بلیط هواپیما به شهر وین سرزمین نظم و زیبایی

2
310
خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به شهر وین سرزمین نظم و زیباییReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 31Rating: 4.0بلیط هواپیما به شهر وین سرزمین نظم و زیباییبلیط هواپیما به شهر وین سرزمین نظم و زیبایی بر اساس پژوهش‌های مرکز مقایسه شهرهای جهان در سال 2017 میلادی برای هشتمین سال متوالی، شهر وین، پایتخت اتریش

بلیط هواپیما به شهر وین سرزمین نظم و زیبایی

بر اساس پژوهش‌های مرکز مقایسه شهرهای جهان در سال 2017 میلادی برای هشتمین سال متوالی، شهر وین، پایتخت اتریش، در بین قابل سکونت‎ترین شهرهای جهان، در رتبه نخست را به دست آورده است. پس جای تعجب ندارد اگر به عنوان مسافر و جهانگرد قصد دیدار از شهر وین را داشته باشید و برای سفر به وین بلیط هواپیما بخرید.

مسافری که در یکی از پروازهای هواپیمای اتریشی عازم وین باشد در همان پرواز می‌تواند برنامه حرکت خود را روی زمین نیز برنامه‌ریزی کند. مهماندار هواپیمایی اتریشی پرواز بعدی را هماهنگ خواهد کرد و برنامه حرکت اتوبوس به داخل شهر را نیز در صورتی که از او خواسته شود با کمال خوشرویی در اختیار مسافر قرار خواهد داد. فراتر از آن اگر پرسشی در رابطه با پرواز و هماهنگی پرواز دیگری باشد، حتی برای یافتن پاسخ مورد نظر، تمام خدمه پروازی هواپیمای اتریشی وظیفه خود می‌دانند که پاسخ مورد نظر را پیدا کنند.

هرگز پیش نخواهد آمد که کسی جوابگو نباشد. آنچه در هوا و در پرواز در هواپیمایی اتریشی آرامش‌بخش است در زمین نیز با رسیدن به مقصد ادامه می‌یابد. در فرودگاه نیز انتظار برای رسیدن به پرواز بعدی یا سوارشدن به وسیله‌ای که عازم مرکز شهر است، از قبل قابل پیش‌بینی است. قیمت‌ها مشخص و ساعت حرکت نیز دقیقاً تعیین شده است.

با ورود به فرودگاه هرگونه اطلاعاتی که مورد نیاز باشد چه به صورت چاپی و چه از باجه‌های اطلاعات قابل دریافت است و پیدا کردن هتل، امری عادی است که از همان فرودگاه، رزرو آن بدون هزینه اضافی انجام خواهد شد. اگر احتیاج به اتومبیل باشد، با ارائه گواهی رانندگی، بلافاصله کلید اتومبیل مورد درخواست دریافت خواهد شد.

در شهری که آمیزه‌ای از قدمت تاریخی و زندگی مدرن به نمایش در آمده است، عابر پیاده نیز جایگاه مشخصی دارد که رفت‌وآمد عابر را در این شهر به تفریحی به‌یادماندنی تبدیل می‌کند. مسافر شرقی که به سروصدای مشرق‌زمین خو گرفته است، تا مدتی این توهم را دارد که شنوایی خود را از دست داده است و گرنه چگونه می‌توان در شهری میلیونی، هیچ صدای بوقی نشنید؟

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

تمام این تعریف‎ها به کنار اگر بخت با شما یار بود و فرصت خرید بلیط هواپیما برای بازدید از شهر وین را بدست آوردید، بازدید از جاذبه‏های زیر را نیز حتما در برنامه سفر خود قرار دهید:

بلیط هواپیما به وین و بازدید از قصر بلودر Belvedere Palace

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

یک کوشک و در حقیقت یک مجتمع ساختمان تاریخی در وین پایتخت اتریش است، متشکل از دو کوشک بالا و پائین که به سبک دوره باروک ساخته شده‌اند، این مجتمع اضافاتی هم دارد از جمله، نارنجستان، اصطبل قصر، بخش فواره‌ها، این مجموعه در منطقه سوم پایتخت و در قسمت لبه جنوب شرقی واقع شده، از جمله بارزترین بخش‌های آن می‌توان به موزه مشهور به گالری کاخ بلودر اشاره داشت.

بلیط هواپیما به وین و بازدید از شهرداری وین Vienna City Hall

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

عمارت شهرداری وین یکی از دیدنیهای بسیار زیبای وین در اتریش می‎باشد، این عمارت در سال 1872 تا 1883 ساخته شد. این ساختمان کنار عمارت و ساختمان پارلمان اتریش قرار دارد  و همیشه جشنها و فستیوال‌های متفاوتی در طول سال در آنجا برگزار می‌شود.

بلیط هواپیما به وین و بازدید از باغ وحش وین

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

شاید کمتر کسی‌ از هموطنان بداند که قدیمی‌‌ترین باغ وحش دنیا در شهر وین قرار دارد. این باغ وحش با سابقه در مجاورت قصر معروف shoenbrunn ، در منطقه ۱۳ وین همه روزه در‌هایش را برای علاقه‎مندان می‎گشاید! در سال ۱۷۵۲ قیصر فرانس اول، همسر ماریا ترزیا دستور گشایش این باغ وحش را در محلی که روزانه صبحانه میل می‎فرمودند، صادر نمودند. در سال ۱۷۷۹ به مردم اجازه داده شد که به طور رایگان از این محل بازدید به عمل آورند!

بلیط هواپیما به وین و بازدید از پارک پراتر Prater Park

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

پارک پراتر که در مرکز شهر واقع شده محبوبترین پارک وین است. این پارک دارای استادیوم ورزش و استخر شنا و عمارت فرنگی برای استراحت می‌باشد. همچنین دارای منطقه ای ایده آل برای پیاده روی، دوچرخه سواری یا آهسته دویدن است. دو جاذبه دیگر این پارک، چرخ و فلک غول پیکر و لوکومتیو بخاری قدیمی است که حمل و نقل گردشگران را به نمایشگاه پارک و استادیوم فراهم می‌کند.

بلیط هواپیما به وین و بازدید از کاخ هوفبورگ Hofburg palace

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

کاخ هوفبورگ که از کلیسای سنت اشتفان 15 الی 20 دقیقه پیاده فاصله دارد در قرن 13 میلادی توسط امپراطور هابسبورگ (Habsburg) ساخته شده است که البته بعدها ساختمان های زیادی در کنار آن اضافه شده است. جالب است بدانید که محل استقرار رئیس جمهور اتریش نیز در یکی از ساختمان های این مجموعه می باشد. کتابخانه ملّی اتریش و موزه جواهرات سی سی نیز در محوطه این کاخ واقع می باشند.

از زیبایی های این کاخ که البته ویژگی اکثر بناهای اتریش نیز هست، مجسمه هایی زیبایی است که در جای جای کاخ هوفبورگ قرار دارند. مجسمه ای که در صحن ورودی کاخ مشاهده می شود، مجسمه شاهزاده یوجین ساووی می باشد.

بلیط هواپیما به وین و بازدید از کلیسای اشتفان

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

کلیسای اشتفان به آلمانی، مشهورترین کلیسای کشور اتریش و شهر وین است این کلیسا که در سال ۱۱۴۷ میلادی ساخته شده، کلیسای مادر کاتولیک در اروپای مرکزی ، جایگاه اسقف اعظم و کاردینال کریستوف شون‌بورن است. کلیسای اشتفان دارای ۱۰۷ متر طول و ۳۴ متر عرض می‌باشد و فرازای بلندترین گلدسته‌ی آن به ۱۳۶ متر می‌رسد. این کلیسا در مرکز شهر وین و در میدان اشتفان واقع است.

بلیط هواپیما به وین و بازدید از جوزفشتاتر اشتراسه  Joseph Strasse

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

اگر به دیدن خیابان‌های با اصالت‎تر و قدیمی‎تر وین علاقه‎مند هستید، می‎توانید به خیابان جوزفشتاتر اشتراسه بروید. این خیابان دارای انواع مغازه ها و فروشگاه ها می باشد، از لوازم و محصولات ارزان قیمت گرفته تا بسیار گران. شاید دوست داشته باشید با یک بازار محلی فروش میوه و تره بار هم آشنا شوید، در این صورت می توانید به خیابان «بروننمارکت» که در همین خیابان قرار دارد بروید.

بلیط هواپیما به وین و بازدید از کولمارکت Kohlmarkt

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

اگر بعد از خرید بلیط هواپیما برای وین و سفر به این شهر، به دنبال خیابانی هستید که پر از زرق و برق و در یک کلام شگفت زده تان کند، خیابان کولمارکت را به شما پیشنهاد می کنیم. این خیابان بسیار زیبا و سرزنده دارای مغازه های بسیاری است که به نسبت قیمت های بالاتری دارند.

اما نگران نباشید، در این خیابان مغازه ای به نام «فرایتاگ اند برنت» وجود دارد که دقیق ترین و بهترین نقشه ها و راهنماهای سفر وین و تمام نقاط جهان را با قیمت های مناسب به فروش می رساند که مهم ترین ابزار برای یک گردشگر می باشد. ساعات کار این مغازه دوشنبه تا جمعه از ٩ صبح تا ٧ شب و شنبه‌ها هم تا ۶ عصر می باشد.

خرید بلیط هواپیما به وین اتریش
بلیط هواپیما به وین اتریش

برای رفتن به خیابان کولمارکت می توانید از خط U۳ متروی وین (ایستگاه هِرِنگاسه) و اتوبوس‌های ۲A و ۳A استفاده کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به اتریش به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
parsnews.at
fa.wikipedia.org
hamshahrionline.ir
advantageaustria.org
iranivienna.com
nezare.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به اتریش ، برای دیدن کلیک کنید.

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید