سفر به ناشناخته‌ها و بازدید از پل ناکجاآباد در جاده آتلانتیک نروژ

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به گردشگری علاقه خاصی دارید و عاشق مکان‌های سرسبز و دیدنی نیز هستید، باید یک‌بار هم که شده بلیط هواپیمای خود را به مقصد نروژ تهیه کنید، زیرا که در این کشور بسیار دیدنی و زیبا جاده‌ای بسیار خارق‌العاده وجود دارد که درست از روی اقیانوس اطلس عبور می‌کند.

0
79
خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ
سفر به ناشناخته‌ها و بازدید از پل ناکجاآباد در جاده آتلانتیک نروژReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 13Rating: 3.5سفر به ناشناخته‌ها و بازدید از پل ناکجاآباد در جاده آتلانتیک نروژ - بلیط هواپیما نروژاگر جزو آن دسته افرادی هستید که به گردشگری علاقه خاصی دارید و عاشق مکان‌های سرسبز و دیدنی نیز هستید، باید یک‌بار هم که شده بلیط هواپیمای خود را به مقصد نروژ تهیه کنید، زیرا که در این کشور بسیار دیدنی و زیبا جاده‌ای بسیار خارق‌العاده وجود دارد که درست از روی اقیانوس اطلس عبور می‌کند. خرید بلیط هواپیما نروژ

پل ناکجاآباد در جاده آتلانتیک نروژ

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به گردشگری علاقه خاصی دارید و عاشق مکان‌های سرسبز و دیدنی نیز هستید، باید یک‌بار هم که شده بلیط هواپیمای خود را به مقصد نروژ تهیه کنید، زیرا که در این کشور بسیار دیدنی و زیبا جاده‌ای بسیار خارق‌العاده وجود دارد که درست از روی اقیانوس اطلس عبور می‌کند.

نام این جاده، جاده آتلانتیک است و از روی اقیانوس اطلس و مجمع‌الجزایری که در آن محل قرار دارد عبور می‌کند. در این مطلب ما صرفاً فقط جاده آتلانتیک را برای شما معرفی نخواهیم کرد، بلکه مورد اصلی پلی است که بر روی این جاده ساخته شده است. این پل هم یک شاهکار معماری بوده و هم درعین‌حال خطرناک است.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

پس اگر قصد دارید در آینده نزدیک بلیط هواپیما نروژ تهیه کرده و از طبیعت و چشم‌اندازهای زیبای آن استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید تا اطلاعاتی را در مورد این جاده و پل ناکجاآباد آن ارائه دهیم.

جاده آتلانتیک نروژ

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

اگر بلیط هواپیما نروژ تهیه کرده و در جاده آتلانتیک به گشت‌وگذار بپردازید، گستره منحصربه‌فردی از جاده که دارای مناظر دیدنی و چشم‌اندازهای شگفت‌انگیزی است، شما را به لبه اقیانوس اطلس می‌برد. در سال 2005، این جاده به‌عنوان شاهکار مهندسی قرن در نروژ برگزیده شد و هم‌اکنون نیز به‌عنوان یکی از زیباترین جاده‌ها در جهان شناخته می‌شود. رانندگی در این جاده با دارا بودن مناظر زیبا یکی از بهترین تجربه‌هایی است که می‌تواند برایتان رقم بخورد.

این جاده آوروی (Averoy) را توسط یک سری از جزایر کوچک به زمین اصلی و ساحل نروژ متصل می‌سازد. در این مسیر جزایر کوچک و تپه‌های دریایی توسط 8 پل مختلف به همدیگر متصل شده‌اند. جالب است بدانید که این جاده در سال 1989 افتتاح گردیده و طول آن به 8274 متر می‌رسد. عبور از جاده رایگان است، دارای وضعیت مسیر گردشگری ملی (National Tourist Route) بوده و گستره کامل آن در بین Bud و Kristiansund تجربه‌ای پشت سرهم و ادامه‌دار است که دارای مناظر ساحلی زیبا و شگفت‌انگیز بوده و فرهنگ و تاریخ غنی این منطقه را بازتاب می‌کند.

سفر در جاده آتلانتیک

سفر در جاده آتلانتیک نروژ
سفر در جاده آتلانتیک

تضاد بین سفر در یک روز آفتابی و آرام در تابستان و یک سفر در طول طوفان از قسمت شمال غربی آن بی‌نظیر و دیدنی است. پس از خریداری بلیط هواپیما نروژ و هنگام مسافرت در این جاده، از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و تمامی حس‌های خود را در موقعیت آماده‌باش قرار دهید تا بتوانید از هرلحظه سفر و جزئیات آن لذت کافی را ببرید. تجربه مسافرت در جاده آتلانتیک نروژ خاطراتی را برای شما پدید خواهد آورد که تا آخرین لحظه عمرتان در ذهن شما حک خواهد شد پس می‌توانید مطمئن باشید که سفر در این جاده ارزش خریداری بلیط هواپیما نروژ را دارد.

خرید بلیط هواپیما نروژ
بلیط هواپیما نروژ

هنگامی‌که در این جاده سفر می‌کنید، خودروی خود را در محل‌های مخصوص پارک کرده، از خاک‌ریزی بالا رفته و از هوای نمکی و چشم‌اندازهای بی‌نظیر موجود لذت ببرید. فرقی نمی‌کند که اقیانوس آرام باشد و یا طوفانی، در هر حالتی می‌توانید مطمئن باشید که تجربه‌های بی‌نظیری در انتظار شما خواهد بود.

اگر بلیط هواپیما نروژ تهیه کرده و به این منطقه سفر کنید، می‌توانید توسط سفرهای روزانه که با قایق انجام می‌شود، به Haholmen سفر کنید. Haholmen و Stormsholmen سفرهای ماهیگیری سازمان‌دهی شده هستند. همچنین تسهیلات مختلفی در Averoy نیز سفرهای ماهیگیری را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد. می‌توانید مطمئن باشید که با خریداری بلیط هواپیما نروژ و سفر به این ناحیه حوصله شما سر نمی رود.

پل مست

پل مست نروژ
پل مست

پل Srorseisundet که نام اصلی آن Storseisundbrua است، یک پل طره‌ای می‌باشد، بدین معنی که این پل از ساختمان‌هایی ساخته شده است که به‌طور افقی به سمت بالا متمایل می‌شود و فقط در یک انتهای پل دارای تکیه‌گاه است. این پل همان پل ناکجاآباد است که در ابتدای مطلب بدان اشاره شد. این پل در Kristiansund واقع شده و با طول 280 یاردی، طولانی‌ترین پل موجود در جاده آتلانتیک است.

سفر در جاده آتلانتیک نروژ
سفر در جاده آتلانتیک

دلیل شکل و شمایل عجیب آن نامعلوم است؛ شاید کارگران سازنده آن هنگام ساخت‌وساز پل هوشیار نبوده؛ یا شاید عمداً به این شکل ساخته شده است. توصیه می‌کنیم که پس از خریداری بلیط هواپیما نروژ و هنگام رانندگی بر روی این پل با سرعت بسیار آهسته و مطمئنه حرکت کنید.

برای خرید بلیط هواپیما نروژ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید