بلیط هواپیما نیغده ترکیه

شهر نیغده در قسمت Orta kizilirmak ترکیه قرار گرفته و یک تاریخچه بسیار قوی و ثروتمند دارد. اسم قدیمی این شهر ناهیتا یا ناکیتا بود. قدمت زندگی در این شهر نزدیک 10 هزار سال پیش تخمین زده شده و یکی از شهرهای پر تمدن و دارای سبک مدرن زندگی در ترکیه می‌باشد.

0
52
بازدید از نیغده ترکیه
نیغده ترکیه
بلیط هواپیما نیغده ترکیهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 24Rating: 3.5بلیط هواپیما نیغده و دیدار از شهر دیدنی ترکیه - خرید بلیط هواپیما از سفرستانشهر نیغده در قسمت Orta kizilirmak ترکیه قرار گرفته و یک تاریخچه بسیار قوی و ثروتمند دارد. اسم قدیمی این شهر ناهیتا یا ناکیتا بود. قدمت زندگی در این شهر نزدیک 10 هزار سال پیش تخمین زده شده و یکی از شهرهای پر تمدن و دارای سبک مدرن زندگی در ترکیه می‌باشد. بلیط هواپیما نیغده

سفر به شهر دیدنی نیغده ترکیه

شهر نیغده در قسمت Orta kizilirmak ترکیه قرار گرفته و یک تاریخچه بسیار قوی و ثروتمند دارد. اسم قدیمی این شهر ناهیتا یا ناکیتا بود. قدمت زندگی در این شهر نزدیک 10 هزار سال پیش تخمین زده شده و یکی از شهرهای پر تمدن و دارای سبک مدرن زندگی در ترکیه می‌باشد.

✅ خرید بلیط هواپیما استانبول

در قسمت داخلی آناتولی در قسمت کاپادوکیا شهر نیغده دارای زیبایی‌های طبیعی نظیر باغ‌ها و سبزه زارها و سنت‌ها و رسوم‌های محلی توریستی می‌باشد. در تمام فصول سال این شهر با جاذبه‌های تاریخی و آثار خاص خود میزبان گردشگران فراوانی می‌باشد شما نیز با خرید بلیط هواپیما می‌توانید یکی از این گردشگران باشید و از تمام جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این شهر دیدن کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما استانبول
✅ بازدید از مقاله برنامه سفر استانبول
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آنتالیا
✅ بازدید از مقاله برنامه سفر آنتالیا

آب و هوای نیغده و فصل سفر

نیغده در مرز میان آب و هوای نیمه خشک سرد و آب و هوای قاره‌ای خشک قرار گرفته و تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های سرد و برفی دارد. بیشترین بارش در اواخر بهار است. و در کل می‌توان گفت از دسته مناطق سردسیر و کوهستانی ترکیه می‌باشد از این رو بهترین فصل سفر به این شهر فصل تابستان است پس بلیط هواپیما خود را برای این فصل خریداری کنید.

جاذبه‌های طبیعی نیغده

بازدید از نیغده ترکیه
نیغده ترکیه

در پارک Aladag می‌توان بخشی از طبیعت بکر و بی نظیر نیغده را از نزدیک لمس کرد و تنوع تن رنگ‌های سبز از کمرنگ گرفته تا بسیار پر رنگ را مشاهده کرد. همچنین شما گردشگران عزیز می‌توانید در آب‌های معدنی شفا دهنده و آرامش بخش این شهر استراحت کنید.

بازدید از قلعه نیغده

بازدید از نیغده ترکیه
نیغده ترکیه

این قلعه قدیمی در مرکز استان نیغده قرار گرفته و از غرب تا شرق کشیده شده است. تاریخ دقیق ساخت این اثر تاریخی را نمی‌توان حدس زد اما می‌توان گفت از آثار قرن 19 می‌باشد زیرا ویژگی‌های این قرن را به دوش می‌کشد. در زیر دیوارهای این قلعه آثاری از اعراب و بیزانس را می‌توان دید. در محوطه‌ای که این قلعه قرار گرفته یک قلعه داخلی، یک قلعه ساعت، یک مسجد و چشمه قرار گرفته که شما عزیزان می‌توانید از تمامی آنها دیدن کنید. در سال 1740 صدراعظم اسحاق پاشا به تعمیر و بازسازی این قلعه پرداخت ولی امروزه خیلی از قسمت‌هایش از بین رفته است. اما در قسمت داخلی قلعه، قلعه ساعت هنوز پابرجاست و به عنوان نماد شهر نیغده معرفی شده است. با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر از این اثر دوست داشتنی و قدیمی حتماً دیدن کنید.

بازدید از موزه نیغده

بازدید از نیغده ترکیه
نیغده ترکیه

موزه تاریخی نیغده در مرکز شهر قرار گرفته و یکی از جاذبه‌های تاریخی برجسته شهر می‌باشد. تمدن هزار ساله و ارزش‌ها و اندوخته‌های این شهر در این موزه قرار گرفته است. موزه در سال 1975 ساخته شده و در سال 1977 به بنا جدید اثباب کشی کرد و بین سال‌های 1982 تا 1999 گردشگران فراوانی را جذب خود کرده است. این موزه که از سال 2001 از نو شروع به خدمات دهی کرده و مجهز به 6 سالن می‌باشد و هر سالن آثار عصرهای متفاوتی را نشان می‌دهد. ورودیه موزه 5 لیر می‌باشد و اگر موزه کارت به همراه داشته باشید ورودیه رایگان است و از 8 صبح تا 5 عصر باز می‌باشد. با خرید بلیط هواپیما بازدید از این موزه را از دست ندهید.

اقامت در نیغده

بازدید از نیغده ترکیه
نیغده ترکیه

در این شهر شما گردشگران عزیز می‌توانید با تنوع گسترده‌ای از هتل‌ها مواجه شوید. ولی به شما پیشنهاد می‌کنیم هتلی در مرکز شهر را انتخاب کنید تا به جاذبه‌های دیدنی شهر دسترسی آسانی داشته باشید. هتل Grand و هتل Nahita از بهترین هتل‌های مرکز شهر است.

خرید و گشت و گذار در نیغده

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

در سفر خود به شهر نیغده حتماً از محصولات محلی دیدن کرده و برای عزیزان خود سوغاتی بخرید. عسل این شهر بسیار مشهور است و شما می‌توانید از مغازه‌هایی که محصولات اصل محلی می‌فروشند این عسل خوشمزه را خریداری کنید. اگر در این فصل تابستان به این شهر سفر کردید حتماً از سیب و گیلاس‌های معروف و بسیار خوشمزه‌اش خریداری کنید.

دسترسی به نیغده

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

از چهار سمت کشور ترکیه می‌توان به این شهر دسترسی داشت توسط مرز زمینی با اتوبوس یا خودرو شخصی. شهر آنکارا در 346 کیلومتری نیغده، کایسری در 130 کیلومتری، آدانا در 194 کیلومتری، ازمیر در 800 کیلومتری و استانبول در 795 کیلومتری این شهر قرار دارند.

برای خرید بلیط هواپیما ترکیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید