بلیط هواپیما به پاریس و مطالعه تاریخچه برج ایفل

0
154
خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
تاریخچه برج ایفل
بلیط هواپیما به پاریس و مطالعه تاریخچه برج ایفلReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 7Rating: 4.0بلیط هواپیما به پاریس و دیدار با پیر سربرافراشته فرانسوی یعنی برج ایفلخرید بلیط هواپیما به پاریس. دیدنی های پاریس. جاهای دیدنی فرانسه. برج ایفل. تاریخچه برج ایفل. ساخت برج ایفل. برج ایفل در کجاست؟ قیمت بلیط هواپیما به پاریس

بلیط هواپیما به پاریس و مطالعه تاریخچه برج ایفل

گردشگران و همراهان همیشگی امروز می‌خواهیم تاریخچه یکی از بی‌نظیرترین جاذبه‌های توریستی جهان را که مطمئناً همه نام آن را شنیده و می‌شناسید، بازگو کنیم. کشور فرانسه و شهر پاریس زیبایی‌های بی‌نظیر و منحصربه‌فردی دارد و سالانه گردشگران فراوانی را جذب خود می‌کند.

مطمئناً از این‌که بلیط هواپیما به پاریس را خریداری کنید و از پایین به این برج خیره شوید ذره‌ای پشیمان نخواهید شد، هرکسی به آنجا سفرکرده همین حرف را میزند.

برنامه سفر رایگان چهار روزه به پاریس

هزینه‌های سفر به پاریس

رکورد پربازدیدترین سازه جهان در طول تاریخ

خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
بلیط هواپیما به پاریس

برج ایفل در سال‌های 1887-89 به‌عنوان ورود به نمایشگاه جهانی 1889 ساخته‌شده است، در ابتدا توسط برخی از هنرمندان برجسته و روشنفکران فرانسه به خاطر طراحی آن موردانتقاد قرار گرفت، اما این برج نماد فرهنگی جهانی فرانسه و یکی از شناخته‌شده‌ترین سازه‌های جهان است. برج ایفل بیشترین بازدیدکننده را در طول تاریخ در جهان ثبت کرده است.

6.91 میلیون نفر در سال 2015 از این برج بازدید کرده‌اند. این دست جاذبه‌ها باعث می‌شود سالانه گردشگران زیادی بلیط هواپیما به پاریس را فقط برای دیدن این مکان خریداری کنند. لذت‌هایی که از بازدید این مکان عاید گردشگران می‌شود باعث می‌شود بلیط هواپیما به پاریس طرفداران زیادی داشته باشد

دهان‌ها باز، می‌خواهم چیزی بگویم

خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
برج ایفل در پاریس

این برج 324 متر (1،063 فوت) ارتفاع دارد، در حدود ارتفاع یک ساختمان 81 طبقه و بلندترین ساختمان در پاریس است. پایه آن مربع شکل است که هر ضلع آن 125 متر (410 فوت) است. در طول ساخت‌وساز، برج ایفل از بنای یادبود واشنگتن فراتر رفت و به‌عنوان بلندترین ساختار بنایی در جهان تبدیل شد. با توجه به اینکه آنت هوایی در بالای برج در سال 1957 قرار گرفت اکنون با ارتفاع 5.2 متری (17 فوت) از ساختمان Chrysler نیویورک بلندتر است. برج ایفل، صرف‌نظر از فرستنده‌ها، دومین سازه بلند در فرانسه پس از Millau Viaduct است. چطور برایتان بگویم؟ یک‌چیزهایی در این دنیا هست که فقط و فقط با خرید بلیط هواپیما به پاریس و در سفری که به این شهر دارید تجربه می‌شود، یک‌جورهایی حس پاریس گردی‌تان ارضا می‌شود.

پله دوست ندارید؟ پس با آسانسور بروید

خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
پله‌های برج ایفل در پاریس

برج دارای سه‌طبقه برای بازدیدکنندگان، با رستوران‌ها در طبقات اول و دوم است. بلیط ها را می‌توان از طریق پله یا بالابر (آسانسور) از طبقه اول و دوم خریداری کرد. از طبقه همکف تا طبقه اول 300 پله و از طبقه اول به دوم نیز 300 پله است. برای طبقه نهایی راه‌پله وجود دارد اما راه بهتر استفاده از آسانسور است.

چه ارتفاعی! چه زیبایی‌ای! عجب برجی!

خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
برج ایفل در پاریس

طراحی برج ایفل محصول مشترک موریس کوچلین و امیل نگویر، دو مهندس ارشد برای Compagnie des Compagnie des Établissements Eiffel و پس از بحث در مورد یک محور مناسب برای نمایشگاه جهانی 1889، برای جشن سده سیزده انقلاب فرانسوی بود. Eiffel آشکارا اذعان کرد که ایده این برج، از رصدخانه Latting که در سال 1853 در نیویورک ساخته‌شده، الهام گرفته‌شده است. در ماه می 1884، Koechlin طرح ایده خود را مطرح کرد، طرح او “برجی بزرگ”، بود که شامل چهار شبکهٔ تیرآهن بود که از پایه جداشده بودند و در بالا، با هماهنگی با فیش‌های فلزی در فواصل منظم به هم متصل شده بودند. با این سازه مهندسی و ظرافت‌های خاصی که در آن به کار رفته تعجبی ندارد که بلیط هواپیما به پاریس یکی از محبوب‌ترین خریدها در بین مردم جهان باشد.

چه شوق و ذوقی داشت موقع مهندسی و رسم!

خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
مهندسی برج ایفل

 Eiffel ابتدا شور و شوق کمی را نشان داد، اما پس از مطالعه بیشتر تأییدش کرد، و از دو مهندس سپس Stephen Sauvestre، رئیس بخش معماری شرکت، برای طراحی برج کمک خواست. Sauvestre قوس‌های تزئینی را به پایه برج، یک غرفه شیشه‌ای به طبقه اول و سایر دکوراسیون اضافه کرد. اولین نقاشی برج ایفل توسط موریس کوهلین از جمله مقیاس اندازه با سایر نمادهای پاریس مانند Notre Dame de Paris, the Statue of Liberty و Vendôme Column رسم شد.

نسخه جدید ایفل به دست آمد: او حقوق حق ثبت اختراع طراحی را که Koechlin، Nougier و Sauvestre گرفته بود، خریداری کرد و طراحی در نمایشگاه هنرهای تزئینی در پاییز سال 1884 تحت نام شرکت نمایش داده شد. در 30 مارس 1885، Eiffel طرح‌های خود را به Sociét des Ingénieurs Civils ارائه کرد؛ پس از بحث در مورد مشکلات فنی و تأکید بر استفاده عملی از برج، او صحبت خود را با گفتن اینکه این برج فقط یک برج نمادین خواهد بود به تمام رساند.

مخالفان چون تازیانه بر سرش تاختند

خرید بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از برج ایفل
طراحی برج ایفل پاریس

هنگامی‌که این برج ساخته شد، بسیاری از منتقدان با شکل جسورانه برج آشنا شدند. Eiffel متهم به تلاش برای ایجاد چیزی هنری بدون توجه به اصول مهندسی بود. بااین‌حال، Eiffel و تیم او – پل سازان باتجربه – اهمیت نیروهای باد را درک کردند و می‌دانستند اگر آنها قصد ساخت بلندترین ساختار جهان را داشته باشند، باید از مقاومت برج در برابر باد اطمینان حاصل کنند.

او از روش‌های گرافیکی برای تعیین قدرت برج و شواهد تجربی برای تأثیر باد استفاده کرد، نه از فرمول ریاضی؛ و درنهایت تمام قسمت‌های برج به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند تا حداکثر مقاومت در برابر نیروهای باد را تضمین کنند. به خاطر همهٔ این زیبایی‌ها خرید بلیط هواپیما به پاریس را از دست ندهید

برای خرید بلیط هواپیما به پاریس به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
toureiffel.paris
history.com
booking.parisinfo.com
getyourguide.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به پاریس ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید