بلیط هواپیما نروژ و شرکت در جشنواره‌ها

از فستیوال‌های موسیقی گرفته تا بازی‌های تئاتری که نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند، جایی که رودخانه قسمتی از صحنه نمایش می‌شود یا جشنواره‌های وایکینگی که جنگنده درون شمارا بیدار می‌کنند و جشنواره‌های زمستانی، همه این‌ها دلایل باارزشی برای سفر به نروژ و تهیه بلیط هواپیما اسلو یا شهرهای دیگرش است. نروژ رویدادهای عجیب غریب و جالبی دارد که فقط باید تصمیم بگیرید در کدام شرکت کنید.

0
101
خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ و شرکت در جشنواره‌هاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 30Rating: 4.0بلیط هواپیما نروژ و شرکت در جشنواره‌ها - خرید بلیط هواپیما ارزان نروژاز فستیوال‌های موسیقی گرفته تا بازی‌های تئاتری که نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند، جایی که رودخانه قسمتی از صحنه نمایش می‌شود یا جشنواره‌های وایکینگی که جنگنده درون شمارا بیدار می‌کنند و جشنواره‌های زمستانی، همه این‌ها دلایل باارزشی برای تهیه بلیط هواپیما نروژ و خرید بلیط هواپیما ارزان نروژ است.

بلیط هواپیما نروژ و شرکت در جشنواره‌ها

از فستیوال‌های موسیقی گرفته تا بازی‌های تئاتری که نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند، جایی که رودخانه قسمتی از صحنه نمایش می‌شود یا جشنواره‌های وایکینگی که جنگنده درون شمارا بیدار می‌کنند و جشنواره‌های زمستانی، همه این‌ها دلایل باارزشی برای سفر به نروژ و تهیه بلیط هواپیما اسلو یا شهرهای دیگرش است. نروژ رویدادهای عجیب غریب و جالبی دارد که فقط باید تصمیم بگیرید در کدام شرکت کنید.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

فستیوال‌های تابستانی این حسن را دارند که تا نیمه‌های شب و هوای نسبتاً خنک هم طول می‌کشند و خوشی دیوانه‌کننده‌ای را نصیب مردم محلی و گردشگران می‌کنند. فستیوال‌های زمستانی هم با هوای سرد و برفی رقابت‌های هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده‌ای را سبب می‌شوند. در لیست زیر سعی داشته‌ایم به‌غیراز فستیوال نور و خورشید نیمه‌شب که در مطالب قبلی به آن پرداخته بودیم، چند نمونه از فستیوال‌های پرطرفدار را معرفی کنیم که شب خوبی را برای گردشگران رقم می‌زنند و مطمئناً آن‌ها را به خرید بلیط هواپیما نروژ ترغیب می‌کنند.

بلیط هواپیما نروژ

1فستیوال Sami week

بلیط هواپیما نروژ شمارا در وسط پدیده‌های فرهنگی- بومی رها می‌کند. مثلاً اگر اواسط زمستان بلیط هواپیما ترومسو را تهیه کنید با فستیوال دیگری از رقابت، شور و هیجان روبرو می‌شوید که یک هفته طول می‌کشد و در طی این یک هفته برنامه‌های فرهنگی جالبی برگزار می‌شود. این فستیوال به روز ملی Sami در 6 فوریه ربط دارد. درطول این‌یک هفته نمایشگاه‌ها و سمینارهای Sami برپا می‌شود.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

 کسانی که در این فستیوال شرکت کرده‌اند می‌توانند آخر هفته هم از بازار Sami دیدن کنند و روز دهم ماه شاهد مسابقه پرتاب طناب باشند و اما هیجان‌انگیزترین بخش فستیوال مربوط به روز 11 فوریه است که مسابقه گوزن شمالی شروع می‌شود، جمعیتی که برای دیدن این مسابقه به خیابان اصلی شهر و درست مرکز شهر ترومسو می‌روند مهرتاییدی بر جذابیت زیاد این مسابقه است.

بلیط هواپیما نروژ

2فستیوال Nordlysfestivalen

بخش شمالی نروژ همیشه برای سفر مقصد هیجان‌انگیزی بوده و فرهنگ زیبای را به نمایش می‌گذارد. بیش‌تر از 30 سال است که فستیوال موسیقی “Nordlysfestvalen” در شهر ترومسو برگزار می‌شود و همه نوع موسیقی را در جشن خود دارد، از اپرا گرفته تا جاز، موزیک سالونی، ارکسترهای سمفونی و موسیقی مدرن که تمام سلیقه‌ها را پاسخگوست. هرسال در پایان ماه ژانویه این جشن سروصدای زیادی به راه می‌اندازد و مردم زیادی منتظرش هستند و این فقط به خاطر موسیقی و رقص نیست بلکه جایی که برای کنسرت انتخاب می‌کنند زیباست.

بلیط هواپیما نروژ

3فستیوال Gladmat

یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های غذایی نروژ در شهر “Stavanger” برگزار می‌شود و حدود 250 هزار نفر خانواده، آشپز و گردشگر از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند تا کیفیت غذاها را بسنجند. آن‌ها عاشق این هستند که روز شلوغ و سرگرم‌کننده‌ای مثل این جشنواره را از دست ندهند چون غذاهای سنتی نروژ حرف ندارد. اگر بخواهید زمان مسافرت خود را با این فستیوال هماهنگ کنید باید بگوییم که جشنواره “Gladmat” درماه جولای برگزار می‌شود و می‌توانید بلیط هواپیما نروژ را برای چند روز قبلش تهیه کنید.

بلیط هواپیما نروژ

4فستیوال Oya در شهر اسلو

جشنواره جوان‌پسند شهر اسلو، پایتخت نروژ 60 هزار جوان پرانرژی را در فضای سبز پارک “Toyen” جمع می‌کند، علاقه‌مندانی که برای شنیدن آثار زیبای بین‌المللی و محلی آن‌جا جمع می‌شوند و با صدای بلند هم‌خوانی می‌کنند، که می‌تواند تخلیه استرس کاری و تحصیلی چند ماه را تخلیه کند. در بین کنسرت‌ها هم می‌توانید غذاهای ارگانیک محلی‌ها را امتحان کنید و لوازم مربوط به موسیقی را از تیشرت‌های مخصوص تا نوارهای موسیقی موردعلاقه‌تان را بخرید، فقط باید به برنامه‌های موسیقی این جشنواره در سال جاری نظری بیاندازید و بلیط هواپیما اسلو را در وقت مناسب تهیه کنید.

بلیط هواپیما نروژ

5فستیوال باشکوه The Peer Gynt

آگوست هم یکی دیگر از آن ماه‌هایی است که باید برنامه خرید بلیط هواپیما نروژ را داشته باشید. چون این ماه نوید آمدن فستیوال محبوب”Peer Gynt” را می‌دهد، فستیوالی که در دره زیبای “GUdbrandsdalen” برگزار می‌شود و خیلی راحت از طریق حمل‌ونقل عمومی می‌توان به این منطقه رسید، فقط فراموش نکنید که برای رفتن به این منطقه لباس مناسب برداشته باشید چون احتمال دارد هوا سرد یا بارانی باشد.

بلیط هواپیما نروژ

6فستیوال غذا Oi! Trondersk Mat og Drikke

مردم منطقه “Trondersk” غذا شناس هستند و خیلی خوشحال می‌شوند چنین تجربه‌ای را با شما شریک شوند. تنها کاری که باید بکنید این است که هنگام فصل تابستان و روزی که فستیوال Oi! برگزار می‌شود، در شهر “Trondheim” حاضر شوید. فکرش را بکنید غذاهای محلی، غذاهای دریایی، سبزیجات، پنیر، کره و تمامی خوردنی‌های خوشمزه محلی را در این جشن می‌توانید بچشید.

بلیط هواپیما نروژ

7فستیوال موسیقی یخی

به نظر می‌رسد نروژی‌ها به موسیقی علاقه زیادی داشته باشند و این از تعداد فستیوال‌های موسیقی‌شان پیداست. آن‌ها از هر خلاقیتی استفاده کرده‌اند تا هم مردم خود را سرگرم کنند و هم گردشگران زیادی را به کشور خود بکشانند.  یکی از جالب‌ترین تجربه‌های فستیوال در نروژ مربوط به موسیقی یخی است. تصور کنید صحنه و تمامی ابزارآلات موسیقی در این جشنواره از یخ ساخته‌شده باشند!

بلیط هواپیما نروژ

8فستیوال اسکی Briken

فستیوال‌‌های اسکی در نروژ کم نیستند و همه آن‌ها بدون شک پر از هیجان است، طوری که می‌توانید در طول زمستان با خیال راحت به آن‌جا سفر کنید و در این فستیوال‌ها شرکت کنید، حالا یا به‌عنوان تماشاگر یا به‌عنوان شرکت‌کننده، به‌هرحال بساط اسکی در همه جای کشور برپاست و کافی است بلیط هواپیما نروژ را جزو اصلی برنامه‌های زمستان خود قرار دهید. فستیوال “Birken” هم که در ماه فوریه و در شهر کوچک “Rena” برگزار می‌شود.

بلیط هواپیما نروژ

9فستیوال اسکی Holmenkollen

ریشه این جشن به زمانی برمی‌گردد که درخلال جنگ داخلی نروژ در سال 1200 گروهی از اسکی بازان شاهزاده کوچک نروژ را از دست دشمنانش فراری می‌دادند. امروزه هم به یاد و احترام آن روز شرط  شرکت در این جشن همراه داشتن  کوله‌پشتی است که 3.5 کیلو وزن داشته باشد، این وزن به‌عنوان سمبل وزن شاهزاده کوچک درنظر گرفته‌شده است.

بلیط هواپیما نروژ

10فستیوال مسابقه جهانی ریش و سیبیل

شاید عکس مردانی را که ریش و سیبیل‌های عجیبی دارند دیده‌اید، بعضی‌ها از روی علاقه این کار را انجام می‌دهند و بعضی‌ها برای شرکت در مسابقه، یکی از این مسابقات در ماه می و در شهر “Trondheim” نروژ برگزار می‌شود که مردهایی از سراسر دنیا با ریش و سیبیل‌های غیرعادی و به‌عنوان نماینده کشور خود در آن حاضر می‌شوند و به همراه آن‌ها دوستان و خانواده‌هایشان هم بلیط هواپیما به نروژ را خریده و به شهر میزبان مسابقه می‌آیند.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

 شاید تنها یک‌بار در زندگی فرصت این را داشته باشید که رقابت ” World Beard and Moustache Championships” را ببینید، اگر می‌توانید برنامه‌های خود را نظم دهید و در ماه می بلیط هواپیما نروژ را برای خانواده خود هدیه بخرید. از پیر تا جوان، همه برای شرکت در این رقابت ماه‌ها و سال‌ها تلاش کرده‌اند، همراهی آن‌ها بدون شک لذت‌بخش خواهد بود.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
theculturetrip.com
visitnorway.com
msm.no
justlanded.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید