را نوش جان کنند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما مالدیو و رستوران زیر آبی جزیره رانگالی

خرید بلیط هواپیما و بازدید از رستوران های زیر آب
بهترین رستوران‌های زیر آب جهان

پس ادامه با سفرستان همراه باشید و با چندتا از بهترین رستوران‌های زیرآبی دنیا آشنا شوید. این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید.

رستوران زیرآبی 5.8

1رستوران 5.8

وقتی می‌خواهید با خرید بلیط هواپیما به یکی از رویاهای خود رنگ واقعیت ببخشید، بهتر است این کار را با انتخاب بهترین‌ها انجام دهید. رستوران‌های زیر آبی مختلفی در جهان وجود دارند اما وسعت هیچ کدام به بزرگی رستوران 5.8 نمی‌رسد. شاید تعجب کنید که نام آن چرا 5.8 هست. این نام در واقع به عمق این رستوران شیشه‌ای اشاره دارد که 5.8 متر پایین­تر از سطح دریا قرار گرفته است. این رستوران د رجزیره رانگالی مالدیو قرار دارد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما مالدیو و هتل‌های زیر آبی

خرید بلیط هواپیما و بازدید از رستوران های زیر آب
رستوران زیرآبی 5.8

این رستوران که دارای 10 عدد میز می‌باشد، وزنی بالغ بر 400 تن داشته و اندازه اش 90 متر مربع است. برای رفتن به رستوران 5.8 کافیست بلیط هواپیما مالدیو تهیه کنید و پس از آن آماده تجربه‌ غیرقابل‌وصفی از خوردن غذا در زیر آب باشید.

رستوران زیرآبی Ithaa

2رستوران Ithaa

حال که بلیط هواپیما مالدیو را می‌خواهید برای تعطیلات خود انتخاب کنید به رستوران زیر آبی دیگر این کشور در جزیره رانگالی آن هم سر بزنید. رستوران Ithaa در عمق 5 متری اقیانوس هند قرار گرفته و با باغ‌های مرجانی احاطه شده تا منظره­ای رویایی پدید آورده باشد. جدا از این منظره، در این رستوران غذاهایی برای شما سرو می‌شود که شاید طعم آنها چنان شما را مشغول خود کند که اصلا از تماشای زندگی دریایی غافل شوید. برای اطلاعات تکمیلی می‌توانید مطلب شام با ماهی‌ها در جزیره رانگالی را بخوانید.

رستوران SEA مالدیو

3رستوران SEA

با بلیط هواپیما مالدیو می‌توان یک رستوران زیر آبی دیگر به نام رستوران SEA را هم از نزدیک دید و در آن غذای خوش‌طعمی‌ را میل کرد. اصلا با این همه رستوران در زیر آب، مالدیو را باید کشور رستوران‌های زیر آبی بنامیم. رستوران 360 درجه­ SEA در منطقه‌های قرار گرفته که برای غواصی هم بسیار مناسب است. منوی آن را ورق بزنید، غذایی لذیذ و دلچسب را انتخاب کنید و ضمن تماشای ماهی‌ها و لاک‌پشت‌ها از پنجره‌های اطراف‌تان، یک حس وصف­‌ناشدنی را به تجربیات خود اضافه نمائید.

رستوران Subsix مالدیو

4رستوران Subsix

اگر تا به حال برای نام‌گذاری مالدیو به عنوان کشور رستوران‌های زیر آبی قانع نشده باشید، دیگر با دیدن رستوران Subsix در این کشور مطمئنا متقاعد خواهید شد. رستورانی در شش متری عمق آب و با فاصله 500 متری از خط ساحلی که با فضای داخلی شگفت‌انگیز و محیطی مملو از حس آسایش و آرامش پذیرای یک وعده دلچسب برای شما خواهد بود. اطراف این رستوران محل زندگی بیش از 90 گونه از حیوانات مختلف دریایی است که حین خوردن غذا شنا می‌کنند و از مقابل چشمان شما رد می‌شوند.

رستوران Al Mahara دبی

5رستوران Al Mahara

حالا چرا مالدیو؟ راه­تان را نزدیک کنید و با خرید بلیط هواپیما دبی از خوردن غذا در رستوران آکواریومی ‌Al Mahara لذت ببرید. این رستورانِ کف تا سقف در برج الجمیرا قرار دارد و نکته جالب ماجرا اینجاست که آشپز آن Nathan Outlaw ، آشپز هنرمند و فوق‌العاده چیره‌دست بریتانیایی هست که با پخت بیش از 30 نوع ماهی، عشق و هنر آشپزی خود را در بشقاب غذا برایتان سرو می‌کند.

رستوران L’Oceanogràphic Submarino

6رستوران L’Oceanogràphic Submarino

برای اینکه اروپایی‌ها هم از داشتن رستوران زیر آبی محروم نباشند، شهر والنسیا در اسپانیا به احداث رستوران L’Oceanogràphic Submarino در وسط یک آکواریوم بزرگ اقدام کرده است. غذاهای خوشمزه مدیترانه‌ای و اسپانیایی این رستوران وقتی با تماشای هزاران ماهی شناور در آب‌های اطراف عجین می‌شوند، طعم بسیار بهتری در خاطرات مهمانان ثبت می‌کنند. پس اگر روزی بلیط هواپیما والنسیا تهیه کردید و گذرتان به این شهر زیبایی اسپانیا افتاد، خوردن شام یا ناهاری خوش­طعم در رستوران L’Oceanogràphic Submarino را از یاد نبرید.

خرید بلیط هواپیما و بازدید از رستوران های زیر آب
بهترین رستوران‌های زیر آب جهان

همانطور می‌بینید فکر خوردن غذا در زیر آب دیوانگی نیست. بلکه گوشه‌ای از یک زندگی اعیانی و مجلل می‌باشد که امکان تجربه آن در نقاط مختلفی از جهان فراهم شده است. پس تا فرصت هست بلیط هواپیما بخرید و سفری برای نوش جان کردن غذا در دل آب تدارک ببینید. خسته نشدید از این همه غذا خوردن در رستوران‌هایی با چهاردیواری آجری؟

برای خرید بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
edition.cnn.com
boatinternational.com
cntraveler.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید