بلیط هواپیما به مقاصد رنگارنگ

1
420
خرید آنلاین بلیط هواپیما به دریاچه هیلیر
بلیط هواپیما به دریاچه هیلیر استرالیا
بلیط هواپیما به مقاصد رنگارنگReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 30Rating: 4.5بلیط هواپیما به مقاصد رنگارنگبلیط هواپیما به مقاصد رنگارنگ به هرکجا که سفر کنید، می‌توانید در آنجا رنگ‌هایی زیبا را بیابید، اما در میان همه‌ی این دیدنی‌ها، مقاصدی هستند که چهره‌ی رنگین آنها بیشتر به چشم می‌آید.

بلیط هواپیما به مقاصد رنگارنگ

به هرکجا که سفر کنید، می‌توانید در آنجا رنگ‌هایی زیبا را بیابید، اما در میان همه‌ی این دیدنی‌ها، مقاصدی هستند که چهره‌ی رنگین آنها بیشتر به چشم می‌آید. اگر شما هم دلتان می‌خواهد خود را در جهانی از رنگ غرق کنید، ما برای شما پیشنهادهای ویژه‌ای داریم؛ این مکان‌ها را در فهرست سفر خود قرار دهید.

بلیط هواپیما به دیدار اسطو خودوس در فرانسه

خرید آنلاین بلیط هواپیما به اسطوخودوس
بلیط هواپیما به اسطوخودوس فرانسه

حتی اگر عطر این گل‌ها شما را مسحور خود نکند، ‌بی‌تردید دیدن این دریای بنفش شما را شگفت‌زده خواهد کرد. تصور کنید شما درمیان این گل‌های بنفش رنگ و خوش‌بو می‌توانید قدم بزنید، حتی فکر آن هم می‌تواند شما را آرام کند چه رسد به دیدار آنها

بلیط هواپیما به دیدار دریاچه‌ی Hillier در استرالیا

خرید آنلاین بلیط هواپیما به دریاچه هیلیر
بلیط هواپیما به دریاچه هیلیر استرالیا

رنگ صورتی این دریاچه به دلیل وجود نمک و موجودات آبزی کوچکی است که در آن زندگی می‌کنند، موجوداتی مثل جلبک و هالوباکتری

بلیط هواپیما به دیدار غارهای مرجانی در شیلی

خرید آنلاین بلیط هواپیما به غارهای مرجانی شیلی
بلیط هواپیما به غارهای مرجانی شیلی

تصورش را بکنید غارهایی را ببینید که رنگ‌ آنها با توجه به آب تغییر می‌کند، شکست‌ها و پیچ‌های آن، نور آفتاب  و تلالو آب را بازتاب می‌دهد. برای دیدن این شگفتی و بسیاری از مقاصد رنگارنگ دیگر کافی است بلیط هواپیمای خود را به مقصد شیلی تهیه کنید.

بلیط هواپیما به دیدار مزارع لاله در هلند

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مزارع لاله هلند
بلیط هواپیما به مزارع لاله هلند

برای دیدن زیباترین لاله‌ها کافی است در بهار بلیط هواپیمای خود را به مقصد هلند بگیرید. لاله‌های هلندی در این فصل در شهرهای مختلف شکوفا می‌شوند. این از آن مناظری است که هرکس باید برای یک بار هم که شده در عمرش آن را ببیند.

بلیط هواپیما به دیدار غارهای کریستالی در ایسلند

خرید آنلاین بلیط هواپیما به غارهای کریستالی در ایسلند
بلیط هواپیما به غارهای کریستالی در ایسلند

اگر به دنبال خاطره‌ای خاص از یک سفر منحصر به فرد هستید، بلیط هواپیمایتان را به مقصد ایسلند بگیرید و سری به این غار یخی که در میان یخچال طبیعی Vatnajokull قرار دارد بزنید؛ البته راهروهای یخی درون این غارها به سرعت در حال تغییر است به همین دلیل حتما برای دیدار از آنها باید با یک راهنما همراه شوید.

پرواز خارجی به دیدار Rua Luis de Camoes در پرتغال

خرید آنلاین پرواز خارجی به پرتغال
پرواز خارجی به پرتغال

شاید شما هم عکس‌های این خیابان باریک و زیبا را در صفحات کابران شبکه‌های مجازی دیده‌باشید؛ این گذرگاه در یکی از شهرهای پرتغال قرار دارد و به سبب چترهای رنگی تزیینی و نیمکت‌های رنگارنگ بسیار معروف شده‌است.

پرواز خارجی به دیدار دیوار بزرگ مرجانی در استرالیا

خرید آنلاین پرواز خارجی به دیوار بزرگ مرجانی استرالیا
پرواز خارجی به دیوار بزرگ مرجانی استرالیا

این دیوار بزرگ مرجانی آوازه‌اش به همه جا رسیده، حتی می‌گویند از ارتفاع و فاصله‌ی زیاد نیز به چشم می‌آید. این شگفتی‌های رنگارنگ وقتی به زیر آب می‌روید چند برابر هم می‌شود؛ جاندران کم‌نظیر آبزی که در لابه‌لای دیوارهای مرجانی این منطقه زندگی کرده و تصاویری خاطره‌انگیز را پیش چشمتان رقم می‌زند.

پرواز خارجی به دیدار دریاچه‌ی Natron در تانزانیا

خرید آنلاین پرواز خارجی به دریاچه ناترون تانزانیا
پرواز خارجی به دریاچه ناترون تانزانیا

مواد معدنی موجود در آب دریاجه همچون نمک سبب شده تا آب آن برای برخی از حیوانات مرگبار باشد؛ با توجه به یافته‌های علمی ph آب دریاچه به قدری بالا است که می‌توانید هرچیزی را که در آن شنا کند بسوازند؛ اما همین مواد هم رنگی منحصر به فرد به این دریاچه داده‌است.

پرواز خارجی به دیدار آب‌گیر Abyss پارک ملی Yellow Stone در آمریکا

خرید آنلاین پرواز خارجی آبگیر Abyss آمریکا
پرواز خارجی آبگیر Abyss آمریکا

با شروع بهار این پارک ملی چهره‌ای زیبا به خود می‌گیرد. در میان پارک دریاچه‌ای وجود دارد که آب آن رنگی سبز و تیره دارد و حال و هوایی دارد که انگار نقبی است بی‌انتها به اعماق زمین

در پهنه‌ی این کره‌ی زمین مقاصدی شگفت‌انگیزاست که انگار تصویری از یک رویا را در برابرتان تصویر می‌کند. فرصت سفر را در زیباترین ماه‌های سال از دست ندهید، بلیط هواپیمایتان را بگیرید و چمدانتان را ببندید.

برای جستجو و خرید بلیط هواپیما به مقاصد داخلی به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان


تاریخ انتشار: 28 خرداد 96
آخرین بروزرسانی: 6 مهر 96

یک دیدگاه

  1. چقدر این مطلب خوب و جذاب بود.
    این جور مطالب باعث میشه قبل از اینکه بلیط هواپیما برای سفرمون رزرو کنیم بتونیم برای انتخاب یه مقصدی بهتر و جذاب تر تصمیم بگیریم تا بتونیم از سفرمون بیشتر لذت ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید