بلیط هواپیما نیوزلند و بازدید از سرزمین دریاچه های چشم نواز

به نقاشی نقاشان، اشعار شعرا و تجربیات عاشقان طبیعت که نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که آنچه نظر همه این افراد را در نیوزلند به خود جذب کرده، چیزی نیست جز دریاچه‌های بی‌نظیر این کشور. شمار کسانی که فقط به شوق دیدن این دریاچه‌ها، بلیط هواپیما نیوزلند تهیه می‌کنند، هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

0
84
خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند و بازدید از سرزمین دریاچه های چشم نوازReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 9Rating: 4.0بلیط هواپیما نیوزلند و بازدید از سرزمین دریاچه های چشم نواز - بلیط ارزان هواپیمابه نقاشی نقاشان، اشعار شعرا و تجربیات عاشقان طبیعت که نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که آنچه نظر همه این افراد را در نیوزلند به خود جذب کرده، چیزی نیست جز دریاچه‌های بی‌نظیر این کشور. شمار کسانی که فقط به شوق دیدن این دریاچه‌ها، بلیط هواپیما نیوزلند تهیه می‌کنند، هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

بلیط هواپیما نیوزلند و معرفی دریاچه های چشم نواز آن

به نقاشی نقاشان، اشعار شعرا و تجربیات عاشقان طبیعت که نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که آنچه نظر همه این افراد را در نیوزلند به خود جذب کرده، چیزی نیست جز دریاچه‌های بی‌نظیر این کشور. شمار کسانی که فقط به شوق دیدن این دریاچه‌ها، بلیط هواپیما نیوزلند تهیه می‌کنند، هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. دریاچه‌هایی که هرکدام زیبایی و شکوه منحصربه‌فرد خود را داشته و همانند نگین‌های یک انگشتر در جای‌جای نیوزلند می‌درخشد.

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

برای کسی که بلیط هواپیما نیوزلند می‌خرد، تماشای دریاچه‌های این کشور یک انتخاب نیست بلکه کاملاً اجبار است. چراکه درواقع بدون دیدن این دریاچه‌ها، خرید بلیط هواپیما نیوزلند هیچ لطفی نمی‌تواند داشته باشد. اما انتخاب و پیشنهاد بهترین دریاچه‌ها را به ما واگذار کنید تا در ادامه این مطلب شما را با 10 دریاچه چشم‌نواز نیوزلند آشنا سازیم.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ولینگتون

بلیط هواپیما نیوزلند

1دریاچه تاپو (Lake Taupo)

دریاچه تاپو را با خرید بلیط هواپیما نیوزلند و سفر به قسمت‌های میانی در جزیره شمالی می‌توان تماشا کرد. این دریاچه نه‌تنها بزرگ‌ترین دریاچه نیوزلند به شمار می‌رود، بلکه حتی از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین دریاچه آب شیرین در کل قاره اقیانوسیه هم یاد می‌شود. دریاچه تاپو در دامنه‌های کوه آتش‌فشانی اورونی واقع‌شده است. آتش‌فشانی که 26500 سال قبل فعالیتش به اتمام رسیده است. دریاچه تاپو را می‌توان یکی از شگفت‌انگیزترین یادگاری‌های برجای‌مانده از آن دانست.

بلیط هواپیما نیوزلند

2دریاچه واکاتیپو (Lake Wakatipu)

لقب طولانی‌­ترین دریاچه نیوزلند هم به دریاچه واکاتیپو می‌رسد. دریاچه‌ه­ای که در کنار کوئینزتاون واقع شده و شهرت خود را به خاطر فضای ماجراجویانه‌اش به دست آورده است. سالانه هزاران نفر با خرید بلیط هواپیما نیوزلند و حضور در محیط وصف‌نا‌شدنی دریاچه واکاتیپو، آدرنالین خالص به روح و جسم خودشان تزریق می‌کنند. فرصت اسکی در کوه‌های اطراف این دریاچه را به هیچ وجه از دست ندهید.

بلیط هواپیما نیوزلند

3دریاچه تِکاپو (Lake Tekapo)

اگر دریاچه واکاتیپو را کنار بگذاریم، مطمئناً تِکاپو را باید مشهورترین دریاچه نیوزلند بدانیم. دریاچه‌ای با رنگ درخشان فیروزه‌­ای که حاصل از رسوبات یخبندان بوده و با قرار گرفتن در نزدیکی کوهستان کوک، زیبایی خارق‌العاده‌ای به دست آورده است. این دریاچه از مهم­ترین مقاصد گردشگری در نیوزلند به شمار می‌رود.

بلیط هواپیما نیوزلند

4دریاچه ماتسون (Lake Matheson)

حال که در نزدیکی‌های کوهستان کوک هستید، این بار شکوه این کوهستان را با زیبایی‌های دریاچه ماتسون در هم آمیزید و تصاویری ببینید که حتی در رویاهایتان هم نمی‌گنجند. شک نکنید که 1 تا 2 ساعت گشت‌وگذار در اطراف دریاچه ماتسون، معانی تازه‌تری به بلیط هواپیما نیوزلند شما خواهد بخشید. ضمناً، اگر می‌خواهید این دریاچه در بهترین فضا و حالت ممکن ببینید، ساعت اولیه صبح را برای تماشای آن برگزینید.

بلیط هواپیما نیوزلند

5دریاچه‌های اِمِرالد (The Emerald Lakes)

دریاچه‌های اِمِرالد یا به عبارتی دیگر دریاچه‌های زمردی نیوزلند که در دل کوه‌های آتش‌فشانی مشغول دلربایی از عاشقان طبیعت هستند، بخشی از پارک ملی تونگاریو به‌حساب می‌آیند. علاوه بر تلألو زیبایی‌های برجای‌مانده از رسوبات آتش‌فشانی در اطراف این دریاچه‌ها، محیط اطراف آن‌ها جایی برای دیدن جریان گدازه‌ها، جوشش آب گرم و فوران‌های دودی کوه‌ها بوده و به طرز عجیبی حیرت‌انگیز می‌باشد.

بلیط هواپیما نیوزلند

6دریاچه واناکا (Lake Wanaka)

با اینکه بسیاری از دریاچه‌های نیوزلند از فعالیت‌های گرم آتش‌فشان‌ها به وجود آمده‌­اند، اما دریاچه واناکا یکی از استثنائات است. چراکه این دریاچه یادگار برجای‌مانده از آخرین یخچال طبیعی در عصر یخبندان می‌باشد. محیط زیبای این دریاچه نفس تازه‌ای هم به زندگی اهالی منطقه و هم به روح و جسم خریداران بلیط هواپیما نیوزلند می‌بخشد. از آرامشی که در اطراف دریاچه واناکا حکم‌فرماست فقط می‌توان لذت برد و محو طبیعت بکر شد.

بلیط هواپیما نیوزلند

7دریاچه پوکاکی (Lake Pukaki)

اگر از دریاچه واناکا لذت برده‌­اید، اجازه دهید شما را با دیگر یادگار یخچال‌های طبیعی هم آشنا کنیم. پس با بلیط هواپیما نیوزلند این بار به سراغ دریاچه پوکاکی می‌رویم. دریاچه‌ه­ای که هرچند رنگش آبیست اما این رنگ آبی بسیار متفاوت از همه آبی‌هایی خواهد بود که تاکنون دیده‌­اید. طوری که انگار جادوی خاصی در رنگ چشم‌نواز این دریاچه وجود دارد. دریاچه پوکاکی با کناره‌های سنگی‌اش، تصویری از خود آفریده که بعید است در نقاط دیگر جهان همانند آن را ببینید.

بلیط هواپیما نیوزلند

8دریاچه ماناپوری (Lake Manapouri)

حتماً بدتان نمی‌آید که وقتی بلیط هواپیما نیوزلند خریدید و به تماشای دریاچه‌های این سرزمین زیبا رفتید، با داستان‌های افسانه‌­ای آن‌هم اندکی آشنا شوید. پس به تماشای دریاچه ماناپوری بروید. دریاچه­ای که افسانه‌های مائوری خلق شدن آن را حاصل گریه‌های دو خواهر می‌دانند. این دریاچه را از نزدیک ببینید و داستان جذاب آن را از زبان مردم محل بشنوید.

بلیط هواپیما نیوزلند

9دریاچه ماهیناپوآ (Lake Mahinapua)

دوربین عکاسی خود را در دست بگیرید و این بار با رفتن به کنار دریاچه ماهیناپوآ، تصاویر جذاب و جالبی هم از خود دریاچه و هم از پرندگان زیبای آن بگیرید. دریاچه ماهیناپوآ بیش از همه‌چیز به پرندگان دوست‌داشتنی و محوطه‌های مناسب برای پیاده‌روی و دیدن این پرندگان مشهور است. اگر بلیط هواپیما نیوزلند خریدید و برنامه‌ه­ای برای سفر به این کشور داشتید، بهتر است بدانید که محیط اطراف این دریاچه بهترین مکان برای پیروی از قوانین زیبای طبیعت و آرامش‌بخشی به تک‌تک سلول‌های بدن است.

بلیط هواپیما نیوزلند

10دریاچه دانستان (Lake Dunstan)

هرچند که دریاچه دانستان به‌اندازه سایر دریاچه‌های نیوزلند بزرگ نیست اما در زیبایی سرآمد بسیاری از آن‌هاست. این دریاچه مصنوعی به خاطر مشکلات جغرافیایی منطقه ساخته شد و علی‌رغم مخالفت‌هایی که در ابتدا با ساختن آن می‌شد، امروزه دریاچه دانستان چنان زیباست و چنان زیبایی فوق‌العاده­ای به محیط اطراف خود بخشیده که حتی مخالفان ساخت آن‌هم عاشقش شده‌­اند.

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

همان‌طور که می‌بینید نیوزلند سرزمین دریاچه‌هایی است که نه‌تنها زیبایی طبیعی فوق‌العاده‌ای دارند. بلکه از حیث تاریخی و زمین‌شناختی هم بسیار مهم هستند و اطلاعات مفیدی در دل خود جای داده‌اند. بااینکه در این مطلب فقط به 10 دریاچه مشهور این کشور اشاره کردیم اما باید در آخر این نکته را هم ذکر کنیم که تعداد دریاچه‌های زیبای نیوزلند بسیار بیشتر از آن چیزی است که در اینجا می‌بینید. شاید بلیط هواپیما نیوزلند بتواند بهترین گزینه برای آشنایی با تک‌تک این دریاچه‌ها و غرق شدن در لذت تماشای آن‌ها باشد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما اوکلند

برای خرید بلیط هواپیما نیوزلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
backpackingmatt.com
thetrustedtraveller.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید