بلیط هواپیما برای مقاصد ارزان اروپایی

1
856
مقاصد ارزان اروپایی و بلیط هواپیما و پرواز خارجی به شهر پراگ
شهر پراگ
بلیط هواپیما برای مقاصد ارزان اروپاییReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 20Rating: 4.0بلیط هواپیما برای مقاصد ارزان اروپاییبهار و تابستان فرصتی خوبی برای سفر است؛ برای همه‌ی ما در کنار زمان، بودجه‌ی سفر هم یکی از موضوعات مهم است، ما گاه این تصور را داریم که سفر به بعضی مقاصد برایمان بسیار گران تمام می‌شود

بلیط هواپیما برای مقاصد ارزان اروپایی

بهار و تابستان فرصتی خوبی برای سفر است؛ برای همه‌ی ما در کنار زمان، بودجه‌ی سفر هم یکی از موضوعات مهم است، ما گاه این تصور را داریم که سفر به بعضی مقاصد برایمان بسیار گران تمام می‌شود و بر همین اساس هم از رفتن به آنجا صرف نظر می‌کنیم، در رابطه با بیشتر مقاصد ارزان اروپایی چنین تفکری وجود دارد، اما اگر به شما بگوییم که سفر به قاره‌ی سبز لزوما گران تمام نخواهد شد چه می‌گویید؟ بله آنچه مهم است یک برنامه‌ریزی دقیق است، شما می‌توانید چند وقت پیش از سفر بلیط هواپیما و هتل خود را هماهنگ کنید و به این ترتیب قیمت نهایی برایتان به صرفه‌تر می‌شود، از سوی دیگر زمان سفر نیز مهم است، برخی زمان‌ها به عنوان فصل داغ شناخته می‌شوندو در این مواقع بسیاری از چیزها را باید با قیمتی گزاف‌تر تهیه کنید. این راهنما را بخوانید و برای سفر بعدی خود برنامه‌ریزی کنید.

پرواز خارجی به استکهلم

خرید بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر استکهلم
بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر استکهلم

ارزان‌ترین ماه سفر: جولای
پیشنهاد ویژه: سفر انفرادی
یک شهر زیبا که می‌تواند در آن از گردش و رفتن به کافه‌های مختلف لذت ببرید. اگر بلیط هواپیمای خود را برای ماه جولای تهیه کنید، نزدیک به 16 درصد می‌توانید در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی کنید. راستی خوردن ساندویچ ماهی‌های تازه را فراموش نکنید!

پرواز خارجی به پوسیتانو(ایتالیا)

خرید بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر پوسیتانو
بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر پوسیتانو

ارزان‌ترین ماه سفر: جون
پیشنهاد ویژه: زوج‌های جوان
جولای ماه داغ سفر به این شهر زیبایی ایتالیایی است، اگر در این ماه سفر کرده و در هتل لوکسی مثل Le Sirenuse اقامت کنید، باید منتظر خالی شدن حساب بانکیتان باشید. اما اگر یک تغییر کوچک ایجاد کنید و بلیط هواپیمایتان را در ماه جون تهیه کنید، می‌تواند با هزینه‌ای مناسب‌تر از اقامت در این شهر ساحلی رویایی لذت ببرید.

پرواز خارجی به پراگ

خرید بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر پراگ
بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر پراگ

ارزان‌ترین ماه سفر: جولای
پیشنهاد ویژه: سفرهای گروهی
پراگ از آن شهرهایی است که باید در فهرست مقاصد عمر قرار گیرد. در ماه جولای شما می‌توانید یک سفر به صرفه به این شهر داشته‌باشید. علاوه بر آن جشنواره‌های موسیقی دیدنی نیز در این زمان در پراگ برگزار می‌شود که می‌تواند سفر را برایتان جذاب‌تر نیز کند. هوا نیز به قدر کافی برای گشت و کذار در شهر و دیدنی شاهکارهای معماری فرح‌بخش است.

پرواز خارجی به برلین

خرید بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر برلین
بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر برلین

ارزان‌ترین ماه سفر: اوت
پیشنهاد ویژه: سفرهای گروهی
ماه اوت یکی از سرزنده‌ترین ماه‌ها برای سفر به برلین است. جشنواره‌های مختلفی در این شهر وجود دارد که میتوانید از آن دیدن کنید. برلین نیز مثل بسیاری از شهرهای اروپایی خود مثل یک موزه‌ی باز است که هرگوشه‌اش یک دیدنی درون خود دارد.

پرواز خارجی به ادینبورگ

خرید بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر ادینزبورگ
بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر ادینزبورگ

ارزان‌ترین ماه سفر: جون
پیشنهاد ویژه: سفرهای گروهی
ماه اوت، ماه جشنواره‌ها در ادینبورگ است بنابراین تعجبی هم ندارد که تمام هزینه‌ها در این شهر افزایش یابد؛اما اگر می‌خواهید از زیبایی‌های شهر با هزینه‌ای مناسب لذت ببرید، می‌توانید برنامه‌ی سفر خود را برای ماه جون تنظیم کنید، در واقع 29 درصد در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود و همچنان فرصت‌های بسیاری برایتان وجود دارد. به شما توصیه می‌کنیم پس از دیدار از جاذبه‌های شهر سری هم به طبیعت دل‌انگیز اطراف ادینبورگ بزنید.

پرواز خارجی به آمستردام

خرید بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر آمستردام
بلیط هواپیما مقاصد ارزان اروپایی شهر آمستردام

ارزان‌ترین ماه سفر: جولای
پیشنهاد ویژه: سفر انفرادی و گروهی
دوچرخه‌سواری در شهر، دیدار موزه‌ها، میل کردن غذاهای خوشمزه در بهترین رستوران‌ها و همه و همه با بودجه‌ای مناسب در این ماه دست یافتنی است. اگر بلیط هواپیما خود را در این ماه به آمستردام گرفته‌اید و عاشق خرید هستید، سری هم به خیابان نهم بزنید تا با دستانی پر به محل اقامتتان بازگردید

زمان‌بندی سفر یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها است؛ توجه داشته‌باشید که دیدار از بسیاری از مقاصد چندان دور ذهن نیست، تنها کافی است کمی برای آن برنامه‌ریزی کنید.سفرستان نیز همراه شما است.

برای جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان


تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 28 شهریور 96

یک دیدگاه

  1. بلیط هواپیما برای مقاصد ارزان اروپایی از بهترین مطالب وبلاگتون هست که به مسافر این شناخت رو میده که برای یه سفر ارزان و مناسب به مقاصد خوب اروپا برنامه ریزی کنه و خیلی خوبه که خود سایت سفرستان پرواز خارجی به تمامی این مقاصد داره و کار مسافر رو راحت میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید