بهترین دسر‌های مسکو را از کجا تهیه کنیم؟

آیا تابحال احساس کرده‌اید که بیشتر از غذای گرم پیش رویتان، دسر شکلاتی پس از آن را می‌خواهید؟ اگر جوابتان بله است یعنی شما یک دسر دوست خوش‌شانس هستید چراکه در مسکو فقط رستوران‌ها و کافه‌های مرکز شهر نیستند که دسر‌های شکلاتی عالی دارند: شما در هر کجای شهر می‌توانید دسر‌های بی‌نظیر تهیه کنید. اگر با بلیط هواپیما مسکو به این شهر سفر می‌کنید، در ادامه به شما خواهیم گفت که بهترین دسر‌های مسکو را از کجا تهیه کنید

0
57
خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو
بهترین دسر‌های مسکو را از کجا تهیه کنیم؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 4Rating: 3.5بهترین دسر‌های مسکو را از کجا تهیه کنیم؟ - خرید بلیط هواپیما مسکو - سفرستانآیا تابحال احساس کرده‌اید که بیشتر از غذای گرم پیش رویتان، دسر شکلاتی پس از آن را می‌خواهید؟ اگر جوابتان بله است یعنی شما یک دسر دوست خوش‌شانس هستید چراکه در مسکو فقط رستوران‌ها و کافه‌های مرکز شهر نیستند که دسر‌های شکلاتی عالی دارند - بلیط هواپیما مسکو

بهترین دسر‌های مسکو

آیا تابحال احساس کرده‌اید که بیشتر از غذای گرم پیش رویتان، دسر شکلاتی پس از آن را می‌خواهید؟ اگر جوابتان بله است یعنی شما یک دسر دوست خوش‌شانس هستید چراکه در مسکو فقط رستوران‌ها و کافه‌های مرکز شهر نیستند که دسر‌های شکلاتی عالی دارند: شما در هر کجای شهر می‌توانید دسر‌های بی‌نظیر تهیه کنید. اگر با بلیط هواپیما مسکو به این شهر سفر می‌کنید، در ادامه به شما خواهیم گفت که بهترین دسر‌های مسکو را از کجا تهیه کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

با ما هراه باشید تا با 7 دسر لذیذ مسکو آشنا شوید:

بلیط هواپیما مسکو

1کاتوشا KATUSH

کاتوشا در بهترین جا واقع شده، دقیقاً در قلب مسکو. مردم اغلب برای کیک فنجانی های شکلاتی و شکلات‌های تلخش به آنجا می‌روند که با نوشیدنی و کرم فندق همراه است. از دیگر محصولات پرطرفدار کاتوشا کیک سیب شکلاتی سنتی روسی و eclair شکلاتی است.

همچنین بی‌نهایت شکلات کادویی و چای سنتی در این مکان سرو می‌شود. شما می‌توانید ناهار و شام خود را نیز در آنجا مهمان باشید.

بلیط هواپیما مسکو

2اکلرنایا کلر EKLERNAYA KLER

اکلرنایا کلر معبد کسانیست که عاشق (eclair) دونات‌ها هستند،  Eclairهای کره شکلاتی و خامه‌ای هر روز از تنور این معبد بیرون می‌آیند. در کنار دسر شکلاتیان می‌توانید از قهوه دارچین مخصوص اکلرنایا کلر نیز بهره‌مند شوید.

بلیط هواپیما مسکو

3گلوبکا GOLUBKA

اگر تابحال دسر کیک یا دسر شکلاتی گلوبکا را تجربه نکرده‌اید باید تأسف بخورید. کیک‌ها جلوی شما درست می‌شوند و وقتی شما روکش آن‌ها را انتخاب کنید جلوی چشمتان به درون فر کوچک وسط رستوران می‌روند. این کیک‌های شکلاتی سنتی روسی فوق‌العاده خوشمزه‌اند و اگر روزی با خرید بلیط هواپیما مسکو راهی این شهر شدید، باید آن‌ها را امتحان کنید.

بلیط هواپیما مسکو

4کافی تایم COFFEE TIME

این پاتوق ۲۴ ساعته برای کیک‌ها، پنکیک‌ها و کیک‌های شکلاتی‌ سنتی‌اش که به همراه چاشنی‌های مختلف ارائه می‌شود معروف است. همه چیز در کمال هنرمندی با چاشنی‌های شیرین میوه‌ای و لایه‌های مخملی شیرین که در دهان آب می‌شوند سرو می‌شود. برای رفتن به این کافه نیازی به رزرو ندارید.

بلیط هواپیما مسکو

5 قنادی بولکا BULKA BAKERY

این قنادی و دسر فروشی ماکارون‌ها، کیک‌ها، پای‌های شکلاتی-سیبی با روکش شکلات تولید می‌کند. منوی این قنادی غالباً از محصولات شکلاتی پر شده است ولی در بین آن‌ها می‌توان کیک‌های معمولی و دیگر شیرینیجات را نیز پیدا کرد.

بلیط هواپیما مسکو

6قنادی میشل MICHEL BAKERY

قنادی کوچک میشل دقیقاً در مرکز منطقه پاتری‌آرچ پوندز مسکو واقع شده. همه‌چیز در این قنادی شکلاتی است. این قنادی با قنادی‌های معمولی متفاوت است و بهترین شیرینی‌هایی را که می‌توانید تجربه کنید تولید می‌کند.

بلیط هواپیما مسکو

7دون گیولیو پاستیسریا DON GIULIO PASTICCERIA

این مکان بعضی از بهترین شیرینی‌های ایتالیایی مسکو را تولید می‌کند. تمام دسر‌های شکلاتی با دستور پخت خانگی مخصوص تولید می‌شوند. فرقی نمی‌کند دنبال کمی شیرینی می‌گردید که با قهوه سرو کنید یا دنبال یک کیک خاص برای یک رویداد خاص هستید: دون گیولیو راه حل است.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید