بلیط هواپیما نیوزلند و بازدید از سرزمین شگفت‌انگیز

در مورد نیوزلند همیشه چند سؤال بسیار مهم در ذهن عاشقان طبیعت و گردشگری وجود دارد و احتمالاً تا سال‌های سال هم این سؤال‌ها بی‌­پاسخ بمانند. مثلاً اینکه چرا نیوزلند در این حد زیباست و یا اینکه چرا خرید بلیط هواپیما نیوزلند همیشه تازگی دارد؟ مطمئناً دلایلی برای این امر وجود دارد اما نمی‌توان همه آن‌ها را دانست.

0
83
خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند و بازدید از سرزمین شگفت‌انگیزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 28Rating: 4.0بلیط هواپیما نیوزلند و بازدید از سرزمین شگفت‌انگیز - خرید بلیط هواپیمادر مورد نیوزلند همیشه چند سؤال بسیار مهم در ذهن عاشقان طبیعت و گردشگری وجود دارد و احتمالاً تا سال‌های سال هم این سؤال‌ها بی‌­پاسخ بمانند. مثلاً اینکه چرا نیوزلند در این حد زیباست و یا اینکه چرا خرید بلیط هواپیما نیوزلند همیشه تازگی دارد؟ مطمئناً دلایلی برای این امر وجود دارد اما نمی‌توان همه آن‌ها را دانست.

چرا نیوزلند بی‌نظیر است؟

در مورد نیوزلند همیشه چند سؤال بسیار مهم در ذهن عاشقان طبیعت و گردشگری وجود دارد و احتمالاً تا سال‌های سال هم این سؤال‌ها بی‌­پاسخ بمانند. مثلاً اینکه چرا نیوزلند در این حد زیباست و یا اینکه چرا خرید بلیط هواپیما نیوزلند همیشه تازگی دارد؟ مطمئناً دلایلی برای این امر وجود دارد اما نمی‌توان همه آن‌ها را دانست. شاید دلایلی که در ادامه این مطلب آورده‌ایم فعلاً برایتان قانع‌کننده باشند. اما مسلماً وقتی خودتان بلیط هواپیما نیوزلند تهیه کنید و به این سرزمین شگفت‌انگیز بروید، خواهید دید که دلیل منطقی برای این‌همه زیبایی وجود ندارد. شاید واقعاً نیوزلند یک جادوست، جادویی ناشناخته.

زیبایی طبیعت، بدیهی‌ترین گزینه

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

طبیعت بکر نیوزلند چشم‌گیرترین مورد در این کشور است. طبیعتی که تمامی‌ خریداران بلیط هواپیما نیوزلند و مسافران این کشور را وادار به تحسین و تمجید از خود می‌کند. کوه‌ها، دریاها و دریاچه‌ها، مزارع، جزایر و سواحل این کشور دست‌به‌دست هم داده­اند تا یکی از زیباترین صحنه‌های خلقت را نه‌تنها در کره زمین بلکه در کل کهکشان راه شیری به نمایش بگذارند. در ادامه به این دقیق‌تر به این موضوع خواهیم پرداخت.

دوری از آب در نیوزلند، هرگز

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

کشوری که 90 مایل خط ساحلی دارد هیچ‌گاه به شما اجازه نمی‌دهد دور از آب باشید. طبق بررسی‌های انجام‌شده دورترین مسافتی که با آب در نیوزلند می‌توان داشت 80 مایل است. هرچند که به این بررسی‌ها هم نمی‌توان چندان اعتماد کرد. چراکه جای‌جای نیوزلند آکنده از دریاچه‌های کوچک و بزرگی است که هنوز شاید بسیاری از آن‌ها کشف نشده­اند.

درختانی به بلندای تاریخ

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

با بلیط هواپیما نیوزلند می‌توان به تماشای درختانی رفت که نه‌تنها بیش از 3 یا 4 متر بلندی دارند بلکه قدمتشان به بیش از هزاران سال می‌رسد. جنگل Waipoua بهترین مکان برای دیدن برخی از این درختان هست. اگر در جای دیگری به‌دنبال دیدن درختان کهن‌سال نیوزلند بودید، اسم آن‌ها یعنی Kauri، Te Matua Ngahere و Tane Mahuta را جستجو کنید.

آتش‌فشان دریایی، بی‌نظیر، بی‌بدیل

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

اگر آدم ترسویی نباشید، هنگام خرید بلیط هواپیما نیوزلند فرصت فوق‌العاده­‌ای برای تماشای چند آتش‌فشان جذاب، زیبا و باشکوه را خواهید داشت. اما بین همه این آتش‌فشان‌ها، یکی زیباتر از بقیه است و آن آتش‌فشان جزیره سفید نیوزلند می‌باشد. جایی که با کشتی در دل دریا حرکت می‌کنید و در چند متری آتش‌فشانی عظیم قرار می‌گیرد. اینجاست که دوربین عکاسی شما می‌تواند نقش پررنگ خود را ایفا کند.

پرواز بر فراز یخچال‌های طبیعی

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

یکی از وصف‌نشدنی‌ترین مکان‌های نیوزلند که زیبایی عجیبی به این کشور بخشیده کوه‌ها و یخچال‌های طبیعی آن می‌باشد. وصف‌ناپذیری این مکان‌ها زمانی به اوج خود می‌رسد که پس از خرید بلیط هواپیما نیوزلند و سفر به این کشور، سوار بر هلی‌کوپتر بشوید و صحنه‌های رویایی این یخچال‌ها را از بالا تماشا کنید.

آرت دکو و جلوه‌های تماشایی

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

آرت دکو یا هنر تزئینی جنبشی است که با نوآوری‌های خاص خود، توجه بسیاری از هنرمندان را به خود جلب کرده است. در این بین، آسیب دیدن چندباره نیوزلند از زلزله‌های شدید باعث شده که مردم این کشور برای زیباسازی محیط زندگی خود به معماری‌هایی آرت دکو روی آورند. آنچه امروزه با خرید بلیط هواپیما نیوزلند می‌توان دید، معماری‌های شیک و شگفت‌انگیز در جای‌جای این سرزمین زیباست.

زیباترین خطوط ریلی جهان

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

شاید تاکنون هرچه خط آهن دیده‌اید از دل بیابان‌های بی­آب‌وعلف گذشته باشند. اما با خرید بلیط هواپیما نیوزلند و سوار شدن به قطارهای این کشور می‌توانید بیش از 50 مایل از مسیر خود را با تماشای صحنه‌های حیرت‌انگیزی از کوه‌های سربه‌فلک‌کشیده، درختان زیبا و گل‌های رنگارنگ پشت سر بگذارید و لذت ببرید.

باغ‌های نیوزلند و صحنه‌های باورنکردنی

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

کم نیست تعداد کسانی که پس از خرید بلیط هواپیما نیوزلند و گردش در این کشور، آن را سرزمین باغ‌ها نامیده­اند. اقلیم آب‌وهوایی فوق‌العاده خوب و مناسب برای پرورش انواع گل‌ها و گیاهانی مختلف ازجمله رز، کاملیا و مگنولیا باعث شده که گوش‌تاگوش نیوزلند پر از باغ‌های چشم‌نواز باشد و سالانه چندین فستیوال گل و گیاه در آن برگزار شود.

هنری جذاب به نام رقص‌ هاکا

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

هاکا رقصی سنتی و بسیار جالب است که زادگاهش نیوزلند می‌باشد. رقصی که به‌صورت گروهی و با فریادها و حرکات موزون اجرا می‌شود و افسانه مائوری بسیار قرص و محکمی پشت آن است. افسانه‌ای که بر اساس آن این رقص به خاطر خدای خورشید اجرا می‌شود. اگر بلیط هواپیما نیوزلند بخرید، خواهید دید که سیاه‌پوستان این کشور این رقص را به چه شکل زیبا و جذابی انجام می‌دهند.

سایر زیبایی‌های منحصر‌به‌فرد نیوزلند

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

به هر گوشه‌ای از نیوزلند که چشم بیاندازید چیزی جز یک صحنه زیبا و منحصربه‌فرد نمی‌توانید ببینید. زیبایی‌های خاص فرهنگ مائوری، کافه‌ها و بستنی‌فروشی‌های بسیار جذاب و تماشایی و علاقه وافر مردم این کشور به ورزش راگبی و برگزاری شکوه‌مند مسابقات مربوط به این ورزش تنها گوشه‌هایی از صحنه‌های زیبا و چشم‌نوازی هستند که با سفر به نیوزلند می‌توان تماشا کرد. زیبایی‌های طبیعی، فرهنگی، تاریخی، ورزشی و … که نیوزلند را محبوب همه گردشگران جهان کرده‌اند.

برای خرید بلیط هواپیما نیوزلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
www.telegraph.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید