بلیط هواپیما هنگ کنگ و بازدید از بزرگترین جشنواره بین‌المللی جواهرات

اگر به جواهرات و سنگ‌های قیمتی علاقه داشته باشید و بخواهید در بزرگ‌ترین نمایشگاه و جشنواره جواهرات شرکت کنید بهتر است بلیط هواپیما خود را به مقصد هنگ‌کنگ خریداری کنید؛ زیرا سالیانه در این منطقه بزرگ‌ترین جشنواره بین‌المللی جواهرات و سنگ‌های قیمتی برگزار می‌شود که می‌تواند برای بسیاری از افراد بخصوص خانم‌ها و یا صاحبان مشاغلی که به جواهرات و سنگ‌های قیمتی مربوط می‌شود بسیار جالب و مفید باشد.

0
91
خرید بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ و بازدید از بزرگترین جشنواره بین‌المللی جواهراتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 4Rating: 3.5بلیط هواپیما هنگ‌کنگ و بازدید از بزرگترین جشنواره بین‌المللی جواهراتاگر به جواهرات و سنگ‌های قیمتی علاقه داشته باشید و بخواهید در بزرگ‌ترین نمایشگاه و جشنواره جواهرات شرکت کنید بهتر است بلیط هواپیما هنگ‌کنگ خریداری کنید؛ زیرا سالیانه در این منطقه بزرگ‌ترین جشنواره بین‌المللی جواهرات و سنگ‌های قیمتی برگزار می‌شود که می‌تواند برای بسیاری از افراد بخصوص خانم‌ها و یا صاحبان

جشنواره بین‌المللی جواهرات هنگ کنگ

اگر به جواهرات و سنگ‌های قیمتی علاقه داشته باشید و بخواهید در بزرگ‌ترین نمایشگاه و جشنواره جواهرات شرکت کنید بهتر است بلیط هواپیما هنگ کنگ خریداری کنید؛ زیرا سالیانه در این منطقه بزرگ‌ترین جشنواره بین‌المللی جواهرات و سنگ‌های قیمتی برگزار می‌شود که می‌تواند برای بسیاری از افراد بخصوص خانم‌ها و یا صاحبان مشاغلی که به جواهرات و سنگ‌های قیمتی مربوط می‌شود بسیار جالب و مفید باشد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما چین

خرید بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ

پس علاقه‌مندان به جواهرات بهتر است به فکر تهیه بلیط هواپیما هنگ کنگ بوده و آماده یک تجربه بی‌نظیر باشند.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید که به‌صورت مختصر در مورد این جشنواره اطلاعاتی را کسب کرده و با آن آشنا شویم.

تاریخچه این نمایشگاه

خرید بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ

جشنواره بین‌المللی جواهرات هنگ‌کنگ توسط شورای HKTDC (شورای پیشرفت تجارت هنگ‌کنگ) و زیر نظر این شورا برگزار می‌شود. سی و پنجمین دوره این جشنواره در سال 2018 و از تاریخ یک تا پنجم مارس همین سال در هنگ‌کنگ برگزار شد. سال گذشته سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی جواهرات و سنگ‌های قیمتی هنگ‌کنگ در سالنی به مساحت 73،959 مترمربع برگزار شده بود. این جشنواره بسیار باشکوه است زیرا 2,581 نفر شرکت‌کننده که تاجران و صاحبان مشاغل مربوط به جواهرات می‌باشند در این جشنواره شرکت به عمل آورده بودند و همچنین 51,905 نفر بازدیدکننده نیز بلیط هواپیما هنگ کنگ خریداری کرده و از این جشنواره دیدن کرده بودند. در سال 2018 نیز این جشنواره باشکوه و عظمت سال قبل خود و حتی بهتر برگزار شد.

خرید بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ

شورای پیشرفت تجارت هنگ‌کنگ در سال 1966 تأسیس‌شده و بازوی نیرومند تجارت بین‌المللی برای تاجران و تولیدکنندگانی است که مرکز تجارت آن‌ها در هنگ‌کنگ می‌باشد. هدف از تشکیل این شورا ایجاد کردن فرصت‌های تجاری بین‌المللی برای شرکت‌ها و کارخانه‌ها هنگ‌کنگی می‌باشد. این شورا دارای شبکه‌ای از 40 دفتر بین‌المللی در سرتاسر دنیا می‌باشد که توسط این دفاتر سرویس‌هایی را برای کمک به تجارت جهانی و تبدیل هنگ‌کنگ به یک مرکز تجاری مهم برای انجام معاملات با چین و دیگر کشورهای آسیایی، انجام می‌دهد.

جواهرات و اجناس نمایش داده‌شده در این نمایشگاه

خرید بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ

همان‌طور که اشاره شد جشنواره بین‌المللی جواهرات هنگ‌کنگ در 5 مارس 2018 برگزار شد که اقلام و اجناس مهم به نمایش گذاشته‌شده در این نمایشگاه معمولاً در دسته‌های زیر قرار دارند:

خرید بلیط هواپیما هنگ کنگ
بلیط هواپیما هنگ کنگ

جواهرات فاخر، جواهرات از جنس نقره، جواهرات عتیقه، ابزار و وسایل ساخت جواهرات، سرویس‌های تجاری، ساعت‌های مچی و دیواری مارک‌دار، جواهرات از جنس سنگ یشم و بسیاری نمایشگا‌ه‌های دیگر

جشنواره جواهرات هنگ کنگ، مرکز خریدی جهانی

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

جشنواره جواهرات هنگ‌کنگ بزرگ‌ترین بازار خریدوفروش جواهرات در جهان می‌باشد که سالیانه محصولات و سرویس‌های مربوط به تجارت جواهر در این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود و بازدیدکنندگان با خریداری بلیط هواپیما هنگ کنگ و دیدار از این جشنواره قادر خواهند بود آخرین اطلاعات در مورد تمامی جوانب مربوط به صنعت جواهرات را در این جشنواره به دست بیاورند.

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

علاوه بر سرویس‌های ارائه‌شده که در بالا به آن اشاره شد، در این جشنواره سمینارهایی توسط افراد سرشناس و ماهر صنعت جواهر نیز برگزار می‌شود که به بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در این جشنواره کمک خواهد کرد تا اطلاعات خود را در مورد صنعت جواهرسازی و تجارت جواهر به‌روزرسانی کنند و از جدیدترین تکنیک‌ها و راهکارهای تجارت جواهر باخبر شوند. در حال حاضر این جشنواره به همراه جشنواره الماس، سنگ‌های قیمتی و مروارید هنگ‌کنگ، به بزرگ‌ترین بازار بین‌المللی جواهر در جهان تبدیل شده‌اند.

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

لازم به ذکر است که جشنواره الماس هنگ‌کنگ نیز تحت نظر شورای پیشرفت تجارت هنگ‌کنگ انجام می‌پذیرد. در طی این دو جشنواره 76,000 خریدار از 140 کشور جهان بلیط هواپیما هنگ کنگ خریداری کرده و در این جشنواره شرکت می‌کنند که این مسئله به‌وضوح نشان‌دهنده بین‌المللی بودن این جشنواره می‌باشد. پس شما نیز اگر به جواهرات و ساعت‌های دیدنی و زیبا علاقه دارید و یا کسب‌وکار شما به جواهرات مربوط می‌شود، لحظه‌ای هم در مورد خریداری بلیط هواپیما شک نکرده و به هنگ‌کنگ سفر کنید و حتماً از این جشنواره دیدنی بازدید به عمل آورید.

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

همچنین بهتر است به خاطر داشته باشید که با خریداری بلیط هواپیما هنگ کنگ و بازدید از این جشنواره با یک تیر دو نشان زده و خواهید توانست یک اقامت خاطره‌انگیز را در این کشور به همراه دوستان و یا خانواده خود تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

منبع

ilikevents.com

chinaexhibition.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید