رستوران‌های مخفی مسکو

رستوران‌های مخفی واقع در مراکز مسکو در حال تسخیر شهر هستند. در چند سال اخیر که شهردار مسکو تصمیم گرفت رستوران‌های بیشتری برای گردشگران برپا کند این نوع از رستوران‌ها فراگیر شدند. چراکه محلی‌ها محیط‌های آرام و خصوصی را ترجیح می‌دهند و نیازی به جو پر هیجان رستوران‌های توریستی ندارند. این روزها تعداد کمی از رستوران‌ها و بارها در جای جای مسکو باز شده‌اند که در حیاط بناهای قدیمی استالین یا پشت درهای معمولی و مسکونی و یا در پشت‌بام‌ها پنهان شده‌اند.

0
64
آشنایی با رستوران های مخفی مسکو
رستوران های مخفی مسکو
رستوران‌های مخفی مسکوReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 6Rating: 3.5بلیط هواپیما مسکو و آشنایی با رستوران‌های مخفی مسکو پایتخت روسیه - سفرستانرستوران‌های مخفی واقع در مراکز مسکو در حال تسخیر شهر هستند. در چند سال اخیر که شهردار مسکو تصمیم گرفت رستوران‌های بیشتری برای گردشگران برپا کند این نوع از رستوران‌ها فراگیر شدند. چراکه محلی‌ها محیط‌های آرام و خصوصی را ترجیح می‌دهند و نیازی به جو پر هیجان رستوران‌های توریستی ندارند. بلیط هواپیما مسکو

آشنایی با رستوران‌های مخفی مسکو

رستوران‌های مخفی واقع در مراکز مسکو در حال تسخیر شهر هستند. در چند سال اخیر که شهردار مسکو تصمیم گرفت رستوران‌های بیشتری برای گردشگران برپا کند این نوع از رستوران‌ها فراگیر شدند. چراکه محلی‌ها محیط‌های آرام و خصوصی را ترجیح می‌دهند و نیازی به جو پر هیجان رستوران‌های توریستی ندارند. این روزها تعداد کمی از رستوران‌ها و بارها در جای جای مسکو باز شده‌اند که در حیاط بناهای قدیمی استالین یا پشت درهای معمولی و مسکونی و یا در پشت‌بام‌ها پنهان شده‌اند. پس تصمیم گرفتیم که لیستی از بهترین رستوران‌های مخفی مسکو را تهیه کنیم که فقط محلی‌ها از آن‌ها خبر دارند.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و سفر به مسکو به وب‌سایت و اپلیکیشن سفرستان مراجعه کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

رستوران تیلدا

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

TILDA FOOD & BAR

این رستوران که نزد محلی‌ها فوق‌العاده محبوب است در منطقه Tverskoy، نزدیکی پاتری‌ارچ پوندز در زیرزمین یک بلوک مسکونی مخفی شده. گوگل مپ برای یافتن این مکان به شما کمک شایانی می‌کند. منوی این رستوران بسیار بلندبالاست و انواع ماهی‌ها و گوشت‌ها را به شما نمایش می‌دهد که در کنار قیمت مناسب و بهترین لیموناد منطقه ارائه می‌شوند. بهترین روز هفته برای رفتن به این رستوران چهارشنبه است چرا که خیلی شلوغ نیست. برای رفتن به این رستوران رزرو اجباری نیست.

گلنویل

خرید بلیط هواپیما مسکو
بلیط هواپیما مسکو

GLENUILL

این رستوران استرالیایی که توسط سرآشپز استرالیایی گلن بالیس تأسیس شده بی‌شک یکی از بهترین رستوران‌های گنج‌مانند مسکو است که در گوشه و کنار Tverskoy پنهان و منتظر کاشف مانده. غذای روزانه این رستوران استرالیایی است و منو به نسبت فصل متغیر می‌باشد. همچنین تمام محصولات به طور روزانه و مستقیم از مزارع روسی به این رستوران آورده می‌شوند و در آخر اینکه بی‌نهایت دسر و نوشیدنی سنتی استرالیایی در این رستوران موجود است.

بیورن

آشنایی با رستوران های مخفی مسکو
رستوران های مخفی مسکو

BJÖRN

این رستوران با سنت شمال اروپایی در قلب مسکو واقع شده گرچه بسیاری از بازدید کننده‌ها نمی‌دانند این رستوران دقیقاُ کجاست. تعداد کثیری از غذاها و نوشیدنی‌ها سنتی سوئدی در این مکان سرو می‌شوند. پیشنهاد ما به شما اینست که با ماهی و اسفناج، سیب‌زمینی و سس قارچ شروع کنید و حتماً قبل از آن میز رزرو داشته باشید چراکه آخر هفته‌ها جای سوزن انداختن نیست. نیازی به ذکر نیست که نقشه را به خوبی زیر و رو کنید. این رستوران در مرکز شهر است ولی باز هم احتمال دارد راهتان را گم کنید چون این منطقه پر از پل‌های یک شکل است که گم شدن را آسان می‌کنند.

با تهیه بلیط هواپیما مسکو می‌توانید تجربیات شیرینی را برای خود به ارمغان آورید.

چیچا

آشنایی با رستوران های مخفی مسکو
رستوران های مخفی مسکو

CHICHA

این گنج محلی توسط سرآشپز معروف روسی ولادمیر موهین ملقب به خرگوش سفید اداره می‌شود. این رستوران نزدیک Garden Ring مسکو در بلوار نوینسکی است و طیفی بی‌نظیر از غذاهای سنتی پرویی را با تازه‌ترین مواد تهیه می‌کند. شما می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها سنتی پرویی را نیز در اینجا تجربه کنید.

کارمل مسکو

آشنایی با رستوران های مخفی مسکو
رستوران های مخفی مسکو

CARMEL MOSCOW

این رستوران اسرائیلی در مرکز مسکو قرار دارد و انواع غذاهای سنتی در منوی آن دیده می‌شود. این رستوران در یکی از قدیمی‌ترین مناطق مسکو پنهان شده و شما با دیدن در و نشان بزرگش می‌توانید متوجه این موضوع شوید.

بروس لی مسکو

آشنایی با رستوران های مخفی مسکو
رستوران های مخفی مسکو

BRUCE LEE MOSCOW

این رستوران چینی که نامش را از بازیگر آمریکایی-چینی و استاد هنرهای رزمی بروسلی به ارث برده در کنار رودی در محله رد اکتبر مسکو است. برای پیدا کردن این رستوران باید تمام ساختمان‌های کنار رودخانه را بگردید و احتمالاً در آنجا گم می‌شوید. مهم‌تر اینکه گاهی اوقات ورود تاکسی به آن منطقه ممنوع است. این رستوران غذاهای چینی زیادی را پوشش می‌دهد و احتمالاً یکی از بهترین دامپلینگ‌های شهر را دارد.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید