بلیط هواپیما به مجارستان

7
1266
خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد مجارستان
بلیط هواپیما به مجارستان
بلیط هواپیما به مجارستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 22Rating: 4.5بلیط هواپیما به مجارستانبلیط هواپیما به مجارستان کشوری زیبا، حاصلخیز و سرسبز در قلب اروپا است. بلیط هواپیمای ارزان به مجارستان، سوارکاری و موسیقی دو بخش مهم از فرهنگ آنها است.

بلیط هواپیما به مجارستان

مجارستان کشوری زیبا، حاصلخیز و سرسبز در قلب اروپا است. مجارستان سرزمینی 1100 ساله است.

سوارکاری و موسیقی دو بخش مهم از فرهنگ آنها است. مجارستان همواره مهد مخترعین و هنرمندان بزرگ بوده است.

ده رودخانه برتر دنیا

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای کشور مجارستان
بلیط هواپیما برای مجارستان

بلیط هواپیما به مقصد مجارستان

سرزمین معماری‌های چشم‌نواز، موسیقی، سوارکاری و تاریخ؛ کمتر کسی را می‌توانید بیابید که بلیط هواپیمای خود را برای سفری تفریحی به مجارستان گرفته باشد و خاطره‌ای خوش از آنجا را هنگام بازگشت برایش باقی نمانده باشد. از بوداپست زیبا که دانوب در آن جاری است تا شهر Eger همه و همه جاذبه‌های بسیاری را در خود جای داده‌اند؛ حال که تابستان از راه رسیده و می‌توانید برای یک تعطیلی برنامه‌ریزی کرده و مرخصی بگیرید، شاید بد نباشد که بلیط هواپیمای خود به مقصد یکی از شهرهای مجارستان بگیرید، این مقصد برای افرادی که تنها سفر می‌کنند، با خانواده و یا گروه دوستان می‌روند مناسب و خاطره‌انگیز است.

چه فصلی بلیط هواپیما به سفرستان بگیریم؟

تابستان فصل سفر به مجارستان است؛ روزهای آفتابی به شما این امکان را می‌دهد تا از گشت و گذار در شهرها و طبیعت اطراف لذت ببرید.

حمل و نقل در کشور مجارستان

در کنار وسایل حمل و نقل عمومی، اگر دوست دارید تا شهر را بیشتر و بهتر ببینید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا دوچرخه‌ای اجاره کرده و فاصله‌ی برخی جاذبه‌های دیدنی را رکاب بزنید.

بلیط هواپیما برای بازدید از دیدنی‌های مجارستان

بلیط هواپیما به بوداپست

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به بوداپست
بلیط هواپیمای ارزان به بوداپست

شهری که مجموعه‌ای از زیباترین آثار معماری را در خود جای داده و خیابان‌های آن خود مثل یک موزه‌‌ هوای باز است. جالب است بدانید این شهر از ادغام سه شهر بودا، پست و اوبودا در پایان قرن نوزدهم شکل گرفت. جاذبه‌های گردشگری در این شهر زیاد است و می‌تواند بخش عمده‌ای از سفرتان را به خود اختصاص دهد.

قلعه‌ی بودا به طور مثال یکی از محبوب‌ترین مناطق گردشگری در این شهر است که قدمت آن به قرن سیزدهم میلادی باز می‌گردد. ساختمان پارلمان این شهر نیز که به عنوان یکی از بزرگترین ساختمان‌های پارلمان شناخته می‌شود با معماری نئوگوتیکش در زمره‌ی زیباترین مکان‌های بوداپست قرار می‌گیرد.

کلیسای سن استفان، پل زنجیری بر فراز دانوب و خود رودخانه‌ی دانوب از دیگر جاذبه‌های مهم این شهر است.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از اگر Eger

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به اگر Eger
بلیط هواپیمای ارزان به اگر Eger

این شهر در شمال مجارستان واقع شده‌است. شهری قدیمی که در قرم دهم میلادی توسط پادشهای مسیحی به نام سنت استفان بنا شد. چیزی که در این شهر نظر شما را به خود جلب می‌کند، ساختمان‌هایی با معماری باروک است.

در مرکز این شهر یک قلعه به نام Hill  وجود دارد که یک کلیسای جامع نیز در آنجا قرار گرفته‌است، در واقع ابتدا این بخش بنا شده و سپس  شهر Eger به دور آن تکامل یافته‌است. پس از گردش در میان خیابان‌های شهر می‌توانید سری به دره‌ی زنان زده و غذایی بومی را در رستوران‌های آنجا میل کنید.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از گیور Gyor

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به گیور Gyor
بلیط هواپیمای ارزان به گیور Gyor

خیابان‌های Gyor همچون بسیاری از شهرهای مجارستان مثل یک موزه می‌ماند و این را مدیون ساختمان‌ها با معماری ویژه است. اگر بلیط هواپیمایتان را به مقصد مجارستان تهیه کرده‌اید حتما سری هم به این شهر زده و از کلیسای Ignatius of Loyola  دیدن کنید. یکی دیگر از زیباترین بخش‌های شهر محل تلاقی سه رودخانه‌ی دانوب، رابا و ربکا است.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از هویز Heviz

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به هویز Heviz
بلیط هواپیمای ارزان به هویز Heviz

مجارستان تنها مقصدی برای دوستداران فرهنگ و تاریخ نیست، برای آن دسته از کسانی که قصد استراحت و کسب آرامش را دارند، پیشنهاد می‌شود سفری به شهر Heviz داشته‌باشند، یکی از بزرگترین دریاچه‌های حرارتی جهان در اینجا قرار دارد؛ شنا در این آب که از سرچشمه‌ها تانین می‌شود فعالیتی فرح‌بخش است.

شما اینجا می‌توانید به کوهنوردی و پیاده‌روی سبک در طبیعت اطراف شهر بروید،جشنواره‌های ختلف غذایی و اجرای کنسرت‌های موسیقی در فصل‌های گرم سال از دیگر مواردی است که Heviz را میان مسافران محبوب کرده‌است.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از پکس Pecs

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به پکس Pecs
بلیط هواپیمای ارزان به پکس Pecs

این شهر چند فرهنگی از سوی سازمان یونسکو به عنوان شهر صلح انتخاب شده است. اینجا نیز ساختمان‌هایی زیبا از دوران قرون وسطا به جا مانده که می‌توانید از آنها دیدن کنید. صرف غذاهای خوشمزه نیز می‌تواند پایان بخش گردش شما باشد.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از سوپرون Sopron

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به سوپرون Sopron
بلیط هواپیمای ارزان به سوپرون Sopron

قدمت این شهر به دوران رومیان باز می‌گردد. Sopron در جنگ جهانی دوم به شدت تخریب شد و تنها برخی از ساختمان‌های مربوط به دوران قرون وسطا از آسیب مصون ماند. اگر بلیط هواپیمای خود را به قصد دیدار از این شهر گرفتید، به شما پیشنهاد می‌کنیم فرصت پیاده‌روی در رشته کوه‌های آلپ را از دست ندهید.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از دبرسن Debrecen

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به دبرسن Debrecen
بلیط هواپیمای ارزان به دبرسن Debrecen

این شهر یکی از مراکز مهم فرهنگی در مجارستان است. همانطور که گفتیم این کشور، کشور موسیقی است؛ دراین شهر شما می‌توانید از جشنواره‌های همسرایی دیدن کنید و یا به کارناوال‌های گل بروید. همچنین بزرگترین کلیسای پروتستان نیز در Debrecen قرار دارد.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از Aggtelek National Park

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به Aggtelek National Park
بلیط هواپیمای ارزان به Aggtelek National Park

در نزدیکی بوداپست شما می‌توانید از بزرگترین غار اروپا دیدن کنید. این منطقه به عنوان ارک ملی محافظت می‌شود و در آنجا می‌توانید گونه‌های گیاهی و جانوری جالبی را ببینید.

بلیط هواپیما به مجارستان و بازدید از دریاچه بالاتون Lake Balaton

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به دریاچه بالاتون Lake Balaton
بلیط هواپیمای ارزان به دریاچه بالاتون Lake Balaton

اگر بلیط هواپیمای خود را به مجارستان در تابستان تهیه می‌کنید، حتما چند روزی را در این جا اقامت کنید. شهری که بزرگترین دریاچه‌ی آب شیرین اروپا را در خود جای داده که حتی به سبب وسعت به آن دریاچه‌ی مجارستان نیز می‌گویند. حمام تاریخی Balatonfured، ساختمان‌های قرون وسطایی و غار Baroque Festetics از جمله جاذبه‌های این شهر است.

در مجارستان کجا اقامت کنیم؟

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به بالاتون Balaton
بلیط هواپیمای ارزان به بالاتون Balaton

در مجارستان شما هم امکان اقامت درهتل‌های چند ستاره دارید و هم می‌توانید هاستل‌های ارزان‌تری که معروف به تخت و صبحانه هستند بیابید؛ این انتخاب تا حد زیادی به بودجه‌ی سفر شما ارتباط  دارد.

مجارستان یکی از زیباترین کشورهای اروپا است؛ در سال 1867 حکومت‌های اتریش و مجارستان با هم متحد شدند و پادشاهی اتریش-مجارستان را شکل دادند تا آنکه در جنگ جهانی دوم این اتحاد گسسته شد. مجارستان تاریخی پر فراز و نشیب را گذارنده که  گذری از آن را در معماری شهرهایش می‌توانید ببینید. این تابستان به مجارستان سفر کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به مجارستان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

تاریخ انتشار: 29 خرداد 96
آخرین بروزرسانی: 31 تیر 96

7 دیدگاه ها

 1. به نظرم برای سفر به مجارستان و گرفتن یه بلیط هواپیما یا انتخاب یه تور گردشگری اروپایی شهر بوداپست رو حتما جستجو کنید و ببینید چقدر جذاب و دیدنی هستش.

  • یکی از شهرهای معروف گردشگری در مجارستان بوداپست هست
   از جمله مکان هایی که میتونید برای پرواز خارجی به بوداپست برنامه ریزی کنید:
   ساختمان پارلمان مجارستان
   کلیسای سنت استفان
   کاخ سلطنتی
   رودخانه دانوب و پل زنجیر
   سنگر و استحکامات ماهیگیر
   میدان قهرمانان
   کستل هیل
   کلیسای ماتیاس
   تپه بودا
   پارک شهر
   و بسیاری جاذبه های دیگر که میتونید در آینده تو همین پست به صورت کاملتر بخونید.

  • پرواز خارجی به مجارستان در حال حاضر با یک توقف انجام میشود
   که ایرلاین پگاسوز خیلی قیمت های مناسبی تو مسیر تهران بوداپست و بواپست تهران داره.
   هفته ای 5 پرواز رفت و برگشت از تهران به بوداپست انجام میشود که یک توقف در استانبول ترکیه دارد.
   البته به زودی پرواز مستقیم تهران بوداپست از فرودگاه امام خمینی در حال راه اندازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید