اَنْوَلید موزه جنگ و مقبره ناپلئون

0
107
خرید بلیط هواپیما به پاریس
خیابان انولید و مقبره ناپلئون
اَنْوَلید موزه جنگ و مقبره ناپلئونReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 22Rating: 4.0اَنْوَلید موزه جنگ و مقبره ناپلئون - بلیط هواپیما به پاریس و بازدید از جاذبه‌های مخصوص آنخرید بلیط هواپیما به پاریس. موزه های پاریس. جاهای دیدنی پاریس. دیدنی ها فرانسه. سفر به فرانسه. قیمت بلیط ارزان هواپیما به پاریس

اَنْوَلید موزه جنگ و مقبره ناپلئون

Hôtel des Invalides

خرید بلیط هواپیما به پاریس
Hôtel des Invalides

فرانسه با هنر و فرهنگ خود در بین عموم مشهور است به‌خصوص شهر زیبای پاریس که برای همه نمادی از عشق است. جالب است بدانید که تاریخ فرانسه پر از جنگ و درگیری بوده و بنای بیشتر آثار هنری و جاذبه‌های زیبای پاریس ازجمله برج ایفل بی جنجال میسر نشده بنابراین خالی از لطف نخواهد بود اگر در مورد موزه جنگ پاریس بیشتر بدانید.

چند کلیک و خرید آسان بلیط هواپیما به پاریس تنها فاصله شما با قدم زدن در این مکان است که با معماری زیبایش به‌نوعی هویت پاریس شناخته می‌شود.

بهترین رستوران‌های کشور غذاهای زیبا

6 اپلیکیشن سفر به پاریس

موقعیت مکانی

خرید بلیط هواپیما به پاریس
موقعیت مکانی

اَنْوَلید یکی از جاذبه‌های دیدنی پاریس است که به آن موزه ملی نظامی فرانسه نیز گفته می‌شود. گنبد طلایی و زیبای اَنْوَلید با 487 متر طول، 250 متر عرض و 70 متر ارتفاع از نقاط مختلف شهر پاریس دیده می‌شود. در جنوب رود سن و در امتداد پل الکساندر سوم، این بنای با عظمت و تماشایی در قرن هفدهم به دستور لوئی چهاردهم ساخته‌شده، از سه ایستگاه مترو Invalides, Varenne, و La Tour-Maubourg می‌توانید به این موزه برسید، و یا بعد از گشت‌وگذار در اطراف رود سن و بازدید از Champs-Elysées و Concord Square پیاده از روی پل الکساندر قدم زده و به موزه جنگ بروید.

پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما به پاریس اول به امکانات و ارزانی تور خود و بعد به برنامه‌ریزی خوب اقامت در شهر عشق توجه کنید. در صورت نداشتن زمان‌بندی مناسب ممکن است نتوانید در مدت اقامت خود از تمام زیبایی‌های محصورکننده، موزه‌ها و ساختمان‌های قدیمی این شهر افسانه‌ای لذت ببرید.

معماری فوق‌العاده

خرید بلیط هواپیما به پاریس
معماری فوق‌العاده

معماری بنای اصلی اَنْوَلید صلیبی‌شکل و شبیه کلیسا است. گنبد این موزه در سال‌های آغازین قرن هجدهم ساخته‌شده، درست زیر این گنبد آرامگاه بزرگ و باشکوه ناپلئون بناپارت را خواهید دید که در اطرافش نیز مقبره برخی از سربازان و خاندانش وجود دارد. در این قسمت از موزه علاوه بر مقبره فرمانروا، یادگاری‌هایی از او نظیر کت، کلاه، شمشیر، مجسمه‌ها، نقاشی‌ها و تصاویری از جنگ‌های درخشان و پیروزی‌های ارتش باشکوه ناپلئون به چشم می‌خورد. اَنْوَلید گردی بی‌نظیر است شبیه آن‌هم در دنیا نیست و تجربه‌ای است که تنها با خرید بلیط هواپیما به پاریس برایتان میسر خواهد شد.

موزه خشونت‌های گذشته

خرید بلیط هواپیما به پاریس
موزه خشونت‌های گذشته

اَنْوَلید مجموع دو موزه توپخانه و تاریخ جنگ است و آثار زیادی از هر دو مورد برای بازدید علاقه‌مندان وجود دارد. هفت بخش متفاوت در این موزه قرار دارد و می‌توان ابزارهای جنگی، سلاح‌ها، سپر و زره‌های ابتدایی و پیشرفته را که در جنگ‌های معاصر به‌کاررفته است و جزئی از اسرار نظامی حال حاضر به شمار نمی‌روند را مشاهده کرد. سالانه گردشگران بسیاری برای دیدن این موزه باشکوه بلیط هواپیما به پاریس خریداری می‌کنند.

موزه جنگ‌های معاصر اولین بخشی است که در اَنْوَلید به چشم می‌خورد. در این بخش پرچم ارتش نازی آلمان، آمریکا، نامه‌ها و مدال‌های جنگ به نمایش گذاشته‌شده‌اند. در این موزه بخش ماکت‌ها و نقشه را نیز خواهید دید که به دلیل نورپردازی منحصربه‌فرد نقطه‌ای که روی ماکت‌ها انجام‌شده بسیار جذاب است.

توپ‌ها در موزه جنگ

خرید بلیط هواپیما به پاریس
توپ‌ها در موزه جنگ

توپ‌های قدیمی که در ابعاد کوچک‌تر ساخته می‌شدند، برای هدف‌های نزدیک‌تر کاربرد داشته‌اند از آنجا که طول لوله توپ رابطه مستقیمی با برد آن دارد. در زیر تصویر توپ بسیار کوچکی را مشاهده می‌کنید که متحرک نیست و زاویه لوله‌اش نیز قابل‌تغییر نیست. دیدن و لمس این توپ‌ها از نزدیک تنها با خرید بلیط هواپیما به پاریس میسر می‌شود.

آثار هنری عجیب

خرید بلیط هواپیما به پاریس
آثار هنری عجیب

به نقش و نگارهای روی توپ دقت کنید. در قدیم حتی بر روی ابزارهای جنگی نیز آثار هنری خلق می‌کردند و البته این منحصراً محدود به فرانسه نیست، تفنگ‌های دیگر کشورها نیز گاه با شکل و شمایل و کنده‌کاری‌های طلاکوب تزئین شده‌اند. یکی از دلایل این کار قابل‌شناسایی شدن مصالح جنگی متعلق به هر کشور بوده، این دست ریزه‌کاری‌ها که بر روی ابزارهای جنگی به چشم می‌خورند، باعث می‌شود سالانه گردشگران زیادی بلیط هواپیما به پاریس را فقط برای دیدن این موزه خریداری کنند.

خرید بلیط هواپیما به پاریس
موزه جنگ پاریس

این موزه که یکی از مهم‌ترین دیدنی‌های فرانسه است، که حکایت از ید طولای فرانسه در فعالیت‌های غیرانسانی و استعمار دیگر کشورها دارد.

هزینه بازدید از موزه اَنْوَلید برای افراد 18 سال به بالا حدود ده یورو و برای زیر ۱۸ سال مجانی است. بازدید از این موزه در تمام روزهای سال و نیز تعطیلات ملی فرانسه غیر از دوشنبه‌های اول هرماه ممکن است. پس در سفر خود به پاریس بازدید از این موزه را فراموش نکنید.

برای خرید بلیط هواپیما به پاریس به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به پاریس ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید