بلیط هواپیما مسکو شهر داستان و موسیقی

مسکو پایتخت کشور روسیه، شهری با تاریخی طولانی، معماری زیبا و بناهایی به یادماندنی است. شهری که بسیاری از نویسندگان، شاعران و موسیقی‌دانان شهیر در آن زندگی کرده و بسیاری از آثار آنها نیز هنوز برای دیدار گردشگران به جا مانده‌است. علاوه بر زیبایی‌های تاریخی، این شهر امروز مقصدی مدرن است که با مجموعه‌ای از رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز خرید می‌تواند اوقات خوشی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد. دیدنی‌های زیاد مسکو را نمیتوان کمتر از سه چهار روز بازدید کرد.

0
1759
خرید بلیط هواپیما مسکو روسیه
بلیط هواپیما مسکو روسیه
بلیط هواپیما مسکو شهر داستان و موسیقیReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Aug 6Rating: 4.5بلیط هواپیما مسکو شهر داستان و موسیقی - سفر به مسکو شهر نویسندگان و شاعرانمسکو پایتخت کشور روسیه، شهری با تاریخی طولانی، معماری زیبا و بناهایی به یادماندنی است. شهری که بسیاری از نویسندگان، شاعران و موسیقی‌دانان شهیر در آن زندگی کرده و بسیاری از آثار آنها نیز هنوز برای دیدار گردشگران به جا مانده‌است. خرید بلیط هواپیما مسکو قیمت بلیط هواپیما ارزان مسکو روسیه

بلیط هواپیما مسکو شهر داستان و موسیقی

مسکو پایتخت کشور روسیه، شهری با تاریخی طولانی، معماری زیبا و بناهایی به یادماندنی است. شهری که بسیاری از نویسندگان، شاعران و موسیقی‌دانان شهیر در آن زندگی کرده و بسیاری از آثار آنها نیز هنوز برای دیدار گردشگران به جا مانده‌است. علاوه بر زیبایی‌های تاریخی، این شهر امروز مقصدی مدرن است که با مجموعه‌ای از رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز خرید می‌تواند اوقات خوشی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد. دیدنی‌های زیاد مسکو را نمیتوان کمتر از سه چهار روز بازدید کرد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

زیبایی‌های مسکو آنقدر هست که به شما پیشنهاد می‌کنیم همین اکنون بلیط هواپیما مسکو را رزرو کنید و چمدانتان را ببنید، البته پیش از سفر این راهنما را نیز بخوانید.

بلیط هواپیما برای بازدید از کلیسای جامع سنت باسیل

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کلیسای جامع سنت باسیل
بلیط هواپیما به کلیسای جامع سنت باسیل

اگر نام مسکو را در اینترنت جستجو کنید، عکس‌های بسیاری از این مکان خواهید دید، شاید به نوعی بتوان گفت که این کلیسا یکی از نمادهای مسکو به شمار می‌رود.

آنچه این بنا را دیدنی کرده، معماری منحصر به فرد آن است؛ کلیسای سنت باسیل به دستور ایوان مخوف ساخته شد، روایتی مخوف هم در این رابطه وجود دارد، می‌گویند پس از اتمام کار به دستور ایوان، چشم‌های یکلووف، معمار بنا کور شد تا دیگر نتواند ساختمانی به زیبایی آن بسازد.

کلیسای سنت باسیل در میدان سرخ قرار دارد و قدمت آن به سال 1588 باز می‌گردد، در واقع این تاریخ ساخت دهمین کلیسا است، سنت باسیل از یک بنای اصلی به نام کلیسای تثلیث ساخته شده و دیگر بناها به دور آن شکل گرفته‌است، کلیسای سنت باسیل در فهرست میراث فرهنگی یونسکو نیز ثبت گشته‌است.

بلیط هواپیما برای بازدید میدان سرخ روسیه و کاخ کرملین

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسکو روسیه
بلیط هواپیما به مسکو روسیه

میدان سرخ یکی از مهم‌ترین مقاصد گردگشران پروازهای خارجی به مسکو است، میدانی که بخش عمده‌ای از تاریخ این کشور را در خود جای داده‌است.

یکی از این دیدنی‌ها کاخ کرملین است، این کاخ محوطه‌ای وسیع دارد که از شرق به میدان سرخ و از غرب به باغ الکساندر، یکی دیگر از دیدنی‌های شهر می‌رسد.

در مجموعه‌ی کرملین شما می‌توانیداز چهار قصر، چهار کلیسا، برج‌ها، موزه‌های موجود در این مجموعه،اتاق‌های اعتراف و البته اتاق‌های زره دیدن کنید.

کاخ کرملین از دوره‌ی تزارها تا کنون محل اقامت حکمرانان روسیه بوده‌است؛ برای بازدید از تمامی قسمت‌های آن باید زمان زیادی از روز را به گردش و بازدید اختصاص دهید، همچنین یادتان باشد ساعت‌های کار موزه‌ها و مجموعه‌ها را پیش از رفتن بررسی کنید.

گفتنی است میدان سرخ و کاخ کرملین در فهرست میراث فرهنگی یونسکو نیز ثبت شده‌است؛ جالب است بدانید درباره‌ی چرایی نام سرخ نیز نظرات گوناگونی وجود دارد، برخی این کلمه را در روسی استعاره‌ای از زیبایی می‌دانند، روایت‌هایی هم وجود دارد که نام سرخ را به انقلاب‌های روسیه نسبت می‌دهد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

بلیط هواپیما مسکو و موزه‌هایش

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسکو و موزه‌هایش
بلیط هواپیما به مسکو و موزه‌هایش

موزه‌های دیدنی بسیاری در این شهر وجود دارد که همانطور که پیشتر اشاره کردیم بخشی از آنها را هنگام بازدید از کاخ کرملین می‌توانید ببینید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسکو و موزه‌هایش
بلیط هواپیما به مسکو و موزه‌هایش

موزه‌ی تریتایاکوف یکی از محبوب‌ترین موزه‌های مسکو است که در آن مجموعه‌ای از آثار هنری این کشور در فاصله‌ی قرون 12 تا 20 را در خود جای داده‌است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسکو روسیه
بلیط هواپیما به مسکو روسی

بلیط هواپیما مسکو برای بازدید از تئاتر بولشوی

روسیه زادگاه یکی از بزرگترین نمایشنامه‌نویسان جهان، چخوف است و از سوی دیگر چایکوفسکی آهنگساز باله‌های معروفی چون دریاچه‌ی قو نیز در این کشور متولد شده و آثاری شنیدنی را خلق کرده، پس تعجبی ندارد که سالن تاتر شکوهمندی همچون تاتر بولشوی نیز در این شهر ساخته شده‌باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به تئاتر بولشوی
بلیط هواپیما به تئاتر بولشوی

این بنا در قرن شانزدهم میلادی به دستور کاترین کبیر ساخته شده‌است. اکنون این سالن یکی از مهم‌ترین سالن‌های باله و تاتر جهان است، شما هم اگر دوستدار آثار کلاسیک هستید، برنامه‌ی ان را بررسی کرده و به تماشای نمایشی در این سالن بنشینید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کازان

بلیط هواپیما به مقاصدی برای دوستداران ادبیات

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مسکو روسیه
بلیط هواپیما به روسیه

روسیه زادگاه بسیاری از نویسندگان شهیر و بی‌بدیل تاریخ ادبیات جهان است، اگر شما هم از دوستداران ادبیات هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بلیط هواپیمای خود را به قصد دیدار از خانه-موزه‌های برخی از این نویسندگان به مسکو بگیرید.

بولگاکوف ابتدا به کار پزشکی مشغول بود و بعدها وارد دنیای ادبیات شد؛ البته او به سبب قلم تیز و انتقادیش همواره گرفتار سانسور دولتی می‌شد، شاید شماهم شاهکار او مرشد و مارگاریتا را خوانده باشید، رمانی که بسیاری از صحنه‌های آن در شهر مسکو گذشته و روایت دیدار شیطان از مسکو است. اگر از دوستداران این نویسنده هستید، سری به خانه-موزه‌ی او در مسکو بزنید، این خانه در نزدیکی جایی است که شیطان بر مارگاریتا ظاهر می‌شود.

یکی دیگر از خانه-موزه‌های دیدنی مسکو، به ماکسیم گورکی، نمایشنامه‌نویس و نویسند‌ی قرن نوزدهم این کشور اختصاص دارد که در آثار خود همواره‌های نقدهای مهمی را مطرح کرده و از این رو او نیز دچار سانسور دولتی قرار گرفته‌است. امروزه خانه‌ی او میزبان دوستدارن اوست.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما سارانسک

بلیط هواپیما مسکو و بازدید از مترو

خرید انلاین بلیط هواپیما به مسکو و بازدید از مترو
بلیط هواپیما به مسکو و بازدید از مترو

مسکو معروف‌ترین ایستگاه‌های مترو را در خود جای داده‌است؛ معماری با شکوه که قدمت آنها به پیش از جنگ جهانی دوم باز می‌گردد آنها را بدل به  بناهایی باشکوه و تاریخی کرده‌است. اولین خط متروی این کشور در سال 1935 راه‌اندازی شد که نشانی از توسعه و صنعتی شدن این کشور بود.

جالب است بدانید برخی از این ایستگاه‌ها با کاشی‌کاری‌ها و نقاشی‌هایی آراسته شده که آن را به ویژه برای گردشگران بسیار دیدنی کرده‌است.

بلیط هواپیما مسکو مقصدی برای خرید

خرید بلیط هواپیما مسکو مقصدی برای خرید
بلیط هواپیما مسکو مقصدی برای خرید

اگر اهل خرید هستید، مسکو مقصد مناسبی است که برای خرید بلیط هواپیما و سفر است. یکی از بهترین مکان‌ها، دپارتمان استور GUM است، اولین بخش‌های این فروشگاه در قرن نوزدهم با یک معماری دیدنی ساخته شده‌است. GUM در میدان سرخ واقع شده و میزبان بسیاری از برندهای معروف جهان است. علاوه بر این کافه‌ها و رستوران‌ها متنوع نیز می‌تواند پایان خوبی برای گردش شما باشد.

بلیط هواپیما برای دید و بازدید رود ولگا

خرید بلیط هواپیما مسکو روسیه
بلیط هواپیما به بازدید رود ولگا

رودخانه‌ها، زیبایی و آرامشی خاص به شهرها می‌بخشند. پیاده‌روی و قایق‌سواری بر روی رود ولگا می‌تواند برایتان لذت‌بخش و خاطره‌انگیز باشد.

مسکو مقصدی مناسب برای سفرهای تابستانی است؛ این شهر برای سفرهای خانوادگی، دوستانه و حتی انفرادی مناسب است؛ سری به وب سایت سفرستان بزنید و بلیط هواپیما خریده و هتلتان را رزرو کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید