بلیط هواپیما به ولگاگراد، شهری که قشنگی‌های خودش را دارد

0
292
خرید بلیط هواپیما به ولگاگراد روسیه
بلیط هواپیما به ولگاگراد روسیه
بلیط هواپیما به ولگاگراد، شهری که قشنگی‌های خودش را داردReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 1Rating: 4.0بلیط هواپیما به ولگاگراد، شهری که قشنگی‌های خودش را داردبلیط هواپیما به ولگاگراد. ولگاگراد عکس از دیدنی های ولگاگراد. شهر ولگاگراد. دیدنی های ولگاگراد. قیمت بلیط هواپیما. بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما به ولگاگراد، شهری که قشنگی‌های خودش را دارد

ولگاگراد یکی از زیباترین شهر‌های باستانی روسیه می‌باشد. این شهر که در جنوب شرقی قسمت اروپایی روسیه قرار گرفته به عنوان یک قلعه در سمت راست رودخانه ولگا ساخته شده است. تاریخ تولد ولگاگراد دوم جولای 1589 می‌باشد. طول آن 90 کیلومتر بوده و از این نظر طولانی‌ترین شهر روسیه می‌باشد. مساحت آن 565 کیلومتر مربع است. در طول تاریخ اسم این شهر بار‌ها عوض شده است.

از 1589 تا 1925 تساریتسین (Tsaritsyn)، از سال 1925 تا 1961 استالینگراد و بعد از 1961 ولگاگراد نامیده شده است.

این شهر صنعتی تحت عنوان استالینگراد سمبل یکی از خونین‌ترین و محوری‌ترین جدال‌های قرن بیستم شناخته شده و بسیاری از جاذبه‌های ولگاگراد به تاریخ جنگ جهانی دوم این شهر مربوط می‌باشد.

بلیط هواپیما به سارانسک شهر آسمان‌خراش‌ها

بلیط هواپیما به سامارا در ساحل رود ولگا

بلیط هواپیما به مسکو و سلام بر جام جهانی

از جایی که این شهر تقریباً به طور کلی در نبرد‌های جنگ جهانی دوم، نابود شد، بعنوان یک “شهر قهرمان” باز سازی شده و بسیاری از شکوه و عظمت معماری آن بازتاب کننده غرور ملی، در رابطه با پیروزی بزرگ شوروی می‌باشد.

در ادامه توضیحاتی در مورد مکان‌های دیدنی این شهر و دیگر خصوصیات آن داده خواهد شد تا اپر بلیط هواپیما به مقصد ولگاگراد تهیه کردید بتوانید اوقات خوشی را نیز در این شهر تاریخی گذرا کنید.

مکان‌های دیدنی ولگاگراد

خرید بلیط هواپیما به ولگاگراد روسیه
بلیط هواپیما به ولگاگراد روسیه

یکی از مهمترین مکان‌های دیدنی این شهر تپه مامایِو کورگان (Mamaev Kurgan) می‌باشد. به همه کسانی که تا به حال به این شهر سفر نکرده اند پیشنهاد می‌کنم بلیط هواپیما به ولگاگراد را تجربه کنند. این مکان طی نبرد استالینگراد در جنگ جهانی دوم بارها در دست دشمن قرار گرفته و سپس دوباره فتح شده است. تپه مامایِو کورگان جایی است که نیروهای شوروی جلوی پیشرفت ارتش هیتلر را به قیمت از دست دادن جان بسیاری از سربازان خود، گرفتند. بعد از جنگ، مامایِو کورگان به یک یادبود جنگی عظیم تبدیل شد. مامایِو کورگان دارای گورستان‌ها، باغ‌ها، یک کلیسا و یک زیارتگاه است که هزاران نام روی آن حک شده است. این تپه دارای یک مجسمه 75 متری به نام روسیه مادر (Mother Russia) است که یک شمشیر در دست دارد. از دیگر مکان‌های دیدنی مرتبط به جنگ می‌توان موزه پانوراما از نبرد استالینگراد را نام برد. در این موزه تفنگ اسنایپر معروف، وسیلی زایتسِو (Vassily Zaytsev)، (کسی که داستان او در فیلم دشمن پشت دروازه‌ها ابدی شد)، به نمایش گذاشته شده است. علاوه بر تاریخ جنگ، گذشته ولگاگراد با گذشته رودخانه ولگا در هم آمیخته شده است. موزه کانال ولگا-دون (Volga- Don Canal) نگاهی عمیق به داستان حمل و نقل آب در ناحیه را دارد. خود این کانال با طاق ورودی بزرگ و سفید خود یک چشم انداز دیدنی می‌باشد.

مامایِو کورگان

خانه پارلو (Parlov’s House)

محل ایستادگی نیروهای شوروی در مقابل ارتش آلمان نازی

خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه پارلو
بلیط هواپیما برای دیدن خانه پارلو

نحوه سکونت و محل‌های اقامت در این شهر

خرید بلیط هواپیما و اقامت در هتل های ولگاگراد روسیه
خرید بلیط هواپیما و اقامت در هتل های ولگاگراد

هتل‌ها در ولگاگراد شامل هتل‌های ارزان قیمت تا هتل‌ها لاکچری و پنج ستاره هستند. اغلب هتل‌های این شهرWi-Fi  مجانی ارائه داده و برخی اوقات نیز دارای پارکینگ می‌باشند. هتل‌های لاکچری و لوکس در این شهر اغلب شعبه‌هایی از هتل‌های زنجیره‌ای بین المللی می‌باشد که بیشتر اوغات دارای سونا، بار و رستوران هم هستند. هتل‌های ارزان قیمت بسیار پایه‌ای بوده و دارای اتاق‌های ساده می‌باشد. هتل‌ها با قیمت‌های معمولی دارای صبحانه می‌باشند.

خرید بلیط هواپیما و اقامت در هتل های ولگاگراد روسیه
خرید بلیط هواپیما و اقامت در هتل های ولگاگراد

بیشتر هتل‌های ولگاگراد در منطقه سنترالنی (Tsentralny) قرار دارند. هتل‌های گران قیمت عموماً در محدوده ایستگاه راه آهن و پارک‌ها و میدان‌های نزدیک آن قرار گرفته‌اند. تعداد زیادی از هتل‌های مقرون به صرفه در ولگاگراد وجود دارد، اما کمی دور‌تر از مرکز شهر قرار گرفته‌اند. همچنین هتل‌هایی در نزدیکی فرودگاه در قسمت غربی شهر قرار گرفته‌اند که برای مسافرانی که پرواز در ساعات دیر یا صبح زود دارند کاربرد دارند.

خرید بلیط هواپیما و اقامت در هتل های ولگاگراد روسیه
خرید بلیط هواپیما و اقامت در هتل های ولگاگراد

حمل و نقل و فرودگاه در ولگاگراد

حمل و نقل و فرودگاه در ولگاگراد روسیه
حمل و نقل و فرودگاه در ولگاگراد

اگر تا به حال بلیط هواپیما به این شهر را خریده باشید فرودگاه بین المللی ولگاگراد را باید بشناسید. اگرچه تعداد پرواز‌ خارجی محدود است ولی پرواز‌های داخلی زیادی در این فرودگاه وجود دارد. فرودگاه در حدود ده مایلی مرکز شهر قرار دارد و سرویس اتوبوس که بین این دو رفت و آمد می‌کند در نظر گرفته شده است. بسیاری از مسافران از طریق ایستگاه راه آهن به این شهر سفر می‌کنند. در داخل شهر می‌توانید به وسیله اتوبوس، واگن برقی، اتوبوس برقی و مترو سفر کرده و به نقاط مختلف شهر بروید.

حمل و نقل و فرودگاه در ولگاگراد روسیه
حمل و نقل و فرودگاه در ولگاگراد

واحد پول روسیه روبل، معادل حدودا شصت تومان می‌باشد. قیمت بلیط یک طرفه در سیستم حمل و نقل عمومی 20 روبل، تاکسی آزاد 50 روبل، تاکسی 1 کیلومتری 10 روبل و تاکسی با یک ساعت انتظار 120 روبل می‌باشد.

استادیوم ولگاگراد (میدان ولگاگراد)

خرید بلیط هواپیما به استادیوم ولگاگراد
بلیط هواپیما به استادیوم ولگاگراد

تعدادی از بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه در این شهر برگزار خواهد شد و این واقعه باعث می‌شود بسیاری بلیط هواپیما در دست به مقصد این شهر وارد فرودگاه‌ها شوند. میدان ولگاگراد که  جایگزین استادیوم پیشین روتور خواهد بود در بین ولگا و میدان لنین، در بالای تپه، در کنار پارک اصلی و در نزدیکی مامایِو کورگان در حال ساخته شدن است. این استادیوم در سال 2017 افتتاح شده است.

بهترین رستوران‌های ولگاگراد

غذاها و رستوران های ولگاگراد روسیه
غذاها و رستوران های ولگاگراد

غذاخورهای مناسب و خوب ولگاگراد در طی 5 سال گذشته پیشرفت کرده است و شامل تمامی انواع غذاها در تمامی وعده‌های غذایی می‌باشد. امروزه مکان‌های متعدد و بسیاری برای صرف غذا، از کافه‌های راحت و دنج گرفته تا رستوران‌های لوکس، در این شهر وجود دارد. رستوران‌های زیر از بهترین رستوران‌های این شهر می‌باشند:

اوزبک کلیا (Uzbek Kolya)

ولوت (Velvet) ، رستوران مخملی

غذاها و رستوران های ولگاگراد روسیه
غذاها و رستوران های ولگاگراد

مایلز (Miles)
پولانر (Paulaner)
تراتوریا ریمینی (Trattoria Rimini)

غذاها و رستوران های ولگاگراد روسیه
غذاها و رستوران های ولگاگراد

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به روسیه به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
visitvolgograd.info ، uk.hotels.com
numbeo.com ، welcome2018.com
stadiumguide.com ، theculturetrip.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به روسیه ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید