بلیط هواپیما مالزی و بازدید از شهر زیبای کوالاسلانگور

اگر با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به مالزی داشته باشید احتمالا در مورد کوالاسلانگور و کرم‌های شب‌تاب آن شنیده‌اید. گرچه کوالاسلانگور به خاطر کرم‌های شب‌تاب مشهور شده اما این بخش از مالزی چیزی بیش از نمایش کرم‌های شب‌تاب و میمون‌های بامزه برای نشان دادن به میهمانان خود، دارد. این بخش از مالزی که در نزدیکی مرز مالزی و اندونزی قرار دارد با طبیعت سرسبز خود و جاذبه‌هایی که دارد افراد را از کشورهای مختلف برای خرید بلیط هواپیما و سفر به این نقطه از دنیا ترغیب می‌کند. اگر هنگام سفر به کوالاسلانگور ماشین شخصی داشته باشید تنها به کوالاسلانگور اکتفا نکنید چرا که اطراف این شهر کوچک زیبایی‌های فراوانی نیز هستند که ارزش دیدن را دارند.

0
79
خرید بلیط هواپیما کوالاسلانگور و بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما کوالاسلانگور
بلیط هواپیما مالزی و بازدید از شهر زیبای کوالاسلانگورReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 25Rating: 3.5بلیط هواپیما مالزی و بازدید از شهر زیبای کوالاسلانگور - بلیط هواپیما از سفرستاناگر با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به مالزی داشته باشید احتمالا در مورد کوالاسلانگور و کرم‌های شب‌تاب آن شنیده‌اید. گرچه کوالاسلانگور به خاطر کرم‌های شب‌تاب مشهور شده اما این بخش از مالزی چیزی بیش از نمایش کرم‌های شب‌تاب و میمون‌های بامزه برای نشان دادن به میهمانان خود، دارد. بلیط هواپیما مالزی

کوالاسلانگور

اگر با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به مالزی داشته باشید احتمالا در مورد کوالاسلانگور و کرم‌های شب‌تاب آن شنیده‌اید. گرچه کوالاسلانگور به خاطر کرم‌های شب‌تاب مشهور شده اما این بخش از مالزی چیزی بیش از نمایش کرم‌های شب‌تاب و میمون‌های بامزه برای نشان دادن به میهمانان خود، دارد. این بخش از مالزی که در نزدیکی مرز مالزی و اندونزی قرار دارد با طبیعت سرسبز خود و جاذبه‌هایی که دارد افراد را از کشورهای مختلف برای خرید بلیط هواپیما مالزی و سفر به این نقطه از دنیا ترغیب می‌کند. اگر هنگام سفر به کوالاسلانگور ماشین شخصی داشته باشید تنها به کوالاسلانگور اکتفا نکنید چرا که اطراف این شهر کوچک زیبایی‌های فراوانی نیز هستند که ارزش دیدن را دارند.

راه‌های دسترسی

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

کوالاسلانگور شهر نسبتاً کوچکی است و فرودگاهی ندارد. اما از طریق ترمینا‌ل‌های اتوبوس کوالالامپور قابل‌دسترسی است. کوالاسلانگور و کوالالامپور فاصله نسبتاً کمی با یکدیگر دارند و سفر شما با اتوبوس چند ساعتی بیشتر طول نخواهد کشید. راه دیگر رسیدن به کوالاسلانگور کرایه کردن تاکسی است. که در این صورت سفر شما حدود یک ساعت طول خواهد کشید. از آنجایی که تاکسی‌ها هنگام برگشت مسافر سوار نمی‌کنند احتمالاً قیمت کرایه‌ها نیز کمی بالا باشد اما اگر همان تاکسی را برای برگشت نیز رزرو کنید می‌توانید سر کرایه کمی چانه زده و قیمت را پایین بیاورید. اگر بدون خرید بلیط هواپیما و با ماشین شخصی قصد سفر به کوالاسلانگور را دارید باید از بزرگراه شمال-جنوب به سمت خروجی سونگای بلوه رفته و از آن پس تابلوهای کوالاسلانگور را دنبال کنید. در این صورت نیز سفرتان حدود 80 دقیقه طول خواهد کشید. داخل شهر نیز امکانات حمل‌ونقل عمومی وجود ندارد و شما یا باید روش سالم گشت‌وگذار، یعنی پیاده‌روی را انتخاب کنید و یا یک تاکسی کرایه کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کوالالامپور

پارک طبیعت کوالاسلانگور

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

کوالاسلانگور شاید شهر کوچکی باشد اما جاذبه‌های فراوانی دارد. پارک‌ها یکی از این جاذبه‌ها هستند. پارک طبیعت کوالاسلانگور با نام تامان آلام نیز شناخته می‌شود. این پارک، پارکی ایالتی است که بیش از 200 هکتار جنگل و تالاب را در بر داشته و از جمله مناطقی به شمار می‌رود که مسافران با خرید بلیط هواپیما حتماً از آن دیدن می‌کنند. مدیریت این پارک بر عهده انجمن طبیعت مالزی است. افرادی که علاقه‌مند به گل و گیاه هستند این پارک را همانند بهشتی دیده و تنوع گیاهی و محیطی‌ای بهتر از پارک طبیعت کوالاسلانگور نخواهند یافت. اگر شما نیز به گل و گیاه علاقه‌مند هستید وقت را تلف نکرده، چمدان‌هایتان را ببندید و با خرید بلیط هواپیما سفر خود را به سمت کوالاسلانگور آغاز کرده و از این زیبایی طبیعت لذت ببرید. بعلاوه این پارک زیستگاه حیوانات کمیابی همچون میمون نقره‌ای لوتونگ، عقاب‌ها، و دیگر حیوانات است که تماشای آن‌ها در زیستگاه طبیعی خودشان لذتی وصف‌ناپذیر است.

پارک کرم شب تاپ Kampung Kuantan

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

از دیگر مناطقی که مسافران با خرید بلیط هواپیما و سفر به مالزی از آن دیدن می‌کنند پارک Kampung Kuantan است. همان‌طور که در ابتدا گفتیم بیشتر مسافران کوالاسلانگور را به خاطر کرم‌های شب تابش می‌شناسند. هر کسی که با خرید بلیط هواپیما سفری به کوالاسلانگور داشته حتما در انتظار کرم‌های شب تب خواهد بود. این پارک از جمله سه منطقه‌ای است که می‌توانید در آن به تماشای کرم‌های شب‌تاب بنشینید. این موجودات دوست‌داشتنی که مردم محلی آن را کِلیپ کِلیپ می‌نامند در اطراف رودخانه سِلانگور و درختان شاه پسند وجود داشته و به جست‌وخیز و فعالیت می‌پردازند.

تپه ملاواتی(Melawati Hill)

خرید بلیط هواپیما مالزی
بلیط هواپیما مالزی

اگر با خرید بلیط هواپیما روزهای آخر هفته به کوالاسلانگور برسید مردم این شهر را در این تپه خواهید یافت. ملاواتی هیل یکی از مناطق محبوب مردم کوالاسلانگور برای دوری از زندگی روزمره و گذراندن تعطیلات آخر هفته است. این منطقه علاوه بر جاذبه تاریخی، به لحاظ جانوری نیز جذاب است. دو گونه زیبای میمون نقره‌ای و میمون دم دراز در این منطقه سکونت دارند که تماشای آن‌ها برای بسیاری از مسافران هیجان‌انگیز و جذاب است. در ضمن، با خرید بلیط هواپیما و رفتن به این تپه، چشم‌انداز زیبایی از ساحل و kampong را خواهید داشت. زیبایی‌های کوالاسلانگور به همین‌جا محدود نمی‌شود. ساحل زیبای رِدانگ،. Sasaran Sky Mirror که بازتاب آسمان بر روی زمین است و بهترین جا برای عکاسی، و ساحل رِمیس از دیگر جاذبه‌های برتر کوالاسلانگور هستند که اگر با خرید بلیط هواپیما گذرتان به کوالاسلانگور افتاد، حتماً باید از آن‌ها دیدن کنید.

کافه و رستوران

خرید بلیط هواپیما کوالاسلانگور
بلیط هواپیما کوالاسلانگور

اگر دیدن جاذبه‌ها و طبیعت زیبای کوالاسلانگور اشتهایتان را باز کرد می‌توانید به رستوران پاسیر پِنامبانگ (Pasir Penambang) بروید که به خاطر غذاهای دریایی بسیار خوشمزه‌اش بین مسافران و گردشگران شناخته شده است. برخی از رستوران‌های دیگر نیز بر روی آب و با در کنار رودخانه قرار دارند که این امکان را به شما می‌دهند تا همزمان با نوش جان کردن غذای خود به غروب خورشید نگاه کرده و لذت ببرید. البته شعبه‌ای از مک دونالد نیز برای فست فود دوستان در جاده اصلی قرار دارد.

هتل و اقامتگاه

خرید بلیط هواپیما کوالاسلانگور
بلیط هواپیما کوالاسلانگور

همان‌طور که گفته شد کوالاسلانگور شهر نسبتاً کوچک و بدون امکاناتی است و هتل‌ها و اقامتگاه‌های زیادی ندارد. بیشتر مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما میهمان کوالاسلانگور شده‌اند برای خوابیدن و اقامت، به کوالالامپور برگشته و هتل‌های کوالالامپور را ترجیح می‌دهند. با این حال برای آن دسته از افرادی که علاقه‌مند به گذراندن شب در این شهر کوچک هستند هتل‌های دِ پالما(De Palma)، ریزورت فایرفلای پارک، هتل مالاواتی رایی، هتل کوالاسلانگور، و ویلای فایر فلای را پیشنهاد می‌کنیم.

خرید بلیط هواپیما کوالاسلانگور
بلیط هواپیما کوالاسلانگور

کوالاسلانگور در نزدیکی مرز مالزی و اندونزی قرار دارد و فاصله بسیار کمی با کوالالامپور دارد. گرچه شاید بر خلاف برخی از دیگر شهرها، نام این شهر کوچک کمتر به گوشتان خورده باشد اما پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک بار با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر شانسی برای خودنمایی به آن بدهید. قطعاً ازآنچه که کوالاسلانگور عرضه می‌کند شگفت‌زده شده و کوالاسلانگور را جزو مقاصد دائمی سفر خود خواهید کرد.

برای خرید بلیط هواپیما مالزی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
lokalocal.com
lonelyplanet.com
en.wikivoyage.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید