مانیسا مرکز بزرگ پررونق صنعت و خدمات ترکیه

 مانیسا مدرن مرکز بزرگ پررونق صنعت و خدمات است، که از نزدیکی‌اش به شهر بندر بین المللی و مرکز شهری منطقه‌ای ازمیر و از طریق منطقه‌ای حاصلخیز آن با مقدار و تنوع محصولات کشاورزی غنی شده بسیار رو به پیشرفت و حائز اهمیت می‌باشد. در حقیقت، نزدیکی مانیسا به ازمیر ابعاد ویژه‌ای را در همهٔ جنبه‌های سرعت بخشی به زندگی و پیشرفت روزافزون بین دو شهر به وجود آورده است و تنها در عرض نیم ساعت می‌توان توسط 6 بزرگراه که در امتداد کوه Sipylus ساخته شده بین دو شهر رفت‌وآمد کرد. از این رو شما گردشگران عزیز با خرید بلیط هواپیمای مانیسا و سفر به این شهر می‌توانید از شهر بزرگ ازمیر نیز دیدن کنید.

0
65
خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه
مانیسا مرکز بزرگ پررونق صنعت و خدمات ترکیهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 21Rating: 3.5بلیط هواپیما مانیسا و دیدار از مرکز بزرگ پررونق صنعت و خدمات ترکیه - سفرستان مانیسا مدرن مرکز بزرگ پررونق صنعت و خدمات است، که از نزدیکی‌اش به شهر بندر بین المللی و مرکز شهری منطقه‌ای ازمیر و از طریق منطقه‌ای حاصلخیز آن با مقدار و تنوع محصولات کشاورزی غنی شده بسیار رو به پیشرفت و حائز اهمیت می‌باشد. بلیط هواپیما مانیسا

دیدار از شهر زیبای مانیسا ترکیه

 مانیسا مدرن مرکز بزرگ پررونق صنعت و خدمات است، که از نزدیکی‌اش به شهر بندر بین‌المللی و مرکز شهری منطقه‌ای ازمیر و از طریق منطقه‌ای حاصلخیز آن با مقدار و تنوع محصولات کشاورزی غنی شده بسیار رو به پیشرفت و حائز اهمیت می‌باشد. در حقیقت، نزدیکی مانیسا به ازمیر ابعاد ویژه‌ای را در همهٔ جنبه‌های سرعت بخشی به زندگی و پیشرفت روزافزون بین دو شهر به وجود آورده است و تنها در عرض نیم ساعت می‌توان توسط 6 بزرگراه که در امتداد کوه Sipylus ساخته شده بین دو شهر رفت‌وآمد کرد. از این رو شما گردشگران عزیز با خرید بلیط هواپیما ترکیه و سفر به این شهر مانیسا می‌توانید از شهر بزرگ ازمیر نیز دیدن کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما استانبول
✅ بازدید از مقاله برنامه سفر استانبول
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آنتالیا
✅ بازدید از مقاله برنامه سفر آنتالیا

جاذبه‌های مانیسا

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

بخش تاریخی مانیسا از دره جنگل در دامنه‌های کوهستان Sipylus، در Çaybaşı جریان دارد که تا کنار Ağlayan Kaya، پل قدیمی Kırmızı Köprü یا پل قرمز ادامه دارد و همچنین چندین مقبره سبک ترکیه که به دوران Saruhan (قرن چهاردهم میلادی) وجود دارد.

✅ خرید بلیط هواپیما استانبول

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

در طول قرن‌ها پس از حکومت عثمانی، شهر توسط زمین لرزه‌ای گسترش یافت. در طول دوازده سال گذشته، عرض مانیسا بیش از سه برابر در دشت وسیع آن، توسط رسوبات آبرفت رودخانه Gediz تشکیل شده است، توسعه یافته و باعث ایجاد اماکن و بخش‌های جدیدی در این شهر شده است. با خرید بلیط هواپیما مانیسا و سفر به آن دیدار از این ترکیب در هم آمیخته تاریخ و طبیعت را به هیچ‌وجه از دست ندهید.

مانیسا مدرن

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

مانیسا اخیراً یکی از مراکز مهم استان در طول دوره عثمانی به عنوان یکی از قدرتمندترین صنایع اقتصادی ترکیه تبدیل شده است. از سال 2010، جمعیت این شهر حدود 300000 نفر است.

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

شهر مانیسا بطور گسترده‌ای مورد توجه گردشگران سراسر جهان قرار می‌گیرد، به خصوص در جشنواره‌های ماه‌های مارس و سپتامبر، جشنواره سابق ادامه یک سنت “Mesir Paste Distribution” در پانصد ساله و همچنین بازدید از پارک ملی کوه Sipylus می‌باشد. مناطق Sardes و Alaşehir نیز که در نزدیکی مانیسا قرار دارند از دیگر جاذبه‌های معروف این شهر هستند که به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید بلیط هواپیما مانیسا و سفر به این شهر از آنها نیز دیدن کنید.

دسترسی به مانیسا

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

مانیسا در مسیر اصلی اتوبوس‌های استانبول و ازمیر قرار دارد، بنابراین تعداد زیادی اتوبوس از آن شهرها و همچنین از بالیکشهیر و بورسا وجود دارد. همچنین مانیسا دروازه اصلی راه آهن ازمیر از سمت شمال است. ایستگاه شهر ازمیر شش بار در روز و دو بار در روز از طریق بالیکشهیر به سمت مانیسا حرکت می‌کند. انتقال کشتی‌های سریع از استانبول و آنکارا دو بار در روز از طریق Eskişehir، Kütahya و Balıkesir و Usşak سه بار در روز به سمت مانیسا حرکت می‌کنند. اگر خواستید با ماشین به منیسا بیایید در بزرگراه استانبول-بالکیشهیر-ازمیر، شماره D565 و بزرگراه اصلی ازمیر-آنکارا، D300 می‌باشد.

بازدید از مسجد تاریخی مرادیه مانیسا

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

مسجد مرادیه در مانیسا بین سالهای 1583 تا 1586 برای سلطان عثمانی مراد سوم ساخته شد. و برای یک مسجد کوچکتر در شهر در سال 1571 زمانی که شاهزاده موراد فرماندار مانیسا را به عهده داشت، جایگزینی بود. این مسجد توسط Mimar Sinan طراحی شد، اما توسط معمار محمود هالیف تا زمان مرگش و سپس از ژانویه 1586 توسط معمار Sedefkar Mehmed Aga ساخته شده است که بعداً مسجد سلطان احمد را در استانبول طراحی کرد. بعلاوه برخی از کاشی‌های سنگی این مسجد توسط یک تیم نقاشان فرستاده شده از پایتخت تزئین و طراحی شد. در سال 1584 سلطان 150 لامپ نفتی مورانو را از ونیز برای طراحی این مسجد سفارش داد. مدرسه و مهمان خانه تا بعد از سال 1590 تکمیل نشدند. نه معمار سینان و نه مراد سوم نتوانستند پایان و تکمیل شده این مسجد را ببینند. امروزه به عنوان مسجد تاریخی شهر گردشگران زیادی را جذب خود می‌کند شما نیز با خرید بلیط هواپیما این فرصت را از دست ندهید.

برای خرید بلیط هواپیما ترکیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
wikipedia.org
britannica.com
tripadvisor.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید