بلیط هواپیما پرتغال و دیدن 10 جاذبه برتر

پرتغال کشوری بسیار زیبا با قابلیت‌های فراوان گردشگری است که سالانه گردشگران بسیاری با خرید بلیط هواپیما پرتغال علاوه بر آب‌وهوای مطبوع آن از جاذبه‌های گردشگری نیز لذت می‌برند. پرتغال حدود 800 کیلومتر از خط ساحلی اقیانوس اطلس را نیز داد که گردشگران ساحل دوستی را که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند را به سمت ساحل این کشور می‌کشاند. پایتخت این کشور، شهر لیسبون، نیز از موقعیت فوق‌العاده خود در دهانه رود تاگوس لذت می‌برد که این موقعیت نزدیک به رودخانه رضایت گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند را نیز جلب کرده است. قصرهای کهن، موزه‌های همراه با سواحل زیبا، پرتغال را به یکی از پر بازدیدترین نقاط گردشگری در اروپا تبدیل کرده است.

0
58
خرید بلیط هواپیما پرتغال
بلیط هواپیما پرتغال
بلیط هواپیما پرتغال و دیدن 10 جاذبه برترReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 15Rating: 4.5 بلیط هواپیما پرتغال برای دیدن 10 جاذبه برتر این کشور زیبا و فوق العاده و توریستیپرتغال کشوری بسیار زیبا با قابلیت‌های فراوان گردشگری است که سالانه گردشگران بسیاری با خرید بلیط هواپیما پرتغال علاوه بر آب‌وهوای مطبوع آن از جاذبه‌های گردشگری نیز لذت می‌برند. پرتغال حدود 800 کیلومتر از خط ساحلی اقیانوس اطلس را نیز داد که گردشگران ساحل دوستی را که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند را به سمت ساحل این کشور می‌کشاند. دیدنی های پرتغال. بلیط هواپیما لیسبون پرتغال. دیدنی های لیسبون. دیدنی های پورتو پرتغال. قیمت بلیط ارزان هواپیما به پرتغال

بلیط هواپیما پرتغال و دیدن 10 جاذبه برتر

پرتغال کشوری بسیار زیبا با قابلیت‌های فراوان گردشگری است که سالانه گردشگران بسیاری با خرید بلیط هواپیما پرتغال علاوه بر آب‌وهوای مطبوع آن از جاذبه‌های گردشگری نیز لذت می‌برند. پرتغال حدود 800 کیلومتر از خط ساحلی اقیانوس اطلس را نیز داد که گردشگران ساحل دوستی را که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند را به سمت ساحل این کشور می‌کشاند. پایتخت این کشور، شهر لیسبون، نیز از موقعیت فوق‌العاده خود در دهانه رود تاگوس لذت می‌برد که این موقعیت نزدیک به رودخانه رضایت گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند را نیز جلب کرده است. قصرهای کهن، موزه‌های همراه با سواحل زیبا، پرتغال را به یکی از پر بازدیدترین نقاط گردشگری در اروپا تبدیل کرده است. در زیر 10 مورد از برترین جاذبه‌های پرتغال را که هر گردشگری باید از آن بازدید کند را معرفی می‌کنیم:

بلیط هواپیما پرتغال

1صومعه جرونیموس (Jerónimos)، لیسبون

کلیسا و صومعه‌ای بسیار زیبا در شهر لیسبون که با خرید بلیط هواپیما پرتغال و قدم گذاشتن در این کلیسا و صومعه روح دوران گذشته برایتان مجسم خواهد شد. این صومعه یکی از بهترین نمونه‌های معماری اولیه مانوئلین است. دروازه جنوب کلیسا با تزیینات که دارد چشم‌ها را به خود خیره می‌کند؛ اما فقط دروازه نیست که از این زیبایی و تزیینات بهره‌مند شده است. فضای داخلی کلیسا نیز بسیار زیبا و چشم‌نواز است. کافی است با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفر کنید تا زیبایی‌های این صومعه را به چشم ببینید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما پرتغال و بازدید از شهر لیسبون

بلیط هواپیما لیسبون

2اقیانوس لیسبون، لیسبون

اقیانوس لیسبون، آکواریومی بسیار دیدنی است که بین گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند بسیار محبوب است. این آکواریوم که شاید بزرگترین و بهترین آکواریوم اروپا به شمار آید، تلاش کرده است تا بیشتر ساکنان دریا را در خود جای دهد. این آکواریوم انواع گوناگونی از موجودات دریایی را شامل می‌شود و خود از چهار چشم‌انداز و دریای مجزا تشکیل‌شده که به‌نوعی اکوسیستم چهار اقیانوس اطلس، آرام، هند و قطب جنوب را بازسازی کرده است.

بلیط هواپیما پرتغال

3کاخ ملی سینترا، ساحل لیسبون

سینترا شهر بسیار زیبایی است که گردشگران را به سمت خود جذب می‌کند. این شهر که در فهرست میراث فرهنگی یونسکو قرار دارد از گذشته تا به امروز تفرجگاه پادشاهان و شاهزادگان و نویسندگان و هنرمندان بوده است. کاخ ملی سینترا یکی از جاذبه‌های این شهر دوست‌داشتنی و تاریخی است که با دودکش‌های بزرگ مخروطی شکل خود به‌راحتی قابل‌شناسایی است. این کاخ که قدمتان به اواخر قرن 14 بازمی‌گردد، قدیمی‌ترین کاخ باقی‌مانده در پرتغال است که از حوادث مختلف جان سالم به در برده است. اگر با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفر کردید حتماً از این کاخ دیدن کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما پرتغال و بازدید از سینترا، شهر یونسکو

بلیط هواپیما پرتغال

4برج بلم (Belém)، لیسبون

برج بلم در لیسبون نماد دوران اکتشافات و سفرها و تجربیاتی است که در طی قرون 15 و 16 به دست آمد. این برج در سال 1521 تکمیل گشت و کاربری نظامی و دفاعی به خود گرفت. این برج در سبک مانوئلین توسط فرانچسکو دو آرودا (Francisco de Arruda) طراحی‌شده است. اهمیت و نقش فرهنگی این برج به‌اندازه‌ای بالا است که جزو میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است و هر گردشگری که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده، حتماً باید بازدیدی از این برج به عمل آورد.

بلیط هواپیما تومار

5کلیسای مسیح، تومار

مشهورترین جاذبه‌ای که در شهر تومار قرار دارد، کلیسایی جذاب و دیدنی است که در سال 1160 به‌عنوان مقری برای شوالیه‌های معبد تأسیس شد. پله‌های مارپیچ و نمادهای عجیب‌وغریب به رمزآلود بودن این کلیسا افزوده است. این رمزآلود بودن مزیتی برای کلیسا به شمار می‌آید زیرا هر فرد دوستدار رمز و راز، با خرید بلیط هواپیما پرتغال خواهان بازدید از این کلیسای مرموز خواهد بود.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما پرتغال و دیدار از روستای سالما

بلیط هواپیما براگا

6کلیسای بوم عیسی (Bom Jesus do Monte)، براگا

بزرگ‌ترین کلیسا و معبد موجود در پرتغال که در سراشیبی پرد درختی در شش کیلومتری شرق براگا قرارگرفته، کلیسای بوم عیسی است. این کلیسا، مجموعه‌ای کم‌نظیر از چندین کلیسای کوچک و بسیاری مجسمه است که کلیسا را تزیین کرده‌اند. کلیسا مسیر پلکانی به طول 116 متر دارد که 14 بخش کلیساهای کوچک را نشان می‌دهد. بخش میانی آن با حکاکی‌های زیبا و ظریف نشانگر حواس پنج‌گانه است و بخش پایانی آن نمایانگر سه فضیلت ایمان، امید و بخشش است و در نهایت این مسیر پلکانی زیگ زاگ به کلیسا می‌رسد. با خرید بلیط هواپیما پرتغال می‌توانید از این کلیسا دیدن کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما پرتغال شهر شگفتی‌های پرتغال

بلیط هواپیما پرتغال

7دانشگاه کویمبرا

این دانشگاه قدیمی در سال 1290 توسط پادشاه دنیز (Dinis) ساخته شد. ساختمان‌های دانشگاه که جزو میراث جهانی یونسکو نیز هستند میدانی مرکزی و زیبا را احاطه کرده‌اند. افرادی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال از این دانشگاه دیدن می‌کنند؛ با بالا رفتن از برج ساعت قرن هجدهمی دانشگاه به چشم‌اندازی عالی از شهر کویمبرا دست خواهند یافت.

بلیط هواپیما پرتغال

8کاخ گیماراس (Guimarães)

اولین پادشاه پرتغال دام آفونسو هنریک (Dom Afonso Henriques)، در سال 1110 در این شهر به دنیا آمد. گیماراس زمانی پایتخت پرتقال نیز بوده است و امروزه به لحاظ وجود آثار تاریخی فراوان جزو میراث جهانی یونسکو شناخته‌شده است. کاخ گیماراس در قرن 10 میلادی ساخته شد و دو قرن بعد توسط هنری بورگوندی گسترش یافت. این کاخ در بین کسانی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند از محبوبیت خاصی برخوردار است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما پرتغال دیدن شهر پورتو

بلیط هواپیما پورتو

9برج کلریگاس (Clérigos)، پورتو

این برج نوک‌تیز یکی از مشخصه‌های شهر پورتو است. این برج در قرن 18 توسط نیکولا ناسونی (Nicolau Nasoni) ساخته و در سال 1763 تکمیل شد که در دوران خود بلندترین برج نیز محسوب می‌شد. شاید تعداد کمی از گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند، از 200 پله این برج بالا بروند اما باور کنید چشم‌اندازی که از آن بالا دیده می‌شود ارزشش را دارد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما پرتغال دیدن شهر پورتو شهر هری پاتر

بلیط هواپیما لیسبون

10قلعه سائو جرج، لیسبون

قلعه سائو جرج شاید قابل‌رؤیت‌ترین بنا در لیسبون باشد، زیرا بالای بلندترین تپه ساخته‌شده است. قدمت بنا به اواخر قرن 12 برمی‌گردد، زمانی که پادشاه آفونزو شهر را از مهاجمین باز پس گرفت و بر روی خرابه‌های دژ آنان قلعه‌ای را بنا نهاد. در سال 1755 زلزله‌ای بزرگ رخ داد که بخش‌های بسیاری از قلعه را از بین برد و آنچه اکنون ما به‌عنوان قلعه سائو جرج می‌بینیم ماحصل بازسازی‌ها و مرمت‌ها است. این قلعه بین مردم محلی و گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما پرتغال سفرکرده‌اند بسیار محبوب است. شما نیز می‌توانید با خرید بلیط هواپیما پرتغال از این قلعه زیبا دیدن کنید.

برای خرید بلیط هواپیما پرتغال به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
planetware.com
toptravellists.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید