بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در جهان

زندگی روی دو چرخ و مسافرت با دوچرخه بسیار هیجان انگیز و صد البته زیباست. مسیرهای دوچرخه سواری به پیست‌ها و جاده‌های آسفالته محدود نمی‌شود. از جنگل‌ها و کوه‌ها تا دشت‌ها و کنار دریاها، مسیرهای دوچرخه سواری بسیار زیبا و هیجان‌انگیزی در سرتاسر دنیا وجود دارند که دوچرخه سواران در این مسیرهای زیبا دوچرخه سواری می‌کنند. اگر آماده سفری هیجانی با دوچرخه هستید بدون معطلی با خرید بلیط هواپیما سفر ماجراجویانه خود را به مقاصد زیر آغاز کنید.

0
39
خرید بلیط هواپیما برای بازدید از مسیرهای دوچرخه سواری
بلیط هواپیما برای بازدید از مسیرهای دوچرخه سواری
بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 4Rating: 4.0آشنایی با بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در جهان - خرید بلیط هواپیما از سفرستانخرید بلیط هواپیما فرانسه - زندگی روی دو چرخ و مسافرت با دوچرخه بسیار هیجان انگیز و صد البته زیباست. مسیرهای دوچرخه سواری به پیست‌ها و جاده‌های آسفالته محدود نمی‌شود. از جنگل‌ها و کوه‌ها تا دشت‌ها و کنار دریاها، مسیرهای دوچرخه سواری بسیار زیبا و هیجان‌انگیزی در سرتاسر دنیا وجود دارند

بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در جهان

زندگی روی دو چرخ و مسافرت با دوچرخه بسیار هیجان انگیز و صد البته زیباست. مسیرهای دوچرخه سواری به پیست‌ها و جاده‌های آسفالته محدود نمی‌شود. از جنگل‌ها و کوه‌ها تا دشت‌ها و کنار دریاها، مسیرهای دوچرخه سواری بسیار زیبا و هیجان‌انگیزی در سرتاسر دنیا وجود دارند که دوچرخه سواران در این مسیرهای زیبا دوچرخه سواری می‌کنند. اگر آماده سفری هیجانی با دوچرخه هستید بدون معطلی با خرید بلیط هواپیما سفر ماجراجویانه خود را به مقاصد زیر آغاز کنید.

بلیط هواپیما بولیوی

1جاده مرگ، بولیوی

با خرید بلیط هواپیما بولیوی سفری به جاده بسیار زیبا و سرسبزی داشته باشید که به جاده مرگ معروف است. خطرناک‌ترین جاده جهان مسیری 40 مایلی است که لاپاز و کوروئیکو(Coroico) را به یکدیگر وصل می‌کند. گرچه جادهNorth Yungas  که از آن به جاده مرگ نیز یاد می‌شود، با پیچ و خم‌های فراوان خود باعث ترس هر فردی هرچند شجاع می‌شود اما چشم‌انداز زیبای آن از جنگل‌های بارانی آمازون بولیوی، ارزش این ترس و هیجان را دارد.

بلیط هواپیما نروژ

2جزایر لوفوتن، نروژ

اگر با خرید بلیط هواپیما نروژ سفرس هیجانی داشته باشید در شمال غربی ساحل آن جزایر لوفوتون را خواهید دید که به لطف وجود خلیج، هوای نسبتا گرمی است که با توجه به موقعیتش هوایی غیر معمول است. دوچرخه سواران در تابستان با خرید بلیط هواپیما و سفر به این جزایر فرصت بیشتری برای تجربه و کشف روستاهای سنتی ماهیگیر ئ مرغ‌های دریایی دارند. دوچرخه سوارانی که دل به دریا زده و در فصول سرد و زمستانی به این جزایر سفر می‌کنند، شانس این را دارند که در هنگام شفق قطبی دوچرخه سواری بی نظیر و حیرت‌انگیزی را داشته باشند.

بلیط هواپیما فرانسه

3مسیر des Grandes Alpes، فرانسه

یکی از زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری مسیری کوهستانی است که از کوه‌های آلپ عبور می‌کند. این مسیر به طول بیش از 4 هزار مایل از دریاچه ژنو تا دریای مدیترانه ادامه دارد و زیباترین پستی‌ها و بلندی‌های زیبای فرانسه را به رخ دوچرخه سواران می‌کشد. البته باید این نکته را اضافه کرد که اگر دوچرخه سواری آماتور هستید، دوچرخه سواری در این جاده به شما توصیه نمی‌شود. با این حال ارزش خرید بلیط هواپیما فرانسه و یک بار دیدن را دارد.

بلیط هواپیما کنگو

4تور کنگو، جمهوری دموکراتیک کنگو

تور کنگو که در سال 2013 افتتاح شد، مسیری 600 مایلی است که از مناطق امن غربی کشور عبور می‌کند. به غیر از 60 دوچرخه سوار حرفه‌ای که در اولین تور شرکت داشته‌اند، تعداد بسیار کمی این مسیر را به پایان رسانده‌اند. البته با توجه به رشد و توسعه زیرساخت‌ها و افزایش توجه بین الملل به کوهستان‌ها و جنگل‌های دست نخورده کنگو، احتمال افزایش و جذب دوچرخه سواران بیشتری به این مسیر، می‌رود و امید است گردشگران نیز با خرید بلیط هواپیما از این مسیر و چشم انداز زیبای آن استفاده کنند.

بلیط هواپیما استرالیا

5جاده اقیانوس بزرگ، استرالیا

این جاده ساحلی زیبا که شهرهای جنوب شرقی استرالیا، آلنزفورد (Allansford) و تورکوئی (Torquay) را به یکدیگر متصل می‌کند درواقع بزرگ‌ترین یادگار به جامانده از جنگ است که پس از بازگشت نیروهای ارتش و پس از جنگ جهانی اول ساخته شد. امروزه این مسیر 150 مایلی جزو محبوب‌ترین مسیرها بین دوچرخه سواران است که با دوچرخه و یا با خرید بلیط هواپیما سری به این جاده می‌زنند.

بلیط هواپیما آمریکا

6ساحل اقیانوس آرام، کانادا و ایالات متحده آمریکا

این مسیر 200 مایلی که از ونکوور آغاز و تا مرزهای مکزیک ادامه دارد، بزرگراه ساحلی اقیانوس آرام را از طریق ایالات واشنگتن، اورِگان و کالیفرنیا در بر می‌گیرد. دوچرخه سوارانی که با خرید بلیط هواپیما در این مسیر دوچرخه سواری می‌کنند، در طول مسیر از کوه‌های مه آلود عبور کرده، پل گلدن گیت در سن فرانسیسکو را پشت سر نهاده، و گشتی در سواحل مواج کالیفرنیا خواهند داشت. اگر قصد خرید بلیط هواپیما و دوچرخه سواری در مسیری زیبا را دارید پیشنهاد می‌کنیم این مسیر را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما فرانسه

7دره دوردوگِن(Dordogne)، فرانسه

فرانسه میزبان گردشگرانی است که به دلایل مختلف همانند گذراندن یک تعطیلات عاشقانه و یا خرید از مراکز خرید اقدام به تهیه بلیط هواپیما می کنند. این کشور در قلب خود مسیری حیرت‌انگیز برای دوچرخه سواران دارد که دره دوردوگِن نامیده می‌شود. چشم اندازی خیره کننده، غذا و نوشیدنی‌ها رنگارنگ و زیبا از این دره مقصدی جذاب برای دوچرخه سواری می‌سازد که با خرید بلیط هواپیما به آسانی در دسترس خواهد بود.

بلیط هواپیما هند

8اودایپور(Udaipur) به تاج محل، هند

با خرید بلیط هواپیما به کشور هفتاد و دو ملت دوچرخه سواری بی نظیری را تجربه کنید. این مسیر از اودایپور شروع شده و پس از پشت سر نهادن روستاهای قدیمی و سنتی (که به شما شانس آشنایی با فرهنگ محلی و نحوه زندگی روزمره مردم هند را می‌دهد) به تاج محل زیبا خواهید رسید.

بلیط هواپیما اتریش

9دره سالزاچ(Salzach)، اتریش

مسیری 150 مایلی که تلاش دوچرخه سواران را با مناظر زیبایی مانند کوه گراسگلاکنیر(‌ Grossglockner)، پارک ملی خوخه تائرن (Hohe Tauern)، و بلندترین آبشارهای اروپا، پاداش می‌دهد. در طول مسیر نیز دوچرخه سواران از جنگل‌ها و روستاها عبور خواهند کرد و اگر خستگی بر آن‌ها چیره شد می‌توانند تفریحاتی همانند اسکی کردن و یا قایق سواری انجام دهند. همه این کارها فقط با خرید بلیط هواپیما به سادگی امکان پذیر خواهد شد.

بلیط هواپیما پرو

10دریاچه تیتیکاکا به ماچو پیچو، پرو

این مسیر پر چالش کوهستانی در دو منظره معروف پرو آغاز و پایان می‌یابد. دوچرخه سواران از سواحل دریاچه تیتیکاکا مسیر خود را آغاز کرده و پس از عبور از شهرها و روستاهای رنگارنگ به شهر گمشده ماچو پیچو خواهد رسید. شما با خرید بلیط هواپیما و دوچرخه سواری در این مسیر شانس دیدن لاماها را نیز خواهید داشت.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
roughguides.com
totalwomenscycling.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید