بلیط هواپیما مسکو و رستوران‌های نزدیک میدان سرخ

راهی که پایتخت روسیه آن را به مدت 9 قرن پیموده، امروزه این شهر را به جایی رسانده که مسافرانی با علایق و سلیقه‌های مختلف مشتاق خرید بلیط هواپیما مسکو و ترتیب دادن مسافرتی جذاب به این شهر می‌شوند. از دلایل به وجود آمدن چنین محبوبیت بالایی، غذاها و رستوران‌های بی‌نظیر مسکو را می‌توان برشمرد. رستوران‌هایی که تنوع‌شان چنان زیاد است که برای شناختنشان باید آن‌ها را در دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای قرار داد.

0
90
خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو و رستوران‌های نزدیک میدان سرخReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 5Rating: 4.0بلیط هواپیما مسکو و آشنایی با بهترین رستوران‌ها در نزدیکی میدان سرخراهی که پایتخت روسیه آن را به مدت 9 قرن پیموده، امروزه این شهر را به جایی رسانده که مسافرانی با علایق و سلیقه‌های مختلف مشتاق خرید بلیط هواپیما مسکو و ترتیب دادن مسافرتی جذاب به این شهر می‌شوند. از دلایل به وجود آمدن چنین محبوبیت بالایی، غذاها و رستوران‌های بی‌نظیر مسکو را می‌توان برشمرد.

بهترین رستوران‌ها در نزدیکی میدان سرخ مسکو

راهی که پایتخت روسیه آن را به مدت 9 قرن پیموده، امروزه این شهر را به جایی رسانده که مسافرانی با علایق و سلیقه‌های مختلف مشتاق خرید بلیط هواپیما مسکو و ترتیب دادن مسافرتی جذاب به این شهر می‌شوند. از دلایل به وجود آمدن چنین محبوبیت بالایی، غذاها و رستوران‌های بی‌نظیر مسکو را می‌توان برشمرد. رستوران‌هایی که تنوع‌شان چنان زیاد است که برای شناختنشان باید آن‌ها را در دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای قرار داد. برای مثال، مطلبی که امروز نگاشته­ایم به معرفی رستوران‌های نزدیک میدان سرخ اختصاص دارد. این مطلب را بخوانید و با خیال آسوده‌ای بلیط هواپیما مسکو بخرید و از خوردن غذاهای لذیذ لذت ببرید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

بلیط هواپیما مسکو

1رستوران پِشی (Peshi)

چشم‌اندازی فوق‌العاده به قلب تپنده مسکو در کنار فضای آرامش‌بخش و سرو غذاهای لذیذ، عواملی هستند که رستوران پِشی را به یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین رستوران‌های مسکو تبدیل کرده‌اند. با خرید بلیط هواپیما مسکو و مراجعه به رستوران پشی می‌توان به رِنج گسترده‌ای از غذاهای دریایی از جمله ماهی‌های مختلف، غذاهای مدیترانه­ای، ژاپنی، نیوزلندی، روسی و غیره دست یافت و طعم بی‌نظیر آن‌ها را به تجربیات خود اضافه کرد.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان اوخوتنی ریاد (Okhotnyy Ryad)، پلاک 2

شماره تلفن: +74951335909

بلیط هواپیما مسکو

2رستوران دکتر ژیواگو (Dr. Zhivago)

چه چیز می‌تواند جذاب‌تر از این باشد که هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو، غذاهای خوش‌طعم این شهر را همراه با تماشای کاخ کرملین و در فضای دل‌انگیز نوش جان کنید؟ رستوران دکتر ژیواگو جایی است که می‌توان این حس وصف‌ناپذیر را در آن تجربه کرد. اگر مهمان این رستوران جذاب و دوست‌داشتنی شدید حتماً طعم غذاهایی مانند کاراس، سالاد الیور با مرغ و گوشت سولیانکا را امتحان کنید. مطمئناً شگفت‌زده خواهید شد.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان موخووایا (Mokhovaya)، پلاک 15.1

شماره تلفن: +74999220100

بلیط هواپیما مسکو

3رستوران کابینت کافه (Cabinet Cafe)

یکی دیگر از رستوران‌های نزدیک میدان سرخ که در نظرسنجی‌های مختلف، همواره جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود، رستوران کابینت کافه نام دارد. علاوه بر غذاهای خوشمزه و دل‌چسب و فضای آرام، از مشخصه‌های جالب این رستوران می‌توان به کارکنان فوق‌العاده صمیمی ‌و خونگرم آن اشاره کرد که از هیچ کمک و سرویسی برای راحتی مهمان خود دریغ نمی‌کنند. فضای آرام رستوران کابینت کافه باعث شده که افراد متعدد هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو از این رستوران به‌عنوان مکانی عالی برای گذراندن یک‌شب رمانتیک و به‌یادماندنی با همسر و نامزد خود استفاده کنند.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان بولشایا دمیتروفکا (Bolshaya Dmitrovka)، پلاک 2

شماره تلفن: +74956928263

بلیط هواپیما مسکو

4رستوران ساراتوف (Saratov)

مسافر مسکو به‌هیچ‌وجه نباید بدون خوردن غذاهای رستوران ساراتوف این شهر را ترک کند. فقط چند قدم آن‌طرف‌تر از میدان سرخ شهر، این رستوران پرآوازه با غذاهای روسی حیرت‌انگیزش، قلمروئی برای خود به راه انداخته است. با خرید بلیط هواپیما مسکو و مراجعه به رستوران ساراتوف می‌توانید طعم 12 نوع غذای روسی به‌همراه انواع غذاها و سالادهای دیگر را تجربه کنید و لذت ببرید.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان ایلینکا (Ilyinka)، پلاک 4

شماره تلفن: +74959562772

بلیط هواپیما مسکو

5رستوران کانسروتوری (Conservatory Lounge & Bar)

طبقه دهم هتل آرارات پارک حیات، جایی است که رستوران شگفت‌انگیز کانسروتوری به همراه تراس مشرف بر میدان سرخ و سایر مناطق مسکو همه مهمانان خود را مات و مبهوت می‌کند. چشم‌انداز این رستوران به سمت شهر آنقدر زیبا هست که شاید محو تماشای این چشم‌انداز شوید و اصلا خوردن غذا را از یاد ببرید. در عین حال غذاهای رستوران کانسروتوری که ترکیبی از غذاهای اروپائی و آمریکائی هستند هم نقش خود را در افزایش محبوبیت این رستوران به بهترین شکل ایفا می‌کنند.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان نگلینایا (Neglinnaya)، پلاک 4

شماره تلفن: +74957831298

بلیط هواپیما مسکو

6رستوران تِهنیکوم (Tehnikum)

از قیمت‌های بسیار خوب و مناسب گرفته تا غذاهای عالی، موقعیت مکانی فوق‌العاده خوب، فضای دنج و …، رستوران تِهنیکوم هر آنچه که برای تبدیل شدن به یک رستوران ایده‌آل لازم است در اختیار دارد. لمس فضای بی‌نظیر این رستوران و خوردن غذاهای دل‌چسب آن یکی از برنامه‌های اصلی برای بسیاری از گردشگران هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو به شمار می‌رود. شما هم اگر فرصتی برای پرواز خارجی به مسکو داشتید این تجربه جذاب را نباید از دست دهید.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان بولشایا دمیتروفکا (Bolshaya Dmitrovka)، پلاک 7.5‌سی‌2

شماره تلفن: +74952300605

بلیط هواپیما مسکو

7رستوران بِلوگا خاویار (Beluga Caviar)

رستوران بِلوگا خاویار با خاویارهای لذیذ خود قلب شما را تسخیر خواهد کرد. هر آنچه که از رستوران‌های قبلی اعم از فضای دلنشین، سرویس‌های عالی و غذاهای خوش‌طعم گفتیم ضرب‌در عدد ده کنید تا جایگاه و مشخصه‌های واقعی این رستوران معلوم شوند. امروزه هیچ گردشگری نمی‌تواند هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو و سفر به پایتخت روسیه از کنار نام رستوران بلوگا خاویار به سادگی عبور کند.

آدرس رستوران: مسکو، میدان سرخ، پلاک 3

شماره تلفن: +79299316050

بلیط هواپیما مسکو

8رستوران فرِش (Fresh)

اگر گیاه‌خوار هستید و هیچ‌یک از رستوران‌های معرفی‌شده نظر شما را جلب نکرده‌اند، نگران نباشید. چراکه یک رستوران شیک و لوکس هم مناسب شما در نزدیکی میدان سرخ وجود دارد. این رستوران که فرِش نامیده شده با سرو غذاهای گیاهی دل‌چسب و طراحی فضایی پر از گیاهان مختلف، یکی از بهترین تجربیات گیاه‌خواران را هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو رقم می‌زند.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان بولشایا دمیتروفکا (Bolshaya Dmitrovka)، پلاک 11

شماره تلفن: +79652789089

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

میدان سرخ مسکو به‌خودی خود زیباست و آوازه زیبایی و جذابیت آن در سرتاسر جهان پیچیده است. حال با وجود رستوران‌های شیک و لوکس در اطراف این میدان، زیبایی‌اش بیشتر هم می‌شود و از این رو هر فردی که بلیط هواپیما مسکو می‌خرد و برنامه مفصلی برای بازدید از این میدان و گرفتن عکس‌های به‌یادماندنی در آن دارد، مسلماً با خوردن غذاهای خوش‌طعم در رستوران‌های اطراف، خاطراتی فراموش‌نشدنی در ذهن خود از پایتخت روسیه به یادگار می‌برد.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید