بلیط هواپیما ونزوئلا

ونزوئلا، کشور کارائیبی، به "ونیز کوچک" آمریکا معروف است. این کشور در شمال آمریکای جنوبی قرار دارد و ششمین کشور بزرگ قاره آمریکای جنوبی است. ونزوئلا در مجاورت اقیانوس اطلس قرار گرفته و از شمال به دریای کارائیب، از غرب به کلمبیا، از شرق به گویانا و از جنوب به برزیل متصل است. جذاب‌ترین بُعد ونزوئلا، مربوط به طبیعت زیبایش می‌باشد که از چشم‌اندازهای متضاد گوناگون برخوردار است و برای دیدن این زیبایی‌ها قطعاً باید بلیط هواپیما ونزوئلا را خریداری کرد.

0
34
خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 30Rating: 4.0بلیط هواپیما ونزوئلا و آشنایی با این کشور زیبا - تهیه بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستانونزوئلا، کشور کارائیبی، به "ونیز کوچک" آمریکا معروف است. این کشور در شمال آمریکای جنوبی قرار دارد و ششمین کشور بزرگ قاره آمریکای جنوبی است. ونزوئلا در مجاورت اقیانوس اطلس قرار گرفته و از شمال به دریای کارائیب، از غرب به کلمبیا، از شرق به گویانا و از جنوب به برزیل متصل است.

چرا باید به ونزوئلا سفر کرد؟

ونزوئلا، کشور کارائیبی، به “ونیز کوچک” آمریکا معروف است. این کشور در شمال آمریکای جنوبی قرار دارد و ششمین کشور بزرگ قاره آمریکای جنوبی است. ونزوئلا در مجاورت اقیانوس اطلس قرار گرفته و از شمال به دریای کارائیب، از غرب به کلمبیا، از شرق به گویانا و از جنوب به برزیل متصل است. جذاب‌ترین بُعد ونزوئلا، مربوط به طبیعت زیبایش می‌باشد که از چشم‌اندازهای متضاد گوناگون برخوردار است و برای دیدن این زیبایی‌ها قطعاً باید بلیط هواپیما ونزوئلا را خریداری کرد. دامنه کوه‌های آند در غرب، جنگل‌های تقریباً ناشناخته در جنوب، زیبایی گران سابانا، منظره زیبای آبشار اِنجِل(Angel) در شرق و سواحل گرم استوایی ونزوئلا از این قبیل هستند.

مهم‌ترین جاذبه ونزوئلا آبشار اِنجِل است که مردم محلی آن را “چورون مِرو”(Churun Meru) ، می‌نامند. این آبشار بلندترین آبشار دنیا است و در پارک ملی کانایما(Canaima National Park) گران سابانا در ایالت بولیوار قرار دارد. بازدید از این آبشار تجربه بی‌نظیری برای گردشگران خواهد بود. ونزوئلا کشوری است که به‌شدت توصیه می‌گردد و ارزش سفر دارد.

بهترین زمان برای سفر به ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

ونزوئلا، در تمام طول سال پذیرای گردشگران است. از ماه نوامبر تا مارس تعداد زیادی از بازدیدکنندگان در جاذبه‌های اصلی کشور دیده می‌شوند. اگر دوست دارید زمان خلوتی به ونزوئلا سفر کنید، ماه آوریل تا ژوئن بهترین زمان برای مسافرت و خرید بلیط هواپیما ونزوئلا است. تنها اشکال سفر در این زمان، مربوط به فصل بارندگی است که ممکن است بعضی روزها نتوانید هتل را ترک کنید.

آب‌وهوای ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

سواحل ونزوئلا به‌دلیل قرار گرفتن در نزدیکی خط استوا، از آب‌وهوای گرم برخوردار است و دو فصل دارد: خشک و بارانی. فصل خشک از نوامبر آغاز شده و در آوریل پایان می‌یابد و فصل بارانی هم، از ماه مه تا اکتبر می‌باشد. مطمئناً همه فصل خشک را برای بازدید از ونزوئلا ترجیح می‌دهند تا بتوانند به راحتی به پیاده‌روی، کوه‌نوردی و حمام آفتاب بروند. همچنین، در فصل بارانی که هوا در طول روز ابری و بارانی است، خرید بلیط هواپیما ونزوئلا و بازدید از آبشار انجِل لذت‌بخش است. زیرا که جریان آبشار بسیار باقدرت و مسحورکننده است.

بهداشت و ایمنی در ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

بهتر است قبل از سفر به ونزوئلا، درباره واکسیناسیون و جلوگیری از ابتلا به مالاریا با پزشک مسافرتی خود مشورت کنید. هم‌چنین، برای برخورداری از ایمنی بالا و سفری بی‌خطر، قبل از پرسه زدن در خیابان‌های ونزوئلا، پول و اشیاء گران‌بهای خود را در محل امنی قرار دهید. توصیه دیگر این است که به هنگام عبور از خیابان‌های ونزوئلا بسیار احتیاط کنید و انتظار نداشته باشید رانندگان با دیدن شما توقف خواهند کرد.

غذا و نوشیدنی‌های ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

آرپاس(Arepas)، غذای محبوب ملی در ونزوئلا می‌باشد که با آرد ذرت پخته شده، با مخلفات گوناگون پُر می‌شود و غذای بسیار سنگینی است. پابِلون کریولو (Pabellon Criollo)، غذای خوشمزه‌ای است که از گوشت گاو تهیه می‌شود و به همراه موز سرخ شده، لوبیا سیاه و برنج سرو می‌شود. ماهی‌ رودخانه اورینوکو(Orinoco)، غذای خوشمزه و مخصوصی است و درصورتی‌که در همان نزدیکی رودخانه صرف شود، لذتی چندین برابر خواهد داشت. از خرید بلیط هواپیما ونزوئلا ، برای بازدید از جاذبه‌های زیبای این کشور و مزه کردن غذاهای مخصوصشان هرگز پشیمان نخواهید شد. خوردن قهوه در ونزوئلا نوعی هنر محسوب می‌شود. می‌توانید روزتان را با یک فنجان اسپرسو آغاز کنید. اگر مزه تلخ دوست دارید، حتماً اسپرسو تلخ را در ونزوئلا امتحان کنید.

وضعیت اقامت در ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

اقامت در ونزوئلا کار بسیار سختی نیست و مکان کافی برای سکونت وجود دارد، اما هاستل و مناطق مخصوص کمپ در این کشور خیلی نادر هستند. اگر دوست دارید در هزینه اقامتتان صرفه‌جویی کنید، مهمان‌خانه‌های خانوادگی بهترین مکان برای شما هستند که حتی می‌توانید این خانه‌ها را ساعتی نیز اجاره کنید. در کاراکاس و ایزلا دِ مارگاریتا، گزینه‌های بیشتری برای اقامت وجود دارد.

گردش در ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

اکثر مردم ونزوئلا، از سرویس‌هایی که بین مراکز مهم و اصلی جابه‌جا می‌شوند، استفاده می‌کنند که بسیار هم ارزان هستند. اگر بلیط هواپیما ونزوئلا را خریداری کردید، می‌توانید برای پیمودن مسافت‌های کوتاه از ماشین‌های بزرگی که Por puestos و یا Carros نامیده می‌شوند، استفاده کنید. این ماشین‌ها مسیر ثابتی را طی می‌کنند و درصورت پُر شدن، حرکت می‌کنند. کرایه ماشین و پر کردن باک بنزین در ونزوئلا ارزان است، اما استانداردهای رانندگی در این کشور بسیار ضعیف است. ونزوئلا برای دوچرخه‌سواران مکان خوبی نیست.

فرودگاه بین‌المللی ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

فرودگاه بین‌المللی سایمون بولیوار (Simon Bolivar) ونزوئلا، با کد (CCS)، 27کیلومتر از کاراکاس فاصله دارد.

اطلاعات اساسی درباره ونزوئلا

خرید بلیط هواپیما ونزوئلا
بلیط هواپیما ونزوئلا

قبل از خرید بلیط هواپیما ونزوئلا و سفر به این کشور زیبا، بهتر است برخی اطلاعات مهم درباره آن را بدانید.

پایتخت ونزوئلا : کاراکاس

جمعیت ونزوئلا: 26میلیون

زبان ونزوئلا: اسپانیایی

زمان در ونزوئلا:  GMT -4.5

کد بین‌المللی تلفن ونزوئلا: 58+

ولتاژ در ونزوئلا: 110ولت 60هرتز

ویزای ونزوئلا: ویزای ونزوئلا

واحد پول ونزوئلا: بولیوار پول رایج کشور است و دلار آمریکا نیز عمدتاً پذیرفته می‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما ونزوئلا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع
wanderlust.co.uk
justvenezuela.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید