چرا مسکو می‌تواند بهترین مقصد سفر تابستانه بعدی شما باشد؟

بسیاری از مردم دوست دارند که تابستان را در کنار سواحل بگذرانند و بعضی هم علاقه‌مند به سفر در سراسر تابستان هستند. شهرهای زیادی وجود دارد که می‌تواند در برنامه سفر شما قرار گیرند و مسکو قطعاً یکی از آن‌ها است. از گشت زدن در رودخانه Moskva تا تفریح و قدم زدن در پارک Gorky ؛ مسکو یکی از بهترین مقصدها برای داشتن یک تابستان خوب است.  پس هرچه سریع‌تر برای بازدید از دیدنی‌های این شهر بلیط هواپیما مسکو را تهیه نمایید.

0
27
آشنایی با بهترین مقصد سفر تابستانه
بهترین مقصد سفر تابستانه
چرا مسکو می‌تواند بهترین مقصد سفر تابستانه بعدی شما باشد؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 10Rating: 3.5چرا مسکو می‌تواند بهترین مقصد سفر تابستانه بعدی شما باشد؟ - بلیط هواپیما مسکوبسیاری از مردم دوست دارند که تابستان را در کنار سواحل بگذرانند و بعضی هم علاقه‌مند به سفر در سراسر تابستان هستند.شهرهای زیادی وجود دارد که می‌تواند در برنامه سفر شما قرار گیرند و مسکو قطعاً یکی از آن‌ها است. از گشت زدن در رودخانه Moskva تا تفریح و قدم زدن در پارک Gorky - بلیط هواپیما مسکو

مسکو یکی از بهترین مقاصد سفر تابستانه

بسیاری از مردم دوست دارند که تابستان را در کنار سواحل بگذرانند و بعضی هم علاقه‌مند به سفر در سراسر تابستان هستند.

شهرهای زیادی وجود دارد که می‌تواند در برنامه سفر شما قرار گیرند و مسکو قطعاً یکی از آن‌ها است. از گشت زدن در رودخانه Moskva تا تفریح و قدم زدن در پارک Gorky؛ مسکو یکی از بهترین مقصدها برای داشتن یک تابستان خوب است. پس هرچه سریع‌تر برای بازدید از دیدنی‌های این شهر بلیط هواپیما مسکو را تهیه نمایید.

در این مقاله هفت دلیل شگفت‌انگیز که چرا مسکو می‌تواند بهترین مقصد سفر تابستانه بعدی شما باشد.

پارک‌های سرسبز مسکو

شاید باور نکنید ولی مسکو در تابستان گرم و آفتابی است و راهی بهتری برای فرار از گرما و شهر وجود ندارد به‌جز گذراندن یک پیک‌نیک خوب در یکی از پارک‌های مسکو.

Kolomenskoe یکی از پارک‌های معروف مسکو است که می‌توانید آن را به‌عنوان مقصد پیک‌نیک خود در مسکو انتخاب کنید، در این پارک چمن‌زارهای زیادی هست تا از فضای سرسبزی آن لذت ببرید. از مرکز شهر نیز دسترسی به این پارک خیلی راحت است و می‌توانید چشم‌اندازی زیبا از شهر ببینید.

پارک Sokolniki را هم امتحان کنید؛ این پارک بیشتر فضایی شبیه جنگل‌های پر درخت شمال کشور خودمان را دارد و یا VDNKh که مرکز اتحادیه جماهیر شوروی بوده و هنوز هم پا برجا است و یکی از زیباترین معماری‌های آن ناحیه است.

هر فعالیتی که به آن علاقه دارید

آشنایی با بهترین مقصد سفر تابستانه
بهترین مقصد سفر تابستانه

دوچرخه‌سواری؟ رقصیدن؟ دویدن؟ هر فعالیتی که به آن علاقه دارید را می‌توانید انتخاب کنید و در مسکو از انجام لذت ببرید. مسکو فرصتی برای شرکت در مسابقات و انواع تفریح‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

یکی از بهترین دستگاه‌های اجاره دوچرخه در مسکو وجود دارد که در مرکز شهر و نزدیک پارک‌ها در دسترس است. همچنین در پارک‌های مسکو می‌توانید تجهیزات تفریحی مختلفی اجاره کنید مانند اسکیت، اسکوتر، راکت بدمینتون و …

کلاس‌های رایگان رقص در پارک Gorky هر بعدازظهر برگزار می‌شود. با خرید بلیط هواپیما مسکو و سفر به آن هیچ‌وقت بیکار نخواهید بود و همیشه سرگرم می‌باشید.

آرامش را لمس کنید

آشنایی با بهترین مقصد سفر تابستانه
بهترین مقصد سفر تابستانه

اگه فعالیت‌هایی که درمورد قبل گفتیم کارهای مورد نظر شما نیست، نباید ناامید باشید. در روزهای آفتابی به پارک هنر Muzeon یا پارک Groky بروید و از نشستن در چمن‌زارها و نیمکت‌ها لذت ببرید همچنین می‌توانید به تماشای عبور کشی ها در رودخانه bank بنشینید.

تفریحات آبی

آشنایی با بهترین مقصد سفر تابستانه
بهترین مقصد سفر تابستانه

شاید در نگاه اول حتی فکرش را هم نکنید که در مسکو می‌توانید تفریحات آبی داشته باشید. اما باید بدانید که مسکو یکی از آن شهرهایی است که می‌توانید از تفریحات آبی لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو به اپلیکیشن سفرستان مراجعه کنید و امتیاز جمع کنید و تخفیف بگیرید.

اگر قصد قایقرانی دارید به Lzmailovo بروید و یک قایق اجاره کنید و از گردش از رودخانه‌ها شگفت‌زده شوید. یا اینکه به تماشا مردم در رودخانه bank در پارک Gorky بپردازید.

کافه و رستوران‌ها

به جز پارک‌هایی که در حومه شهر وجود دارند و شبیه جنگل‌های پر درخت و سرسبز هستند، بسیاری از پارک‌های داخل شهر نیز وجود دارند که دارای رستوران و کافه‌های زیادی می‌باشند. شما می‌توانید زمان‌های زیادی در این کافه و رستوران‌ها با آرامش و لذت سپری کنید.

حتی در آب‌وهوای بد هم می‌توان از مسکو لذت برد

آشنایی با بهترین مقصد سفر تابستانه
بهترین مقصد سفر تابستانه

آب‌وهوای بد نمی‌تواند سفر شما به مسکو را خراب کند. در روزهای بارانی یا برفی می‌توانید به موزه هنر یا خرید از فروشگاه GUM که یکی از زیباترین مراکز فروش در مسکو است بپردازید.

غذاهای شگفت‌انگیز را تجربه کنید

آشنایی با بهترین مقصد سفر تابستانه
بهترین مقصد سفر تابستانه

مهم نیست انتخاب شما در تعطیلاتتان چیست شما قطعاً نیاز به چیزی برای خوردن دارید و مسکو هیچ‌وقت شما را در این بخش ناامید نمی‌کند.

از کافه‌های زیبا و باحال تا رستوران‌های سطح بالا و غذاهای سنتی روسی. در رستوران‌های مسکو می‌توانید با هر سلیقه و ذائقه‌ای غذای مناسب میل کنید و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید