سفر به ژاپن و بازدید از چلچراغی به عظمت باغ ناباناساتو

یکی از جذاب‌ترین موارد مربوط به خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر این کشور در فصل سرد زمستان، تماشای شب‌هایی چراغانی‌شده و چشم‌نواز می‌باشد. علاقه ژاپنی‌ها به روشن‌سازی شب‌های طولانی زمستان باعث شده که مکان‌های مختلفی به شکل‌های متنوع تزئین شود اما گل سر سبد همه این مکان‌ها جایی نیست جز باغ ناباناساتو در جزیره ناگاشیما. مکانی فوق‌العاده تماشایی که حتی در رویاها هم نمی‌توان شبیه آن را تصور کرد.

0
52
خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن
سفر به ژاپن و بازدید از چلچراغی به عظمت باغ ناباناساتوReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 5Rating: 3.5سفر به ژاپن و بازدید از چلچراغی به عظمت باغ ناباناساتو - خرید بلیط هواپیما ژاپنیکی از جذاب‌ترین موارد مربوط به خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر این کشور در فصل سرد زمستان، تماشای شب‌هایی چراغانی‌شده و چشم‌نواز می‌باشد. علاقه ژاپنی‌ها به روشن‌سازی شب‌های طولانی زمستان باعث شده که مکان‌های مختلفی به شکل‌های متنوع تزئین شود اما گل سر سبد همه این مکان‌ها جایی نیست جز باغ ناباناساتو در جزیره ناگاشیما.

باغ ناباناساتو ژاپن

یکی از جذاب‌ترین موارد مربوط به خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر این کشور در فصل سرد زمستان، تماشای شب‌هایی چراغانی‌شده و چشم‌نواز می‌باشد. علاقه ژاپنی‌ها به روشن‌سازی شب‌های طولانی زمستان باعث شده که مکان‌های مختلفی به شکل‌های متنوع تزئین شود اما گل سر سبد همه این مکان‌ها جایی نیست جز باغ ناباناساتو در جزیره ناگاشیما. مکانی فوق‌العاده تماشایی که حتی در رویاها هم نمی‌توان شبیه آن را تصور کرد. پس لازم است که قبل از خرید بلیط هواپیما ژاپن و تدارک برای سفر به این سرزمین دوست‌داشتنی، اندکی بیشتر با باغ ناباناساتو آشنا شویم. مطلب حاضر به این موضوع پرداخته و از جنبه‌های مختلفی اقدام به معرفی باغ محبوب و پرطرفدار ناباناساتو کرده است. شمائی که همیشه به خرید بلیط هواپیما ژاپن علاقه داشته‌اید، پیشنهاد ما این است که به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید. چراکه حتی دیدن تصاویر و خواندن مطالب مربوط به باغ ناباناساتو هم جذاب است چه رسد به تماشای آن از فاصله نزدیک.

نگاه کلی به باغ ناباناساتو

باغ ناباناساتو ژاپن
باغ ناباناساتو

بیش از 8 میلیون چراغ ال‌ای‌دی در محوطه‌ای به مساحت 210 هزار متر مربع و در 7 بخش مختلف، کلیات باغ ناباناساتو را به زیباترین شکل ممکن پدید آورده‌اند. این 7 بخش عبارتند از: محوطه اصلی شامل پس‌زمینه‌ای که هر فصل تغییر می‌کند، 4 رودخانه روشنایی به طول 120 و به عرض 5 متر و 2 تونل روشنایی که هر دو بیش از 100 متر طول دارند با چراغ‌هایی به شکل گل‌های زیبا تزئین شده‌اند تا وقتی شما بلیط هواپیما ژاپن می‌خرید و به تماشای باغ ناباناساتو می‌روید، از تک‌تک لحظات خود لذت ببرید.

هر یک از این بخش‌ها زیبایی خاص و منحصربه‌فرد خود را دارند اما همه آنها دارای نقطه اشتراک خاصی با یکدیگر هستند و آن هم این است که در همه بخش‌ها توازن بسیار جالبی می‌توان بین چراغ‌ها، روشنایی و طبیعت دید. این توازن و بالانس در محوطه اصلی به اوج خود می‌رسد. چراکه چراغ‌های آن به نحوی روشن و خاموش می‌شوند که مثلا گویی یک شاخه گل در حال حرکت است. در کل، می‌توان صحنه‌های خلق‌شده توسط چراغ‌های ناباناساتو را استثنائی توصیف کرد. شکی نیست که خرید بلیط هواپیما ژاپن و تماشای این باغ می‌تواند یکی از بهترین خاطرات سفر را برای هر گردشگر رقم بزند.

روشنایی زمستانی باغ ناباناساتو

زمستانی باغ ناباناساتو ژاپن
زمستان باغ ناباناساتو

برای کسانی که تاکنون فرصت خرید بلیط هواپیما ژاپن در فصل زمستان را نداشته‌اند، تصور اینکه شب‌های چراغانی این کشور در فصل زمستان چقدر زیبا و تماشایی می‌شود، کاملا غیرممکن است. امروزه، کشور ژاپن توانسته با استفاده از این هنر تزئینی، هر سال بر تعداد گردشگران خود را بیشتر از سالهای قبل کند. در این بین، جالب است بدانید که فقط در سال گذشته 2 میلیون نفر به شوق تماشای باغ ناباناساتو، پرواز خارجی به ژاپن داشته‌اند. باغی که سرآمد تمامی مکان‌های چراغانی‌شده در ژاپن می‌باشد.

چشم‌اندازی که نباید از دست داد

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

در وسط باغ ناباناساتو، مکانی به ارتفاع 45 متر ساخته شده که امکان تماشای چشم‌اندازی 360 درجه‌ای و واقعا بی‌نظیر از این باغ را در اختیار تک‌تک بازدیدکنندگان می‌گذارد. قبول کنید که دیدن فضایی چراغانی‌شده از ارتفاع 45 متری، لذتی نیست که بتوان در هر مکان دیگری تجربه کرد. بنابراین وقتی بلیط هواپیما ژاپن می‌خرید و به تماشای باغ ناباناساتو می‌روید، به هیچ وجه فرصت رفتن بر روی این پلتفرم مرتفع و تماشای چشم‌انداز باورنکردنی این باغ را از دست ندهید.

فرصت زیاد برای تماشای باغ ناباناساتو

تماشای باغ ناباناساتو در ژاپن
تماشای باغ ناباناساتو

فصل چراغانی شدن باغ ناباناساتو از اواسط ماه اکتبر آغاز شده و تا هفته نخست ماه می‌ ادامه می‌یابد. این مساله باعث می‌شود که افراد زیادی فرصت خرید بلیط هواپیما ژاپن و تماشای این باغ را در دست داشته باشند. چراکه بقیه مکان‌های چراغانی‌شده در ژاپن معمولا مدت زمان کوتاه پابرجا بوده و سریع جمع‌آوری می‌شوند. شما هم بهتر است دچار اشتباه نشوید. زیرا هنوز تا اواسط اردیبهشت فرصت خرید بلیط هواپیما ژاپن و تدارک برای لذت بردن از صحنه‌های شگفت‌انگیز باغ ناباناساتو را در اختیار دارید.

رستوران، فروشگاه و چندین مکان جذاب دیگر

تماشای باغ ناباناساتو ژاپن
تماشای باغ ناباناساتو

فستیوال روشنایی و تزئین چشم‌نواز باغ ناباناساتو فقط بخشی از جذابیت این باغ برای خریداران بلیط هواپیما ژاپن می‌باشد. در واقع بخش دیگر جذابیت‌های آن هم به خوردن غذاهای خوشمزه و لذیذ ژاپنی در رستوران‌های متعدد این باغ و همچنین خرید گل، سوغاتی و دیگر وسایل جذاب از فروشگاه‌های آن مربوط می‌شود. لازم به ذکر است که رستوران‌های باغ ناباناساتو، غیر از غذاهای ژاپنی، قهوه، غذای چینی، غذاهای غربی و انواع غذاهای محلی را هم طبخ و برای مهمان خود سرو می‌کنند.

دسترسی آسان و راحت به باغ ناباناساتو

تماشای باغ ناباناساتو ژاپن
تماشای باغ ناباناساتو

موارد مربوط به محبوبیت باغ ناباناساتو فراوان هستند. غیر از زیبایی حیرت‌آور این باغ، برپایی آن برای مدت زمان طولانی و سایر جنبه‌های مثبت آن، یکی دیگر از نکات جذاب در مورد این باغ، آسان بودن دسترسی به آن است. احتمالا با توجه به تجربه قبلی خود گمان کنید که چنین پارک بزرگی فاصله زیادی از شهر داشته باشد. اما اصلا چنین نیست. در واقع فقط با 35 دقیقه اتوبوس یا متروسواری از ایستگاه ناگویا در جزیره ناگاشیما، شما می‌توانید خود را در مقابل این شگفتی بزرگ و وصف‌ناپذیر خواهید یافت.

اینجا در اصل باغ گیاه‌شناسی است

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

از آنجایی که باغ ناباناساتو در اصل یک باغ گیاه‌شناسی می‌باشد، زیبایی‌های آن فقط به چراغانی شدنش در شب‌های زمستان خلاصه نمی‌شود. اگر هنگام خرید بلیط هواپیما ژاپن، در طول روز هم به باغ ناباناساتو بروید، با صحنه‌های جذابی مواجه خواهید شد. چراکه انواع گل‌ها و گیاهان دوست‌داشتنی در این باغ گرد هم آمده‌ و فضا را کاملا مهیای کسب آرامش کرده‌اند. در واقع، باغ ناباناساتو، بزرگترین باغ گیاه‌شناسی منطقه توکای محسوب می‌شود.

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

به نظر می‌رسد که تقریبا از اکثر زوایا به باغ ناباناساتو و زیبایی‌های آن در این مطلب پرداخته باشیم. حال نوبت شماست که با برنامه‌ریزی مناسبی بلیط هواپیما ژاپن بخرید، وارد این کشور زیبا شوید، در غروبی دل‌انگیز به یکی از رستوران‌های اطراف ناباناساتو بروید و بعد از صرف شام، با قدم زدن در فضای نورانی و چشم‌نواز آن، خاطراتی برای خود بسازید که فراموش‌نشدنی هستند. ضمنا، فرصت گرفتن عکس‌های باورنکردنی در باغ ناباناساتو کاملا فراهم است. پس از دوربین عکاسی خود غافل نشوید.

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید