بلیط هواپیما نیوزلند و جذاب‌ترین تفریحات ممکن

نیوزلند آن‌قدر در سال‌های اخیر توسط افراد مختلف مورد تحسین و تمجید قرارگرفته که تقریباً همه‌مان دوست داریم روزی بلیط هواپیما نیوزلند تهیه کنیم و مسافر این کشور دوست‌داشتنی بشویم. اما سفر به نیوزلند مطمئناً زمانی می‌تواند جذاب باشد که به‌خوبی از اهداف مسافرت خودآگاه باشیم.

0
85
خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند و جذاب‌ترین تفریحات ممکنReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 28Rating: 4.0بلیط هواپیما نیوزلند و جذاب‌ترین تفریحات ممکن - خرید بلیط هواپیما ارزان نیوزلندنیوزلند آن‌قدر در سال‌های اخیر توسط افراد مختلف مورد تحسین و تمجید قرارگرفته که تقریباً همه‌مان دوست داریم روزی بلیط هواپیما نیوزلند تهیه کنیم و مسافر این کشور دوست‌داشتنی بشویم. اما سفر به نیوزلند مطمئناً زمانی می‌تواند جذاب باشد که به‌خوبی از اهداف مسافرت خودآگاه باشیم. خرید بلیط هواپیما ارزان نیوزلند

بلیط هواپیما نیوزلند و جذاب‌ترین تفریحات

نیوزلند آن‌قدر در سال‌های اخیر توسط افراد مختلف مورد تحسین و تمجید قرارگرفته که تقریباً همه‌مان دوست داریم روزی بلیط هواپیما نیوزلند تهیه کنیم و مسافر این کشور دوست‌داشتنی بشویم. اما سفر به نیوزلند مطمئناً زمانی می‌تواند جذاب باشد که به‌خوبی از اهداف مسافرت خودآگاه باشیم.

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

این مطلب برای کسانی طراحی‌شده است که هدفشان از خرید بلیط هواپیما نیوزلند تجربه لحظاتی شگفت‌انگیز و پر از لذت و هیجان می‌باشد. بنابراین فعالیت‌هایی را در مطلب زیر گردآوری و معرفی کرده­ایم که حتماً هنگام سفر به نیوزلند باید آن‌ها را تجربه کرد. درواقع برای کسی که هدفش تجربه هیجان و کسب شادی از سفر است، انجام ندادن این فعالیت‌ها مساوی با بیهودگی خرید بلیط هواپیما نیوزلند خواهد بود. با ما همراه باشید و فعلاً در حد کلمات و تصاویر از این فعالیت‌ها لذت ببرید.

بلیط هواپیما نیوزلند

1هیجان وصف‌نشدنی بانجی جامپینگ

اگر همه دوستان شما از روی یک پل به پایین بپرند آیا شما هم این کار را می‌کنید؟ در حالت عادی مسلماً این کار چیزی جز دیوانگی نیست اما اگر مکان کشور نیوزلند باشد و برنامه بانجی جامپینگ باشد مطمئناً نمی‌توانید از کنار این لذت ساده بگذرید. مکان‌های مختلفی در نیوزلند برای بانجی جامپینگ در نظر گرفته‌شده که در بین آن‌ها، هم نقاط بسیار ترسناک و هم نقاطی برای پرش آسان دیده می‌شود. ضمناً، امنیت این مکان‌ها بسیار بالا بوده و بارها مورد آزمایش قرارگرفته است.

بلیط هواپیما نیوزلند

2کشتی‌سازی تفریحی در تنگه میلفورد

گرچه هوای نیوزلند معمولاً غیرقابل پیش‌بینی بوده و بخش­های مختلف آن را مه در برمی‌گیرد. اما اگر شانس با شما یار بود و در یک روز خوب مسیرتان به تنگه میلفورد افتاد آبشارهایی را به‌وضوح خواهید دید که از دل کوه‌های بلند بیرون می‌آیند و منظره‌ای خلق می‌کنند که با دیدنشان لحظه­ای گمان می­کنید از سیاره زمین بیرون آمده و به‌جای دیگری رفته‌اید. جایی که بسیار زیبا و روی‌هایی است. همه این صحنه­ها زمانی زیبایی صدچندان به خود می‌گیرند که شما در یک کشتی تفریحی بنشینید و از زاویه­ای کاملاً متفاوت به آن‌ها بنگرید.

بلیط هواپیما نیوزلند

3پیاده‌روی نشاط‌آور در یخچال طبیعی

یخچال‌های طبیعی فرانز جوزف و فوکس در ضلع غربی جزیره جنوبی مشهورترین یخچال‌های نیوزلند می‌باشند. یخ‌هایی که در این یخچال‌ها هستند زیر نور خورشید همچون الماس می‌درخشند و جلوه­ای باشکوه به آنجا می‌بخشند. پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید بلیط هواپیما نیوزلند برنامه­ای برای پیاده‌روی در این مکان ترتیب دهید. اما اگر اهل پیاده‌روی هم نبودید می‌توانید زیبایی وصف‌نشدنی آن را توسط از داخل هلی‌کوپترها تماشا کنید.

بلیط هواپیما نیوزلند

4قایق‌سواری دل‌نشین و آرامش‌بخش

پارک ملی Abel Tasman در نیوزلند جایی است که فرصت قایق‌سواری تک‌نفره در آب‌های فیروزه‌ای رنگ خود را تقدیم شما خواهد کرد. پارکی که به‌مثابه یک جواهر ملی برای نیوزلندی‌ها بوده و همگی عاشق آن هستند. اگر فرصت داشتید چند قدمی‌ هم در این پارک پیاده‌روی کنید و لذت ببرید. ضمناً، گرفتن عکس‌های به‌یاد‌ماندنی هم فراموش نشود.

بلیط هواپیما نیوزلند

5شنا با دلفین‌ها، شادی و شادابی

آن دسته از خریداران بلیط هواپیما نیوزلند که عاشق شنا کردن هستند، به‌هیچ‌وجه شانس شیرجه زدن به آب‌های این کشور را از دست نمی‌دهند. ضلع شرقی جزیره جنوبی این کشور جایی است که شما می‌توانید دوشادوش دلفین‌ها در آنجا شنا کنید و احساسات خارق‌العاده‌ای را تجربه نمایید.

بلیط هواپیما نیوزلند

6رودگردی در آب‌های خروشان

رفتینگ یا رودگردی ورزش بسیار هیجان‌انگیزی است که معمولاً به‌صورت گروهی و با استفاده از قایق‌های ویژه‌ای انجام می‌شود. ورزشی که تولیدکننده آدرنالین خالص در جسم هر شخص می‌تواند باشد. برای انجام این ورزش لذت‌بخش کافی است هنگام خرید بلیط هواپیما نیوزلند سری به رودخانه پرجنب‌وجوش کایتونا در این کشور بزنید. جایی که با قایق از آبشارها پایین می‌آیید. حتی تصورش هم آسان نیست.

بلیط هواپیما نیوزلند

7قایق‌رانی بادبانی در خلیج جزیره‌ها

راه‌ها و زوایای مختلفی برای تجربه زیبایی نیوزلند وجود دارد اما شاید هیچ‌کدام به‌اندازه قایق‌رانی بادبانی نتواند شکوه طبیعت این کشور را به رخ بکشد. جایی که به‌دوراز جمعیت و در آرامشی کامل می‌توان این شکوه و زیبایی را لمس کرد. اگر بلیط هواپیما به نیوزلند را در ماه ژانویه خریدید بهتر است بدانید که این ماه بهترین زمان برای قایق‌رانی در خلیج جزایر نیوزلند است. جزایری که تعدادشان به عدد 140 می‌رسد و بسیار تماشایی و چشم‌نواز هستند.

بلیط هواپیما نیوزلند

8نیوزلند، سرزمین شور و هیجان

بلیط هواپیما نیوزلند دقیقاً همان چیزی است که هرکسی برای تبدیل زندگی سخت و فرسایشی‌اش به یک زندگی پرشور و هیجان نیاز دارید. سرزمینی که با داشتن گنجینه عظیمی ‌از مکان‌های جذاب و تماشایی، فرصت هرگونه تفریح و شادی را برای اهالی و مهمانانش پدید آورده است. بلیط هواپیما ارزان نیوزلند را بخرید و باتجربه پرواز خارجی آسوده­ای به سمت این کشور، شادی و نشاط را در بطن زندگی خود جاری سازید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: huffingtonpost.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید