بلیط هواپیما ژاپن و تجربه گریه در اتاق گریه هتل‌های آن

تعجب نکنید! این یک واقعیت است. امروز قصد داریم واقعیت و خلاقیت دیگری از ژاپنی‌ها را برای شما معرفی کنیم تا اگر اهل سفر به ژاپن هستید و یا بلیط هواپیما ژاپن خریده‌اید و چمدانتان آماده است این اطلاعات را به دیگر اطلاعات خود در مورد ژاپن بیفزایید.

0
115
راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه
بلیط هواپیما ژاپن و تجربه گریه در اتاق گریه هتل‌های آنReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jul 16Rating: 4.0بلیط هواپیما ژاپن و تجربه گریه در اتاق گریه هتل‌های آن - تهیه بلیط هواپیماتعجب نکنید! این یک واقعیت است. امروز قصد داریم واقعیت و خلاقیت دیگری از ژاپنی‌ها را برای شما معرفی کنیم تا اگر اهل سفر به ژاپن هستید و یا بلیط هواپیما ژاپن خریده‌اید و چمدانتان آماده است این اطلاعات را به دیگر اطلاعات خود در مورد ژاپن بیفزایید.

تجربه گریه در اتاق گریه هتل‌های ژاپن

تعجب نکنید! این یک واقعیت است. امروز قصد داریم واقعیت و خلاقیت دیگری از ژاپنی‌ها را برای شما معرفی کنیم تا اگر اهل سفر به ژاپن هستید و یا بلیط هواپیما ژاپن خریده‌اید و چمدانتان آماده است این اطلاعات را به دیگر اطلاعات خود در مورد ژاپن بیفزایید.

تبلیغات هتل Mitsui Garden Yotsuya برای اتاق گریه

راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه

آیا همهٔ احساساتتان را درون خود حبس کرده‌اید؟ آیا شما مانند یک بمب هر ثانیه از شدت ناراحتی در حال منفجر شدن هستید؟ آیا می‌ترسید هر لحظه اشکتان فرو بریزد؟

به لطف هتل Mitsui Garden Yotsuya در توکیو، به جای اینکه بگذارید کسی در حقیقت شاهد لحظه‌های غم‌انگیز و ناراحتتان باشد، می‌توانید در آرامشی لوکس گریه کنید بدون اینکه کسی شما را ببیند.

معرفی هتل

راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه

انتشارات مطبوعاتی در مورد هتل‌های Mitsui Garden Yotsuya این توضیح را می‌دهند که آن‌ها امیدوارند که زنان با افتخار بر سرنوشت خصوصی در معرض دودستگی و غلبه بر مشکلات عاطفی قرار گیرند و بدون هیچ‌گونه استرس از دیده شدن و شناخته شدن به تنهایی لحظات ناراحتی خود را سپری کنند. شانزده نفر قبلاً رزروهایی را برای “اتاق‌های گریه” انجام داده‌اند.

راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه

Yohei Ezato، نماینده هتل  Mitsui Garden Yotsuyaدر پستی این مطلب را به اشتراک گذاشت: امروز زنان ژاپنی در دنیای کار موفق‌تر از هر زمان دیگری هستند، که البته این موفقیت می‌تواند به همراه افزایش استرس و اضطراب آنان می‌شود. وی می‌گوید: “من می‌خواهم که زنان در روزهای پر استرس خود را گریه کنند تا فشارهایشان و استرس‌هایشان را در این اتاق‌ها تخلیه کنند و سبک و راحت به دنیای کار بازگردند. همچنین اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای باز کردن بخشی شبیه این مجموعه برای مشتریان مرد وجود ندارد. ما به مشتریان زن بی‌شماری نیاز داریم و به آنان قول می‌دهیم که این اتاق کاملاً به‌صورت انحصاری مخصوص بانوان خواهد بود و بعد از یک‌بار تجربه از هتل‌های محبوب آنان خواهد شد. مسافرانی نیز که با خرید بلیط هواپیما و از دیگر شهرهای جهان به این شهر سفر کرده‌اند در صورت نیاز می‌توانند در این اتاق‌ها اقامت کنند.

امکانات هتل

راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه

این هتل 8 اتاق خود را به‌عنوان “اتاق گریه” تعیین کرده است و فقط برای مشتریان زن تنها برای هر شب 83 دلار می‌باشد. و تنها با در اختیار قرار دادن این اتاق‌ها، امکانات بی‌نظیرش به پایان نمی‌رسد. اگر در هنگام ورود به اتاق گریه هنوز چشمانتان خیس نشده و نمی‌توانید گریه کنید، در اتاق‌ها تعدادی مورد اشک‌آور تعبیه شده، از جمله فیلم‌های «Forrest Gump» و «A Tale of Mari and Three Puppies» که یک فیلم ژاپنی 2007 در مورد داستان واقعی سگ و توله سگ‌هایش که از زلزله Chuetsu جان سالم به در بردند، می‌باشد و اگر این فیلم شما را به گریه نینداخت، مطمئن باشید که شما یک هیولای بی قید و شرط هستید پس سعی کنید گریه کنید.

دیگر امکانات جالب اتاق‌های گریه

راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه

احساس آرامش در جشن گریه شما برای هتل بسیار مهم است از این رو این هتل در اتاق‌های خود ملافه‌های گرم، ماسک چشم، دستمال کاغذی نرم و بهترین لوازم آرایشی از جمله آرایش پاک‌کن تعبیه کرده است که شما از آن‌ها استفاده کنید و هیچ ریمل مژه و ابرو در صورت خود نداشته باشید. البته سایر لوازم آرایشی و بهداشتی که برای گریه کردن ضروری نیست نیز در اتاق وجود دارد. که عبارت‌اند از برس مو، ژیلت موهای زائد و کرم تراشیدن، شامپو، صابون، چای سبز، دمپایی و لباس خواب. با خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر به شهر توکیو می‌توان یک‌شب اقامت در این اتاق‌های عجیب را تجربه کرد.

راه اندازی اتاق گریه
اتاق گریه

شما گردشگران عزیز نیز می‌توانید در سفر خود به ژاپن و توکیو از این هتل دیدن و اقامت کنید و در صورت نیاز از این اتاق‌ها استفاده کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : nypost.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید