مکزیکوسیتی، پایتخت طراحی، معماری و هنر

0
214
خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
مکزیکوسیتی، پایتخت طراحی، معماری و هنرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 26Rating: 4.5مکزیکوسیتی، پایتخت طراحی، معماری و هنرمکزیکوسیتی کجاست؟ بلیط هواپیما به میکزیکوسیتی. مکزیکوسیتی پایتخت کجاست؟ عکس از مکزیکوسیتی. جاهای دیدنی مکزیکوسیتی. قیمت بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی

مکزیکوسیتی، پایتخت طراحی، معماری و هنر

قصد سفر به مکزیک دارید ولی نمی‌دانید به کدام شهر آن بلیط هواپیما بخرید؟ ما به شما مکزیکوسیتی را پیشنهاد می‌کنیم. پایتخت فرهنگی و سیاسی مکزیک. به شهری که رتبه هشتم ثروتمند‌ترین شهرها را به خود اختصاص داده است بلیط هواپیما بخرید. گردشگران بسیاری شیفته زیبایی‌ها و فرهنگ غنی این شهر شده و با خرید بلیط هواپیما به این شهر رویایی سفر می‌کنند.

خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی

هرگوشه این شهر از داستان‌ها و افسانه‌های شخصیت‌های مشهور و قبایل سنتی پر است. گرچه آزتک‌ها شهر را کشف کرده و فرهنگ خود را میراث این شهر کرده‌اند اما اسپانیایی‌ها این فرهنگ را گرفته و اصلاحات مورد قبول خود را انجام دادند.

مکزیکوسیتی این شهر تاریخی آزتک‌ها به خوبی آثار گذشتگان خود را در آثاری مانند کلیسای جامع متروپولین، Xochimilco، و کلیسای Our Lady of Guadalupe حفظ کرده است. مکزیکوسیتی یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیا است وبا وجود وسعت بسیار زیادی که دارد، گردشگران می‌توانند به بسیاری از جاذبه‌ها تنها با پیاده روی رفته و آن‌ها را ببینند زیرا که بسیاری از جاذبه‌ها در مرکز شهر به فاصله کمی از یکدیگر قرار دارند.

خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
سفر به مکزیکوسیتی

با خرید بلیط هواپیما به شهری که غنی از گیاهان و جانوران گوناگون است سفر کنید. البته این گوناگونی به لطف آب و هوای گرمسیری و دلپذیر آن است. جانورانی که اینجا یافت می‌شوند اغلب بومی همین منطقه و بسیار نادر هستند.

خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
سفر به مکزیکوسیتی

هیچ چیز در توصیف مکزیکوسیتی موفق نخواهد بود مگر بناها و انقلابی که در معماری آن‌ها رخ داد، و برای دیدن این بناها باید در خیابان‌ها و کوی‌های مکزیکوسیتی قدم زد. هنگامی که در این کوی و برزن‌ها قدم می‌زنید غرق در طراحی و معماری مکزیکی‌ها خواهید بود.معماری مکزیکی به قدری زیبا و دارای ظرافت‌های گوناگون است که گویی طراحی و معماری در خون مکزیکی‌ها نهفته است.

خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
سفر به مکزیکوسیتی

 اگر از میان پارک Viveros de Coyoacan، نهالستان شهر، عبور کنید به موزه Frida Kahlo خواهید رسید محوطه‌ای لاجوردی رنگ که خانه سابق هنرمند دیگوو ریورا و همسرش نیز بود. این موزه که میزبان آثار هر دو هنرمند و نیز متعلقات شخصی‌شان هست شما را به سمت دنیای هنری مکزیکو می‌کشاند. اگر خواهان اطلاعات و آثار بیشتری از دیگوو و فریدا بودید میتوانید به خانه-استودیو آن‌ها بروید که آن نیز به لاجوردی رنگ بوده و دارای عناصر معماری مدرن با طرح کلاسیک مکزیکی است. زیبایی این نهالستان انگیزه خرید بلیط هواپیما برای بسیاری بوده است.

خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
سفر به مکزیکوسیتی

اگر خواهان سبک مدرن‌تر و قرن بیستمی‌تری از معماری هستید دیداری از Casa Luis Barragan داشته باشید. میراث جهانی یونسکو با حیاطی به رنگ صورتی روشن و طرحی مینیمالیستی سوژه‌ای زیبا برای عکاسی است. این خانه زیبا آخرین خانه ساخته شده توسط معمار وطراح مکزیکی لوئیس بارژان می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما به مکزیکوسیتی
سفر به مکزیکوسیتی

چند بلوک آن طرف‌تر گالری Kurimanzutto را خواهید دید که ترکیبی از بتن و فضاهای چوبی قدیمی است. این گالری آثاری از 34 هنرمند ملی و بین‌المللی را داراست.

اما گذشته از گالری‌ها و موزه‌ها، در مکزیکوسیتی چندین مکان وجود دارد که هر هنرمند و معماری باید از آن دیدن کند. در زیر نام این مکان‌ها به همراه نام طراحان آن‌ها را می‌آوریم.

منابع:
mexicocity.com
architecturaldigest.com
myartguides.com
archdaily.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید