بلیط هواپیما نیوزلند

در میان کارکشتگان گردشگری نقل است اگر می‎خواهی زیباترین‎ها را بر روی این کره خاکی مشاهده کنی یا بلیط هواپیما برای شمالی‎ترین نقاط خریداری کن و یا اینکه به دنبال بلیط ارزان برای سفر به جنوبی‎ترین نقاط باش. کشور نیوزیلند یکی از سرزمین‏های دیدنی این کره‎ خاکی است که برای دیدار از جاذبه‎هایش باید بلیط هواپیما برای یکی از جنوبی‌ترین نقاط تهیه کنید و به فکر بلیط ارزان برای خشکی‌های جنوبی‌تر کره زمین باشید.

14
3348
بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلندReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Sep 14Rating: 4.5بلیط هواپیما نیوزلند - کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام متشکل از چند جزیره بزرگ و کوچکاگر می‎خواهی زیباترین‎ها را بر روی این کره خاکی مشاهده کنی یا بلیط هواپیما نیوزلند برای شمالی‎ترین نقاط خریداری کن و یا اینکه به دنبال بلیط ارزان برای سفر به جنوبی‎ترین نقاط باش. کشور نیوزیلند یکی از سرزمین‏های دیدنی این کره‎ خاکی است که برای دیدار از جاذبه‎هایش باید بلیط هواپیما برای یکی از جنوبی‌ترین نقاط تهیه کنید

بلیط هواپیما نیوزیلند سرزمین ارباب حلقه‏ ها

در میان کارکشتگان گردشگری نقل است اگر می‎خواهی زیباترین‎ها را بر روی این کره خاکی مشاهده کنی یا بلیط هواپیما برای شمالی‎ترین نقاط خریداری کن و یا اینکه به دنبال بلیط ارزان برای سفر به جنوبی‎ترین نقاط باش. کشور نیوزیلند یکی از سرزمین‏های دیدنی این کره‎ خاکی است که برای دیدار از جاذبه‎هایش باید بلیط هواپیما برای یکی از جنوبی‌ترین نقاط تهیه کنید و به فکر بلیط ارزان برای خشکی‌های جنوبی‌تر کره زمین باشید.

این مقاله فرصتی است تا تردیدها را برای خرید بلیط هواپیما نیوزیلند کنار بگذارید و برای دیدار از این کشور زیبا دنبال بلیط ارزان هواپیما باشید.

آیا تا به حال سه گانه زیبا و خوش ساخت ارباب حلقه ها را تماشا کرده‌اید؟

اگر پاسختان مثبت است پس مطمئنا مناظر زیبای این فیلم خوش رنگ و لعاب هالیوودی شما را هم مسحور کرده است. مناظری که تصور می شود ساختگی و غیر واقعی هستند و تکنیک های رایانه ای در خلقشان دخیل بوده اند. درست است که ویژگی منحصر به فرد جلوه های ویژه را نمی شود از سینمای حرفه ای هالیوود جدا کرد اما واقعیت این است که لوکیشن های این فیلم همگی وجود خارجی دارند و همانقدر شگفت انگیز و جادویی هستند و نیوزیلند خانه اصلی ساخت این فیلم بوده است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای نیوزلند
بلیط هواپیما برای نیوزلند

زلاندنو یا نیوزیلند کشوری متشکل از دو جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک در جنوب غربی اقیانوس آرام است که طی سال‌های گذشته گردشگری و صنعت درآمد خوبی برای مردم آن به ارمغان آورده است.

استرالیا نزدیکترین همسایه این کشور در فاصله دو هزار کیلومتری آن قرار دارد. نزدیکترین همسایگان این کشور از شمال جزایر تونگا، فیجی، نیوکالدونیا هستند.

بیشتر جمعیت نیوزیلند را مهاجران اروپایی تشکیل می‌دهند. مهمترین اقلیت رنگین‌پوستان مائوری‌ها هستند که از هزار سال پیش ساکن این سرزمین شده‌اند.

اولین بار در سال ۱۶۴۹ ملوانانی از هلند پا بر این سرزمین گذاشتند اما مدت زیادی در آن نماندند. پس از آنها جیمز کوک، ناخدای انگلیسی پا در نیوزیلند گذاشت.

در سال ۱۸۴۰ قرارداد وایتانگی میان دولت بریتانیا و مائوری‌ها این کشور را را تحت‌الحمایه بریتانیا و بخشی از این امپراتوری ساخت. در سال ۱۹۰۷ این کشور از انگلیس مستقل شد.

نیوزیلند عضو اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع است و سمت تشریفاتی ریاست حکومت همچنان در اختیار پادشاه بریتانیا است.

جانشین پادشاه در زلاندنو فرماندار کل است که به توصیه نخست‌وزیر انتخاب می‌شود.

امروزه نیوزیلند نه فقط با بریتانیا بلکه با استرالیا، آمریکا و ژاپن نیز روابط نزدیک و مناسبات اقتصادی گسترده‌ای دارد.

این کشور بکر و دست نخورده از زیبایی‌های فراوانی برخوردار است و از کوه‌های یخی گرفته تا سواحل زیبا و گرم در این کشور پیدا می‌شود.

هشتاد درصد حیوانات این سرزمین بومی نیوزیلند هستند، موجوداتی که نیاکان آنها هزاران سال پیش از مسیر دریا وارد آن شده و با توجه به ویژگی‌های محیطی آن تغییر شکل یافته‌اند. کیوی یکی از این پرندگان است که نشان ملی این کشور شده‌است.

در ادامه با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا به کمک تصاویر و بدون خرید بلیط هواپیما و یا نگرانی از نیافتن بلیط ارزان برای سفر به نیوزیلند، به این کشور زیبا سفری داشته باشیم:

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد نیوزلند
بلیط هواپیما به مقصد نیوزلند

شهر زیبای روتوروا یکی از بهترین جاذبه ‌های کشور نیوزیلند است که در خلیج پلنتیِ جزیره‌ ی شمالی نیوزیلند قرار گرفته است. روتوروا، شهری آرام با آب و هوایی دلپذیر است و چشم انداز بسیار  زیبایی به قله های آتشفشان، باغ های گل و مناظر طبیعی زیبا دارد. به همه ی اینها جنگل های بومی ای که اطراف شهر را محاصره کرده اند را اضافه کنید. همه ی اینها در کنار هم ترکیب جذابی از شهر را بوجود آورده اند. همراه ما باشید تا از این شهر زیبا و نسبتا بکر بیشتر بدانید:

دلیل شهرت روتوروا چیست؟

خرید آنلاین بلیط هواپیما به نیوزلند
بلیط هواپیما به نیوزلند

جدا از تمام زیبایی هایی که به آنها اشاره شد، روتوروا به دلیل بودن مرکزی برای فرهنگ مائوری شهرت دارد و یکی از بهترین نقاط نیوزیلند برای تماشای اجراهای سنتی این قوم و غرق شدن در تاریخ و فرهنگ سنتی آن محسوب می‌شود. علاوه براین، تعدادی از بهترین و مشهورترین جاذبه ‌های نیوزیلند در این شهر و اطراف آن قرار گرفته اند که انگیزه‌ای خوب برای سفر به آن ایجاد می‌کنند. اگر با خواندن این موضوعات وسوسه شده اید به این شهر زیبا سفر کنید، باید قبل از آن اطلاعاتی هر چند کم از آن داشته باشید:

زبان رسمی نیوزیلند، انگلیسی است اما همانطور که گفته شد به دلیل فرهنگ مائوری، زبان مائوری هم یکی از زبانهای رایج است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به زلاندنو
بلیط هواپیما به زلاندنو

آب و هوای روتوروا و زمان مناسب سفر به آن به طور کلی در تمام طول سال، در روتوروا هر دو نوع آب و هوای سازگار و معتدل پیدا می شود. ماه‌ های تابستان یعنی ژانویه، فوریه و مارس هستند که دمای هوا در این زمان ین ۱۰ تا ۲۶ درجه سانتیگراد است بنابریان نباید انتظار گرمای آنچنانی داشت. در زمستان‌ها هم معمولا میانگین دمای ۸ درجه‌ی سانتیگراد است و اگرچه زمستان‌ هوا معتدل است، اما به دلیل بارش باران‌های سنگین اگر می خواهید در این فصل سفر کنید بهتر است یک یا دو لباس گرم همراهتان داشته باشید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای زلاندنو
بلیط هواپیما برای زلاندنو

اقامت در روتوروا و هزینه آن، ماه‌ های تابستان ماه های های سیزن و پیک هستند و بنابراین مانند هر جای دیگری در این مدت قیمت انواع هتل و حتی بلیتط هواپیما بالاست. اگر تمایل دارید سفر ارزان تری داشته باشید بهتر است در نیمه‌ی دیگر سال یعنی زمستان، اوایل بهار و اواخر پاییز برنامه‌ی سفر به این شهر را بریزید. در هر صورت، بهتر است از دست کم یک ماه قبل هتل رزرو کنید.

اگر بخواهید در مهمانخانه‎ها اقامت داشته باشید، برای یک شب اقامت باید بین ۱۵ تا ۲۵ و ۵۰ تا ۷۰ دلار بپردازید.
اگر دوست داشته باشید کمی خصوصی تر اقامت کنید، هتل گزینه‌ی بهتری است. هتل‌های روتوروا در حالت معمول قیمت‌هایی مقرون به صرفه و کیفیتی مناسب دارند اما هتل‌ هایی که در مرکز شهر هستند به خاطر شلوغی بیشتر قیمتی بالاتر از بقیه ی جاهای شهر دارند. به طور تقریبی میانگین قیمت انواع هتل بر اساس کیفیت و تعداد ستاره به صورت زیر است:
برای هتل ۳ ستاره باید بین ۷۰ تا ۱۶۹ دلار برای هتل ۴ ستاره بین ۷۴ تا ۲۰۰ دلار برای هتل ۵ ستاره بین ۱۴۶ تا ۳۳۸ دلار بپردازید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد زلاندنو
بلیط هواپیما به مقصد زلاندنو

در شهر ویتومو نیوزلند ، ویتومو گلو ورم (Waitomo Glowworm) یا غار کرم های شب تاب شهر ویتمومو یکی از مکان‌های گردشگری کشور نیوزیلند می باشد که بسیار پرطرفدار است .

غار کرم شب تاب نیوزیلند اولین بار در سال ۱۸۸۷ کشف شد و از سال ۱۸۸۹ برای بازدید عموم افتتاح گردید. شهرت غار کرم شب تاب نیوزیلند از آن بابت است که به دلیل وجود کرم های شب تاب فراوان در سقف غار و تولید نورهای سبزو زرد توسط این کرم های شب تاب نورهای ستاره مانند و فوق العاده ای سقف غار کرم شب تاب نیوزیلند را پر می کند که فضای فوق العاده زیبا به مانند کهکشان ایجاد می شود. گردشگران می توانند بوسیله ی قایق غار کرم شب تاب نیوزیلند را طی کنند و ۳ مرحله مختلف این غار را تماشا کنند. گونه هایی از کرم شب تاب به نام کار آرکنوکامپا لومینوسا در سقف غار کرم شب تاب نیوزیلند چراغ های درخشان و نخ های منجوق دوزی شده آویزان ایجاد می کنند که زیبایی غار مدیون آن هاست و این گونه کرم شب تاب فقط در نیوزیلند زندگی می کند .

خرید بلیط هواپیما نیوزلند
بلیط هواپیما نیوزلند

جالب است بدانید که این گونه کرم شب تاب در مرحله لاروی، با ذرات بزاق خود رشته های طویلی از ابریشم درست کرده و پخش می کند و سپس با تابش خود از آن برای گیر انداختن حشرات حین پرواز استفاده می نماید و اگر گرسنه باشند درخشش آن ها بیشتر از قبل می شود .

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای کشور زلاندنو
بلیط هواپیما برای کشور زلاندنو

این موارد تنها گوشه‎ای کوچکی از زیبایی‌هایی است که با سفر به نیوزیلند نصیبتان خواهد شد، آنچنانکه آنتونی هریسون درباره نیوزیلند می گوید: «در طول سفرهایی که به نقاط مختلف جهان داشته‌ام، نیوزیلند را به عنوان مکان مورد علاقه‌ام روی زمین دسته بندی می کنم و مناظر و شگفتی های آن باید دیده شوند تا باور شوند. سواحل پنهان، چشم اندازهای عظیم کوهستانی، دریاچه های دیدنی و ساختمان های روستایی، همگی به جذابیت های این بهشت زمینی می افزایند.»

مکان های جذاب و دیدنی نیوزلند یا زلاندنو

بلیط هواپیما به فرودگاه کویین تاون نیوزلند (Queenstown Airport)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به فرودگاه نیوزلند
بلیط هواپیما به فرودگاه نیوزلند

اگر بلیط هواپیمای شما به مقصد این فرودگاه باشد، در نزدیکی فرود، وقتی به چشم انداز زیبای پیش رویتان نگاه می‌کنید ممکن است صحنه‌ها برایتان آشنا بیاید، چراکه بخشی از فیلم‌های ارباب حلقه‌ها در این قسمت از نیوزلند تصویربرداری شده است‌. وقتی از پنجره به منظره‌ی نیوزلند نگاه می‌کنید، رودخانه، کوه‌های پوشیده از برف و دشت‌های سبز و آسمان آبی همچون تصویر یک کارت پستال زیبا در برابر دیدگانتان رخ می‌نماید.

بلیط هواپیما به کافه سوپریم نیوزلند (Coffee Supreme)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کافه سوپریم نیوزلند
بلیط هواپیما به کافه سوپریم نیوزلند

اگر می‌خواهید یک قهوه‌ی خاص و منحصر به فرد بنوشید، بلیط هواپیمایتان را به مقصد نیوزلند بگیرید؛ اینجا شاید تنها جایی باشد که بتوانید در آن قهوه‌ی مخلوط شده با سودا بیابید، نوشیدنی که به آن Coffee Soda Syrup می‌گویند. محیط این کافه جان می‌دهد برای آنکه ساعت‌ها بنشینید و کار کنید و از طعم‌های شگفت‌انگیز لذت ببرید.

وقتی صحبت از سفر به میان می‌آید، زیبایی‌های مقاصد می‌تواند در هرجایی قرار داشته باشد، پس با چشمانی گشوده به استقبال ماجراهای سفر بروید!

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
fa.wikipedia.org
gardeshgarha.com
ghatreh.com
tazehayerooz.com
karnaval.ir

14 دیدگاه ها

 1. چقدر نیوزلند قشنگ و رویاییه….
  مرسی از شما که اینقدر با حوصله و جامع و کامل مطالب رو آماده میکنید که مسافر قبل از اینکه بلیط هواپیماشو رزرو کنه میتونه با خوندن این مطالب تصمیم بهتری برای سفرش بگیره

  • فرودگاه ‏Gisborne‏ – نیوزلند ‏‏‏یکی از معدود فرودگاه های جهان هست که یک ریل قطار از وسط باندش می گذرد! شاید عجیب تر این باشد که هم ‏فرودگاه و هم قطار هر دو فعالیت خود را دارند و طوری برنامه ریزی شده اند که تردد آنها با هم تداخلی نداشته باشد.
   پیشنهاد میکنم اگر دنبال پرواز خارجی و تور خارجی هستید، بلیط هواپیما به نیوزلند و جاذبه های نیوزلند را هم جستجو کنید.

  • فرودگاه بین‌المللی ولینگتون، نیوزلند هم به دلیل محل قرارگیری آن، یکی از زیباترین فرودگاه‌های دنیا است. باند این فرودگاه بسیار کوتاه بوده و هر دو طرف آن منتهی به آب است. اگر خلبان ثانیه‌ای در تیک‌آف خود تاخیر کند، ممکن است هواپیما وارد آب شود. در فرود هم همینطور. بسیار هیجان انگیز است.
   برای جستجوی بلیط هواپیما به نیوزلند و یا دونستن قیمت بلیط نیوزلند به سایت سفرستان مراجعه کنید.

 2. یعنی از داخل کشور نیوزلند توری برای بازدید از لوکیشن های فیلم ارباب حلقه ها هست ؟ برنامه خاصی دارن یعنی هنوزم؟

  • اینکه از داخل کشور نیوزلند تور برای بازدید از لوکیشن ارباب حلقه‌ها وجود داشته باشد اطلاعات دقیقی نداریم.
   اما معمولا در تور نیوزلند یا زلاندنو از ایران، یکی از مکان‌هایی که در برنامه آنها قرار دارد بازدید از مکان فیلم‌برداری ارباب حلقه‌ها است.

 3. با سلام و تشکر از مطالب مفیدتون
  از قبل میدونستم که طبیعت نیوزلند خیلی دیدنیه، با خوندن این مطلب فهمیدم که جاهای دیدنی زیادی جز طبیعتش هم داره، نا گفته نماند که عاشق ارباب حلقه ها هم هستم، با این حساب حتما دلم می‌خواد در آینده بلیط هواپیما به این کشور رویایی تهیه کنم و اونجارو از نزدیک ببینم

  • سلام و سپاس از شما بابت خواندن مطالب وبلاگ.
   با توجه به اینکه لوکیشن فیلم‌های معروف یکی از جاذبه‌های گردشگری مورد توجه مسافران و سفردوستان است و یکی از دلایل خرید بلیط هواپیما به نیوزلند است، حتما سعی می‌کنیم در برنامه‌ها باز هم لوکیشن‌های دیگری از فیلم‌ها را به شما معرفی کنیم.

 4. من میخوام برم نیوزلند دندان پزشکی بخونم ولی قبلش میخوام محیط چند تا دانشگاه خوب اونجا رو ببینم. واسه کدوم شهرش بلیط هواپیما بگیرم بهتره؟

  • تعداد دانشگاه هایی که رشته‌های پزشکی دارند زیاد است. مانند دانشگاه اوکلند، دانشگاه اوتاگو، دانشگاه کانتربری، دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون، دانشگاه ماسی، دانشگاه وایکاتو، دانشگاه لینکلن، دانشگاه فناوری اوکلند
   در آینده در مورد دانشگاه‌های نیوزلند مطلبی منتشر می‌کنیم و شرایط پذیرش دانشجو و اقامت در نیوزلند رو مورد بررسی قرار خواهیم داد.
   برای سفر به نیوزلند معمولا مسافران از بلیط هواپیما به اوکلند استفاده می‌کنند.

 5. این تحریریه بلیط هواپیما همه چیز دان که نیست بهرام این سوالارو ازش میپرسی زحمت میکشن جواب میدن ولی کارشون این نیست

  • سلام
   تشکر از اینکه مطالب وبلاگ رو مطالعه میکنید و براتون جذاب هست
   مشکلی از بابت پاسخگویی به کامنت ها نیست و ما اگر در مورد موضوعی اطلاع کامل داشته باشیم حتما پاسخ میدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید