گشت‌و‎گذاری هیجان‌انگیز در مرکز تفریحی سان وی لاگون مالزی

قطعاً زندگی بدون سفر آدمی را کسل و افسرده می‌کند اما سفر بدون هیجان هم چندان خاطره‌انگیز نخواهد بود. اگر مایلید یکی از پرهیجان‌ترین خاطرات گردشی خود را رقم بزنید و آدرنالین را چاشنی زندگی خود کنید، بلیط هواپیما مالزی را خریداری کرده و به معروف‌ترین جاذبه شهر سلانگور سر بزنید. مرکز تفریحی “Sunway lagoon” مجموعه‌ای حیرت‌انگیز از شهربازی، پارک آبی، طبیعت و حیات‌وحش است که چهره شادابی به همه گردشگرانش می‌بخشد و شهرتش در کل آسیا پیچیده است.

0
83
خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی
گشت‌و‎گذاری هیجان‌انگیز در مرکز تفریحی سان وی لاگون مالزیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 10Rating: 4.0گشت‌و‎گذاری هیجان‌انگیز در مرکز تفریحی سان وی لاگون مالزی - بلیط هواپیما مالزیقطعاً زندگی بدون سفر آدمی را کسل و افسرده می‌کند اما سفر بدون هیجان هم چندان خاطره‌انگیز نخواهد بود. اگر مایلید یکی از پرهیجان‌ترین خاطرات گردشی خود را رقم بزنید و آدرنالین را چاشنی زندگی خود کنید، بلیط هواپیما مالزی را خریداری کرده و به معروف‌ترین جاذبه شهر سلانگور سر بزنید.

مرکز تفریحی سان وی لاگون

قطعاً زندگی بدون سفر آدمی را کسل و افسرده می‌کند اما سفر بدون هیجان هم چندان خاطره‌انگیز نخواهد بود. اگر مایلید یکی از پرهیجان‌ترین خاطرات گردشی خود را رقم بزنید و آدرنالین را چاشنی زندگی خود کنید، بلیط هواپیما مالزی را خریداری کرده و به معروف‌ترین جاذبه شهر سلانگور سر بزنید. مرکز تفریحی “Sunway lagoon” مجموعه‌ای حیرت‌انگیز از شهربازی، پارک آبی، طبیعت و حیات‌وحش است که چهره شادابی به همه گردشگرانش می‌بخشد و شهرتش در کل آسیا پیچیده است. سان وی لاگون افتخارات و عناوین متفاوتی را به خود اختصاص داده و هر گردشگری را با هر سن و سالی سرگرم می‌کند. پس شما هم از غافله عقب نمانید و جزو 2 میلیون نفری باشید که با هدف تفریح در این پارک، بلیط هواپیما مالزی را تهیه می‌کنند.

مشخصات پارک

خرید بلیط هواپیما مالزی
پارک سان وی لاگون

سان وی لاگون آن‌قدر ویژگی‌های برجسته‌ دارد که در هر گوشه‌اش هیجانی غیرمنتظره را جای داده است. این مرکز تفریحی یکی از بهترین پارک‌های آبی مالزی و جهان، دسته بزرگی از سرسره‌های مهیج، طولانی‌ترین پل معلق کشور و مجموعه وسیعی از شهربازی را در خود جای داده است. به طور کلی این مرکز تفریحی در 6 بخش، خریداران بلیط هواپیما مالزی و سلانگور را میزبانی می‌کند؛ شهر بازی “Amusement Park”، پارک وحشت “Scream Park”، پارک آبی“Water Park”،  پارک هیجان“Extreme Park”، حیات‌وحش “Wildlife Park” و نیکلودئون لاست لاگون این 6 بخش را تشکیل می‌دهند.

سرسره‌های پارک آبی

خرید بلیط هواپیما مالزی
پارک آبی لاگون مالزی

وقتی موج‌سوارانی را ببینید که در حال نمایش مهارت‌های خود هستند تازه پی می‌برید که چرا این بخش از سان وی لاگون این همه محبوبیت دارد. البته سرسره‌های این پارک می‌توانند مفرح‌ترین لحظات را تقدیم کودکان و بزرگسالان کنند، سه سرسره اصلی در بخش “Waters of Africa” وجود دارد که نباید از آن‌ها غافل شوید؛ سرسره چالشی کنگو، سرسره کامرون و سرسره مار پیتون که هر کدام نامی آفریقایی دارند و طبیعت و حیوانات استوایی آفریقا را برایتان تداعی می‌کنند. سرسره”Vuvuzela” که بزرگ‌ترین سرسره قیفی جهان است از همان ابتدا توجه هر کسی را به سوی خود جلب می‌کند و با پریدن از برجک 11 طبقه‌ای به درون تیوب آب‌راهش تجربه‌ای بی‌نظیر و هیجانی را برای گردشگران به ارمغان می‌آورد.

موج‌سواری

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

بخشی از پارک آبی هم سفری مجازی و پرهیجان را در سینما 5 بعدی “Waterplexx” برای مهمانان خود ترتیب داده که در واقع نخستین سینمای 5 بعدی مالزی است. ساحل مصنوعی موج‌سواری هم بخش جذابی از پارک آبی است که چالش تعادل را بین موج‌سواران حرفه‌ای و مبتدی به نمایش می‌گذارد. این بخش با موج‌سازهای مصنوعی می‌تواند موج‌هایی با ارتفاع 8 متر بسازد تا آن‌جا را تبدیل به بهشتی هیجان‌انگیز برای علاقه‌مندان کند. اگر عاشق هیجان هستید در خرید بلیط هواپیما مالزی تعلل نکنید و در یکی از معروف‌ترین پارک‌ آبی‌های آسیا از تفریح لذت ببرید.

پارک وحشت

خرید بلیط هواپیما مالزی
پارک وحشت

اگر قلب ضعیفی ندارید و ماجراجویی‌های وحشتناک را دوست دارید آماده سفری ترسناک در بخش پارک وحشت یا جیغ باشید، کودکان زیر 7 سال و یا همراهان حساس خود را به سمت بخش‌های جذاب دیگری از این مرکز تفریح بفرستید و اصلاً آن‌ها را وادار به تجربه این گردش رعب‌انگیز نکنید. پارک وحشت به‌گونه‌ای طراحی شده که افرادی با گریم‌های ترسناک همراه با صداها و جلوه‌های بصری ایجاد وحشت می‌کنند. در این قسمت می‌توانید در ماجراجویی شکارچیان روح وارد ساختمان‌هایی از نیویورک شوید و به همراه داستان ترسناک راهنمای گروه تا مرز سکته پیش بروید و یا در بخشی که مربوط به شب وحشت و ترسناک‌ترین فستیوال مالزی می‌باشد به همراه دیگران جیغ بزنید.

حیات وحش

خرید بلیط هواپیما مالزی
باغ پرندگان

حتماً تا الان متوجه شده‌اید که نمی‌توان همه تفریحات سان وی لاگون را شمرد، این مرکز تفریحی هر سلیقه‌ای را درگیر خود می‌کند. بعد از تخلیه انرژی در پارک آبی و دنیای وحشت می‌توانید به سراغ بزرگ‌ترین باغ‌وحش مالزی بروید، جایی که حیوانات وحشی در یک قدمی شما راه می‌روند یا حرکتی تماشایی را به نمایش می‌گذارند. این باغ وحش زیستگاه بیش از 150 گونه از حیوانات است که بعضی‌ها بسیار نادر هستند، مثلاً زوج ببرها و شیرها جزو زیباترین گونه‌های آن‌ها هستند. برای اینکه حیواناتی نظیر بوزینه پیگمی، سوسمار درختی قرمز، لاک‌پشت‌های بزرگ، گونه‌های مختلف پرندگان و پستانداران را ببینید باید بلیط هواپیما مالزی را تهیه کنید و به سان وی لاگون بروید.

پارک هیجان

خرید بلیط هواپیما مالزی
بانجی جامپینگ

در مرحله بعدی می‌توانید مهارت‌های خود را محک بزنید و در عین حال از چالش به وجود آمده لذت ببرید، برای آزادسازی آدرنالین سراغ بانجی جامپینگ معروف مالزی، تیراندازی با کمان و کایاک سواری بروید، سیری مهیج در طولانی‌ترین زیپ‌لاین مالزی داشته باشید و به همراه دوستان خود مسابقه پینت بال و کارتینگ ترتیب دهید. در پارک هیجان باید با واژه خستگی خداحافظی کنید چون بعداً حسرت تفریح بیش‌تر سراغتان می‌آید. اسلینگ شات‌ها عنوان هیجان‌انگیزترین تفریح هر پارکی را به خود اختصاص داده‌اند و محبوب عاشقان سرعت هستند. “G-Froce X” مرتفع‌ترین اسلینگ شات آسیاست و یکی دیگر از دلایل تشویق گردشگران به خرید بلیط هواپیما مالزی است.

شهر بازی

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

وقتی به اندازه کافی در پارک آبی و بقیه قسمت‌ها وقت گذراندید به سراغ طولانی‌ترین پل معلق مالزی در بخش شهربازی بروید، این پل با طول 428 متر منظره‌ای حیرت‌آور از محوطه پارک و اطرافش را پوشش می‌دهد. در این بخش بازی‌های سرگرم‌کننده منتظر کودکان هستند که بخش “Wild West” آن سراسر هیجان است و وسوسه تجربه سرسره آبی “Colorado Splash”، تاب چرخشی “Butch Cassidy” و قایق‌های رودخانه خروشان “Grand Canyon” دست از سر شما برنخواهد داشت. تفریحاتی هم در بخش دنیای ماجراجویی هستند که دیگ آپاچی، ترن گمشده و کندی‌لند جزو پرطرفدارترین آن‌ها بین کودکان هستند.

نیکلودئون لاست لاگون

خرید بلیط هواپیما مالزی
پارک لاگون مالزی

آخرین بخشی که قصد داریم معرفی کوتاهی از آن داشته باشیم مربوط به دنیای کارتون‌هاست، جایی که می‌توانید کودکان را به عشق کارتونیشان مثل باب اسفنجی، پاتریک، نینجا و دورا برسانید و در کنار آبشار‌ها، سرسره‌ها و فواره‌ها، قسمت دیگری از ماجراجویی خود را تکمیل کنید. نیکلودئون 4 هکتار از فضای جنگلی را پوشش داده و مسیری جالب برای سیاحت و کاوش و بخشی بزرگ برای پیک‌نیک فراهم آورده است. همچنین با بیش از 12 سرسره مختلف، سقوط‌های مهیجی را برای شما گردشگران ترتیب دیده است.

کلام آخر

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

جالب است بدانید که پارک آبی سان وی لاگون در سال 2017 جزو 5 پارک آبی برتر دنیا و یکی از بهترین جاذبه‌های مالزی انتخاب شد و در نتیجه غوغایی را برای خرید بلیط هواپیما مالزی به پا کرد. پارک سان وی لاگون هر آنچه که در هنگام سفر نیاز باشد فراهم کرده تا چیزی برای گردشگران کم نگذارد، در این پارک رستوران‌ها و کافه‌های متنوعی وجود دارد تا انرژی شما را تجدید کند و طیف گسترده‌ای از غذاهای بین‌المللی، فست فود، غذاهای محلی و هندی را برایتان سرو نماید. حتی شاید بخواهید در بازی‌های گروهی این پارک شرکت کنید یا فقط به تماشای آن‌ها اکتفا کنید، از آن‌جایی که بعضی مواقع در این پارک کنسرت هم اجرا می‌شود، تنها با بلیط هواپیما مالزی کلی تفریح، سرگرمی و هیجان نصیبتان می‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما مالزی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
en.wikipedia.org
kuala-lumpur.ws
bigtreetours.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید