سفری 24 ساعته به شهر پورتو ویِخو (Puerto Viejo) کاستاریکا

بی‌تردید کاستاریکا از آن دسته از کشورهایی است که جاذبه‌های گردشگری فراوان داشته و یک مقصد گردشگری مناسب برای تمامی افراد با هر سن و ذائقه‌ای می‌باشد. بی‌دلیل نیست که سالیانه افراد بسیاری بلیط هواپیما کاستاریکا خریداری کرده و به بازدید از این کشور دیدنی می‌روند. اگر قصد سفر به این کشور را دارید، بهتر است تا اتمام این مطلب با ما همراه باشید تا یکی از شهرهای ساحلی زیبا و دیدنی کاستاریکا را به شما معرفی کنیم.

0
24
خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا
سفری 24 ساعته به شهر پورتو ویِخو (Puerto Viejo) کاستاریکاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 21Rating: 3.5سفری 24 ساعته به شهر پورتو ویِخو (Puerto Viejo) در کاستاریکا - بلیط هواپیما کاستاریکابی‌تردید کاستاریکا از آن دسته از کشورهایی است که جاذبه‌های گردشگری فراوان داشته و یک مقصد گردشگری مناسب برای تمامی افراد با هر سن و ذائقه‌ای می‌باشد. بی‌دلیل نیست که سالیانه افراد بسیاری بلیط هواپیما کاستاریکا خریداری کرده و به بازدید از این کشور دیدنی می‌روند.

پورتو ویِخو (Puerto Viejo)

بی‌تردید کاستاریکا از آن دسته از کشورهایی است که جاذبه‌های گردشگری فراوان داشته و یک مقصد گردشگری مناسب برای تمامی افراد با هر سن و ذائقه‌ای می‌باشد. بی‌دلیل نیست که سالیانه افراد بسیاری بلیط هواپیما کاستاریکا خریداری کرده و به بازدید از این کشور دیدنی می‌روند. اگر قصد سفر به این کشور را دارید، بهتر است تا اتمام این مطلب با ما همراه باشید تا یکی از شهرهای ساحلی زیبا و دیدنی کاستاریکا را به شما معرفی کنیم.

پورتو ویِخو (Puerto Viejo)، یک شهر ساحلی کوچک در کاستاریکا است که در ساحل جنوبی دریای کارائیب در کاستاریکا قرار دارد. این قسمت از کاستاریکا به‌طور فاحشی با ساحل اقیانوس آرام این کشور تفاوت داشته و سحر و افسون مختص خود را دارا می‌باشد. اگر بلیط هواپیما کاستاریکا خریداری کرده و به این شهر ساحلی سفر کنید، مشاهده خواهید کرد که این ناحیه حس و حال بی‌نظیر مختص خود را دارا است و تنها در این قسمت از کاستاریکا یافت می‌شود.

بی‌تردید پس از خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا مایل خواهید بود که بیش از 24 ساعت را در این مکان جادویی سپری کنید. ولی اگر فقط یک روز وقت داشته و قصد بازدید از دیگر جاذبه‌های کاستاریکا را نیز دارید، در این مطلب، یک راهنمایی برای چگونگی گذراندن 24 ساعت در ساحلی دیدنی این شهر، آورده شده است. در این مقاله در می‌یابید که پس از خرید بلیط هواپیما کاستاریکا و هنگام سفر به شهر ساحلی پورتو ویخو، چه کارهایی را می‌توانید انجام دهید تا یک سفر خاطره‌انگیز و بی‌نظیر را در این قسمت از کاستاریکا داشته باشید.

صرف غذا و بارگیری در پورتو ویخو

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

اولین‌ کاری که شما خواستار انجام آن در این شهر خواهید بود، صرف صبحانه و گرفتن انرژی برای آغاز سفرتان در این شهر می‌باشد. پورتو ویخو شاید کوچک باشد اما این شهر مجموعه‌ای کم‌نظیر از کافه‌ها، شیرینی‌پزی‌ها و مکان‌هایی برای صرف صبحانه را دارد. ساحل کارائیب همچنین به خاطر قهوه عالی و دلپسند خود، در سطح جهانی شناخته‌شده بوده و می‌توانید مطمئن باشید که تجربه صرف قهوه در این شهر ساحلی، خاطره‌انگیز خواهد بود.

کافه‌هایی نظیر نان و شکلات (Bread and chocolate)، کافه ریکو (Café Rico)، خانه خانم لیدیا (Miss Lidia’s Place) و شیرینی‌پزی گوستیبوس (De Gustibus Bakery)، گزینه‌هایی استثنائی برای صرف صبحانه در پورتو ویخو می‌باشند. پس از خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و سفر به این شهر، قطعاً خواستار این خواهید بود که صبحانه خود را به بهترین شکل ممکن صرف کرده تا انرژی کافی برای لذت بردن از این سفر یک‌روزه را داشته باشید.

رفتن به آغوش طبیعت و دیدار از طبیعت و حیات‌وحش پورتو ویخو

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

پورتو ویخو بهترین نقطه شروع، برای آغاز یک ماجراجویی در قلب طبیعت می‌باشد. اگر بلیط هواپیما کاستاریکا خریداری کرده و به شهر پورتو ویخو سفر کنید، خواهید دید که پارک ملی کاهوایتا (Cahuita National Park) و پناهگاه ملی حیات‌وحش گاندوکا مانزانیلو (Gandoca Manzanillo National Wildlife Refuge)، در نزدیکی پورتو ویخو قرار گرفته‌ و بهترین مکان‌ها برای مشاهده و تجربه حیات‌وحش منحصربه‌فرد این ناحیه می‌باشند.

بلیط هواپیما کاستاریکا را از دست ندهید زیرا که هر دو این مکان‌ها به خاطر تپه‌های مرجانی، سواحل زیبای دست‌نخورده، جنگل‌های بارانی استوایی و فراوانی حیات‌وحش مرموز خود شهرت جهانی داشته و بی‌تردید بازدید از این دو پارک ملی خاطره‌ فراموش‌نشدنی را برایتان پدید خواهد آورد.

گشت‌وگذار در گوشه و کنار پورتو ویخو

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

یک‌راه عالی و دل‌چسب برای گذراندن بعدازظهر در پورتو ویخو، اجاره کردن دوچرخه و گشت‌وگذار در خط ساحلی آن است. زمین این نواحی صاف بوده و برای دوچرخه‌سواری بسیار ایده آل می‌باشد و شما به‌راحتی می‌توانید با دوچرخه از چندین ساحل موجود در این ناحیه بازدید کنید. از بین این سواحل می‌توان به پلایا کاکلس (Playa Cocles)، پلایا پونتا اووا (Playa Punta Uva)، پلایا مانزانیلو (Playa Manzanillo)، پلایا چیکوایتا (Playa Chiquita)، پلایا سالسا براوا (Playa Salsa Brava) پلایا نِگرا (Playa Negra) و پلایا بلانکا (Playa Blanca) اشاره کرد.

پس از خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و دوچرخه‌سواری در سواحل پورتو ویخو، حتی می‌توانید به همراه خود اسنک و نوشیدنی برده و از یک پیک‌نیک بعدازظهری دل‌چسب و دنج دریکی از سواحل زیبای این ناحیه لذت ببرید.

گذراندن ساعاتی خوش در کافه بارها و رستوران‌های این شهر

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

خورجین موج‌های دل‌چسب (Tasty Waves Cantina)، دوشنبه تنبل در استانفورد (The Lazy Mon at Stanford’s) و سالسا براوا (Salsa Brava)، کافه بارها و رستوران‌های ساحلی در پورتو ویخو هستند و تمامی این مکان‌ها بهترین گزینه و بهترین محل برای گذراندن ساعاتی خوش، خوردن پیش‌غذا و صرف یک شام به‌یادماندنی می‌باشند.

در این کافه بارها و رستوران‌ها اغلب موسیقی زنده اجرا شده و گاهی اوقات نیز در هنگام عصر به صحنه یک مهمانی به‌یادماندنی تبدیل می‌شوند. با خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و سفر به پورتو ویخو می‌توانید از آخرین لحظات روز و غروب آفتاب در این مکان‌ها لذت برده و یک وعده غذایی لذیذ و به‌یادماندنی را در آن‌ها نوش جان کنید.

شب‌زنده‌داری و زندگی شبانه در پورتو ویخو

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

پورتو ویخو در سرتاسر کاستاریکا به خاطر داشتن زندگی شبانه پرشور خود در تمامی روزهای هفته شناخته‌شده بوده و بهترین مکان برای گذراندن اوقاتی خوش و شب‌زنده‌داری است. در این شهر شما همواره قادر خواهید بود تا مکانی را پیدا کنید که دارای DJ و یا موسیقی زنده باشد. صحنه مهمانی‌ها در پورتو ویخو سرشار از اوقات خوش، رقص و موسیقی بوده که کاملاً با حس کارائیبی این شهر سازگار است.

غروب مانگو (Mango Sunset) و خانه جانی (Johnny’s Place) دو کافه بار شبانه در پورتو ویخو هستند که شما پس از خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا می‌توانید به آن‌ها مراجعه کرده و یک‌شب به‌یادماندنی را در آن‌ها سپری کنید. پس بهتر است از تنها شبی که در پورتو ویخو سپری می‌کنید، نهایت استفاده را برده و با رقص و پای‌کوبی شب را صبح کنید تا لذت شما از پورتو ویخو تکمیل گشته و خاطرات خوشتان از این شهر دوچندان شود.

همان‌گونه که قبلاً نیز اشاره شد پورتو ویخو بااینکه شهری کوچک است ولی دارای مناظری زیبا، رستوران‌های متعدد و یک حس و حال خوش است که کاملاً بازدیدکنندگانی که بلیط هواپیما کاستاریکا را خریداری کرده و به این شهر سفر می‌کنند را راضی نگه می‌دارد. شما نیز می‌توانید مطمئن باشید که با خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و بازدید از شهر زیبای پورتو ویخو، خواهید توانست اوقات خوشی را به همراه دوستان و یا خانواده خود سپری کرده و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را پدید آورید.

برای خرید بلیط هواپیما کاستاریکا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید