بلیط هواپیما مسکو و آشنایی با رستوران‌های اطراف کاخ کرملین

منطقه کرملین قلب تپنده شهر مسکو و محیطی پر از جاذبه‌های تاریخی، سیاسی، فرهنگی و معماری است. طبیعی است که وقتی کسی بلیط هواپیما مسکو می‌خرد، بیشتر وقت خود را به تماشای این منطقه و جاذبه‌های پرشمارش اختصاص دهد. این محبوبیت بالا باعث شده‌ که در کنار زیبایی‌های متعدد منطقه کرملین، رستوران‌های این منطقه هم تلاش خود را برای جلب‌توجه گردشگران به کار گیرند. پس اگر قصد خرید بلیط هواپیما مسکو داشته باشید هیچ لزومی ‌به نگرانی در مورد خوردن غذاهای خوشمزه در محیط شیک نباید داشته باشید.

0
72
بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو و آشنایی با رستوران‌های اطراف کاخ کرملینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 10Rating: 4.0بلیط هواپیما مسکو و آشنایی با رستوران‌های اطراف کاخ کرملین - سفرستانمنطقه کرملین قلب تپنده شهر مسکو و محیطی پر از جاذبه‌های تاریخی، سیاسی، فرهنگی و معماری است. طبیعی است که وقتی کسی بلیط هواپیما مسکو می‌خرد، بیشتر وقت خود را به تماشای این منطقه و جاذبه‌های پرشمارش اختصاص دهد. این محبوبیت بالا باعث شده‌ که در کنار زیبایی‌های متعدد منطقه کرملین، رستوران‌های

هشت رستوران اطراف کاخ کرملین مسکو

منطقه کرملین قلب تپنده شهر مسکو و محیطی پر از جاذبه‌های تاریخی، سیاسی، فرهنگی و معماری است. طبیعی است که وقتی کسی بلیط هواپیما مسکو می‌خرد، بیشتر وقت خود را به تماشای این منطقه و جاذبه‌های پرشمارش اختصاص دهد. این محبوبیت بالا باعث شده‌ که در کنار زیبایی‌های متعدد منطقه کرملین، رستوران‌های این منطقه هم تلاش خود را برای جلب‌توجه گردشگران به کار گیرند. پس اگر قصد خرید بلیط هواپیما مسکو داشته باشید هیچ لزومی ‌به نگرانی در مورد خوردن غذاهای خوشمزه در محیط شیک نباید داشته باشید. کافیست مطالبی را که در ادامه نوشته‌ایم دنبال کنید تا با تعداد زیادی از بهترین رستوران‌ها و کافه‌های اطراف کرملین آشنا شوید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

بلیط هواپیما مسکو

1رستوران بوسکو کافه گام (Bosco Café, Gum)

شاید هیچ رستورانی را در مسکو نتوان یافت که به اندازه رستوران بوسکو کافه گام، خارق‌العاده باشد. رستورانی که در هر سه وعده اصلی، غذاهای بسیار لذیذ و دل‌چسبی را طبخ و برای مهمانان خود سرو می‌کند. تماشای نماهایی از میدان سرخ مسکو حین خوردن غذا در تراس این رستوران، تجربه‌ای است که تا سالیان سال در ذهن شما ماندگار می‌شود. در کل، برای کسی که بلیط هواپیما مسکو می‌خرد، خوردن حداقل یک وعده غذا در رستوران بوسکو کافه ضروری به نظر می‌رسد.

آدرس رستوران: مسکو، میدان سرخ، مرکز خرید گام (Gum)، پلاک 3

شماره تلفن: +7 (495) 620 3182

رستوران اطراف کاخ کرملین

2رستوران کافه روس (Café Russe)

قرار گرفتن رستوران کافه روس در هتل مشهور ریتز-کارلتون باعث شده که مهمانان این رستوران با محیطی بسیار شیک و لوکس روبرو شوند. از سویی دیگر، غذاهای سنتی این رستوران و منوی متنوع آن بهانه‌ای شده که تمام گردشگران و خریداران بلیط هواپیما مسکو به خوردن غذا در رستوران کافه روس رغبت فراوانی از خود نشان دهند. سقف شیشه‌ای رستوران کافه روس هم دیگر مشخصه جذاب آن هست که زیبایی خاصی به این رستوران بخشیده است.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان توِرسکایا اولتیسا (Tverskaya Ulitsa)، پلاک 3

شماره تلفن: +7(495)2258888

رستوران اطراف کاخ کرملین

3رستوران استولوایا شماره 57 (Stolovaya No 5)

در زمان شوروی سابق، استولوایا به نهارخوری‌هایی گفته می‌شد که در آن‌ها دولت به کارگران غذا می‌داد. بنابراین اگر هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو به رستوران استولوایا شماره 57 بروید، مطمئناً می‌توانید حال‌وهوای آن دوران را از نزدیک لمس کنید. بیف استراگانوف‌های رستوران استولوایا شماره 57 در روسیه بهترین هستند. ضمناً، بد نیست بدانید که این رستوران سلف‌سرویس می‌باشد.

آدرس رستوران: مسکو، میدان سرخ، مرکز خرید گام (Gum)، پلاک 3

شماره تلفن: +7(495) 620-3129

رستوران خینکالنایا

4رستوران خینکالنایا (Khinkalnaya)

یافتن غذای باکیفیت و لذیذ که قیمت ارزانی داشته باشد بسیار سخت است. وقتی هم که بلیط هواپیما مسکو می‌خریم و به پایتخت کشوری مثل روسیه می‌رویم این موضوع سخت­تر هم می‌شود. اما رستوران خینکالنایا تا حدودی توانسته شرایط را به‌نحوی پدید آورد که مهمانانش هم غذای خوش‌طعم میل کنند و هم دچار هزینه زیادی نشوند. این رستوران که طبخ و سروکننده غذاهای گرجی می‌باشد، می‌تواند به مکانی عالی برای سپری کردن اکثر وعده‌های غذایی شما تبدیل شود.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان بوگویاولِنسکی (Bogoyavlensky)، پلاک 6

شماره تلفن: +7 (495) 628-41-18

رستوران اطراف کاخ کرملین

5رستوران هتل متروپول (The Metropol Hotel Restaurant)

هر غذای خوبی که کشور روسیه به آن می‌بالد، رستوران هتل متروپول همان غذا را به بهترین شکل ممکن سرو می‌کند. پخت غذا با مواد تروتازه و به دست آشپزهای هنرمند، پدید آوردن محیط زیبا و باپرستیژ و ارائه سرویس‌های با کیفیت باعث می‌شوند که هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو، هر مسافری به خوردن غذا در رستوران هتل متروپول علاقه‌مند باشد. از بهترین غذاهای این رستوران می‌توان به خاویار سیاه و کامچاتکا اشاره کرد که طعمی ‌شگفت‌انگیز دارند.

آدرس رستوران، مسکو، خیابان تیترالنی پروزِد (Teatralnyy proezd)، پلاک 2

شماره تلفن: +7 499 501-78-00

رستوران اطراف کاخ کرملین

6رستوران گرند کافه دکتر ژیواگو (Grand Café Dr. Zhivago)

یکی دیگر از رستوران‌هایی که هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو می‌تواند شما را به گذشته تاریخی این شهر و به زمان شوروی سابق ببرد، رستوران گرند کافه دکتر ژیواگو نام دارد. دکوراسیون داخلی و پوسترهایی از نقاشی‌های مختلف بر روی در و دیوار این رستوران به شکل خاصی جلب‌توجه می‌کنند. در منوی رستوران گرند کافه دکتر ژیواگو نیز می‌توان آثاری از گذشته درخشان کشور روسیه یافت و غذاهای سنتی این منو را بهانه‌ای برای آشنایی با این گذشته قلمداد کرد.

آدرس رستوران: خیابان موخووایا اولتیسا (Mokhovaya Ulitsa)، پلاک 15.1، طبقه اول هتل نشنال

شماره تلفن: +7 499 922-01-00

رستوران آووکادو

7رستوران آووکادو (Avocado)

ممکن است که پخت غذاهای گوشتی در اکثر رستوران‌های منطقه کرملین باعث شود که گیاه‌خواران یا علاقه چندانی به خرید بلیط هواپیما مسکو نداشته باشند و یا نسبت به حفظ رژیم گیاهی خود نگران شوند. اگر شما هم جزو همین افراد هستید، بهتر است هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید چراکه رستوران آووکادو با تهیه غذاهایی که فاقد گوشت هستند شرایط را کاملاً مهیای پذیرائی از گیاه‌خواران کرده است. غذاهای گیاهی و سالمی ‌که فقط مختص کشور روسیه نیستند بلکه اسم غذاهایی از هر گوشه جهان را می‌توان در منوی این رستوران دید.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان توِرسکایا اولتیسا (Tverskaya Ulitsa)، پلاک 5.6

شماره تلفن: +7(495)6292802

رستوران اطراف کاخ کرملین

8رستوران کافه چخوف (Café Chekhov)

و اما گزینه محبوب بسیاری از اهالی و خریداران بلیط هواپیما مسکو جایی نیست جز رستوران کافه چخوف. این رستوران که نامش را از نمایشنامه‌نویس مشهور روس یعنی آنتوان چخوف الهام گرفته با غذاهای لذت‌بخش خود محبوبیت عجیبی به دست آورده است. برخی از غذاهایی که اسمشان در منوی این رستوران دیده می‌شود، قدمتی چند صدساله دارند. فضای داخلی رستوران کافه چخوف هم از زیبایی خاص و منحصربه‌فردی برخوردار است. در کل، برای تجربه بهترین طعم از سالاد الیور با سالمون و خاویار سرخ، بیف استراگانوف، سوپ برش و بسیاری از غذاهای دیگر، رستوران کافه چخوف مطلوب‌ترین گزینه است.

آدرس رستوران: مسکو، خیابان کامِرگِرسکی (Kamergersky)، پلاک 3

شماره تلفن: +7 (495) 629-06-16

آشنایی با رستوران اطراف کاخ کرملین
رستوران اطراف کاخ کرملین

همان‌طور که منطقه کرملین مسکو خودش فوق‌العاده هست، رستوران‌های این منطقه هم یکی بهتر و عالی‌تر از دیگری هستند. خوردن غذا در هر یک از رستوران‌های عنوان­شده در این مطلب هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو تجربه لذت‌بخشی از سفر به پایتخت روسیه برایتان به ارمغان خواهد آورد. پس تعطیلات پیش رو را از دست ندهید و با تدارک مسافرت و پرواز خارجی به مسکو، خود را آماده لحظات شگفت‌انگیزی در رستوران‌های این شهر کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید