بلیط هواپیما مسکو و دیدار از تئاتر هنری مسکو

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان امروز مقصد ما شهریست پر از فرهنگ، هنر و پر از تاریخ و موزه. درست حدس زدید، مسکو. پس اگر طرفدار سفر در دل هنر و تاریخ یک کشور و آشنایی با آن هستید این بار بلیط هواپیما خود را به مقصد مسکو خریداری کنید، چمدانتان را ببندید، دوربینتان را آماده کنید و با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم تئاترهای هنری این شهر را معرفی کنیم تا قبل از سفر به آن، آشنایی مختصری با آن‌ها داشته باشید.

0
64
خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو و دیدار از تئاتر هنری مسکوReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 16Rating: 4.0بلیط هواپیما مسکو و دیدار از تئاتر هنری مسکو - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستانگردشگران و همراهان همیشگی سفرستان امروز مقصد ما شهریست پر از فرهنگ، هنر و پر از تاریخ و موزه. درست حدس زدید، مسکو. پس اگر طرفدار سفر در دل هنر و تاریخ یک کشور و آشنایی با آن هستید این بار بلیط هواپیما خود را به مقصد مسکو خریداری کنید. خرید بلیط هواپیما مسکو

درباره تئاتر هنری مسکو

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان امروز مقصد ما شهریست پر از فرهنگ، هنر و پر از تاریخ و موزه. درست حدس زدید، مسکو. پس اگر طرفدار سفر در دل هنر و تاریخ یک کشور و آشنایی با آن هستید این بار بلیط هواپیما مسکو خریداری کنید، چمدانتان را ببندید، دوربینتان را آماده کنید و با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم تئاترهای هنری این شهر را معرفی کنیم تا قبل از سفر به آن، آشنایی مختصری با آن‌ها داشته باشید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

معرفی تئاتر هنری

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

Moskovskiy Hudojestvenny Akademicheskiy Teatr یا МHАТ یک شرکت تئاتر در مسکو است که در سال 1898 توسط کنستانتین استانیسلاوسکی، متخصص در زمینه تئاتر روسی به همراه با نمایشنامه‌نویس و کارگردان Vladimir Nemirovich-Danchenko تأسیس‌شده است. ملودرام‌هایی که در آن زمان، شکل غالب تئاتر روسیه بود، به‌عنوان محل برگزاری تئاتر طبیعت شناخته شد. تئاتر، اولین سیستم اجرای استانیسلاوسکی را به‌طور منظم نشان داد و به شدت در دنیای بازیگری و در تئاتر و نمایش درام در مدرن آمریکا تأثیرگذار بود. بنابراین ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر دوستدار هنر و تئاتر هستید، با خرید بلیط هواپیما مسکو از این بنا دیدن کنید.

شروع ساخت تئاتر هنری مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

در پایان قرن نوزدهم، Stanislavski  و Nemirovich-Danchenko هر دو خواستار اصلاح و تبدیل تئاتر روسیه به هنری با کیفیت بالا بودند که برای عموم مردم قابل دسترس بود. آن‌ها در مورد ایجاد یک تئاتر خصوصی که کنترل کامل آن را خودشان داشته باشند به گفتگو پرداختند. در 22 ژوئن 1897، این دو مرد برای اولین بار در بازار اسلایانکی از ساعت 2 ظهر کنار هم آمدند و این صحبت تا 8 صبح روز فردا ادامه داشت. در این گفتگو، نظر استانیسلاوسکی به ساخت تئاتر پیرامون اصل فرایند بازیگری بود، در حالیکه نیمیروویچ بیشتر به نگرش ادبی و فکری توجه داشت.

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

اختلافات آن‌ها مکمل همدیگر بود و آن‌ها موافقت کردند که در ابتدا مدیریت تئاتر را تقسیم کنند،Nemirovich  مسئول تصمیمات ادبی و Stanislavski مسئول تمام تصمیمات تولید بود. استانیسلاوسکی با تمام بازیگرانش مصاحبه کرد و اطمینان حاصل کرد که آن‌ها سخت‌کوش و متعهد و همچنین با استعداد هستند. او شرایطی مهیا کرد که این بازیگران یک ماه در خانه مشترک زندگی کنند و دلیل این کارش هم افزایش کیفیت عملکرد کار آن‌ها بود. سیستم استانیسلاوسکی، تعلیم دادن به بازیگران از طریق استودیوهای بازیگری بود که به‌عنوان بخشی از تئاتر تأسیس‌شده بود، و بعدها این روش برای هر تئاتر در نظر گرفته شد. این سیستم نقش مهمی در توسعه روش بازی ایفا کرد.

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

نخستین هدف استانیسلاوسکی و دانچنکو داشتن یک “تئاتر باز” بود که هر کسی می‌تواند از حضور در آن لذت ببرد و به راحتی خراب شود زمانی که نمی‌توانست از سرمایه‌گذاران خصوصی و یا شورای شهر مسکو سرمایه کافی کسب کند.

تئاتر هنری امروز مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

ظاهر مدرن این ساختمان نسبت به طراحی اصلی Schechtel بسیار متفاوت است، Schechtel شخصی بود که نه تنها نمای بیرون ساختمان، بلکه فضای داخلی تا پرده تئاتر را کاملاً توسعه داده بود. حامی پروژه بازسازی، کارآفرین و مدافع هنر، Savva Morozov، 300000 روبل برای بازسازی خانه صرف کرد، اما Schechtel از پذیرفتن حتی یک روبل برای کارش اجتناب کرد.

ساختمان تئاتر

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

دکوراسیون داخلی تئاتر هنری مسکو نمونه‌ای از معماری تئاتر زیبای روسیه است. رنگ سبز خیره کننده دیوارها، چوب تیره، دکوراسیون هنر نو و کتیبه‌های نوشته شده با استفاده از یک فونت مخصوص طراحی شده، فضای منحصر به فردی برای تئاتر ایجاد می‌کنند. Schechtel پرده‌های معروف را ایجاد کرد که نشان دهنده طرح ماهی است، که نماد هنر تئاتر مسکو بود.

سالن تئاتر The Gorky Moscow Academic Art

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

این تئاتر یکی از مشهورترین تئاترها در مسکو است که در مرکز شهر قرار گرفته و در سال 1898 توسط افراد مشهوری از جمله K. Stanislavsky و V. Nemirovich-Danchenko ایجاد شد. تئاتر کنونی به میراث بنیان‌گذاران خود وفادار است و تنها با توجه به سنت‌های واقع‌گرایی، بر اساس ادبیات تئاتری کلاسیک، در آن بازی می‌شود. مدیر هنری و هنرمند مردمی اتحاد جماهیر شوروی، Tatiana Doronina، بر واقع گرایی و جستجوی حقیقت در آثار تئاتر تمرکز دارد. او از سال 1987 تاکنون در تئاتر حضور داشته است. پیشنهاد می‌کنیم با خرید بلیط هواپیما مسکو و سفر به این شهر حتماً از این سالن با عظمت دیدن کنید.

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
moscovery.com ، encyclopedia.com
theatredatabase.com ، personal.umich.edu
headlong.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید