بلیط هواپیما برای دیدن چند زیبای عجیب

0
132
خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
عجیب ترین جاذبه ای گردشگری جهان
بلیط هواپیما برای دیدن چند زیبای عجیبReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 19Rating: 4.5بلیط هواپیما برای دیدن چند زیبای عجیب - آیا مغزتان آماده سوت کشیدن از عجایب هست؟خرید بلیط هواپیما برای دیدن جاذبه های عجیب و باور نکردنی جهان. جاذبه های طبیعی عجیب جهان. بلیط هواپیما به پرو. بلیط هواپیما به آمریکا. بلیط هواپیما به روسیه

بلیط هواپیما برای دیدن چند زیبای عجیب

بعضی اوقات آدمیزاد چیزهایی را می‌بینند یا می‌شنود که از تعجب می‌خواهد شاخش درآید. خیلی‌ها روی کره زمین زندگی می‌کنند که اخلاقیاتی همچون من دارند. خوب من چه جور آدمی هستم؟ سرم درد می‌کند برای چیزهای عجیب و غریب و دوست دارم آنها را از نزدیک لمس کنم تا نه برای دیگران بلکه برای خودم یک رکورد به حساب بیاید و تجربه گردشگر و بودن در هر حالتی را داشته باشم. افراد مختلف راجع به سفر ابعاد مختلف دارند خیلی از آنها هستند می گویند سفر کار بیهوده و بی خودی است؛ بعضی از آنها هستند که می‌گویند بسیار سفر باید تا پخته شود خامی. خیلی ها هم هستند می‌گویند انسان اصلا بدون سفر بزرگ نمی‌شود و حال شما که الان دارید سفرستان را می‌خوانید آدمهایی هستید که یا سرکارشان با سفر است یا این که بسیار سفر کرده‌اند یا این که سفر کردن و گردشگری را دوست دارند.

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
بلیط هواپیما برای دیدن عجیب‌ترین‌ها

به هر حال من اینجا هستم تا برای آن دسته از عزیزانی که دوست دارند چیزهای ناشناخته و عجیب و غریب را کشف کنند و در فرصت مناسب بلیط هواپیما به آنجا را خریده و از نزدیک با تمام وجود لمس کنند، به انتخاب خودم و به صورت شانسی چند مقصد معرفی کنم. شاید مخاطبین عزیز ما هم مثل من سرشان درد کند برای کشف ناشناخته‌ها. پس با ما همراه باشید تا چند مورد از عجایب جهان که ارزش دارد برای گشت و گذار و سیاحت آن‌ها فرصتی را کنار بگذاریم به شما معرفی کنم.

سراب سه بعدی پرو

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
ایده‌های عجیب وارنر برادرز

شاید شما در فیلم‌ها و کارتون‌های مختلف دیده باشید اشخاصی در بیابان درحال رفت و آمد هستند یا اینکه در بیابان گم شده‌اند و ناگهان انگیزه‌ای آنها را به حرکت در می‌آورد و باعث می‌شود در دل بیابان و شن زار و نمک زار به سمتی بدوند. اگر کسی آن‌ها را فارغ از حال آنها یا از دور بییند قطعاً فکر می‌کنند دیوانه شده‌اند؛ اما آنها دیوانه نشده‌اند، فکر می‌کنند که بلاخره به آب یا آبادی رسیده‌اند و نجات پیدا کرده‌اند. آنها سراب دیده‌اند و کورسوی امیدی در دلشان روشن شده و آنها را مجبور می‌کند که به سمت آن سراب بروند. در یکی از ساخته‌های کمپانی وارنر برادرز یعنی کارتون باگزبانی، یک بار شاهد یک صحنه خنده دار بودم.

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
ایده‌های عجیب وارنر برادرز

شخصی در بیایان به آبادی رسید، شروع کرد از آب و خوردن و خنک شدن. فردی دنبال او بود و به همین دلیل خواست که از دستش فرار کند. نمیدانم وسط آن بیابانی اتومبیل از کجا پیدایش شد ولی کارتون است دیگر. همانطور که سوار ماشین بود به عقب نگاه کرد و دید که همه آن آبادی محو شد. تازه فهمید آن همه حال خوشی که داشته توهم بوده. برادرهایم از دیدن این صحنه از خنده غلط میخوردند، توهمش سه بعدی بود. بعد از اینکه دید همه آن ها سراب بوده گازش را گرفت که برود. یک مقدار که رفت ماشین هم غیب شد. ماشینش هم توهم بود. برادر کوچک ترم از خنده به سرفه کردن افتاد این بار.

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
سراب سه بعدی در پرو

این حد از تخیل و توهم را فقط در کارتون‌های وارنر برادرز می‌شود نظاره کرد. حالا اگر به شما بگویم که چنین فضایی واقعاً وجود خارجی دارد شما چه می‌گویید؟ کافی است به پرو بروید و در ده هواکیکینا، یک سراب سه بعدی واقعی را از نزدیک ببینید و در تپه‌های شنی که اطراف آن هستند و آن را احاطه کرده‌اند یک اسکی روی شنی هم انجام دهید و تا آخر سفرتان به این فکر کنید که آیا این واقعاً سراب است یا نه. یا نکنند بلیط هواپیما خریدن و سوار هواپیما شدن هم توهم بوده!؟

چشمه رنگی پارک یلو استون آمریکا

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
چشمه رنگی پارک یلو استون آمریکا

از همه عجایب دنیا هم بگذریم، فکر نمی‌کنم از این چشمه آب گرم بتوان گذشت. گاهی اوقات آدم شک می‌کند چیزی که می‌بیند واقعی است یا نه. مثلاً اینکه چشمه‌ای جلوی روی شما باشد که آب آن به جای زلال و شفاف و روشن بودن و به سفیدی زدن یا آبی بودن، سبز و قرمز باشد و جاهای مختلف آن طیف‌های مختلفی از این دو رنگ باشند. واقعاً آیا چنین چیزی امکان دارد؟

دریاچه بایکال روسیه

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
دریاچه بایکال روسیه

همه کشور روسیه را به جذابیت‌های غیر طبیعی آن می‌شناسند. چون طبیعت آن معمولاً غیر از برف و سرما چیز دیگری ندارد. البته از جنگلهایی که پوشیده از درختان سوزنی برگ است و زیبایی مخصوص به آن نباید گذشت ولی به نظر میرسد غیر از آن چیز دیگری ندارد. اما غافل نشویم از دریاچه بایکال شمالی. طبق آمار هفتمین دریاچه بزرگ جهان است اما آیا همه دریاچه‌های بزرگ جهان چون این یکی زیبایی خیره کننده‌ای دارند؟ یعنی آب یخ زده که روی آن برف نشسته، در زوایای خاص اگر نگاه کنید طیف‌های مختلفی از رنگ‌های سفید و آبی را در آن می‌بینید در همه دریاچه‌های بزرگ جهان هست؟ می‌گویند تمام آب آن شیرین است و اینکه این رنگها در آن پدیدار می‌شود به خاطر زلال بودن و شیرین بودن آب آن است. وقتی دما به منفی ۱۹ درجه سانتیگراد برسد خوب معلوم است یخ میزند. عمقش هم کم نیست، ۴۰ متر عمق دارد. یک پهنه رنگارنگ بزرگ که رویش با لایه سفید تزیین شده و یک اثر هنری به وسعت دریاچه بزرگ را قلم زده.

سالار دی یونی بولیوی

خرید بلیط هواپیما برای رفتن به دیدن عجیب ترین ها
سالار دی یونی بولیوی

خوب کشور بولیوی برای تمام کسانی که اهل گردشگری هستند کاملاً شناس است؛ اما وقتی صحبت از گردشگری می‌شود اولین جایی نیست که به ذهن همگان می‌رسد. ازجاذبه‌های گردشگری آن اما نمی‌توان گذشت. قطعاً اگر شما اهل گردشگری هستید یک روز باید بلیط هواپیما به بولیوی را تهیه کنید و خود را به دریاچه بزرگ آب شور آن برسانید. همه کسانی که گردشگری در بولیوی را می‌شناسند یا این که زیبایی را می‌ستایند و این دریاچه را از نزدیک دیده‌اند، سعی می‌کنند هر طور شده زمستان خود را به این دریاچه برسانند. چراکه این دریاچه نمک وقتی یخ میزند تبدیل می‌شود به یک آینه بزرگ. بزرگترین آینه جهان، آینه‌ای که چنان تصویر مکان‌های مختلف دور خودش را زیبا منعکس می‌کند که شما از هر طرف دور آن هستید، فقط با دهان باز مجبور به ستایش زیبایی تمام و کمال این دریاچه هستید. وقتی بلیط هواپیما برای برگشتتان را ست می‌کنید، قطعاً خدا را شکر خواهید کرد که یک بار در عمرم در این مکان قرار گرفتم و توانستم این همه زیبایی را از نزدیک درک کنم.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید