بلیط هواپیما به هلند

12
2801
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای هلند
بلیط هواپیما برای هلند
بلیط هواپیما به هلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 10Rating: 4.0بلیط هواپیما به هلندبلیط هواپیما به هلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند.

بلیط هواپیما به هلند

هلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

🖥 ویدئویی زیبا از هلند – با سفرستان همراه باشید 🖥

بلیط هواپیما به هلند کشور باغ‎های رؤیایی

خرید بلیط هواپیما برای هلند و پرواز به سوی فرودگاه آمستردام، سرآغاز یک تجربه سهل و ممتنع است. سهل از آن روی که کشور هلند دیدنی‌های بسیار دارد و یکی از مقاصد رؤیایی برای هر گردشگر و با هر سلیقه‎ای محسوب می‎شود، اما ممتنع و دشوار هم هست از آن جهت که انتخاب میان این همه دیدنی برای هر مسافر مشتاقی که بلیط هواپیما خریده است تا در فرصتی کوتاه هر آنچه می‎تواند از زیبایی‎های هلند با خود به سوغات ببرد، کاری نزدیک به محال است.

در این مطلب قصد داریم تا با معرفی برخی از محبوب‎ترین جاذبه‎های گردشگری هلند، امکان انتخاب را برایتان آسان‌تر کنیم تا هر زمان شانس خرید بلیط هواپیما برای هلند را بدست آوردید، لااقل در فهرست رفتنی‎های سفرتان بهترین‎ها را برای بازدید بگنجانید.

تابستان‌های هلند به توریست‌ها تعلق دارد. موزه‌ها رستوران‌ها و هتل‌ها پر از جهانگردان است. تابستان‌های هلند از نظر آب و هوا متعادل تر است. زمستان‌های هلند سرد و پر بارش و یخبندان است ولی به دلیل کم ارتفاع بودن زمین در هلند آب و هوا با وزیدن باد تغییر می‌کند. جاهای دیدنی هلند بسیارند همچنین به دلیل همجواری با کشورهای همسایه خود، از قومیت های مختلفی تشکیل شده و فرهنگ آن تحت تاثیر این کشورها بوده است.

هلند (به هلندی Nederland به انگلیسی The Netherlands وHolland) کشوری است کوچک در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت است. کشور هلند در شمال غربی اروپاست و از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از غرب از طریق دریا با انگلستان همسایه می‌باشد.

از جمله شهرهای کشور هلند که از اهمیت بیشتر برخوردارند، آمستردام، روتردام، لاهه، اوترخت و آیندهوون هستند. پایتخت هلند و بزرگترین شهر آن آمستردام است اما بیشتر وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه و اطراف آن واقع هستند. این کشور کوچک پتانسیل های توریستی بسیاری دارد و کشوری دوست داشتنی و رنگارنگ می باشد. کافی است در شهرهایش قدم بگذارید و فرهنگ های مختلف را ببینید، آنگها هیچگاه دلتان نمیخواهد که برگردید. جاذبه های گردشگری کشور هلند را باید بویید، بوی گل می دهند! گویی از همه جا گل روییده که اینطور عطر گل همه جا را فرا گرفته است.

بلیط هواپیما به هلند ، کشور گل و آسیاب‎های بادی

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

لقب کشور هلند، کشور گل ها و آسیاب های بادی است، همین امر جاذبه های گردشگری کشور هلند را نیز تحت تاثیر قرار داده‌اند. آسیاب های بادی که زمانی در همه جای هلند به چشم می خوردند، در حال حاضر تبدیل به منظره ای نادر در آمستردام شده اند. آسیاب بادی دِ خووایا، که در سمت شرقی مرکز تاریخی واقع شده است ، یکی از تنها شش آسیاب بادی باقی مانده در شهر است.

بلیط هواپیما به هلند ، کشور جشنواره‎ها

هلند کشور جشنواره‎ها و رویدداهاست و اغراق نیست اگر ادعا کنیم که گردشگرانی که بلیط هواپیما برای هلند می‌خرند در این کشور هر ماه مهمان جشنواره‎‌ای جذاب و به یادماندنی خواهند بود. برخی از معروف‌ترین رویدادهای هلندی که تجربه آن‌ها به هر گردشگری توصیه می‎شود عبارت‎اند از:

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

در ماه ژانویه مسابقات اسکیت روی یخ 200 کیلومتری به نام Elfstedentocht برگزار می‌شود. کارناوالی نیز در اواسط بهمن‌ماه برگزار می‌‌شود که هلندی‌ها با پوشیدن لباس‌های خنده‌دار در خیابان‌ها در آن شرکت می‌کنند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

اواخر ماه  آوریل برابر با 11 اردیبهشت روز ملکه یا Koningsdag است که در این روز خیابان‌های آمستردام با دستفروش‌ها و بازار‌های خیابانی و جشن پر می‌شود. در این روز هر کس می‌تواند هر چیزی که می‌خواهد در خیابان بفروشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

در شنبه دوم ماه مه تمام آسیاب‌های هلند در‌های خود را بر روی بازدید کنندگان می‌گشایند. این روز به نام روز ملی آسیاب یا Nationale Molendag معروف است.

هر سال در کشور هلند فستیوالی برگزار می شود. هنرمندان و شرکت های معماری و عمرانی بزرگی در کنار هم جمع می‌شوند و شروع به ساخت مجسمه ها و سازه های بزرگی از جنس شن و ماسه می کنند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

این فستیوال در دو شهر اُس و اسنیک برگزار می شود که برای اولین بار شرکتی دست به ساخت هتلی شنی زده است که قابل سکونت هست و می توان به آن به چشم هتل های دیگر نگاه کرد درست مثل آن چیزی که با عنوان هتل های یخی در سوئد و فنلاند ساخته می شود , هتل های شنی هم از آن ها الهام گفتند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

اگر قصد اقامت در  این هتل های زیبا را دارید باید در  تاریخ های ۲۸ سپتامبر در شهر اسنیک و در تاریخ ۴ اکتبر در شهر OSS باشید . ولی مشاهده ی این هتل ها تا ۴ اکتبر برای عموم آزاد می باشد. هر سال با برگزاری این فستیوال استفاده از این هتل ها آغاز می شود و در مدت کمی تمام اتاق ها رزرو می شود.

فستیوال هلند در اواخر خرداد در آمستردام و لاهه برگزار می‌شود. فستیوال موسیقی نیز در اواسط تیرماه از بزرگترین فستیوال‌های موسیقی شهر هاگو است.

بلیط هواپیما به هلند ، کشور هتل‎های لوکس و مهمانپذیرهای ارزان

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

در هلند شما به انواع اقامتگاه‌ها و هتل‌ها با هر قیمتی دسترسی دارید. از آنجا که این کشور از مقاصد بزرگ برای توریست‌هاست، در شهرهای مهم آن هتل‌های لوکس و مدرنی وجود دارد و حتی می‌توانید متل‌های خوب و عالی را هم به راحتی در محدوده شهرها پیدا کنید. رستوران‌ها و اقامتگاه‌های متعددی با قیمت‌های مناسب نیز در روستاهای هلند منتظر شما هستند.

بلیط هواپیما به هلند ، کشور باغ‎ها و موزه‎ها

مسافری که بلیط هواپیما برای هلند خریده است از این مورد خیالش راحت خواهد بود که در سفر به هلند تا دلش بخواهد می‎تواند به موزه‎های تماشایی سر بزند و در باغ‎های مصفا گردش کند. برخی از دیدنی‎ترین موزه‎ها و باغ‌های کشور هلند عبارت‎اند از:

بلیط هواپیما برای بازدید موزه ون‌گوک

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید موزه ون‌گوک
بلیط هواپیما برای بازدید موزه ون‌گوک

موزه ون گوگ در آمستردام آثار بزرگ این نقاش نامی را به نمایش می‌گذارد. بیش از 200 اثر از ون گوگ و چند نقاش بزرگ دیگر که از دوستان ون گوگ بوده‌اند در این موزه قرار دارد.

بلیط هواپیما برای بازدید باغ کوکنهف

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید باغ کوکنهف
بلیط هواپیما برای بازدید باغ کوکنهف

باغ کوکنهف (Keukenhof) بزرگترین باغ گل جهان است و چیره دستی طبیعت با هنر گلکاران هلندی هر سال 800 هزار بازدید کننده را تنها در دو ماه از سال به خود جذب می‌کند. کوکنهوف  که با نام باغ اروپا هم شناخته می شود یکی از محبوب ترین باغ های گل کشور هلند می باشد. این باغ اغلب در بهار و به مدت دو ماه بازگشایی می شود تا بازدیدکنندگان بتوانند از زیبایی هایش استفاده کنند، این دو ماه که با نام جشنواره ی لاله هم شناخته می شود بزرگ ترین جشنواره گل لاله در جهان است.

هزاران هزار، گل های لاله ی رنگی که مختص فصل بهار اند در کوکنهوف کاشته می شوند و مناظری فوق العاده را به وجود می آورند، بازی با رنگ ها اینجا بی داد می کند… لاله که سمبل کشور هلند است به وفور در این باغ وسیع یافت می‌شود. زمین های بازی، مزارع زیبا و راه های سنگ فرش شده ی چشم گیر همه و همه در این باغ گرد هم آمده اند تا خانواده ها بتوانند ساعاتی را در کنار هم سپری کنند و برای کارهای روزمره آماده شوند.

بلیط هواپیما برای بازدید موزه ریجکس

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید موزه ریجکس
بلیط هواپیما برای بازدید موزه ریجکس

موزه ریجکس (Rijks) در آمستردام با مجموعه‌های تاریخی هنری با ارزش خود یکی از گران‌ترین گالری‌های جهان است. موزه ریجکس یا موزه ملی، بزرگ‌ترین موزه هنر در هلند و یکی از محبوب‌ترین جاذبه های آمستردام است. شهرت اصلی این موزه به دلیل آثار نقاشی قرن هفدهم نقاشان هلندی از جمله ورمیر و رامبراند است.

بلیط هواپیما برای بازدید پارک ملی هوگ ولوه

خرید بلیط هواپیما برای بازدید پارک ملی هوگ ولوه
بلیط هواپیما برای بازدید پارک ملی هوگ ولوه

پارک ملی هوگ ولوه (HogeVeluwe) در آمستردام با دارا بودن تپه‌ها و مرداب‌های زیبا یکی دیگر از محل‌های دیدنی آمستردام است. این باغ در سال 1914 توسط یک زوج ثروتمند آلمانی هلندی خریداری شد. یکی از آن‌ها قصد داشت آن را به شکارگاه تبدیل کند ودیگری یک موزه. ولی سرانجام این پارک هم به شکارگاه تبدیل شد و هم به موزه!

بلیط هواپیما برای بازدید موزه میکروب آمستردام

خرید بلیط هواپیما برای بازدید موزه میکروب آمستردام
بلیط هواپیما برای بازدید موزه میکروب آمستردام

موزه میکروب که با نام میکروپیا (Micropiaنیز شناخته می شود، امکان بازدید از دنیایی ماورائی را برای بازدیدکنندگانش فراهم نموده است. تقریبا هیچ یک از دیدنی های این موزه را نمی توان با چشم غیر مسلح دید. موزه میکروب می تواند کاملا دید شما را به دنیای اطراف و همه ی جنبه های زندگیتان تغییر دهد.

در این موزه یاد می گیریم که همه‌ی میکروب ها مضر و بیماری‌زا نیستند و حتی وجود بسیاری از آن ها برای زندگی ما مفید و ضروری هستند. این موزه تنها به میکروب ها و چگونگی زیست آن ها نپرداخته بلکه به طور کلی ریز اندامان یعنی باکتری ها، ویروس ها، آغازیان و قارچ ها بررسی می گردند.

بازدیدکنندگان میکروپیا می توانند در آزمایشگاه ها به تحقیق و مطالعه بر روی این موجودات زنده و غیر قابل دیدن بپردازند. آن ها پس از بررسی هایشان متوجه می شوند که میکروب ها چه می خورند، عمر آن ها چقدر است و زوایای مختلف زندگی آن ها به چه صورتی می باشد.

بلیط هواپیما برای بازدید موزه شکنجه آمستردام

خرید بلیط هواپیما برای بازدید موزه شکنجه آمستردام
بلیط هواپیما برای بازدید موزه شکنجه آمستردام

 در این موزه می‎توانیم چند برگی از خاطرات تلخ گذشته های دور را مرور کنیم؛ جایی که در آن فقط سخن از چگونگی شکنجه کردن آدم ها است. موزه شکنجه در آمستردام صاحب آوازه ی زیادی است و توانسته گردشگران را از سراسر دنیا به سوی خود بکشاند. در این موزه ابزارهایی نگهداری می شوند که مربوط به شکنجه در قرون وسطی هستند، وسایلی که با بی رحمی تمام و در اوج خشونت دست، پا و حتی سر قربانیان را قطع می کردند. حدودا ۴۰ وسیله و ابزار شکنجه در اینجا نگهداری می شود.

این مکان که امروز بُعدی تفریحی به خود گرفته، اتاق های کوچک و تنگ و تاریکی دارد و در آن وسایل کشتار جنایت کاران را مخفی کرده اند. بازدیدکنندگان حتی می توانند وسایل شکنجه را با دستانشان لمس کنند و از نزدیک با این ابزارآلات کمیاب آشنا شوند.

اشیای موجود در این موزه بسیار جالب هستند، لوازمی مانند گیوتین، سنگ های جمجمه خرد کن، دستگاه هایی برای شکستن انگشت، بریدن رگ، صندلی فشار و… که آرام آرام با همه ی آن ها آشنا می شویم. این اشیا بسیار ناشناخته هستند و به راستی از عتیقه ترین وسایل شکنجه در دنیا محسوب می‌شوند.

بلیط هواپیما به هلند ، کشور مناظر بی‌بدیل

بااینکه به سختی می‎توان از باغ‎های مصفا، آسیاب‎های بادی و موزه‎های تماشایی هلند، جاذبه‎های چشم‏‌نوازتری پیداکرد، اما دیدنی‎های هلند به این جاذبه‎های توریست‎پشند محدود نمی‎شود و جاذبه‎های منحصربفردی را نیز شامل می‎شود:

بلیط هواپیما برای بازدید خیابان‎های آبی آمستردام

خرید بلیط هواپیما برای بازدید خیابان‎های آبی آمستردام
بلیط هواپیما برای بازدید خیابان‎های آبی آمستردام

اگر از شهر تاریخی آمستردام هلند و کانال‌های آبی آن دیدن کنید تفریحاتی منحصر به فرد در انتظار شما خواهد بود. برای مثال در فصل تابستان و بهار می‎توانید با یک قایق تمام  این جاده آبی را طی کنید و در حالی که به تمام اتفاقات خوب زندگی تان فکر می کنید،برای آرزوهای‌تان نقشه ای تازه می ریزید. البته هرگز از این مناظر شگفت انگیز سیراب نخواهید شد مگر این که هر لحظه زمان را  متوقف کنید تا با چشم دل تان آن را رصد کنید. یا اگر به دنبال خدمات لوکس هستید می توانید از میان چندین شرکتی که خدمات تورهای کشتی های کروز را ارائه می دهند یکی را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

اما اگر در روزهای کوتاه و سرد زمستان مقصدتان آمستردام بود فضایی متفاوت از شهر را خواهید دید. دیگر خبری از کانال های پر پیچ وخم و عطر گل های هلندی نیست. اما در عوض جاده‌ای یخی در انتظار شما و همه مشتاقان اسکی روی یخ است. جاده‌ای که با تمام سکون و سردی‌اش باز هم بی‌صبرانه منتظر رسیدن روزهای گرم تابستانی و جادوی  عطر گل‌های بهاری خواهد نشست.

بلیط هواپیما برای بازدید فرودگاه شیفول آمستردام، هلند

خرید آنلاین بلیط هواپیما به فرودگاه شیفول آمستردام هلند
بلیط هواپیما به فرودگاه شیفول آمستردام هلند

از زمانی که موسسه اسکای ترکس شروع به کار کرده است، فرودگاه شیفول توانست جزو 3 فرودگاه برتر دنیا قرار بگیرد. مسافرانی که در سالن انتظار پرواز این فرودگاه حضور دارند، می‌توانند از انواع خدمات رفاهی و همچنین کتابخانه این فرودگاه استفاده کنند.

اين فرودگاه در سال 1916 مدرسه هوانوردي نيروي هوايي هلند بود و اولين پرواز غيرنظامي در آن توسط شرکت هوايي کي ال ام در سال 1920 انجام گرفت. اين فرودگاه بعدها به فرودگاه مخصوص شرکت‌هاي کي ال ام، آرک فلاي، خطوط هوايي کروندون داچ، مارتين اير و ترانساويا تبديل شد. گفتني است شيفول نخستين فرودگاهي است که به عنوان پايگاه اروپايي خطوط هوايي دلتا معرفي شده است.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به هلند به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
boursenews.ir
eneshat.com
karnaval.ir
zandhotel.nl
parsacity.com

تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 96
آخرین بروزرسانی: 19 شهریور 96

12 دیدگاه ها

 1. اگه بلیط هواپیما به هلند دارید و به شهر آمستردام سفر می کنید، برای سوغات از آمستردام کفش های رنگی رنگی چرمی بخرید، البته گل های لاله هلند خیلی معروفه ولی به عنوان سوغات نمیتونید بیارید با خودتون

 2. سلام دوستان
  با تشکر از سایت خوبتون و هیئت تحریریه بلیط هواپیما میخواستم بپرسم تور آمستردام قیمتش چنده؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • سلام
   در حال حاضر برای کشور هلند و شهرهای دیدنی اون مثل آمستردام و روتردام برنامه تور برگزار نمیکنیم.
   اما اگر در مورد قیمت تور آمستردام اطلاعات مختصری میخواهید: قیمت این تور از بسته به تعداد شب های حضور شما متفاوت است. 2 شب حداقل از 1.450.000 تومان و 3 شب حداقل از 1.900.000 تومان شروع میشود

   • یعنی با یکونیم میشه بری وسیخه نمیخواد بزاریم یا ی چیز با ارزشی چون اگ بریم دیگ برنگردیم برا شما دردسر نمیشه

 3. از کشور هلند و طبیعت زیباش خیلی چیزا شنیدمو در اولین فرصت باید بلیط هواپیما تهیه کنم و به این کشور زیبا سفر کنم

  • هلند کشور پرورش گل لاله بسیار دیدنی و زیباست. در سفر به اروپا از جمله شهرهای پرطرفدار آمستردام و روتردام هلند است. پیشنهاد ما بلیط هواپیما به امستردام است.

  • برای خرید بلیط هواپیما به آمستردام هر موقع اقدام کنید میتونید خرید کنید و فقط به این نکته توجه داشته باشید در مواقعی مانند کریسمس و سال نو ممکن است مسیر دلخواه شما زودتر از حالت معمول پر شود.

  • سلام
   بهترین فصل برای سفر به آمستردام بهار و پاییز است. البته فصل های دیگر هم زیبایی های خودش را دارد. فصل زمستان در آمستردام رزرو هتل و محل اقامت راحت تر و ارزانتر می باشد.

 4. خیلی عالیه. هر چقدر عکس و مطلب در مورد هلند میبینم بیشتر عاشقش میشم. لطفا اگر مطلب دیگه ای در مورد بلیط هواپیما به این کشور دارید لطفا راهنماییم کنید که از کجا میتونم پیدا کنم

  • سلام
   برای یافتن مطالب بیشتر در مورد هلند و شهرهایی مانند آمستردام و روتردام و … میتوانید از سرچ وبلاگ استفاده نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید