سفر به پالرمو، شهری تاریخی در ایتالیا

ایتالیا، کشوری در جنوب قاره اروپا با پایتخت رم است که از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل‌شده است. ایتالیا با آب‌وهوای معتدل فصلی دارد. پالرمو نیز از شهرهای اصلی و مرکز منطقه خودمختار سیسیل در ایتالیا است. پالرمو در دامنه مونته پلگرینو و ساحل شمالی جزیره سیسیل قرار دارد. شهر پالرمو بانام باستانی پانورموس توسط مستعمره نشین های فنیقی پایه‌گذاری شده و به دلیل حاصلخیز بودن خاک این شهر با این نمام معروف است.

0
111
خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو
سفر به پالرمو، شهری تاریخی در ایتالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 17Rating: 3.5سفر به پالرمو، شهری تاریخی در ایتالیا - خرید بلیط هواپیما پالرمو از اپلیکیشن سفرستانایتالیا، کشوری در جنوب قاره اروپا با پایتخت رم است که از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل‌شده است. ایتالیا با آب‌وهوای معتدل فصلی دارد. پالرمو نیز از شهرهای اصلی و مرکز منطقه خودمختار سیسیل در ایتالیا است. پالرمو در دامنه مونته پلگرینو و ساحل شمالی جزیره سیسیل قرار دارد. بلیط هواپیما پالرمو

پالرمو، ایتالیا

ایتالیا، کشوری در جنوب قاره اروپا با پایتخت رم است که از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل‌شده است. ایتالیا با آب‌وهوای معتدل فصلی دارد. پالرمو نیز از شهرهای اصلی و مرکز منطقه خودمختار سیسیل در ایتالیا است. پالرمو در دامنه مونته پلگرینو و ساحل شمالی جزیره سیسیل قرار دارد. شهر پالرمو بانام باستانی پانورموس توسط مستعمره نشین های فنیقی پایه‌گذاری شده و به دلیل حاصلخیز بودن خاک این شهر با این نمام معروف است. پالرمو دارای آب و هوایی گرم مدیترانه‌ای در تابستان و معتدل و مرطوب در زمستان است. البته پالرمو یکی از گرم‌ترین شهرهای اروپا به شمار می‌رود که در سفرتان با خرید بلیط هواپیما پالرمو به‌ندرت در این شهر برف خواهید دید. پالرمو به‌عنوان مرکز تجاری محصولات کشاورزی است، همچنین کارخانه‌های محصولات غذایی، کشتی‌سازی، محصولات چرمی، پارچه‌بافی و کاغذ در این منطقه قرار دارند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ایتالیا

تاریخ پالرمو

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

پالرمو با ساختمان‌های تاریخی و آثار باستانی از مراکز مهم برای سفر است که بیشتر ساختمان‌های قدیمی شهر از زمان پادشاهی نرماندی به جای مانده‌اند‌، مانند کلیسای جامع، کلیسای کوچک پالاتین و کلیسای سن جیوانی دلی ارمیتی. شهر تاریخی پالرمو با قدمتی دو هزار و پانصدساله نامش کمتر از شهرهای مشهور ایتالیا مثل رم و میلان و ونیز به گوش رسیده است. آثار باستانی پالرمو هم متعدد بوده و بسیار دیدنی هستند. در ادامه جاذبه‌های دیدنی پالرمو معرفی شده تا بعد از  خرید بلیط هواپیما پالرمو بازدید از تک تک آن‌ها را در برنامه خود بگنجانید.

✅ بازدید از مقاله تاریخچه پیتزا ایتالیایی

کلیسا جامع پالرمو (Cathedral of Palermo)

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

کلیسا جامع پالرمو طراحی شرقی دارد و با 3 محراب و‌ قوس‌های متقاطع که رو به میدان هستند، ساخته شده است. برای وارد شدن به کلیسا باید از ۱۴۵۳ رواق عبور کنید. در سفرتان با خرید بلیط هواپیما پالرمو ، هنگام ورود به این کلیسا خواهید دید که یکی از این ستون‌ها الهام گرفته از ستون‌های عربی قدیمی مسجد است. در بالای درب ورودی نیز یک موزاییک مربوط به قرن ۱۳ قرار دارد که عکس مریم مقدس را در پس‌زمینه طلایی نشان می‌دهد.

تلفن: ۰۰۳۹۰۹۱۳۳۴۳۷۳
آدرس: Via Incoronazione, 1-13, 90134

✅ بازدید از مقاله فلورانس مهد رنسانس ایتالیا

کاخ نورمن (Palazzo dei Normanni e Cappella Palatina)

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

اعراب کاخی را در قرن نهم برای امیر خود ساختند و در زمان حکومت نورمن و فریدریش دوم به مجلل سازی کاخ پرداختند، ولی بعد از مدتی این کاخ فراموش شد و دیگرکسی نبود که به این کاخ توجه کند تا اینکه بعد از پیروزی اسپانیایی‌ها، یک نایب‌السلطنه این قصر را به‌عنوان محل اقامت خود انتخاب کرد. پس از سال ۱۹۴۷، پارلمان منطقه‌ای سیسیل هم در این کاخ قرارگرفته است، اکنون با سفر به ایتالیا با خرید بلیط هواپیما پالرمو از نزدیک این کاخ را خواهید دید.

شماره تلفن: ۰۰۳۹۰۹۱۶۲۶۲۸۳۳  ۰۰۳۹۰۹۱۶۲۶۲۸۳۳
آدرس: Piazza della Pinta, 8, 90134

✅ بازدید از مقاله ساردینیا بهشت زمردین ایتالیا

Cappella Palatina

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

این کلیسا دادگاه نورمن در سال ۱۱۴۰ ساخته‌شده ولی تزئینات کلیسا در سال‌های بعدی انجام‌گرفته است. روی دیوارهای غربی عکس حضرت مسیح کنار پیتر و پاول است. بااینکه چندین مورد تغییرات در طول قرن‌ها در این کلیسا انجام گرفت، اما نمای داخلی و صحن همچنان هماهنگی خود را حفظ کرده است. مطمعنا هنگام سفر با خرید بلیط هواپیما پالرمو مدهوش این مکان بی‌نظیر خواهید شد.

✅ بازدید از مقاله سیسیل سفر تمام عیار ایتالیایی

La Martorana

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

کلیسای Santa Maria dell’Ammiraglio با نام کلیسا La Martorana شناخته‌شده که به خاطر موزاییک‌های زیبای قرن ۱۲ مشهور است. در این کلیسا نمونه‌ای از معماری عربی را خواهید دید،‌ ولی در کل معماری بیزانسی دارد. بااینکه این کلیسا در طول تاریخ تغییرات زیادی داشته، حتی در سال ۱۲۰۰، چندین بنای دیگر هم مانند سالن و برج ناقوس به این مجموعه اضافه‌شده، بازهم باارزش‌ترین بخش این کلیسا، موزاییک‌هایی با پس‌زمینه طلایی هستند که از سال ۱۱۵۰ تاکنون سالم مانده‌اند، حتماً در سفرتان با خرید بلیط هواپیما پالرمو در این مکان عکس یادگاری بگیرید.

✅ بازدید از مقاله شهر پیزا ایتالیا و دیدن یکی از عجایب جهان

موزه باستان‌شناسی آنتونیو سالیانس

(Regional Archeological Museum Antonio Salinas)

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

موزه باستان‌شناسی پالرمو شامل آثار باستانی بی‌نظیر و هم‌چنین یکی از بهترین مجموعه‌های ایتالیا به شمار می‌رود. خیلی از آثار باستانی‌ها باشهرت جهانی در این موزه نگهداری می‌شوند، طوری که اگر لیستی تهیه کنیم، مطمئناً لیستی بسیار طولانی خواهد بود.

شماره تلفن: ۰۰۳۹۰۹۱۶۱۱۶۸۰۷
آدرس: Piazza Olivella, 10, 90133

✅ بازدید از مقاله میلان ایتالیا پایتخت مد اروپا

تئاتر ماسیمو (Teatro Massimo)

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

این تئاتر با 3200 صندلی بین سال‌های ۱۸۷۵ و ۱۸۹۷ ساخته شد و بعد از افتتاح به یکی از اصلی‌ترین خانه‌های اپرا در سیسیل تبدیل گشت. اگر هنگام خرید بلیط هواپیما تور انتخاب کنید، همه‌روزه برنامه‌ای برای بازدید و آشنایی با این تئاتر خواهند داشت.

شماره تلفن: ۰۰۳۹۰۹۱۶۰۵۳۵۲۱
آدرس: Piazza Verdi, 13, 90134

✅ بازدید از مقاله خرید در رم پایتخت ایتالیا

کاتاکامبز کاپوچین محل نگهداری مومیایی‌ها (Catacombs Palermo Italy)

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

این مکان برای افراد شجاع و نترس است که هم علاقه‌مند تاریخ‌اند و هم عاشق هیجان هستند. این بنا که در سال ۱۵۳۳ ساخته‌شده و اولین مومیایی آن، یکی از کشیش‌های ثروتمند کاتاکمبز بوده است. در این مکان اجساد ۸۰۰۰ ثروتمند دنیا قرار دارند که بهترین لباس‌ها و کلاه‌ها را بر تن دارند. اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید بدنتان آدرنالین ترشح کند، همین امروز به فکر خرید بلیط هواپیما پالرمو باشید و از این مکان زیبا دیدن کنید.

بازارچه‌های بدون سقف پالرمو

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

در پالرمو سه بازار بدون سقف وجود دارد که شما به‌راحتی می‌توانید خریدهای روزانه خود را از آنجا انجام دهید. بازار هفت‌صدساله‌ای که انواع عینک‌ها، لباس‌ها، مواد غذایی و لبنیات در آن به فروش می‌رسد، با خیالی آسوده می‌توانید در این مکان قدم بزنید، بافرهنگ مردم پالرمو آشنا شوید و سوغاتی‌های خود را تهیه کنید.

کلیسای چیسا (Chiesa del Gesù)

خرید بلیط هواپیما پالرمو
بلیط هواپیما پالرمو

در اواخر قرن شانزدهم این کلیسای زیبا ساخته‌شده که یکی از مشهورترین‌ کلیساها به سبک باروک است. با اینکه نمای خارجی ساختمان به‌تنهایی زیبا و جذاب است و همه‌روزه توریست‌های فراوانی را به خود جذب می‌کند اما طراحی داخلی کلیسا، سالن ورودی، راهروها و محراب هرکدام در نوع خود محشر هستند. دیوارها از سنگ مرمر، کاشی، شیشه‌های رنگی و نقاشی ساخته‌شده است. بااینکه این کلیسا در طول زمان و براثر بلایای طبیعی آسیب‌دیده و اما دوباره بازسازی‌شده و اکنون هنوز هم به‌عنوان اثری بی‌نظیر برای معماری و جاذبه‌های گردشگری به شمار می‌رود. پس از همین حالا به فکر خرید بلیط هواپیما پالرمو و سفر به این شهر دلربا باشید.

شماره تلفن: ۰۰۳۹۰۹۱۳۳۲۲۱۳

برای خرید بلیط هواپیما پالرمو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید