بلیط هواپیما مسکو و بازدید از جشنواره فیلم مسکو

وقتی صحبت از پایتخت روسیه و خرید بلیط هواپیما مسکو می‌شود، هر کسی با هر سلیقه­ای یاد علاقه‌مندی‌های شخصی‌اش در این شهر می‌افتد. در واقع، مسکو آن‌قدر متنوع هست که از پس هر سلیقه­ای برآید. زیبایی‌های تاریخی و طبیعی این شهر را که کنار بگذاریم، سوغاتی‌ها جلب‌توجه می‌کنند. سوغاتی‌ها را که کنار بگذاریم غذاهای روسی بی‌نظیر جلوتر می‌آیند و وقتی از همه این‌ها بگذریم، نوبت به فستیوال‌ها و جشنواره‌های جذاب مسکو می‌رسد.

0
53
خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو و بازدید از جشنواره فیلم مسکوReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jun 10Rating: 4.0بلیط هواپیما مسکو و بازدید از جشنواره فیلم مسکو - خرید بلیط هواپیما مسکو از اپلیکیشن سفرستانبلیط هواپیما مسکو - وقتی صحبت از پایتخت روسیه و خرید بلیط هواپیما مسکو می‌شود، هر کسی با هر سلیقه­ای یاد علاقه‌مندی‌های شخصی‌اش در این شهر می‌افتد. در واقع، مسکو آن‌قدر متنوع هست که از پس هر سلیقه­ای برآید. زیبایی‌های تاریخی و طبیعی این شهر را که کنار بگذاریم، سوغاتی‌ها جلب‌توجه می‌کنند. جشنواره فیلم مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو و پیش به‌سوی جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو

وقتی صحبت از پایتخت روسیه و خرید بلیط هواپیما مسکو می‌شود، هر کسی با هر سلیقه‌­ای یاد علاقه‌مندی‌های شخصی‌اش در این شهر می‌افتد. در واقع، مسکو آن‌قدر متنوع هست که از پس هر سلیقه­ای برآید. زیبایی‌های تاریخی و طبیعی این شهر را که کنار بگذاریم، سوغاتی‌ها جلب‌توجه می‌کنند. سوغاتی‌ها را که کنار بگذاریم غذاهای روسی بی‌نظیر جلوتر می‌آیند و وقتی از همه این‌ها بگذریم، نوبت به فستیوال‌ها و جشنواره‌های جذاب مسکو می‌رسد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

یکی از جشنواره‌های مشهور و پرآوازه که در سطح جهان محبوبیت خاصی دارد، جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو است. جشنواره­‌ای که همه‌ساله نه‌تنها بازیگران و کارگردانان بلکه علاقه‌مندان به فیلم‌های جذاب را هم مجاب به خرید بلیط هواپیما مسکو و سفر به پایتخت روسیه می‌کند. در ادامه این مطلب، اطلاعات جالبی از این جشنواره به دست خواهید آورد.

اندکی از تاریخ جشنواره فیلم مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

سال 1935 میلادی بود که استالین، رهبر وقت شوروی سابق برای اعاده‌حیثیت در مقابل جشنواره فیلم ونیز دستور راه‌اندازی جشنواره فیلم مسکو را صادر کرد. اما تا چندین سال پس از آن، این جشنواره با قاعده خاصی برگزار نمی‌شد تا اینکه از سال 1959 نظم و قاعده‌مندی عضو همیشگی جشنواره بین‌المللی مسکو شد و همه عاشقان این هنر ابتدا هر دو سال یک‌بار و سپس همه‌ساله درصدد خرید بلیط هواپیما و شرکت در این جشنواره برآمدند.

اعتبار جشنواره فیلم مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

تاریخ همیشه حرف اول را می‌زند و در مورد جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو هم این قاعده پابرجاست. قدمت چندین ساله این جشنواره باعث شده که علاقه‌مندان به فیلم نه‌تنها آن را به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین، بلکه یکی از معتبرترین جشنواره‌های فیلم در سرتاسر جهان بشناسند. همچنین حضور داوران و منتقدان سرشناس، بازیگران مشهور و کارگردان‌های حرفه‌ای اعتبار خاصی به این جشنواره می‌بخشد. در واقع همین اعتبار بالاست که عاشقان هنر هفتم را ملزم به خرید بلیط هواپیما مسکو کرده و آن‌ها را به پایتخت روسیه می‌کشاند.

برنامه اجرائی جشنواره فیلم مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

اگر دوست داشتید بلیط هواپیما مسکو بخرید و یکی از شرکت‌کنندگان در جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو باشید، بد نیست بدانید که برنامه اجرائی این جشنواره کلاً از 6 بخش تشکیل می‌شود. این شش بخش عبارت‌اند از: رقابت اصلی، رقابت مستند، رقابت فیلم کوتاه، نمایش‌های غیررقابتی، نمایش‌های پس‌نگرانه و برنامه‌های فیلم روسی. لازم به ذکر است که هر یک از این بخش‌ها جذابیت خاص خود را دارند و شرکت در آن‌ها به‌هیچ‌وجه خالی از لطف نخواهد بود.

جوایز جشنواره فیلم مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

بهترین فیلم، بهترین کارگردان و همچنین بهترین بازیگران مرد و زن، جوایزی هستند که به نفرات برتر این جشنواره اهدا می‌شود. همچنین یک جایزه هم مختص هیئت‌داوران است. ضمناً، چند جایزه دیگر هم با نام‌های جایزه فیپرشی، جایزه منتقدان سینما و جایزه تماشاگران هم به بهترین فیلم این جشنواره اهدا می‌شود.

زمان برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

چهلمین دوره از این جشنواره با حمایت وزارت فرهنگ روسیه و از تاریخ 19 تا 26 آوریل سال 2018 میلادی برگزار شد و 212 فیلم مختلف از 67 کشور در آن شرکت کردند. به دلیل سرمای شدید مسکو در فصل زمستان، این جشنواره معمولاً در تابستان برگزار می‌شود. اما امسال به خاطر برگزاری مسابقات جام‌جهانی در روسیه برگزاری فستیوال بین‌المللی فیلم مسکو اندکی زودتر از موعد مقرر انجام شد.

یک جشنواره؛ چند هزار طرفدار

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

واقعاً باورکردنی نیست که هرسال چندین هزار طرفدار فیلم و سینما فقط به شوق حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو بلیط هواپیما مسکو را تهیه کرده و مسافر این شهر می‌شوند. هرچند که آمار دقیق تماشاگران سال 2018 هنوز به‌طور رسمی ‌اعلام نشده اما مسلماً این تعداد نسبت به 33 هزار نفری که در سال 2017 تماشاگر این جشنواره بودند، رشد قابل‌توجهی داشته است.

از همین حالا برای سالهای آینده آماده باشید

خرید بلیط هواپیمای ارزان مسکو
بلیط هواپیمای ارزان مسکو

اگر شما هم جزو کسانی هستید که دیدن فیلم برایتان حکم بهترین سرگرمی ‌را دارد، مطمئناً خرید بلیط هواپیما مسکو و شرکت در جشنواره فیلم این شهر برایتان عالی‌ترین گزینه خواهد بود. پس از همین الآن برنامه خود را طوری تنظیم کنید که بتواند تابستان سال آینده در این جشنواره شرکت کنید و ضمن تماشای فیلم‌های جذاب، بازیگران مورد علاقه خود را هم از نزدیک ببینید. گفته می‌شود که فستیوال بین‌المللی فیلم مسکو سال آینده در ماه ژوئیه برگزار خواهد شد.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
fa.wikipedia.org
tass.com
withoutabox.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید