به مالزی سفر کنید و آسیا را در قاب صباح ببینید

صباح “Sabah”جزیره‌ای رویاییست که آب‌های زلال و شن‌های نرم و صخره‌های مرجانی را درهم آمیخته و بهشتی زیبا را برای ساکنان و گردشگران به وجود آورده است. برخی از گردشگران عنوان "مالدیو مالزی" را به این جزیره داده‌اند. با ما همراه باشید تا به این قضیه پی ببرید که چرا گردشگران اروپایی و آسیایی این همه علاقه دارند تا تعطیلات خود را در صباح بگذرانند و چرا صباح چرخ صنعت گردشگری مالزی را به راحتی می‌چرخاند. گردشگران با خرید بلیط هواپیما مالزی و ورود به صباح از اصلی‌ترین دروازه ورودی جزیره بورنئی می‌گذرند تا با زیبایی‌های جزیره و مردم چندملیتی و چندفرهنگی آن‌جا آشنا می‌شوند.

0
58
بازدید از شهر صباح مالزی
شهر صباح مالزی
به مالزی سفر کنید و آسیا را در قاب صباح ببینیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 19Rating: 3.5به مالزی سفر کنید و آسیا را در قاب صباح ببینید - خرید بلیط هواپیما مالزی از سفرستانصباح “Sabah”جزیره‌ای رویاییست که آب‌های زلال و شن‌های نرم و صخره‌های مرجانی را درهم آمیخته و بهشتی زیبا را برای ساکنان و گردشگران به وجود آورده است. برخی از گردشگران عنوان "مالدیو مالزی" را به این جزیره داده‌اند. با ما همراه باشید تا به این قضیه پی ببرید - بلیط هواپیما مالزی

شهر صباح

صباح “Sabah”جزیره‌ای رویاییست که آب‌های زلال و شن‌های نرم و صخره‌های مرجانی را درهم آمیخته و بهشتی زیبا را برای ساکنان و گردشگران به وجود آورده است. برخی از گردشگران عنوان “مالدیو مالزی” را به این جزیره داده‌اند. با ما همراه باشید تا به این قضیه پی ببرید که چرا گردشگران اروپایی و آسیایی این همه علاقه دارند تا تعطیلات خود را در صباح بگذرانند و چرا صباح چرخ صنعت گردشگری مالزی را به راحتی می‌چرخاند. گردشگران با خرید بلیط هواپیما مالزی و ورود به صباح از اصلی‌ترین دروازه ورودی جزیره بورنئی می‌گذرند تا با زیبایی‌های جزیره و مردم چندملیتی و چندفرهنگی آن‌جا آشنا می‌شوند.

دیدنی‌های صباح

بازدید از شهر صباح مالزی
شهر صباح مالزی

کسانی که به صباح سفر کرده‌اند آن را بهشت گرمسیر مملو از صخره‌های مرجانی زیبا می‌خوانند و عکس‌ها و خاطرات بسیار زیبایی از نقاط مختلف جزیره دارند. این قطب گردشگری علاقه‌مندان زیادی را مجاب به خرید بلیط هواپیما مالزی و سیر در آب‌های زلالش می‌کند. اولین چیزی که با شنیدن جزیره صباح به یاد گردشگران می‌افتد سواحل خیره‌کننده جزایری مثل “Sipadan”، “Mabul” و “Kapalai” هستند که عطش هر نوع ساحل‌گردی را برطرف می‌کنند. صباح پرطرفداریش را مدیون غذاهای دریایی ارزان، مردمان مهمان‌نواز، دهکده‌های دنج و جنگل‌های انبوهش است که رقیب قدری در مقابل پوشش آمازون می‌باشد. مثلا بازدید از روستای سنتی و آداب و رسوم قبایلش امکان آشنایی گردشگران را با فرهنگ و تاریخ غنی صباح فراهم می‌کند.

جواهر آسیا

بازدید از شهر صباح مالزی
شهر صباح مالزی

در واقع جزیره صباح هر آنچه که آسیا برای گردشگرانش مدنظر دارد در دل خود جای داده است؛ طبیعت، فرهنگ، غذاهای خوش‌طعم که همه تاثیرشان را در ذهنتان حک خواهد کرد. در صباح می‌توان در یکی از بهترین نقاط غواصی به کشف دنیای زیر آب پرداخت، در اقامت‌گاه‌های رویایی شب را به صبح رساند، زیباترین عکس‌های افق را در بالای کوه  “Kinabalu” ثبت کرد، گنجینه حیات وحشش را در مراکز نگهداری اوران‌گوتان و خرس‌ها و هم‌چنین در جزیره لاک‌پشت‌ها تماشا کرد و در کنار لذت بردن از تمام تفریحات آبی جزیره با طعم و مزه‌های جدیدی آشنا شد. علاوه بر این‌ها بلیط هواپیما مالزی و جزیره صباح شما را در موزه تاریخی “Sandakan”، موزه ایالت، پارک ملی “Sipadan” و مراکز خریدش میزبانی خواهد کرد.

پارک و کوه Kinabalu

بازدید از شهر صباح مالزی
شهر صباح مالزی

چیزی که خریداران بلیط هواپیما مالزی و گردشگران جزیره صباح را حیرت‌زده کرده طبیعت بی‌نظیر این منطقه به خصوص در پارک ملی”Kinabalu” و در اوج مرتفع‌ترین نقطه جزیره است. بخشی که در خرید بلیط هواپیما مالزی نقش بزرگی دارد و محبوب قلب‌های طبیعت‌گردان و ماجراجویان است. حسن وقت گذراندان در این پارک که جزو میراث جهانی یونسکو به شمار می‌رود این است که می‌توانید بازدیدی از گونه‌های متفاوت حیوانات، گیاهان و درختان، از جمله بلوط، گل‌های ارکید و گیاهان گوشتخوار داشته باشید. در واقع کوه کینابالو یک توده گرانیتی بسیار بزرگ بوده  که امروزه ظاهر زیبا و باابهتش گردشگران را مشتاق حضور در آن‌جا و تماشای بهترین چشم‌اندازها کرده است.

پارک ملی Tunku Abdul Rahman

بازدید از شهر صباح مالزی
شهر صباح مالزی

از صدها جزیره‌ای که در مالزی وجود دارد بعضی‌هایشان علی‌رغم اینکه زیبایی رویایی دارند اما مکان مناسبی برای اقامت شبانه ندارند. شاید برایتان جالب باشد که پارک ملی تونکو عبدالرحمان که در کنار ساحل “Kota Kinabalu” واقع شده، از پنج جزیره تشکیل یافته که هر کدام به اندازه مسیر چند دقیقه‌ای با هم فاصله دارند و بهترین اقامت‌گاه‌ها را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند. این جزایر در طول آخر هفته بسیار شلوغ هستند و گردشگران برای تفریحات نشاط‌‌آور در مجتمع‌های پارک‌های دریایی، چند روز از سفرشان را به این پارک و جزایرش اختصاص می‌دهند. با خرید بلیط هواپیما مالزی و سفر به صباح می‌توانید جزو 300 هزار گردشگری باشید که سالانه در این پارک حضور پیدا می‌کنند.

جزیره لاک‌پشت‌های Selingan

بازدید از شهر صباح مالزی
شهر صباح مالزی

اگر علت سفرتان به صباح تجربه تماشای زیبایی‌های حیات وحش باشد، نباید علی‌رغم بازدید از مرکز نگهداری اورانگوتان “Sepilok”، فیل‌های روستای “Sukau”، میمون‌های پوزه‌بلند و بوفالوهای وحشی “Tabin”، بدون سر زدن به جزیره لاک‌پشت‌ها از صباح خارج شوید. لاک‌پشت‌های سبز آن‌قدر زیبا هستند که از دیدنشان به وجد خواهید آمد. با بلیط هواپیما مالزی و سفر به جزیره لاک‌پشت‌ها به همراه تجربه آرامش در کنار آب‌های زلالش شاهد یکی از پیرترین و معروف‌ترین لاک‌پشت‌ جهان باشید و کودکان خود را به دیدن تخم‌های لاک‌پشت‌ها و لحظه بیرون آمدن جوجه لاک‌پشت‌ها ببرید. فقط به خاطر داشته باشید که دوربین‌های بدون فلش اجازه عکاسی از لاک‌پشت‌های دریایی را دارند و استفاده از دوربین‌های فیلم‌برداری دیجیتال ممنوع است.

جزایر غواصی

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

رویای غواصی می‌تواند همزمان با سفر به صباح به حقیقت تبدیل شود، در واقع اگر تا به‌حال تجربه غواصی نداشته باشید می‌توانید در دوره‌های آموزش غواصی آن‌جا شرکت کنید و حتی در طول جلسات غواصی خود بهترین عکس‌ها را به یادگار ثبت کنید. اگر هم غواصی سال‌هاست نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب مقصد بلیط هواپیما شما دارد احتمالا می‌دانید که  بهترین نقاط غواصی جهان در بین جزایر صباح می‌باشد. این سه منطقه غواصی به سبب تنوع چشم‌گیر و مناظر زیبای اطرافش محبوبیت خاصی در کل دنیا دارد، شما هم از قافله عقب نمانید با خرید بلیط هواپیما مالزی و سفر به صباح در جزایر “Sipadan”، “Mabul” و “Layang” غواصی کنید و از صخره‌های مرجانی شگفت‌انگیزشان لذت ببرید.

دره Danum

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

این‌طور که به نظر می‌رسد بلیط هواپیما مالزی در پی خود چندین پرواز داخلی خواهد داشت، هر چه باشد تنوع بی‌نظیر طبیعت در این سرزمین عطش ماجراجویان را سیر نمی‌کند و جزیره صباح هم یکی از رویایی‌ترین بخش این سرزمین است. اکثر گردشگرانی که به صباح سفر داشته‌اند شبی را در بین انبوه جنگل‌های بارانی و در دل دره “Danum” می‌گذرانند. تسهیلات کمپینگ، استراحت‌گاه‌ها، هاستل و خانه‌های ییلاقی مکان راحتی را برای استراحت گردشگران فراهم کرده‌اند و در عین حال بسیار مقرون به صرفه هستند. با رفتن به دره دانوم می‌توانید به همراه لیدر‌های خود از پیاده‌روی در جنگل لذت ببرید، اورانگوتان‌های وحشی را بالای سرتان و فیل‌ها را در نزدیکی خود تماشا کنید و هیجان را بالای پل معلق حس کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مالزی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
wonderfulmalaysia.com
amazingborneo.com
tripzilla.com
says.com
theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید