بلیط هواپیما به ولز محصور شده رشته کوه‌های کامبرین

156
خرید بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز محصور شده رشته کوه‌های کامبرینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 13Rating: 4.0بلیط هواپیما به ولز محصور شده رشته کوه‌های کامبرینبلیط هواپیما به ولز محصور شده رشته کوه‌های کامبرین ولز به همراه انگلستان، اسکاتلند و ایرلند شمالی بریتانیا را تشکیل می‌دهند بلیط هواپیما به بریتانیا

بلیط هواپیما به ولز محصور شده رشته کوه‌های کامبرین

ولز به همراه انگلستان، اسکاتلند و ایرلند شمالی بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهند؛ این کشور در جنوب غربی این جزیره واقع شده‌است. ولز هویت فرهنگی مخصوص به خود را دارد و برای همین هم هست که زبان ولزی نیز در این کشور به کار برده می‌شود و به عبارت دیگر این کشور دارای دو زبان رسمی انگلیسی و ولزی است.

ولز چگونه کشوری است؟

ولز کشوری کوچک است، با چیزی در حدود سه میلیون نفر جمعیت؛ شمال و مرکز این کشور را رشته کوه‌های کامبرین فراگرفته است که در همین منطقه نیز، قله‌ی اسنودن با ارتفاع یک هزار و 90 متر قرار دارد که بلندترین نقطه‌ی کشور نیز به شمار می‌رود.

چگونه می‌توان به ولز سفر کرد؟

شما برای سفر به این کشور باید ویزای بریتانیا را بگیرید. یکی از بهترین راه‌های سفر نیز خرید بلیط هواپیما به مقصد انگلستان و برنامه‌ریزی سفر از این کشور به سوی ولز است.

بلیط هواپیما به ولز و بازدید از Swansea

خرید بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز بریتانیا

دومین شهر بزرگ ولز که به نام Abertawe نیز شناخته می‌شود. این شهر در جایی واقع شده که رودخانه به دریا می‌ریزد؛ جالب است بدانید که ریشه این نام به دوره‌ی وایکینگ‌ها باز می‌گردد. این شهر دیدنی‌های بسیاری دارد و تعداد دانشجویان این شهر، روحی زنده را به اینجا بخشیده‌اند. اقامت و گردش در این شهر می‌تواند برایتان با هزینه‌ای مناسب تمام شود چراکه سوانزی بهترین اقامتگاه‌های معروف به تخت و صبحانه را دارد.

بلیط هواپیما به ولز و بازدید از منطقه Snowdonia

خرید بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز بریتانیا

اینجا همان منطقه‌ی کوهستانی ولز است، راه‌های پیاده‌روی، راه آهن تاریخی و بخش‌های صنعتی قدیمی از جمله دیدنی‌های اینجاست، ستاره‌ی آنها اما پارک ملی اسنودن است که بلندترین قله‌ی منطقه سر به آسمان کشیده است.  از سوی دیگر این منطقه در کنار دریا قرار دارد و با نسیمی که از سمت دریا به اینجا می‌وزد، هوایی فرح‌بخش پدید می‌آید. پیاده‌روی و کوهنوردی در این اسنودن گردشی جذاب و به یادماندنی خواهد بود.

بلیط هواپیما به ولز و بازدید از Barmouth Abermaw

خرید بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز بریتانیا

از کوه به سوی ساحل؛ Barmouth یکی از مقاصد مسافران پروازهای خارجی به بریتانیا است؛ اینجا یک ایستگاه قدیمی قطار است که در سال 1867 ساخته شده و از آن زمان مردم بیشتری در جزیره با اینجا آشنا شدند.

اگر در تابستان به اینجا سفر کردید، از سواحل، فروشگاه‌های مختلف و رستوران‌ها دیدن کنید. همچنین شهربازی‌های موقتی نیز اینجا برپای می‌شود و می‌توانید بازی‌هایی مثل سواری با ماشین برقی را تجربه کنید. اگر بلیط هواپیما را به مقصد بریتانیا گرفتید و عازم اینجا شدید، حتما خرچنگ‌های خوش طعم اینجا را مزه کنید.

بلیط هواپیما به ولز و بازدید از St Davids

سنت دیوید کوچکترین شهر بریتانیا است. در این شهر کلیسای جامعق قرار دارد که قدمت آن به قرن 12 میلادی باز می‌گردد، کلیسایی بسیاری دیدنی و شکوهمند که این شهر را نیز بدل به مقصدی مذهبی کرده است. سالیان سال است که زائران از گوشه و کنار اروپا بلیط هواپیمای خود را به قصد دیدار این کلیسا به مقصد بریتانیا می‌گیرند.

طبیعت این شهر نیز بسیار مسحور کننده است و در افق و از پس درختان می‌توانید نمایی از دریا را ببینید. امروزه علاوه بر زائران، بسیاری از افراد علاقمند به پیاده‌روی و حیات وحش که می‌خواهند سفری آرامش‌بخش را تجربه کنند نیز به این منطقه می‌آیند.

بلیط هواپیما به ولز و بازدید از قلعه‌ی Conwy

خرید بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز بریتانیا

 

این قلعه در شمال ولز قرار دارد و قدمت آن به چند قرن پیش باز می‌گردد. قلعه‌ی Conwy توسط ادوارد اول در بین سال‌های 1283 تا 1289 میلادی ساخته شده‌است. یونسکو این قلعه را از بهترین نمونه‌های معماری قرن 13 و اویل قرن 14 معرفی کرده است.

در ساخت این قلعه از سنگ‌های بزرگی استفاده شده که به این منظور به این منطقه آورده شده‌اند. این قلعه به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم شده که با دیوار شده و در چهار طرف آن چهار برج به طول 21 متر قرار دارد.

خرید بلیط هواپیما به ولز بریتانیا
بلیط هواپیما به ولز بریتانیا

با دیدن این قلعه به خوبی می‌توانید شکل معماری قلعه‌های این دوره از تاریخ  و نیز شیوه‌هایی محافظت از آن را دریابید، سفر به این قلعه درست به مانند سفر به یکی از آن فیلم‌های قدیمی است که جنگاوران به شمشیربازی با یکدیگر می‌پرداختند.

ولز ترکیب زیبایی از ساختمان‌ها و شهرهای قدیمی به همراه طبیعتی شگفت‌انگیز است، مقصدی آرام و دوست داشتنی که در پایان سفر خود را سرشار از انرژی می‌یابید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به ولز به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به بریتانیا ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید