بلیط هواپیما به مراکش

14
1954
خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد مراکش
بلیط هواپیما به مقصد مراکش
بلیط هواپیما به مراکشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 25Rating: 4.5بلیط هواپیما به مراکش یا مغرببلیط هواپیما به مراکش یا مغرب کشوری در شمال غربی آفریقا است. اعراب آن را مغرب می‌نامند که به معنی محل غروب آفتاب است. مراکش ساحلی طولانی با اقیانوس اطلس دارد

بلیط هواپیما به مراکش

مراکش یا مغرب کشوری در شمال غربی آفریقا است. اعراب آن را مغرب می‌نامند که به معنی محل غروب آفتاب است. مراکش ساحلی طولانی با اقیانوس اطلس دارد و‌ از شمال به‌ جبل‌الطارق و دریای مدیترانه‌ می‌رسد. پایتخت مغرب شهر رباط است.

🖥 ویدئویی زیبا از مراکش – با سفرستان همراه باشید 🖥

بلیط هواپیما به مراکش سرزمین سرخ و آبی

کشور مراکش در میان کشورهای عربی شمال افریقا سرزمینی منحصربفرد به حساب می‎آید که هم از لحاظ مناظر جغرافیایی و هم از منظر جاذبه‎های فرهنگی با همسایگان دیگر خود تفاوت‎ها دارد.

اغلب گردشگران با نام مراکش در فیلم معروف کازابلانکا آشنا شده‎اند، اما دیدنی‎های مراکش تنها به این شهر محبوب خلاصه نمی‌شود و مسافران خوش‌شانسی که بلیط هواپیما برای سفر به مراکش خریداری کرده‎اند، از میان فهرست بلند بالایی از دیدنی‎های متنوع، امکان انتخاب جاذبه‎های گردشگری را پیدا خواهند کرد. خوشبختانه با وجود امکان خرید بلیط ارزان برای سفر به مراکش، فرصت بازدید از این کشور زیبا برای گردشگران بیشتر نیز مهیا شده است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای مراکش
بلیط هواپیما برای مراکش

در ادامه با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا به کشور رنگارنگ مراکش، سفری کوتاه داشته باشیم.

با سواحل طولانی، بنادر ماهیگیری غنی، دشت‌های سرسبز و کوه‌های اطلس بزرگ، سواحل مراکش و حومه آن برای مسافران علاقه‌مند چیزاهای فراوانی را ارئه می‌کند. با شهرهای امپریالیستی فاس، مکناس و مراکش با نمونه‌های فوق العاده خود از معماری قدیمی اسلامی و بسیاری دیگر شما خواهید فهمید که چرا مراکش یک مقصد سفر بزرگ است.

مراكش كشوری است ساحلی در شمال غربی آفریقا كه با اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه احاطه شده است؛ كشوری درست روی لبه صحرای آفریقا با دره‌های وسیع و بزرگ‌ترین و داغ‌ترین بیابان‌های گرمسیری كه شبیه به هیچ جای دیگری در دنیا نیست!

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کشور مراکش
بلیط هواپیما به کشور مراکش

بدون تردید صحرا یكی از زیبایی‌های بی‌مثال مراكش است. دیدن تپه‌های شنی، چادرهای صحرانشینان و خوابیدن زیر آسمان پرستاره صحرا از فرصت‌هایی است كه فقط و فقط در سفر به مراكش نصیب‌تان می‌شود؛ كلیسای نوتردام، نیومدینا، مدرسه علی بن یوسف، قصر البدیع و بالاخره گذرگاه كوهستانی تیزی نتیشكه و آبشار اوزود كه آبشاری است به ارتفاع 110 متر، همه در شمار جاذبه‌های گردشگری مراكش قرار دارند؛ جاذبه‌هایی كه هنگام سفر به این كشور باید برای دیدن یک‌یک آنها برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید!

بلیط هواپیما به شهر سرخ

خرید آنلاین بلیط هواپیما به شهر سرخ
بلیط هواپیما به شهر سرخ

در میان شهرهای كشور مراكش، شهر مراكش به خاطر جاذبه‌های تاریخی كه دارد انتخاب اغلب گردشگران است. هنگام ورود به این شهر كه خیلی‌ها آن را به نام شهر جادویی می‌شناسند باید خودتان را برای دیدن سبك متفاوتی از معماری آماده كنید.

بلیط هواپیما به شهر مکناس

خرید آنلاین بلیط هواپیما به شهر مکناس
بلیط هواپیما به شهر مکناس

مکناس یکی از چهار شهر امپریال مراکش است و نام و شهرت آن با سلطان مولای اسماعیل در ارتباط است. سلطان مکناس را به شهری قابل توجه در سبک اسپانیایی مور، با دروازه‌های بزرگ احاطه شده توسط دیوارهای بلند تبدیل کرد. در حالی که مکناس یک شهر امپریالیستی با بسیاری از آثار تاریخی و مکان‌های طبیعی است آن همچنین نزدیکترین شهر به خرابه‌های رومی ولیلی است.

بلیط هواپیما به باغ ماژرول

خرید آنلاین بلیط هواپیما به باغ ماژرول
بلیط هواپیما به باغ ماژرول

در سفر به مراكش یكی از نقاطی كه تصورش همیشه در ذهن‌تان باقی می‌ماند باغ آبی ماژرول است. این باغ به خاطر تركیب بیش از 300 گونه گیاهی از گوشه كنار دنیا در رنگ‌هایی كاملا هماهنگ و مهم‌تر از همه انتخاب رنگ آبی برای دیواره‌هایش تبدیل به یكی از زیباترین باغ‌های جهان شده است.

بلیط هواپیما به شهر ولیلی

خرید آنلاین بلیط هواپیما به شهر ولیلی
بلیط هواپیما به شهر ولیلی

در دوران باستان ولیلی یک شهر مهم رومی واقع شده در نزدیکی مرز غربی از فتوحات روم در حال حاضر مراکش بود. این شهر مرکز اداری استان موریتانی Tingitana بود. زمین‌های حاصلخیز این استان بسیاری از محصول مانند غلات و روغن زیتون تولید می‌کرد که به رم صادر می‌شد و به ثروت و رفاه استان کمک می‌کرد. رومی‌ها در پایان قرن سوم میلادی قسمت زیادی از مراکش را تخلیه کردند اما مردم زندگی در ولیلی را برای قرن‌ها ادامه دادند.

بلیط هواپیما به بازار جماع الفنا

خرید آنلاین بلیط هواپیما به بازار جماع الفنا
بلیط هواپیما به بازار جماع الفنا

اهل خرید باشید یا نباشید بازار خیابانی تنگ و باریك جماع‌الفنا یا همان میدان معركه‌گیری با همه شلوغی و همهمه‌ ای كه خاص بازارهای مراكشی است شما را به خودش جلب می‌كند! جماع‌الفنا هزارتوی بی‌پایانی است پر از پارچه‌های مراكشی و ادویه‌های محلی‌ كه نه تنها عطرشان هرگز از ذهن‌ پاك نمی‌شود بلكه در كنار تصویر رقص مارها و آكروبات بازی میمون‌ها برای همیشه در ذهن‌تان ثبت می‌شود.

بلیط هواپیما به شهر شفشاون

خرید آنلاین بلیط هواپیما به شهر شفشاون
بلیط هواپیما به شهر شفشاون

شفشاون یک شهر کوهستانی زیبا در شمال شرقی مراکش است. این مدینه زیبا، در زمینه‌ای دراماتیک از کوه‌های ریف قرار گفته است که با خانه‌های با رنگ سفید با پودر آبی و متمایز است. این یک مقصد خرید محبوب است که بسیاری از صنایع دستی بومی را ارائه می‌کند که در جای دیگری در مراکش در دسترس نیستند، از جمله پوشاک پشمی و پتوی بافته شده. پنیر بز بومی این منطقه نیز محبوب گردشگران است. منطقه اطراف شفشاون یکی از تولید کنندگان اصلی شاهدانه در مراکش است. پس از آن حشیش در سراسر شهر به فروش می رسد، اما عمدتا در حوزه بومی شفشاون.

بلیط هواپیما به قصر باهیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما به قصر باهیه
بلیط هواپیما به قصر باهیه

قصر باهیه كه از قرار زمانی برای اقامت حرم احمدبن موسی ساخته شده، نمونه بی‌نظیری از معماری شرقی است. آن هم به خاطر جزییات و تزیینات بسیاری كه در فضاهای داخلی این قصر به كار گرفته شده است.

بلیط هواپیما به مسجدی حسن دوم

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسجدی حسن دوم
بلیط هواپیما به مسجدی حسن دوم

مسجد حسن دوم، بزرگ ترین مسجد مراكش و سومین مسجد بزرگ دنیا بعد از مسجدالحرام و مسجد النبی است. 70 درصد از سازه این مسجد كه در شهر كازابلانكای مراكش قرار دارد روی آب قرار گرفته است.

بلیط هواپیما به بندر صویره

خرید آنلاین بلیط هواپیما به بندر صویره
بلیط هواپیما به بندر صویره

صویره یک بندر ماهیگیری آرام و حفاظت شده توسط یک خلیج طبیعی است. این شهر قبلا توسط پرتغالی قرن ۱۶ به عنوان موگادور شناخته می‌شد. شهر کنونی صویره در طول قرن ۱۸ برای افزایش مبادلات تجاری با قدرتهای اروپایی ساخته شد. امروزه صویره با وزش باد قوی مداوم بر روی خلیج محافظت شده برای کایتینگ و موج سواری مشهور است. چترهای آفتابگیر در ساحل به عنوان محافظت در برابر باد و شن و ماسه استفاده می‌شود. مدینه صویره خانه بسیاری از هنرها و صنایع دستی کوچک به ویژه ساخت کابینت و کنده‌کاری‌های چوبی است.

بلیط هواپیما به ارگ چبی

خرید آنلاین بلیط هواپیما به ارگ چبی
بلیط هواپیما به ارگ چبی

تپه‌های شنی ارگ چبی در صحرای آفریقا واقع شده است. تپه‌های شنی با ابهت تا ۱۵۰ متر ارتفاع دارند و انسان در سایه آنها احساس کوچک بودن دارد. ویژگی های خاص ارگ چبی شن و ماسه‌های رنگی نارنجی زیبا و منحصر به فرد آن است. گشت و گذار در تپه‌های شنی به طور معمول از روستای مرزوگا شروع می‌شود که در لبه ارگ واقع شده است. شتر سواری محبوب‌ترین گزینه است که البته راحت‌ترین راه سفر نیست.

بلیط هواپیما به شهر فاس

خرید آنلاین بلیط هواپیما به شهر فاس
بلیط هواپیما به شهر فاس

فاس قدیمی از دو مدینه فاس بزرگتر است، که یک شهر قرون وسطی تقریبا دست نخورده است. با حدود ۱۵۰۰۰۰ نفر جمعیت بزرگترین منطقه شهری بدون ماشین در جهان است. حمل و نقل کالاها توسط الاغ، کالسکه، و موتور سیکلت ارائه می‌شود. کل مدینه توسط دیوارهای بلند با تعدادی دروازه‌های تاریخی احاطه شده است. چندین مغازه و رستوران یک تراس پشت بام دارند که یک راه عالی برای فرار از خیابان‌های شلوغ است. مناظر به خصوص در طول غروب آفتاب و پس از تاریک دیدنی و جذاب هستند.

بلیط هواپیما به شهر تاریخی آیت بن حدو

بلیط هواپیما به شهر تاریخی آیت بن حدو
بلیط هواپیما به شهر تاریخی آیت بن حدو

آیت بن حدو یکی از شهرهای مستحکم شده ورزازات در طول مسیر کاروان سابق میان صحرای آفریقا و مراکش است. در داخل دیوارهای گلی بلند ۶ قصبه و تعداد کمی خانه وجود دارد. امروزه بسیاری از مردم شهر در یک روستای مدرن‌تر در سمت دیگر رودخانه زندگی می کنند، اگر چه چند خانواده هنوز هم در دیوارهای شهر زندگی می‌کنند. آیت بن حدو در چند فیلم از جمله لورنس عربستان و گلادیاتور ظاهر شد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به مراکش یا مغرب به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
jadehayesabz.ir
beytoote.com
fa.wikipedia.org
تاریخ انتشار: 14 تیر 96
آخرین بروزرسانی: 3 مرداد 96

14 دیدگاه ها

  • سلام
   بلی. پرواز خارجی برای مراکش وجود دارد ولی به صورت مستقیم و بدون توقف نیست و معمولا یک یا دو توقف در طول مسیر وجود دارد.
   در این بین شما میتونید برای شهرهای مهم و دیدنی مراکش بلیط هواپیما تهیه کنید و از دیدنی های این کشور در شهرهایی چون صویره، وجده، کازابلانکا و … لذت ببرید.

  • برای گرفتن ویزای مراکش از راهنمایی سفارت مراکش در ایران میتوانید استفاده نمایید.
   تلفن سفارت مراکش: ۲۶۱۵۱۶۶۴
   ساعات کاری سفارت مراکش: ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰
   در مورد خرید بلیط هواپیما به مراکش نیز بستگی به این دارد که مقصد سفر شما چه شهری باشد
   در هر صورت با جستجو در سایت سفرستان میتونید بلیط هواپیمای خودتون رو پیدا کنید.

 1. آب و هوای مراکش خیلی عالیه، الان فهمیدم جاحای دیدنی زیادی هم داره.حتما بلیط هواپیما باید بگیرم و یه بار به این کشور دیدنی سفر کنم

 2. چه جالب من فکر نمیکردم مراکش این همه جای دیدنی داشته باشه. یه سوال. این بلیط هواپیما به مراکش رو واسه کدوم ماه بخریم خوبه؟

  • سلام
   بهترین موقع برای خرید بلیط هواپیما به مراکش بهار و اوایل پاییز است و بدترین زمان ماه‌های جولای و ژوئن هست که در این ماه‌ها هوا بسیار گرم می‌شود.

 3. به نظرتون توی بیشتر مطالبتون ویدئو بذارین بهتر نمیشه؟ آدم نمیتونه فقط از روی عکس ها تصمیم بگیره. البته من از مراکش فقط اسمشو شنیده بودم و بس 🙂

  • سلام
   با توجه به اینکه ویدئو مقداری پست‌ها و سایت رو کند می‌کنه سعی بر اینه که در جاهایی که واقعا لازم باشد استفاده کنیم.
   حق با شماست سعی ما بر این است که هر هفته برای دو الی سه مقصد از شهرها و کشورهای جهان ویدئوی معرفی کوتاهی تهیه و داخل همون پست منتشر کنیم.
   در مورد پرواز خارجی به کشورهای دیگر حق با شماست و واقعا نمیشه از روی عکس تصمیم سفر گرفت و نیاز به تحقیق بیشتری هست و یکی از راه‌های گرفتن اطلاعات کامل در مورد کشورها تماشای ویدئو است.

 4. عه چه جالب شهر فاس تو مراکشه من نمیدونستم
  چرا هر کی کامنت میذاره همه ش راجب بلیط هواپیما میپرسن؟ مگه شما بلیط هواپیما میفروشید؟

  • بلی.
   سفرستان آژانس فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل هست و میتونید از سایت ما دیدن نمایید.

 5. مراکش آب و هوای گرم و خوبی داره. علاوه بر آب و هواش طبیعت زیبایی ام داره. حتما در آینده می‌خوام بلیط هواپیما خریده و به این کشور زیبا سفر کنم

  • بلی. مراکش از دیدنی ترین کشورهای قاره آفریقا ست. از مهم ترین مکان های دیدنی در این کشور کازابلانکا هستش و پیشنهاد میکنیم حتما در سفر به آفریقا از این شهر غافل نشید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید