بلیط هواپیما مونته نگرو و بازدید از جاذبه‌های دیدنی

مونته نگرو کشور کوچکی که در سال 2006 استقلال خود را به دست آورد، با سواحل طلایی، کوه‌های سرسبز و شهرهایی تاریخی، بسیار سریع توانسته خود را به عنوان مقصد توریستی معرفی کند و سالانه میزبان مسافرانی باشد که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفری به سرزمین بالکان دارند. اگر شما نیز با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو قصد سفر به این کشور زیبا را دارید؛ احتمالاً پرس‌وجو و تحقیقاتی در مورد جاذبه‌های برتر این سرزمین انجام داده‌اید و حتماً متوجه شده‌اید که بسیاری از سایت‌ها نتایج و جاذبه‌های مشابهی را معرفی می‌کنند.

0
42
بلیط هواپیما مونته نگرو
بلیط هواپیما مونته نگرو و بازدید از جاذبه‌های دیدنیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 9Rating: 3.5بلیط هواپیما مونته نگرو و بازدید از جاذبه‌های دیدنی - خرید بلیط هواپیما از سفرستانمونته نگرو کشور کوچکی که در سال 2006 استقلال خود را به دست آورد، با سواحل طلایی، کوه‌های سرسبز و شهرهایی تاریخی، بسیار سریع توانسته خود را به عنوان مقصد توریستی معرفی کند و سالانه میزبان مسافرانی باشد که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفری به سرزمین بالکان دارند. بلیط هواپیما مونته نگرو

جاذبه‌های دیدنی مونته نگرو

مونته نگرو کشور کوچکی که در سال 2006 استقلال خود را به دست آورد، با سواحل طلایی، کوه‌های سرسبز و شهرهایی تاریخی، بسیار سریع توانسته خود را به عنوان مقصد توریستی معرفی کند و سالانه میزبان مسافرانی باشد که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفری به سرزمین بالکان دارند. اگر شما نیز با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو قصد سفر به این کشور زیبا را دارید؛ احتمالاً پرس‌وجو و تحقیقاتی در مورد جاذبه‌های برتر این سرزمین انجام داده‌اید و حتماً متوجه شده‌اید که بسیاری از سایت‌ها نتایج و جاذبه‌های مشابهی را معرفی می‌کنند. جاذبه‌هایی مانند: پارک ملی دورمیتور، کوه لوچین، صومعه آستراگ، کوتور، ستینیه و بسیاری مکان و جاذبه‌های دیگر. در شاهکار و حیرت‌انگیز بودن این مکان و جاذبه‌ها شکی نیست اما شاید شما نیز مانند بسیاری از مسافران دیگر خواهان کمی هیجان و دوری از روزمرگی باشید. با ما همراه شوید تا متفاوت‌ترین جاذبه‌های مونته نگرو را تجربه کنید.

وِلیکا پلاژا (Velika Plaza)

بازدید از جاذبه های مونته نگرو
جاذبه های مونته نگرو

اگر با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفری به شهر اولتسینی داشته باشید، ساحل 12 کیلومتری را خواهید دید که محبوب مسافران پر انرژی و هیجان‌طلب است. با تفریحاتی مانند کایت سورای، جشن‌های ساحلی، و فستیوال موسیقی، وِلیکا پلاژا بهترین مکان برای گذراندن روزهای گرم و تابستانی با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو است.

پاولوا استرانا (Pavlova Strana)

بازدید از جاذبه های مونته نگرو
جاذبه های مونته نگرو

پاولوا استرانا یکی از زیباترین نقاط مونته نگرو با چشم‌اندازی حیرت‌انگیز است که مشرف به پیچ نعل اسب مانندی در رودخانه Crnojevica است. آسمانی آبی، زمینی سرسبز، و رودخانه‌ای پر پیچ و تاب این منطقه را به یکی از نقاط محبوب عکاسی تبدیل کرده که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو باید از آن دیدن کرد.

شهر قدیمی بار( استاری بار)

بازدید از جاذبه های مونته نگرو
جاذبه های مونته نگرو

اگر می‌خواهید با فرهنگ‌های مختلف موجود در مونته نگرو بیشتر آشنا شوید بهترین کار خرید بلیط هواپیما مونته نگرو و سفر به شهر بار است. خیابان‌های رنگارنگ و رستوران‌ها رنگ و بوی شرقی دارند که نشان از تأثیر عثمانی‌ها بر این شهر است. شهر قدیمی سنگی ترکیبی از ویرانه‌ها، موزه‌ها و گالری‌های هنری است.

غار آبی

بازدید از جاذبه های مونته نگرو
جاذبه های مونته نگرو

غار آبی در سواحل پر خروش شبه‌جزیره لوستیکا(Lustica) قرار دار و نام خود را از نور آبی رنگ داخل غار گرفته است. برای رفتن به این غار آبی بعد از خرید بلیط هواپیما مونته نگرو باید کمی در آب‌های شبه جزیره لوستیکا قایق‌سواری کنید؛ برای این کار می‌توانید از سمت کوتور و یا هرتسگ نووی تور قایق‌سواری خود را آغاز کرده و به کشف دنیای ناشناخته داخل غار بپردازید.

غار لیپا (Lipa)

بازدید از جاذبه های مونته نگرو
جاذبه های مونته نگرو

غار لیپا جاذبه‌ای عالی برای خانواده‌ها است. قطاری مینیاتوری گردشگرانی را که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفر کرده‌اند، از حومه شهر و پس از عبور از میان مسیر رویایی درختان انجیر و انار، به سمت ورودی غار می‌برد. در غار یک تور غار نوردی برای گردشگران مهیا شده است تا دنیای غار لیپا را کشف کنند.

دره نِودیو(Nevidio)

خرید بلیط هواپیما مونته نگرو
بلیط هواپیما مونته نگرو

اگر عشق هیجان هستید و می‌خواهید حسابی آدرنالین خود را بالا ببرید پس بدون فوت وقت با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو چمدان سفر را بسته و به سمت دره نِودیو حرکت کنید. زمان حرکت تورها به دره نِودیو از ماه می تا اکتبر می‌باشد. زمانی که در این دره تنگ هستید تنها راه خروج‌تان پیاده روی، شنا، سر خوردن و پریدن است. این مورد برای افرادی که رابطه خوبی با هیجان ندارند و قلب‌شان ضعیف است، توصیه نمی‌شود.

اولتسینی(Ulcinj)

خرید بلیط هواپیما مونته نگرو
بلیط هواپیما مونته نگرو

در جنوبی‌تری نقطه مونته نگرو، در نزدیکی مرز آلبانی شهری ساحلی قرار دارد که در روزگاران کهن به عنوان پایتخت دزدان دریایی دریای آدریاتیک شناخته می‌شد. امروزه این شهر به خاطر سواحل زیبای خود بین مسافران و بویژه گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفر کرده‌اند، شناخته شده است. از بین سواحل طلایی و زیبای این شهر ساحل لانگ بیچ یاPlazhe e Mahed با محبوبیت فراوانی روبرو شده است. جزیره Ad Bojana نیز سواحل زیبا و دیدنی‌ای دارد. مناره‌هایی که از مساجد سر برافراشته‌اند به این شهر ساحلی چهره‌ای خاص بخشیده است که ارزش خرید بلیط هواپیما مونته نگرو را دارد.

پورتو مونته نگرو

پورتو مونته نگرو با قایق‌های لوکس، فعالیت‌ها و تفریحات آبی، در واقع تفرجگاهی ساحلی در دریای مدیترانه است. این تفرجگاه واقع در خلیج کوتور با بندری اختصاصی است و با فاصله بسیار کمی از دریای آدریاتیک قرار دارد. پورتو مونته نگرو با رستوران‌ها، بارها، کلوب‌ها و باشگاه‌های قایق رانی توانسته به محبوبیت فراوانی بین مسافران دست یابد. به گونه‌ای که بسیاری از مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفر می‌کنند حتماً سری به پورتو مونته نگرو می‌زنند.

اِسوِتی نیکولا(Sveti Nikola)

خرید بلیط هواپیما مونته نگرو
بلیط هواپیما مونته نگرو

اگر با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو سفر کرده باشید، به دور از ساحل جزیره‌ای را خواهید دید که همچون نگینی در میان دریای آدریاتیک می‌درخشد. جزیره سرسبز و خالی از سکنه اِسوِتی نیکولا بزرگ‌ترین جزیره مونته نگرو به شمار می‌رود. اِسوِتی نیکولا بهترین مکان برای گذراندن اوقات و ایام تابستانی است. گرچه اهالی مونته نگرو اِسوِتی نیکولا را هاوایی مونته نگرو می‌نامند اما باید گفت علیرغم سرسبزی و آب‌های گرم، از سواحل گرم و طلایی در این جزیره خبری نیست.

اگر این جاذبه‌ها نظر شما را به خود جلب کرده، و هنوز فرصتی از تعطیلات باقی است، پیشنهاد می‌کنیم بار سفر را بسته و با خرید بلیط هواپیما مونته نگرو به کشف ناشناخته‌های این سرزمین بپردازید. بدون شک با بازدید از جاذبه‌های معرفی شده تجربه بی‌نظیری را برای خود رقم خواهید زد.

منابع

theculturetrip.com

www.touropia.com

myguidemontenegro.com

edition.cnn.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید