بهترین مکان‌ها برای سفر در ماه می

اواخر فصل بهار می‌تواند بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما و سفر باشد. زمانی که زمستان به‌طور کامل رخت خویش را بسته و بهار و باران‌های فصلی آن به پایان رسیده و شکوفه‌های درختان و گل‌ها به‌طور کامل شکفته‌اند. آب‌وهوای کشورها و شهرها در ماه می نسبتاً گرم و معتدل است و میرا به فرصتی مناسب برای خرید بلیط هواپیما تبدیل کرده است. چه شما به دنبال کشف طبیعتی بکر باشید و یا در سفر به دنبال آشنایی با فرهنگ‌های مختلف باشید، ماه می فرصت مناسبی برای پشت سر نهادن مرزها و کشف جاهای جدید است. در زیر برخی از بهترین مکان‌های سفر در ماه میرا معرفی می‌کنیم.

0
77
خرید بلیط هواپیما به بهترین مقاصد سفر در ماه می
بلیط هواپیما به بهترین مقاصد سفر در ماه می
بهترین مکان‌ها برای سفر در ماه میReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 20Rating: 4.0بهترین مکان‌ها برای سفر در ماه می - بلیط هواپیما به مقاصد توریستی پرطرفدار در این ماهخرید بلیط هواپیما. جاهای دیدنی در ماه می. بهترین مقاصد گردشگری ماه می. قیمت بلیط ارزان هواپیما به مقاصد توریستی. بلیط هواپیمای ارزان

بهترین مکان‌ها برای سفر در ماه می

اواخر فصل بهار می‌تواند بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما و سفر باشد. زمانی که زمستان به‌طور کامل رخت خویش را بسته و بهار و باران‌های فصلی آن به پایان رسیده و شکوفه‌های درختان و گل‌ها به‌طور کامل شکفته‌اند. آب‌وهوای کشورها و شهرها در ماه می نسبتاً گرم و معتدل است و میرا به فرصتی مناسب برای خرید بلیط هواپیما تبدیل کرده است. چه شما به دنبال کشف طبیعتی بکر باشید و یا در سفر به دنبال آشنایی با فرهنگ‌های مختلف باشید، ماه می فرصت مناسبی برای پشت سر نهادن مرزها و کشف جاهای جدید است. در زیر برخی از بهترین مکان‌های سفر در ماه میرا معرفی می‌کنیم.

لوئیزویل، کنتاکی

1لوئیزویل، کنتاکی

لوئیزویل کنتاکی در ماه می تقویم پرکاری را دارد فستیوال بالون‌سواری، مسابقات قایقرانی و اجراهای زنده موسیقی برخی از این اتفاقات هستند. مهم‌ترین رویدادی که در ماه می در لوئیزویل اتفاق می‌افتد دربی کنتاکی است که در 5 می برگزار می‌شود و بسیاری با خرید بلیط هواپیما این مسابقه را از نزدیک نظاره‌گر هستند. گرچه مسابقه در 5 می برگزار می‌شود اما قطعاً لوئیزویل ارزش این را دارد تا با خرید بلیط هواپیما چند روزی زودتر از مسابقه در شهر حضور یافته و از جاذبه‌های آن دیدن کنید.

شانگهای، چین

2شانگهای، چین

شانگهای شهری بسیار لوکس و در حال پیشرفت روزافزونی است. با خرید بلیط هواپیما می‌توانید از جاذبه‌های فراوان موجود در شانگهای دیدن کنید اما اگر در ماه می به این شهر بلیط هواپیما خریده باشید، آب‌وهوای نیمه گرمسیری ماه می به شما این امکان را می‌دهد تا از شهرها و روستاهای نزدیک همانند سوژو نیز دیدن کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما شانگهای چین

مونته کارلو، موناکو

3مونته کارلو، موناکو

مسافران بسیاری با خرید بلیط هواپیما در ماه می خواهان شرکت و یا تماشای هفتاد و ششمین مسابقات سالانه گرند پیکس موناکو خواهند بود؛ اما شما می‌توانید علاوه بر مسابقات از قایقرانی و یا موج‌سواری، قدم زدن در ساحل، بالا رفتن از تپه‌ها و کوه‌ها و چشیدن طعم عسل و توت وحشی و باغات این شهر لذت ببرید. پس معطل نکرده و همین‌الان بلیط هواپیما بخرید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما موناکو

سائوپائولو، برزیل

4سائوپائولو، برزیل

سائوپائولو دهمین شهر بزرگ جهان است. آب‌وهوای این شهر در ماه می باوجود خورشید در آسمان، کمی خنک است. سائوپائولو ذاتاً شهر جذابی است. خیابان‌های این شهر با معماری زیبا و تاریخی خانه‌هایش بسیار زیبا و جذاب است. علاوه بر این می‌توانید از موزه‌ها و پارک‌های سائوپائولو نیز دیدن کنید. باید گفت سائوپائولو شهری است که حداقل ارزش یک‌بار خرید بلیط هواپیما را دارد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما سائوپائولو برزیل

پانگکورلائوت، مالزی

5پانگکورلائوت، مالزی

در 12 می در خارج از ساحل غربی مالزی در این جزیره نسبتاً خصوصی چالشی با نام چیپمن اجرا شد. چالشی که با دوندگی مسیری به طول 2.4 مایلی به دور جزیره آغازشده و با بالا رفتن از مسیر 1.5 مایلی از میان جنگل ادامه می‌یابد. اگر این چالش به نظرتان بسیار دشوار می‌آید به یاد آورید که در سال 1945 جاسوسی بریتانیایی همین مسیر را برای نجات جان خود از زندان‌های ژاپنی دویده است. به‌هرحال اگر خواهان شرکت در این چالش نیز نباشید باید گفت که پانگکورلائوت مالزی ارزش خرید بلیط هواپیما را دارد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما مالزی

تاتویاما، ژاپن

6تاتویاما، ژاپن

برای ارتفاع دوستان چیزی همانند سفری جاده‌ای کوه آلپ تاتویامای ژاپن نیست. این بزرگراه فصلی فقط مابین ماه‌های آوریل تا نوامبر باز می‌شود اما ماه می‌شاید بهترین زمان بازدید از آن باشد زمانی هنوز می‌توان در این بزرگراه قبل از اینکه برف‌ها آب شوند رانندگی کرد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ژاپن

توسان، آریزونا

7توسان، آریزونا

40 دقیقه خارج از توسان به سمت کویر که حرکت کنید جذابیت اصلی توسان را خواهید یافت و آن شکوفه کاکتوس‌ها است که از آن با نام ” کویر در شکوفه” نیز یاد می‌شود. در ماه می می‌توانید از پارک‌های مجاور نیز دیدن کنید و یا اسب‌سواری در کویر و یا کویر نوردی را تجربه کنید.

نیوپورت، رودآیلند

8نیوپورت، رودآیلند

در نیمه‌راه نیویورک سیتی و بوستون، نیوپورت همواره به‌عنوان یک خط ساحلی محبوب موردتوجه تمامی افرادی بوده که بلیط هواپیما خریده‌اند. پورت همواره به‌عنوان یک خط ساحلی محبوب موردتوجه تمامی افرادی بوده که بلیط هواپیما خریده‌اند. نیوپورت در ماه می بیش‌ازپیش موردتوجه قرار می‌گیرد چراکه میزبان مسابقات قایقرانی از 8 می تا 20 می است. شما نیز اگر از طرفداران مسابقات قایقرانی هستید می‌توانید با خرید بلیط هواپیما از نزدیک این مسابقات را نظاره‌گر باشید.

سیدنی، استرالیا

9سیدنی، استرالیا

در ماه می سواحل سیدنی بسیار آرام‌تر و خلوت‌تر از روزهای دیگر هستند، اما از اواخر می خیابان‌ها حال و هوای دیگری دارند. از 25 می تا 16 ژوئن انواع کنسرت‌ها و نمایشگاه‌ها در سیدنی برگزار می‌شود که شور و حالی تازه به شهر می‌دهد. این فستیوال را در سیدنی بزرگترین فستیوال جشن و نور و ایده در دنیا می‌دانند. به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید بلیط هواپیما در این فستیوال شرکت کرده و سفری بی‌نظیر را تجربه کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما استرالیا

سیاتل، واشنگتن

10سیاتل، واشنگتن

یک روز عالی در سیاتل به معنای گذراندن بیشتر اوقات در خارج از خانه و یا هتل است و ماه می این فرصت را در اختیار می‌گذارد تا بتوانید تمام جاذبه‌های سیاتل را ببینید. از پارک‌ها و موزه‌ها گرفته تا بازار و خیابان و حتی معماری خانه‌ها. پس وقت را هدر نداده و همین‌الان بلیط هواپیما بخرید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید