آشنایی با تونل گل‌های ویستریا در باغ کاواچی فوجی ژاپن

آیا تاکنون گیاهان گل‌دار ویستریا (گلیسین) را از نزدیک دیده‌اید؟ این گیاهان زیبا که از تیره باقلاییان هستند، می‌توانند تا ارتفاع 20 متر رشد کرده و دیوارهای منازل شما را با گل‌های واژگون سفید، آبی و صورتی خود بیارایند. حال تصور کنید که در باغی بزرگ مملو از این گیاهان یا در تونل طویلی مزین به گل‌های خوش‌رنگ ویستریا قدم می‌زنید. اگر تصور چنین فضایی رؤیایی برای شما دلپذیر است، بهتر است بدانید که با تهیه بلیط هواپیما ژاپن می‌توانید رؤیای خود را به واقعیت مبدل کنید.

0
240
بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن
آشنایی با تونل گل‌های ویستریا در باغ کاواچی فوجی ژاپنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 3Rating: 3.5آشنایی با تونل گل‌های ویستریا در باغ کاواچی فوجی ژاپن - خرید بلیط هواپیما ژاپنآیا تاکنون گیاهان گل‌دار ویستریا (گلیسین) را از نزدیک دیده‌اید؟ این گیاهان زیبا که از تیره باقلاییان هستند، می‌توانند تا ارتفاع 20 متر رشد کرده و دیوارهای منازل شما را با گل‌های واژگون سفید، آبی و صورتی خود بیارایند. حال تصور کنید که در باغی بزرگ مملو از این گیاهان یا در تونل طویلی مزین به گل‌های خوش‌رنگ ویستریا قدم می‌زنید. اگر تصور چنین فضایی رؤیایی برای شما دلپذیر است، بهتر است بدانید که با تهیه بلیط هواپیما ژاپن می‌توانید رؤیای خود را به واقعیت مبدل کنید.

باغ کاواچی فوجی ژاپن

آیا تاکنون گیاهان گل‌دار ویستریا (گلیسین) را از نزدیک دیده‌اید؟ این گیاهان زیبا که از تیره باقلاییان هستند، می‌توانند تا ارتفاع 20 متر رشد کرده و دیوارهای منازل شما را با گل‌های واژگون سفید، آبی و صورتی خود بیارایند. حال تصور کنید که در باغی بزرگ مملو از این گیاهان یا در تونل طویلی مزین به گل‌های خوش‌رنگ ویستریا قدم می‌زنید. اگر تصور چنین فضایی رؤیایی برای شما دلپذیر است، بهتر است بدانید که با تهیه بلیط هواپیما ارزان ژاپن می‌توانید رؤیای خود را به واقعیت مبدل کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ژاپن و بازدید از چشمه آب گرم اونسن
✅ بازدید از مقاله راهنمای خرید سیم کارت در ژاپن
✅ بازدید از مقاله ساحل شب رنگ دریای تویوما ژاپن

قدم زدن در تونل گل های ژاپن
تونل گل های ژاپن

باوجوداینکه درختان زیبای ویستریا را می‌توان در بسیاری از پارک‌ها و باغ‌های ژاپن نظیر پارک گل‌های Ashikaga، مقبره Kameido-tenjin، پارک زیبای Yokosuka Shobu-en، مقبره Mandara-ji، پارک Tenno-gawa، فضای سبز دیدنی Miyama-no-sato و مقبره Byodoin به‌وفور یافت اما از نظر زیبایی، تنوع و تعداد درختان ویستریا، هیچ‌کدام از این اماکن قادر نیستند که با باغ شگفت‌انگیز Kawachi Fuji برابری کنند. شاید ندانید که باغ کاواچی فوجی با بیش از 150 درخت ویستریا از 20 گونه مختلف پوشیده شده است. همچنین تونل مسحورکننده و حیرت‌انگیزی در این باغ زیبا قرار دارد که با طولی بیش از صد متر از گونه‌های مختلف و رنگارنگ درختان ویستریا تزئین شده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با این تونل که یکی از زیباترین تونل‌های دنیاست، آشنا شوید.

پیاده‌روی درون رنگین‌کمانی از رنگ‌های تونل ویستریا

قدم زدن در باغ کاواچی فوجی ژاپن
باغ کاواچی فوجی ژاپن

بهار هرسال گردشگران بسیاری برای تماشای طبیعت شگفت‌انگیز ژاپن و تجربه بی‌نظیر قدم زدن در زیر زنجیری از برگ‌های صورتی و بنفش درختان ویستریا واقع در تونل رنگین‌کمانی باغ کاواچی فوجی، بلیط هواپیما ژاپن را خریداری می‌کنند. بی‌شک تونل ویستریا مکانی جادویی است، زیرا هنگامی‌که در آن قدم می‌گذارید، فضای رویاگونه و مسحورکننده این مکان شما را به خیال‌پردازی وادار خواهد کرد.

معرفی باغ‌ کاواچی فوجی

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

باغ‌ کاواچی فوجی یکی از جاذبه‌های طبیعی شهر کیتاکیوشوی کشور ژاپن است که با داشتن بیش از 150 گیاه ویستریا، به یکی از پربازدیدترین مکان‌های گردشگری این شهر مبدل شده است. این باغ برای اولین بار در سال 1977 بازگشایی شد و توانست در مدت‌زمانی کم با به‌کارگیری گونه‌های متنوع گیاهان ویستریا در سازه‌هایی مختلف، به یکی از زیباترین و رؤیایی‌ترین باغ‌های ژاپن مبدل شود. همان‌طور که می‌دانید تونل شگفت‌انگیز این باغ مکانی است که شکوفه‌های خوش‌رنگ آبی، بنفش و صورتی ویستریا همانند آبشاری خیره‌کننده از سقف آن بر سر گردشگران و خریداران بلیط هواپیما ژاپن فرومی‌ریزند و سایبانی را برای آرامش و پیاده‌روی آن‌ها مهیا می‌سازند.

چه زمانی از تونل باغ‌ کاواچی فوجی دیدن کنیم؟

قدم زدن در تونل گل های ژاپن
تونل گل های ژاپن

به خاطر داشته باشید که برای تماشای زیبایی شکوفه‌های گیاهان ویستریا در تونل باغ‌ کاواچی فوجی باید در اواخر ماه‌ آوریل و اوایل ماه مه، بلیط هواپیما ژاپن را خریداری کنید. این مکان در اواخر ماه آوریل به اوج زیبایی خود می‌رسد و میزبان جشنواره‌هایی چون فوجی ماستوری و ویستریا می‌باشد. در این موقع سال بومی‌های این منطقه شکوفه دادن درختان تاک را در فستیوال‌های مختلف جشن می‌گیرند و شهر کیتاکیوشو را مملو از شادی و نشاط می‌سازند. شما نیز می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما ژاپن و سفر به این شهر، هم از طبیعت سحرآمیز و خارق‌العاده باغ‌ زیبای کاواچی فوجی لذت ببرید و هم در شادی این مردمان شریک شوید.

دسترسی به تونل باغ‌ کاواچی فوجی

قدم زدن در باغ کاواچی فوجی ژاپن
باغ کاواچی فوجی ژاپن

این تونل رنگارنگ در باغ‌ کاواچی فوجی درختان ویستریای کشور ژاپن و در شهر کیتاکیوشو (استان فوکوئوکا) واقع شده است. بنابراین برای بازدید از تونل کاواچی فوجی ابتدا باید بلیط هواپیما ژاپن را خریداری و به شهر توکیو سفر کنید. سپس با سوارشدن قطارهای سریع‌السیر و درجه‌یک کیتاکیوشو می‌توانید در عرض کمتر از 5 ساعت در این شهر از قطار پیاده شوید. سپس با اتوبوس‌ شماره 56 Nishetetsu به‌طرف مدرسه ابتدایی کاواچی حرکت کنید. در آخر می‌توانید از مدرسه تا باغ را با طی مسیری ده‌دقیقه‌ای پیاده‌روی کنید و به این باغ زیبا دسترسی یابید.

نکته مهم

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

اگر قصد دارید در ماه‌های آوریل و مه از این مکان دیدن کنید، باید حتماً بلیط بازدید را از قبل رزرو کرده باشید. هنگام ورود به این مکان ممکن است مبلغی بین 500 تا 100 ین را در جلوی درب ورودی و پیش از ورود به این باغ از شما دریافت کنند.

آدرس: ژاپن، استان فوکوئوکا، شهر کیتاکیوشو، باغ‌ کاواچی فوجی

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید